MENÜ

default asp

default asp ile ilgili tüm haberleri ve son dakika default asp haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 32 default asp haberi bulunmuştur.

default asp Haberleri

Konutta bahar fırsatları sürüyor

Konutta bahar fırsatları sürüyor

BAHAR canlılığı yaşanan gayrimenkulde peş peşe açıklanan konut projelerinde her keseye göre daire var.

26.05.2010Advertorial
Dicle Hocanın veda mektubu

Dicle Hoca'nın veda mektubu

Boğaz köprüsü’nden atlayarak intihar ettiği ortaya çıkan ve cesedi bulunan Sabancı Üniversitesi’nin İzmirli öğretim görevlisi Doç. Dr. Dicle Koğacıoğlu'nun geride bıraktığı son mektuba www.egedesonsoz.com ulaştı.

13.10.2009Gündem
Bir Portre, bir başarı öyküsü: Hüseyin Araç

Bir Portre, bir başarı öyküsü: Hüseyin Araç

Adı Hüseyin Araç,kendisine güveni tam. Tabi halkına ve ülkesine de. Danimarka’dan Avrupa Parlamentosuna seçilerek ilk Türk olmayı hedeflemiş. Tıpkı, Danimarka parlamentosuna girebilmeyi başaran ilk Türk asllı milletvekili olduğu gibi. Ondan, bu ülkelerde yaşayan ve siyasete atılmak isteyen tüm gençlere örnek olduğu için bahsetmek istedim. Belki Almanya, Hollanda gibi Türklerin yoğun yaşadıkları ülkelerde bunu başarmak biraz daha kolay ama Danimarka’da hiç de kolay değil.

12.05.2009Dünya
Pilates nerede yapılır

Pilates nerede yapılır?

Duruş bozukluklarınızı düzeltin ve formda kalın.

23.02.2008Spor Fitness
Microsoft Vista satışa çıkıyor

Microsoft Vista satışa çıkıyor

Microsoft şirketinin 30 ocakta satışa sunacağı yeni işletim sistemi Vista, bilgisayar donanımında bazı ağır taleplerle kullanıcıların karşısına çıkacak.

15.01.2007Gündem
Software AG’den yeni bir veri yöneticisi

Software AG’den yeni bir veri yöneticisi

Software AG, yeni ürünü “crossvision Master Data Manager”ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Bu ürünle, değişik veri kaynaklarına kurum genelinde tek bir pencereden ulaşmak mümkün oluyor. Böylece, müşteri sayısı konusunda departmanların birbirinden farklı yorumlarda bulunması gibi, verilerin çeşitli biçimlerde yorumlanması önleniyor.

12.12.2006Gündem
Kingston’dan AMD desteği

Kingston’dan AMD desteği

Bellek ürünlerinde önde gelen firmalardan biri olan Kingston, Yeni Jenerasyon AMD Opteron işlemcileri destekleyen, yeni bellek teknolojisi ürünleri ValueRAM DDR2 ECC ve Registered ECC bellek modüllerini tanıttı. ValueRAM bellek teknolojisi, yüksek performans ile düşük güç tüketimini birleştiriyor.

19.09.2006Gündem
Software AG, ApplinX’e devam ediyor

Software AG, ApplinX’e devam ediyor

Software AG, mevcut sistemleri Web ve Servis Odaklı Mimari’yi (SOA) destekleyecek biçimde genişleten yazılım çözümü ApplinX’te bazı geliştirmeler yaptığını duyurdu. Software AG’nin ApplinX 5.1 çözümü, kullanıcılara mevcut terminal ekranlarından Web servisleri yaratma ve bu servisleri bir UDDI havuzuna kaydetme imkanı sunuyor. Böylece, Servis Odaklı Mimari (SOA) desteği artırılıyor.

17.09.2006Gündem
Dünya .Net teknolojisini Türk eğitimcilerden öğreniyor

Dünya .Net teknolojisini Türk eğitimcilerden öğreniyor

Netron Bilgi İletişim Teknolojileri Yazılım Direktörü Selçuk Uzun ve Yage Bilgisayar Kurucu Ortağı Gökşin Bakır, geçtiğimiz ay Microsoft’un düzenlediği Uluslararası Bilgi Teknoloji Konferanslarına konuşmacı olarak katıldılar. 50 ülkede sadece 130 kişinin sahip olmaya hak kazandığı Microsoft Bölgesel Direktör (Microsoft MSDN Regional Director) unvanını taşıyan Uzun ve Bakır 10'dan fazla seminer verdiler.

