MENÜ

Demi Rose

Demi Rose ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Demi Rose haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 12 Demi Rose haberi bulunmuştur.

Demi Rose Haberleri

Dekoltede sınır tanımıyor

Dekoltede sınır tanımıyor

İnternet fenomeni olarak adını duyuran ve sonra da gösteri dünyasına geçiş yapan model Demi Rose Mawby, dekolte konusundaki iddiasını sürdürüyor.

25.03.2017Magazin
Demi Rose beklediği şöhreti böyle buldu

Demi Rose beklediği şöhreti böyle buldu

Son günlerde ABD ve İngiltere'de herkes bu genç kızı konuşuyor. Bunun nedeni de gösteri dünyasının en gözde genç kuşak simalarından biri olan Kylie Jenner'ın eski sevgilisi rap'çi Tyga ile flört ediyor olması. Tüm dünya gençliğinin gözlerini merakla üzerine diktiği bu genç kız ilk anda adı sanı bilinmeyen biri sanılabilir. Ama gerçek tam olarak öyle değil.

21.05.2016Magazin
Bu hafta sona ermeden

Bu hafta sona ermeden

3.07.2009Kelebek
İşte burçdaşlarınız

İşte burçdaşlarınız

24.07.2007Astroloji
Dehşetin yeni adı

Dehşetin yeni adı

<1>Video Robert Rodrigues'in yazıp yönettiği "Planet Terror - Dehşet Gezegeni" filmi, cuma günü vizyona giriyor.

20.07.2007Kelebek
Yıldızların ilginç isim takıntıları

Yıldızların ilginç isim takıntıları

Julia Roberts, ikizleri Hazel Patricia ve Phinnaeus Walter’a beklediğinden bir ay önce kavuştu. Doğumdan önce eşiyle velayet anlaşması imzaladığı ortaya çıkan güzel oyuncunun, ikizileri için seçtiği isimler oldukça ilginç.

1.12.2004Kelebek
Patlayıp köpüren her şey şampanya değildir zaten şampanya öyle sallayıp patlatılmaz

Patlayıp köpüren her şey şampanya değildir zaten şampanya öyle sallayıp patlatılmaz

Haziran başında şampanya üreticisi Ruinart’dan gösterişli bir davet mektubu geldi. 2004 Trophee Ruinart ‘Avrupa’nın en iyi şarap garsonu yarışması’ (Le Meilleur Sommelier d’Europe), ASI (Association des Sommelliers International) tarafından Fransa’da, şampanyanın başkenti olan Reims’da düzenlenecekti ve ben de gözlemci olarak davetliydim.

24.07.2004Kelebek

Yazar Sonuçları

Saat 10'da Kordon'da buluşalım

Salı ve perşembe günleri sizden ayrı kaldığım için kahroluyordum. Bir yer olsa da yazsam diyordum. Allah’ın sopası yok tabii: ‘Kelebek var ne duruyorsun?’ Kabul ettim. Demek istiyorum ki, benden kurtuluşunuz yok. Aslında sizin için üzülüyorum. Pazartesi çarşamba Hürriyet’te gözlük yazıyorum, cumartesi pazar da hafta sonu ilavelerinde. Pazar günleri ayrıca röportaj yapıyorum, pazartesileri de seyahat yazıyorum.

15.03.2004