MENÜ

Deaş

Deaş ile ilgili tüm haberleri, son dakika Deaş haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Deaş haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 12.161 Deaş haberi bulunmuştur.

Deaş Haberleri

Doğu Enerji halka açılıyor

Doğu Enerji halka açılıyor

Doğu Enerji ve Ticaret (DEAŞ) halka açılıyor. DEAŞ hisselerinin 10 milyon liradan, borsa dışında halka arz suretiyle satışına 20 Ağustos tarihinde başlayacak.

14.08.2001Ekonomi
Doğu Enerji de halka açılıyor

Doğu Enerji de halka açılıyor

Doğu Enerji Ticaret A.Ş. (DEAŞ), 20 Ağustos 2001 tarihinden itibaren hisse senetlerini satışa çıkararak, halka açılacağı bildirildi.

20.08.2001Ekonomi
Üç yaşındaki Zehranın dev resmi Guinnesste

Üç yaşındaki Zehra'nın dev resmi Guinness'te

Londra'daki Waddon İlkokulu tarafından resim yarışmasına sokulan üç yaşındaki Zehra adındaki Türk kızı, yaptığı ‘‘büyükanne’’ resmiyle Guinness Rekorlar Kitabı'na seçilen dünyanın en büyük mozaik resmini yarattı.

1.11.2002Gündem
Bu fuar sayesinde tasarım ve dekorasyon dünyasının yeni başkenti İstanbul olacak

Bu fuar sayesinde tasarım ve dekorasyon dünyasının yeni başkenti İstanbul olacak

6-9 Mart 2008 tarihleri arasında İstanbul’da, dekorasyon ve tasarımla ilgili çok önemli bir fuar düzenlenecek. Sine Fuarcılık’ın organize ettiği "i- deco İstanbul", tüm dünyadan tasarımcıları ve dekorasyon dünyasının profesyonellerini aynı çatı altında toplayacak.

15.02.2008Kelebek
Istanbul to host i-deco design fair

Istanbul to host i-deco design fair

ISTANBUL - The i-deco design fair returns to Istanbul this week for a second go-round that combines high style with a splash of green.

2.03.2009Gündem
30 bin mobilyacı İtalya’yı yakalamak için çalışıyor

30 bin mobilyacı İtalya’yı yakalamak için çalışıyor

Haliç Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölüm Başkanı Prof. Önder Küçükerman “150 yıl önce Dolmabahçe’nin inşaası ile dekorasyon kelimesi Türkiye’ye geldi.

23.02.2010Ekonomi
Varsa yoksa Kobani

Varsa yoksa Kobani

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, Fransız mevkidaşı François Hollande ile dün Elysee Sarayı’nda düzenlenen basın toplantısında ilk kez IŞİD örgütü için “DEAŞ” kelimesini kullandı.

31.10.2014Gündem
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Esenlerde konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Esenler'de konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Esenler’de düzenlenen toplu açılış töreninde konuştu. Erdoğan Kobani eylemlerini ve HDP'yi eleştirerek, "Kobani dediler ama aslında ne kadar korkak olduklarını gösterdiler. DEAŞ (IŞİD) vahşeti dediler DEAŞ’ın vahşetini aratmayacak cinayetler işlediler" dedi.

2.11.2014Gündem
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Esenlerde konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Esenler'de konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Esenler’de düzenlenen toplu açılış töreninde konuştu. Erdoğan Kobani eylemlerini ve HDP'yi eleştirerek, "Kobani dediler ama aslında ne kadar korkak olduklarını gösterdiler. DEAŞ vahşeti dediler DEAŞ’ın vahşetini aratmayacak cinayetler işlediler" dedi.

2.11.2014Haber
Bunlar duymaz uydurur cinsinden

Bunlar duymaz uydurur cinsinden

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan Türkmenistan ziyareti öncesi Esenboğa Havalimanı’nda Cumhurbaşkanlığı Sarayı tartışması ve gelişmelerle ilgili soruları yanıtladı:

6.11.2014Gündem
Davutoğlunun konvoyunda kaza

Davutoğlu'nun konvoyunda kaza

Irak’ta temaslarını sürdüren Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun konvoyunda kaza meydana geldi.