31.07.2003Gündem
Öcal ve Hıncal Uluç arasında ilginç diyalog

Öcal ve Hıncal Uluç arasında ilginç diyalog

Öcal ve Hıncal Uluç kardeşler arasında ilginç bir olay yaşandı. Türkiye Gazetesi yazarı ağabey Öcal, Sabah yazarı kardeşine fena çattı. Ancak, bugünkü yazısında da kardeşinin aradığını “Ağabey, yazını yazmadan önce niye arayıp bana ‘O sözler sana mı ait?’ diye sormadın?" dediğini yazdı. Meğer gerçek bambaşkaymış...

17.07.2002Spor Arena
Aya İrinide Haendel akşamı

Aya İrini'de Haendel akşamı

30'uncu Uluslararası İstanbul Müzik Festivali devam ediyor. Festival kapsamında bu akşam saat 19:30'da Aya İrini'de Amsterdam Barok Orkestrası ve Korosu'nun konseri var. Şef Ton Koopman yönetimindeki orkestra, soprano Deborah Yor, alto Robin Blaze, tenor Jörg Dürmüller ve bas Klaus Mertens'e eşlik ediyor. Programda Haendel'in eserlerin yeralıyor.

12.06.2002Gündem
Müzik Festivalinin biletleri satışa çıkıyor

Müzik Festivali'nin biletleri satışa çıkıyor

İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı; kentin sanat yaşamına ayrı bir renk ve soluk kazandıran Uluslararası İstanbul Müzik Festivali'nin 30. yılını Türk ve yabancı pek çok sanatçıyla birlikte kutlamaya hazırlanıyor. Bu yıl 8 Haziran ile 1 Temmuz tarihleri arasında yapılacak olan 30'ncu Uluslararası İstanbul Müzik Festivali'nin biletleri 29 Mayıs saat 10:00'dan itibaren Biletix üzerinden satışa çıkacak.

27.05.2002Gündem
Dostların arasında, Nazımın sofrasında

Dostların arasında, Nazım'ın sofrasında

Doğumunun 100'ncü yıldönümünde çeşitli etkinliklerle anılan şair Nazım Hikmet için bir toplantı da Bandırma'da düzenleniyor. Sosyal Demokrasi Vakfı (SODEV) tarafından düzenlenen toplantı Karaali Acar Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenecek olan toplantı saat 19:00'da başlayacak.

24.05.2002Gündem
Türkçe konuşarak öğretiyor

Türkçe konuşarak öğretiyor

Çocukların en kolay oyun yoluyla öğrendiğini biliyoruz. Konuşan bilgisayar sayesinde çocuklar oyun oynarken öğrenecekler.

7.08.2008Gündem
Yeni bilgisayar virüsü My Party

Yeni bilgisayar virüsü "My Party"

Bilgisayar güvenliği uzmanları, yeni bilgisayar virüsü "My Party"nin Avrupa ülkelerinde de yayılmaya başladığını bildirdi. Uzmanların verdiği bilgiye göre, Asya ülkelerinde bu sabah görülen virüs, Microsoft Windows adres defterine ve Outlook Express'in veri tabanına sızarak yayılıyor. Virüs "orta derece riskli" kategorisinde yer alıyor.

28.01.2002Gündem

Yazar Sonuçları

Hava durumu için en çok takip edilen 10 internet sitesi

Hava durumu meraklılarının kendine göre daha doğru, ayrıntılı ve uzun süreli tahmin veren favori bir internet sitesi var.

29.01.2006

Kürecik elbette İsrail'i de koruyor

Kürecik radarı ve İsrail'in güvenliği tartışmalarına dair

22.07.2014

Avrupa’dan basın özgürlüğü için ağır eleştiri

AVRUPA Konseyi’nin İsveçli İnsan Hakları Komiseri Thomas Hammarberg’in geçen nisan ayında basın özgürlüğünün durumunu incelemek amacıyla Türkiye’ye yaptığı ziyaret sırasındaki tespitlerini konu alan raporu, bu alanda son derece kaygı verici bir tablonun varlığına dikkat çekiyor.

14.07.2011