MENÜ

Deaş

Deaş ile ilgili tüm haberleri, son dakika Deaş haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Deaş haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 12.524 Deaş haberi bulunmuştur.

Deaş Haberleri

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan: Güya dostlar, güçlü Türkiye istemiyorlar

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan: 'Güya dostlar, güçlü Türkiye istemiyorlar'

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, CIA Başkanı John Brennan’ın, “Suriye’de hükümetin çökmesini istemiyoruz”, ABD Dışişleri Bakanı John Kerry’nin de “ABD eninde sonunda Esad ile müzakere etmek zorunda kalacak” açıklamalarının ardından üstü kapalı mesajlar verdi.

17.03.2015Gündem
Cumhurbaşkanı: Hamburgda yapılanlar neydi

Cumhurbaşkanı: "Hamburg'da yapılanlar neydi?"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Denizli'de STK temsilcilerine seslendi. Yeni anayasanın mutlaka yapılması gerektiğinin altını çizen Erdoğan, batıya sitem etti.

21.03.2015Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konu mankeni olmam

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konu mankeni olmam

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘’Ben milletime her konuyu danışıyorum. Cumhurbaşkanı siyaset yapıyor diyorlar. Siyaset dışında kalmalı diyorlar. Bunlar kendilerine göre konu mankeni arıyorlar.Ben Cumhurbaşkanıyım. Konu mankeni olmam’’ dedi.

21.03.2015Gündem
Öcalanın açıklamalarının şifreleri

Öcalan'ın açıklamalarının şifreleri

Abdullah Öcalan'ın Nevruz mesajı siyasetin gündemini oluşturdu. Öcalan, Diyarbakır'daki nevruz mitinginde okunan mektubuyla, PKK eliyle gerçekleştirilen 40 yıllık silahlı mücadele için "artık sürdürülemez" dedi. İşte Öcalan'ın iki yıl önce ve bugün Nevruz'da verdiği mesajların şifreleri...

22.03.2015Gündem
Org. Özel Savunma ve Havacılık Dergisi’ne konuştu

Org. Özel Savunma ve Havacılık Dergisi’ne konuştu

İşte Genelkurmay Başkanı Org. Necdet Özel’in Savunma ve Havacılık Dergisi’ne yaptığı açıklamaların tamamı:

25.03.2015Gündem
Genelkurmay Başkanı Necdet Özel: PKK meşrulaştırılıyor

Genelkurmay Başkanı Necdet Özel: PKK meşrulaştırılıyor

Genelkurmay Başkanı Necdet Özel, DEAŞ terör örgütüyle savaşan PKK'nın Suriye kolu PYD hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Özel, PKK'nın 'meşrulaşma' tehlikesine değindi.

25.03.2015Gündem
İtalyada terör operasyonu

İtalya'da terör operasyonu

İtalyan polisi, uzun süredir devam eden bir soruşturma kapsamında yabancı savaşçı toplamak maksadıyla terör örgütü DAEŞ'in propagandasını yapan, İtalya ve balkanlarda faaliyet göstertiği iddia edilen bir hücre eve baskın düzenledi.

26.03.2015Avrupa
Erdoğan Tahammül sınırlarını zorlamaya başladı

Erdoğan 'Tahammül sınırlarını zorlamaya başladı'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Fildişi Sahili Cumhurbaşkanı Alassane Vattara ile Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda ortak basın toplantısı düzenledi.

26.03.2015Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan İrana tepki

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İran'a tepki

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Bugüne kadar bölgede olan gelişmeler, Yemen'de olan gelişmeler, gerçekten tahammül sınırlarını artık zorlamaya başlamıştır. İran'ın açıklaması doğaldır. İran'ın böyle bir açıklama yapması, zaten şu ana kadar Irak'ta, Suriye'deki gelişmelerde de kendisini ne yapmıştır, göstermiştir. Burada İran, bölgeyi adeta kendine domine etmenin gayreti içerisindedir, böyle bir çalışmanın içerisindedir. Buna müsaade edilebilir mi?" dedi.

26.03.2015Dünya
Erdoğan ve Obamadan 60 dakikalık telefon zirvesi

Erdoğan ve Obama'dan 60 dakikalık telefon zirvesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Obama ile telefonda görüştü.

