MENÜ

Danny Moder

Danny Moder ile ilgili tüm haberleri, son dakika Danny Moder haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Danny Moder haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 79 Danny Moder haberi bulunmuştur.

Danny Moder Haberleri

Ünlülerin ünlü olmayan eşleri

Ünlülerin 'ünlü olmayan' eşleri

'Nothing Hill'deki hikayeyi hepimiz anımsarız. Dünyaca ünlü bir film yıldızı, bir gün küçücük bir kitapçıya girer ve kitabevinin sahibi olan son derece sıradan bir adama aşık olur... Gerçek hayatta da böylesi hikayeler var. Ünlüler mutlaka kendileri kadar ünlü birileriyle birlikte olmadan da çok mutlu olabiliyorlar. İşte örnekleri...

26.04.2016Hayat
En çok kazanan 10 kadın oyuncu

En çok kazanan 10 kadın oyuncu

Forbes dergisinin her yıl yayınladığı 'en çok kazanan kadın oyuncular' listesinin zirvesine, 'Açlık Oyunları' serisiyle ünlenen Jennifer Lawrence oturdu. Lawrence aynı listede geçen yıl ikinci sıradaydı. İşte ilk 10...

21.08.2015Hayat
Julia Roberts Danny Moder boşanıyor

Julia Roberts Danny Moder boşanıyor

Hollywood’un en başarılı isimlerinden Julia Roberts 13 yıllık evliliğini sonlandırıyor. Roberts ile Danny Moder’in ayrılacağı haberi, çiftin 225 milyon dolarlık servetinin nasıl paylaşılacağı sorularını beraberinde getirdi

2.08.2015Magazin
Önce kardeşini, şimdi de annesini kaybetti

Önce kardeşini, şimdi de annesini kaybetti

Geçen yıl kardeşi Motes'in ölüm haberiyle yıkılan Julia Roberts, şimdi de annesini kaybetti.

20.02.2015Avrupa
Özel Bir Kadın Yıllara meydan okuyor

Özel Bir Kadın 'Yıllara meydan okuyor'

Romantik komedilerin vazgeçilmez ismi Julia Roberts, geçen yıllara rağmen neredeyse hiç değişmedi.

16.05.2014Gündem
Danny benim pusulam

Danny benim pusulam

Julia Roberts, Psychologies dergisinin İngiltere edisyonuna konuştu. Son filmi “Eat, Pray, Love” (Ye, Dua Et, Sev) ile büyük başarı yakalayan Oscar’lı yıldız, ailesi ve kariyeri hakkında samimi açıklamalar yaptı.

21.01.2011Kelebek
O zaman gel ve kucağıma otur

O zaman gel ve kucağıma otur

Karşımda Hollywood’un en pahalı yıldızı Julia Roberts oturuyor.

5.10.2010Gündem
Yaşlı bir fahişeyi kim izlemek ister

Yaşlı bir fahişeyi kim izlemek ister

Richard Gere ile oynadığı "Pretty Woman" (Özel Bir Kadın) filmi ile şöhrete ulaşan Julia Roberts filmin devamının çekimi önerisine "Sanmıyorum. Kim yaşlı bir fahişeyi izlemek ister?" yanıtını verdi.

30.10.2008Kelebek
İşte benim oğlum

İşte benim oğlum !

Ünlü yıldız kendisine 40 yaşında annelik keyfini yaşatan oğlunun fotoğrafını katıldığı TV programında gururla gösterdi.

20.11.2007Gündem
Julia Roberts 3. çocuğunu doğurdu

Julia Roberts 3. çocuğunu doğurdu

Oscar ödüllü ünlü aktris Julia Roberts dün üçüncü çocuğunu dünyaya getirdi. Henry Daniel Moder adı verilen erkek bebeğin 3.8 kg ağırlığında ve sağlıklı olduğu belirtildi.

18.06.2007Kelebek
Julia Roberts üçüncü çocuğunu doğurdu

Julia Roberts üçüncü çocuğunu doğurdu

Amerikalı yıldız Julia Roberts, üçüncü bebeğini doğurdu.

18.06.2007Gündem
Üçüncü kez hamile

Üçüncü kez hamile

Oscar’lı ünlü aktris Julia Roberts üçüncü çocuğuna hamile. Kameraman Danny Moder ile evli olan Julia’nın üçüncü çocuğunu yaz başında doğurması bekleniyor.