20.11.2014Gündem
ABD ile çözemeyiz

ABD ile çözemeyiz

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ABD’nin Çözüm Süreci’ne 3’üncü göz olarak katılması konusunda, “Oslo’da da yaşadık. 3’üncü göz, 4’üncü göz ne olursa olsun. Kürt’ü, Türk’ü, Laz’ı, Çerkez’i biz bu sorunu kendi aramızda çözeriz. Amerika’yla çözemeyiz. Kendi göbeğimizi kendimiz kesmeliyiz” dedi. 2’nci Türkiye-Afrika Ortak Zirvesi dönüşü, uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan’ın çeşitli konulardaki değerlendirmeleri özetle şöyle:

22.11.2014Gündem
Erdoğan ve Biden Beylerbeyi Sarayında bir araya geldi

Erdoğan ve Biden Beylerbeyi Sarayı'nda bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden ile çalışma yemeğinde bir araya geldi. İkili, 1,5 saat sürmesi beklenirken yaklaşık 4 saat süren görüşmenin ardından ortak basın toplantısı düzenledi.

22.11.2014Dünya
Türkiye’ye ihtiyaç var

Türkiye’ye ihtiyaç var

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın Beylerbeyi Sarayı Sarı Köşk’te 4 saat ağırladığı ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, “Bugün de yüzleştiğimiz sorunlarla başa çıkabilmek için yine birlikte çalışarak Türkiye ile ABD arasındaki stratejik ortaklığı güçlendirmeye devam ediyoruz. Bizim Türkiye’ye ihtiyacımız var. Sanırım Türkiye de bize ihtiyacı olduğuna inanıyor. Yakınız ve yakın olmaya devam edeceğiz. Misafirperverliğiniz ve dostluğunuz için, benim ülkeme verdiğiniz dostluk için teşekkür ediyorum” dedi.

22.11.2014Gündem
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğandan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNR Expo Fuar Merkezi'ndeki 15. MÜSİAD Uluslararası Fuarı'nın açılış töreni ve 18. Uluslararası İş Forumu (IBF) Kongresi'nin kapanış oturumuna katıldı. İşte Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

26.11.2014Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Papaya Sisi sitemi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Papa'ya 'Sisi' sitemi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yeni Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda ağırladığı ilk konuk olan Papa Françesko’nun ortak basın toplantısına, Erdoğan'ın diplomatik sitemi damga vurdu.

28.11.2014Dünya
Doğalgazda yüzde 6 indirim sağlayacağız

'Doğalgazda yüzde 6 indirim sağlayacağız'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin yaptıkları görüşmenin ardından ortak basın toplantısı düzenledi. Toplantıda konuşan Putin Türkiye'ye 1 Ocak itibariyle doğalgaz fiyatlarında yüzde 6 indirim sağlayacaklarını söyledi.

1.12.2014Gündem
‘Yine’ diyorsak eğer

‘Yine’ diyorsak eğer

BU hafta size aktardığı olayla ilgili tüm soruları yanıtlamayan iki haberden söz edeceğim. Birincisi Bingöl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Müdürü Ali İhsan Güngör’ün yaralanması, ikincisi de bir F-16 uçağının Merzifon’da düşmesiyle ilgili haber.

Muhabiri böyle uyardı: IŞİD değil DEAŞ

Muhabiri böyle uyardı: IŞİD değil DEAŞ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Litvanya Cumhurbaşkanı Dalia Grybauskaite ile yaptığı görüşmenin ardından Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda basın toplantısı düzenledi.Sorulara da cevap veren Erdoğan bir gazetecinin IŞİD şeklindeki ifadesini DEAŞ olarak düzeltti.

8.12.2014Haber
Erdoğandan Litvanya Cumhurbaşkanı ile açıklama

Erdoğan'dan Litvanya Cumhurbaşkanı ile açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Eğit-donatta bir mutabakat görünüyor. Diğer iki konuda maalesef henüz bir mutabakat yok. Bu mutabakat olmadığı sürece burada sağlıklı bir adımın atılması mümkün değil'' dedi.

8.12.2014Gündem
Davutoğlu ile Camerondan ortak basın toplantısı

Davutoğlu ile Cameron'dan ortak basın toplantısı

Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Cameron, Başbakanlık Merkez Bina'da baş başa ve heyetlerarası görüşmelerin ardından ortak basın toplantısı düzenledi. Toplantının soru-cevap kısmında Davutoğlu, " "Tekrar uyarıyorum kendisini, bu çağrılar devam ederse bunun sorumlusu, dökülecek tek damla kanın sorumlusu Sayın Demirtaş'tır" dedi.