27.03.2015Dünya
IŞİDe katılmak 20 kişi yakalandı

IŞİD'e katılmak 20 kişi yakalandı

Genelkurmay Başkanlığı, Kilis Elbeyli ilçesi Aşağıbeylerbeyi köyünde ihbar üzerine icra edilen yol emniyet ve kontrol devriyesi esnasında, bir minibüs içerisinde IŞİD terör örgütüne katılmak amacıyla Suriye’ye geçmek isteyen, toplam 20 kişi yakalandığını bildirdi.

5.04.2015Avrupa
Türk ve İranlı bakanlar Yemen için buluşacak

Türk ve İranlı bakanlar Yemen için buluşacak

DIŞİŞLERİ Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın İran’ı ziyaretinin ardından, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve İran Dışişleri Bakanı Cevad Zarif’in Yemen konusunu görüşmek için önümüzdeki dönemde bir araya gelebileceklerini açıkladı.

9.04.2015Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğandan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Ahlakı" temalı Kutlu Doğum Programı'nda yaptığı konuşmada, "DEAŞ gibi terör örgütlerinin yol açtığı tahribat, İslam düşmanlarının bile çabalarını geride bırakmış durumda. Bu sıkıntılar, olumlu herhangi bir amaca hizmet etmiyor. Tam aksine, İslam'a olumsuz bakışlar getiriyor" dedi.

12.04.2015Gündem
Mezhebini din edinmiş olanlarla başımız dertte

Mezhebini din edinmiş olanlarla başımız dertte

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından “Hz. Peygamber ve Birlikte Yaşama Hukuku” teması ile İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Kutlu Doğum Haftası etkinliği devletin zirvesini bir araya getirdi.

12.04.2015Gündem
Erdoğan Kazakistanda konuştu

Erdoğan Kazakistan'da konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kazakistan Ahmet Yesevi Üniversitesi'nde düzenlenen fahri doktora töreninde konuştu.

17.04.2015Gündem
Washington’da zor ziyaret

Washington’da zor ziyaret

24 Nisan öncesi Başkan Obama’nın ‘soykırım’ demesini durdurmak için hafta sonu Washington’a geçen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, zor bir ziyaret gerçekleştirdi. Çavuşoğlu, mevkidaşı Kerry ve Beyaz Saray’dan Susan Rice ile görüştü. Beyaz Saray, Çavuşoğlu’na Obama’nın ‘soykırım’ demeyeceğini teyit ederken, Rice’ın Bakan Çavuşoğlu’nu “Ermenistan ile ilişkileri geliştirmek, 1915 vahşeti konusunda Türkiye’de açık ve samimi bir diyaloğu kolaylaştırmak için somut adımlar atma konusunda teşvik ettiği” açıklandı.

21.04.2015Dünya
Davutoğlu: Bu basın toplantısı Ermenistana ders olsun

Davutoğlu: Bu basın toplantısı Ermenistan'a ders olsun

Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bugün Türkiye ziyaretine başlayan Avustralya Başbakanı Tony Abbott ortak basın toplantısı düzenledi. ABD ve Avrupa ülkelerinin 'soykırım' ifadesini kullanmasına dair sorulan bir soruya Davutoğlu, Avustralya ile Türkiye bayraklarını göstererek yanıt verdi. Başbakan, "Bu basın toplantısı Ermenistan'a ders olsun. Bu bayraklar karşılıklı savaşan iki cephede bulunuyordu. Ancak şimdi yan yana" dedi.

22.04.2015Dünya
Erdoğan: Obamadan bunu duymak istemem

Erdoğan: Obama'dan bunu duymak istemem

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 1915 olaylarının yıldönümü olan 24 Nisan’da ABD Başkanı Barack Obama’nın ‘soykırım’ ifadesi kullanıp kullanmayacağına yönelik, “Sayın Obama’dan zaten böyle bir şeyi gerçekten duymak istemem” açıklamasını yaptı. Ermenistan’da düzenlenecek ‘soykırımı anma etkinlikleri’ hakkında ise Erdoğan, “Ermenistan’da bir araya gelecekler, kendileri çalıp kendileri oynayacaklar” dedi.

22.04.2015Gündem
Erdoğan: Eyy Avrupa Birliği, askeri arşivlerimizi de açmaya hazırız

Erdoğan: Eyy Avrupa Birliği, askeri arşivlerimizi de açmaya hazırız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen Çanakkale 100. Yıl Barış Zirvesi Yüksek Düzeyli Oturumu'nda konuştu.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sözde Ermeni soykırımı iddialarıyla ilgili olarak, “Ey AB, 12 yıl başbakanlık yaptım. Her gittiğim uluslararası toplantıda biz arşivlerimiz açmaya hazır olduğumuzu söyledik. Diyorum ki Ermenistan da açsın, üçüncü ülkeler varsa onlar da açsın. Hatta daha da ileri gidiyorum biz askeri arşivlerimizi de açmaya hazırız” dedi.

23.04.2015Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kuran’la büyüdüm Kuran’la yaşıyorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kuran’la büyüdüm Kuran’la yaşıyorum

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, kendisine “Kuran’ın istismarını yapıyor” diyen CHP Lideri’ne, dün Siirt’ten, “Sayın Kılıçdaroğlu, ben Kuran’la büyüdüm, Kuran’la yaşıyorum. Kendi şahsında Kuran’ın yerinin ne olduğu malum” diye yanıt verdi. İsim vermeden HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’a da “Cami duvarına pislemeye başladılar” diye yüklenen Erdoğan, özetle şunları söyledi:

4.05.2015Gündem
Kaybeden gitsin

Kaybeden gitsin

Başbakan Davutoğlu, İngiltere’de seçimi kaybeden 3 partinin liderlerinin istifa etmesini örnek göstererek muhalefete, “Hatay’dan meydan okuyorum, seçimi kazanamazsam 8 Haziran’da istifa ederim. Kılıçdaroğlu, Bahçeli, Demirtaş diyebiliyor mu? Bak İngiltere’de seçimi kaybeden parti liderinin üçü de gitti. Bahçeli 12, Kılıçdaroğlu 5 seçim kaybetti hâlâ yerindeler” dedi.

9.05.2015Gündem
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Vanda konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Van'da konuştu

Cumhurbaşkanın Recep Tayyip Erdoğan Van'da vatandaşlara seslendi. İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

14.05.2015Gündem
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğandan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul’da ikinci durağı olan 8. Uluslararası Öğrenci Buluşması’nda konuştu.

16.05.2015Gündem
Erdoğan, Dünya Enerji Düzenleme Forumu’nda konuştu

Erdoğan, Dünya Enerji Düzenleme Forumu’nda konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "DEAŞ tehdidinin dünyaya verdiği en büyük ders, Suriye'deki genel olarak Ortadoğu'daki sorunların lokal, bölgesel sorunlar değil bilakis küresel sorunlar olduğudur. Dolayısıyla bu meselelerde sadece sınırlarımızın güvenliği ve enerji güvenliği değil küresel refah, huzur, dayanışma adına da inisiyatif alınması gerekiyor. Bölgede yaşanan trajediyi görmek, çığlıkları işitmek ve akan kanın durması için acilen tedbir almak zorundayız" dedi.

25.05.2015Gündem
Türkiye DEAŞ’a yardım etmiyor

Türkiye DEAŞ’a yardım etmiyor

Cumhuriyet gazetesinde dün manşetten verilen, IŞİD militan ve mühimmatlarının, MİT’in kontrolünde, otobüslerle Türkiye içinden geçirilerek Suriye’de yer değiştirmelerinin sağladığı haberi gazete ile Dışişleri Bakanlığı’nı karşı karşıya getirdi.

11.06.2015Gündem
Kiliste sınırı geçmek isteyen 4 IŞİD’li yakalandı

Kilis'te sınırı geçmek isteyen 4 IŞİD’li yakalandı

Kilis sınırına yakın noktalarda IŞİD ile muhalif gruplar arasındaki çatışmalar devam ederken, sınır hattından yasa dışı yollarla Türkiye’ye geçen 4 IŞİD’li güvenlik güçleri tarafından yakalandı. Dün Akçakale'de sınırı geçerek Türkiye'ye kaçmaya çalışan bir IŞİD militanları gözaltına alınmıştı. İngiliz Times gazetesi de IŞİD'lilerin sakallarını keserek mültecilerle birlikte Türkiye'ye girdiğini iddia etmişti.

17.06.2015Dünya
Davutoğlu: Şu andaki konumuz koalisyon için her şeyi yapmaktır

Davutoğlu: Şu andaki konumuz koalisyon için her şeyi yapmaktır

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Show TV'de canlı yayında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

17.06.2015Gündem
‘PYD, rejim ve IŞİD işbirliği yapıyor’

‘PYD, rejim ve IŞİD işbirliği yapıyor’

BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, katıldığı televizyon programında PKK bağlantılı PYD, Şam yönetimi ve IŞİD arasında işbirliği olduğunu söyledi. Davutoğlu “Özgür Suriye Ordusu’na karşı rejim ve DEAŞ ve PYD değişik dönemlerde işbirliği yaptılar” dedi.