10.12.2014Gündem
Erdoğandan önemli açıklamalar

Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Konya-İstanbul Yüksek Hızlı Tren hattının açılış töreninde konuştu. Erdoğan konuşmasında, "Biz Türkiye’yi hoca görüntüsü altındaki şaklabanlara teslim etmeyeceğiz" dedi.

17.12.2014Gündem
Erdoğan Konyada konuştu

Erdoğan Konya'da konuştu

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, ”Bu ülkeyi maşalara asla teslim etmeyeceğiz. Bu ülkeyi uluslararası çevrelerin taşeronu olan ihanet şebekelerine, paralel devlet yapılanmalarına, hoca görüntüsü altındaki şaklabanlara asla teslim etmeyeceğiz” dedi.

17.12.2014Gündem
Avrupadaki Türkler 4 yılda 313 ırkçı saldırıya uğradı

Avrupa'daki Türkler 4 yılda 313 ırkçı saldırıya uğradı

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Bilgiç, "Son 4 yılda Avrupa'daki Türklere 56'sı kundaklama, 106'sı fiziki ve 46'sı tehdit mektubu olmak üzere 313 ırkçı saldırı düzenlendi" dedi.

31.12.2014Avrupa
Saraydaki MGKdan paralel vurgusu

Saray'daki MGK'dan paralel vurgusu

Milli Güvenlik Kurulu (MGK), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında toplandı. Toplantı yaklaşık 6,5 saat sürdü.

31.12.2014Gündem
Dinini değiştir yoksa ölürsün

Dinini değiştir yoksa ölürsün

IŞİD’in haziran ayında saldırıya geçmesinden bu yana Irak’ta 2 milyon kişi yerinden yurdundan oldu. Hürriyet’in ziyaret ettiği Kuzey Irak’taki derme çatma kamplarda kalanların çoğu kadın ve çocuk. 65 yaşındaki bir Ezidi anne, “IŞİD’in zulmünü kimse yapmadı. Eşlerimizi, oğullarımızı öldürdüler. Kızımı kaçırdılar” derken Türkmen milletvekili Aydın Maruf Selim, IŞİD’in din ya da mezhep değiştirmeyenleri katlettiğini anlattı.

3.01.2015Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Onların nerelerde paralar savurduğunu biliyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Onların nerelerde paralar savurduğunu biliyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda, Büyükelçiler Konferansı dolayısıyla verilen öğle yemeğinde yaptığı konuşmada "Nerelere nasıl paralar savurduğunu biliyoruz. Nerelerde kendilerine yemek masası ayırt ettiklerini bunu da biliyoruz. Arkadaşlar biz onlardan daha güçlüyüz. Öyleyse şu anda milli siyaset belgesi içerisinde yer almaya namzet olan bu paralel yapı artık dünyada gereken yere oturacaktır. MGK bununla ilgili tavsiye kararını almıştır. Hükümetimiz bakanlar kurulundan bunu geçirmiştir. Şimdi 2015 milli siyaset belgesi içinde yerini alacaktır. Bu artık böyle bir örgüttür. Büyükelçilerimizin tüm personelleriyle gerçeklerin duyurulması için daha gayretli olmaları gerektiği açıktır" dedi.

6.01.2015Gündem
Genelkurmay IŞİD kısaltmasını DEAŞ olarak değiştirdi

Genelkurmay IŞİD kısaltmasını DEAŞ olarak değiştirdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan sonra Genelkurmay Başkanlığı ve Dışişleri Bakanlığı da IŞİD yerine DEAŞ kısaltmasını kullandı.

7.01.2015Gündem
Erdoğan: Bu hırsızlar bizi mal sahibi yaptı

Erdoğan: 'Bu hırsızlar bizi mal sahibi yaptı'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Esenboğa Kampüsü ve Sağlık Temel Bilimleri Binası açılış töreni katıldı.

7.01.2015Gündem
Türkiyeden Paris saldırısına tepkiler

Türkiye'den Paris saldırısına tepkiler

12 kişinin öldürüldüğü Charlie Hebdo saldırısıyla ilgili Türkiye'den tepkiler geldi.