17.06.2015Dünya
Başbakan Ahmet Davutoğlu: Mertçe kıran kırana bir şirket kurmayı yeğlerim

Başbakan Ahmet Davutoğlu: Mertçe kıran kırana bir şirket kurmayı yeğlerim

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu genel seçimlerde yüzde 13 oy alarak 80 milletvekili çıkaran Halkın Demokratik Partisi (HDP) ile de koalisyon görüşmeleri yapabileceğini söyledi. Davutoğlu ayrıca koalisyon seçenekleriyle ilgili olarak "Geçmişte Türk siyasetinde gördük. Başka bir partinin insafına bırakılmış olur. Onun yerine mertçe ve kıran kırana bir şirket kurmayı yeğlerim" dedi ve ekledi "Şirket derken Türkiye’yi şirket gibi gördüğümden değil."

17.06.2015Gündem
Erdoğandan önemli açıklamalar

Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Malesef dün önce Şam rejimi, ardından DEAŞ konusunda yapılan yanlışlar bugün PYD konusunda yapılıyor. Bölgenin tarihine, sosyolojisine, demografisine uymayan hiçbir çözüm, bu coğrafyaya barış getirmez" dedi. Erdoğan, "Suriye'de sadece bir gruba destek verilerek, diğer tüm kesimlerin tasfiyesine dönük bir oyun oynanıyor. Biz bu oyuna izin vermeyeceğiz" şeklinde konuştu.

20.06.2015Gündem
Başbakan Ahmet Davutoğlu tarih verdi

Başbakan Ahmet Davutoğlu tarih verdi

Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti'nin TBMM Başkan Adayı'nı yarın açıklayacaklarını söyledi.

25.06.2015Gündem
Erdoğandan flaş Kobani açıklaması

Erdoğan'dan flaş Kobani açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün sabah Kobani'de gerçekleştirilen bombalı saldırılarla ilgili açıklama yaptı. "Masum sivilleri hedef alan bu saldırıları en güçlü şekilde lanetliyor ve telin ediyoruz" diyen Erdoğan, "Ülkemizi hedef alan iftira ve karalama kampanyası başlatıldığını görüyoruz. Türkiye'yi terörle aynı çizgide göstermek kimsenin hakkı da, haddi de değildir" şeklinde konuştu. Erdoğan, "Bölgenin tarihine ve yapısına yabancı projeler hayata geçirilmeye çalışılıyor. Adeta ölümü gösterip sıtmaya razı etme stratejisi izleniyor. Millet olarak geleceğimiz etkileyen bu olayları seyirci tribününden izlememizi beklememelidir" dedi.

25.06.2015Gündem
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğandan Bahçeliye jet yanıt

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Bahçeli'ye jet yanıt

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasında Uygur Türkleri polemiği yaşandı. Bahçeli, twitter'dan yaptığı açıklamada, "Herkes Kobani’yle yatıp kalkıyor, Doğu Türkistan’daki Çin zalimliğini kimseler konuşmuyor, ağzına dahi almıyor. 28 Uygur Türkü, Kaşgar’da hiç acımadan katledildi" dedi. Bahçeli'ye yanıt Erdoğan'dan geldi. Erdoğan, "O zata sesleniyorum, sen o Uygur Türkleri’nin olduğu yere gittin mi? Gitmedin. Ama Tayyip Erdoğan gitti. Vatanlarından ayrılan Uygur Türkleri’ni vatandaşlığa kabul eden Türkiye oldu. Sen neredeydin ya? Sen Başbakan yardımcısıyken kaç kişiyi vatandaşlığa kabul ettin?” şeklinde konuştu.

27.06.2015Gündem
İngiltere Başbakanından “IŞİD’e İslam Devleti demeyin” çağrısı

İngiltere Başbakanı'ndan “IŞİD’e 'İslam Devleti' demeyin” çağrısı

İngiltere Başbakanı David Cameron, Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) haberlerinde "IS" (Islamic State) yani "İslam Devleti" adını kullanan BBC’ye çağrıda bulunarak, örgüt için bu ismin kullanılmasından vazgeçilmesi çağrısında bulundu. Benzer bir tepkiyi geçtiğimiz yıl Cumhurbaşkanı Erdoğan da vermişti.