7.01.2015Dünya
Paristeki tablo yabancı düşmanlığına karşı da olmalı

Paris'teki tablo yabancı düşmanlığına karşı da olmalı

Başbakan Davutoğlu, "Paris'teki tablonun çok kültürlülüğü tehdit eden yabancı düşmanlığına karşı da olması gerektiğini düşünüyoruz" dedi.

12.01.2015Avrupa
Hepimizin müdahalesiyle istikrarın kurulması gerekiyor

Hepimizin müdahalesiyle istikrarın kurulması gerekiyor

Başbakan Davutoğlu, Paris'teki terör saldırılarıyla ilgili "Hepimizin müdahalesiyle etkisiyle istikrarın kurulması gerekiyor" dedi.

12.01.2015Avrupa
Başbakan Davutoğlu, soruları yanıtladı

Başbakan Davutoğlu, soruları yanıtladı

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Almanya'nın başkenti Berlin'e resmi ziyaretinin ardından Türkiye'ye dönüşte, uçakta, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

13.01.2015Gündem
Başbakan Davutoğlu: Aşkın ne zaman geleceği belli olmaz

Başbakan Davutoğlu: Aşkın ne zaman geleceği belli olmaz

Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin grup toplantısında geçtiğimiz hafta açıkladığı Aile Paketi ile ilgili konuştu. Davutoğlu, çeyiz hesabından bahsederken ''Anne ve baba çocuk evlilik çağına gelinceye kadar biriktirdikleri miktar ne ise devlet yüzde 15 katkıda bulunacak. Çünkü aşkın ve muhabbetin ne zaman geleceği belli olmaz, geldi mi insanı çarpar. O anda anne ve babanın sıkıntıda kalmaması için, yüzde 15 katkıda bulunacağız'' dedi.

13.01.2015Gündem
PEGIDA IŞİD ile aynı Orta Çağ mantalitesine sahip

PEGIDA IŞİD ile aynı Orta Çağ mantalitesine sahip

Başbakan Ahmet Davutoğlu, IŞİD ile Almanya’daki İslam ve göçmen karşıtı PEDIGA hareketinin aynı Orta Çağ mantalitesine sahip olduğunu söyledi.

14.01.2015Avrupa
Paralel Yapı Opus Dei gibi

Paralel Yapı Opus Dei gibi

BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, IŞİD ile Almanya'daki İslam ve göçmen karşıtı PEGIDA (Batı'nın İslamlaşmasına karşı Avrupalılar) hareketinin aynı Ortaç ağ mantalitesine sahip olduğunu söyledi.

14.01.2015Dünya
Başbakan Davutoğlu, Brükselde konuştu

Başbakan Davutoğlu, Brüksel'de konuştu

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Belçika'nın başkenti Brüksel'de, Türkiye Cumhuriyeti Avrupa Birliği Daimi Temsilciliği ile "Friends of Europe" tarafından ortaklaşa düzenlenen toplantıda konuştu.

15.01.2015Dünya
Bakan Çavuşoğlu: DEAŞ’ta 700 kadar Türk var

Bakan Çavuşoğlu: DEAŞ’ta 700 kadar Türk var

DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, IŞİD bünyesinde 500-700 arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olduğunu açıkladı.

15.01.2015Gündem
Başbakan Davutoğlu: Bizim kitle neden rahatsız olsun ki

Başbakan Davutoğlu: Bizim kitle neden rahatsız olsun ki

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın pazartesi günü Bakanlar Kurulu’na başkanlık etmesini değerlendirirken, “Halk Cumhurbaşkanımızın kabineye katılmasına yüzde 70 destek veriyor, sistem tartışması yok orada. Cumhurbaşkanımız Erdoğan ile Başbakan Davutoğlu birlikte oturduğunda, aynı ortamda beraber olduğunda bizim kitle neden rahatsız olsun ki” dedi. Brüksel dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Davutoğlu, özetle şunları söyledi:

17.01.2015Gündem

Yazar Sonuçları

Ünlü garsonlar

Coca Cola’nın yeni ürünü Zero’nun tanıtım etkinlikleri bitmiyor.

4.03.2008

Ha Tahsin Ertuğrul ha Ertuğrul Tahsin

KONUMUZ esasen şu: DAİŞ mi olacaktı, yoksa Erdoğan’ın deyişiyle DEAŞ mı?...

5.11.2014

ABD’li yetkilinin ilginç Esad çıkışı

2014 kendine has bir yıl olarak tarihe geçecek iddiaya girerim.

14.12.2014