30.06.2015Dünya
Başbakan Ahmet Davutoğlu: Son turun son saniyesine kadar İsmet Yılmazı destekleyeceğiz

Başbakan Ahmet Davutoğlu: Son turun son saniyesine kadar İsmet Yılmaz'ı destekleyeceğiz

Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Meclis grup toplantısında Meclis Başkanlık seçimlerine değindi ve AK Parti'nin adayı İsmet Yılmaz'ı son turun son saniyesine kadar destekleyeceklerini söyledi. Meclis Başkanlığı seçiminin üçüncü tura kalması halinde bir senaryonun dillendirildiğini belirten Davutoğlu, ''Üçüncü turda bizim bazı arkadaşlarımızın bazı arkadaşlara yöneleceği, iki adayın kalmasını sağlayacağı… Bizde hizli hesap olmaz. Bizde siyasetin ahlakına aykırı tek bir davranış olmadı olmayacak'' dedi.

30.06.2015Gündem
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: Gerekirse müdahaleler yapılır

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu: Gerekirse müdahaleler yapılır

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, A Haber’de konuk olduğu canlı yayında Suriye sınırındaki gelişmelerle ilgili çok önemli açıklamalar yaptı. ''Bize karşı tehditler her gün artıyor'' diyen Çavuşoğlu, ''Bir tehdit sınırımızda oluşursa, ona yönelik de tedbir alırız. Gerekirse müdahaleler yapılır'' ifadelerini kullandı. Çavuşoğlu, Yunanistan Dışişleri Bakanı ile görüşmesinin içeriği ile ilgili de şunları söyledi: ''Biz 2000 yılında daha beterini de yaşadık. AK Parti geldi tüm bunları aştık çok şükür. Kendisine de bu örneği verdim. 'Yaşadınız ama siz iktidara geldiniz her şeyi düzelttiniz' dedi. Ben de Türkiye her zaman yanınızda dedim.''

30.06.2015Gündem
En kötü senaryoya hazırız

En kötü senaryoya hazırız

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Suriye’de en kötüsü de dahil her türlü senaryoya hazır olduklarını söyledi. Davutoğlu, geçici hükümet oldukları için bu tür önemli konularda karar alamayacaklarına ilişkin uyarılara da “Ülkemizin çıkarı neyi gerektirirse, bir saniye ömrümüz kalsa o kararı alırız” diye yanıt verdi.

30.06.2015Gündem
Başbakan Davutoğlundan açıklamalar

Başbakan Davutoğlu'ndan açıklamalar

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'de görev yapan yabancı büyükelçilerle iftar yemeğinde bir araya geldi. Ülkelerine gidecek olan büyükelçilere mülteci sorununu anlatması önerisinde bulunan Davutoğlu, "Şu anda dünyada en fazla mülteci Türkiye'de. Bir zalimden kendi halkına karşı kitlesel imha silahı kullanan bir zalimden ya da en acı katliamlarla DEAŞ benzeri bir terör örgütünden kaçıp gelenler kapımıza gelmişse, bizim kültürümüz der ki kapını, gönlünü, sofranı açık tutacaksın. Sizler de bunu kendi ülkenizde, başkentlerinizde anlatın" dedi. DHA

1.07.2015Haber
Başbakan Ahmet Davutoğlu: Ya AK Parti-CHP ya da AK Parti-MHP koalisyonu olacak

Başbakan Ahmet Davutoğlu: Ya AK Parti-CHP ya da AK Parti-MHP koalisyonu olacak

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Kanal 7 televizyonunda açıklamalarda bulundu. Koalisyon ihtimallerini sıralarken, "Ya AK Parti-CHP koalisyonu ya da AK Parti-MHP koalisyonu olacak" diyen Davutoğlu, HDP'nin adını bile anmadı.

2.07.2015Gündem
Kiliste yabancı uyruklu 8 IŞİD üyesi yakalandı

Kilis'te yabancı uyruklu 8 IŞİD üyesi yakalandı

Türkiye'den Suriye’ye yasa dışı yollardan geçmeye çalışan IŞİD üyesi 1’i çocuk, 8 yabancı uyruklu kişi Kilis’te güvenlik güçlerince yakalanarak gözaltına alındı.

4.07.2015Gündem
Bir günde 768 kişi yakalandı

Bir günde 768 kişi yakalandı

Genelkurmay Başkanlığı, Suriye'den Türkiye'ye geçmeye çalışan 768 kişinin yakalandığını açıkladı.

7.07.2015Gündem

Yazar Sonuçları