31.12.2006Kelebek
Julia Roberts, 3. bebeğine hamile

Julia Roberts, 3. bebeğine hamile

Oscar ödüllü ünlü oyuncu Julia Roberts'ın, 3. bebeğine hamile olduğu açıklandı.

29.12.2006Gündem
Maymunlar cennetinde aşk

Maymunlar cennetinde aşk

Eşiyle ayrılacağı yönünde dedikodular çıkan Julia Roberts, şu sıralar ailesiyle birlikte Marakeş’te hem çalışıyor hem de tatil yapıyor. Birlikte gittikleri bir pazarda şempanzelerle çocuklar gibi eğlenen çift, dedikodulara da son noktayı koydu.

14.11.2006Kelebek
Julia Roberts boşanıyor mu

Julia Roberts boşanıyor mu

Hollywood’un sempatik yüzü Julia Roberts, ikizlerini dünyaya getirdikten sonra eşi Danny Moder ile birlikte Meksika-Taos’daki çiftliğine çekilmişti. Ancak daha bebekleri birinci yaşlarını doldurmadan, çiftin boşanacağına dair haberler ortalıkta dolaşmaya başladı.

23.11.2005Kelebek
Anneliğin kitabını yazıyorlar

Anneliğin kitabını yazıyorlar

Eskiden Hollywood yıldızlarının çocukları için ‘Vah vah...’ denilirdi. Bugün ise durum çok değişti! Yeni nesil ünlü anneler, çocuk yetiştirme konusunda çok titizler. Bebeklerini gözlerinin önünden ayırmıyor, farklı farklı yöntemlerle, onları bire bir kendileri yetiştiriyorlar.

13.11.2005Kelebek
Broadway yolcusu

Broadway yolcusu

Yaklaşık 20 yıldan beri film setlerinde olan, Hollywood’un en sevilen isimleri arasında bulunan Julia Roberts, hayatının dönüm noktasında...

18.08.2005Kelebek
Julia’dan mutlusu yok

Julia’dan mutlusu yok

Julia Roberts, uzun yıllar bekledikten ve büyük sağlık sorunları yaşadıktan sonra dünyaya getirdiği ikizlerini, kimselere göstermek istemiyordu. Hatta evine gelen konukların bile bebekleri odalarında ziyaret etmelerine izin vermiyordu.

20.02.2005Kelebek
Pitt, 2005e kötü başladı

Pitt, 2005'e kötü başladı

Ünlü aktör Brad Pitt, 2005 yılına talihsizliklerle başladı. Geçtiğimiz hafta sonunda eşi Jennifer Aniston ile boşanacağını duyuran aktörün sinemanın en kötülerine verilen Razzie ödüllerinin adayları arasında bulunduğu tahmin ediliyor. People dergisinin internet sitesinde yer alan habere göre, artık daha fazla kötü habere ihtiyacı olmayan Brad Pitt maalesef bir yenisini daha aldı.

14.01.2005Gündem
Julia Roberts, Rumsfeldden arazi aldı

Julia Roberts, Rumsfeld'den arazi aldı

Hollywood'un en çok kazana aktristlerinden olan ve geçtiğimiz ay ikiz çocuk dünyaya getiren Amerikalı oyuncu Julia Roberts'ın, Amerikan Savunma Bakanı Donald Rumsfeld'den arazi satın aldığı bildirildi.

8.01.2005Gündem
Ünlülerin yılbaşı adresleri

Ünlülerin yılbaşı adresleri

Ünlü yıldızların kimi sıcak evlerinde kuracakları hindili, içkili sofraların başında ‘Hoşgeldin 2005’ diyecek, kimi tropikal bir adada sevgilisiyle baş başa olacak.

26.12.2004Kelebek
Ünlülerin yılbaşı adresleri

Ünlülerin yılbaşı adresleri

Ünlü yıldızlar yeni yılı nasıl karşılayacaklarına çoktan karar verdiler. Kimi sıcak evlerinde kuracakları hindili, içkili sofraların başında ‘Hoşgeldin 2005’ diyecek, kimi tropikal bir adada sevgilisiyle baş başa olacak. İşte yıldızların yılbaşı gecesi için seçtikleri adresler!

26.12.2004Kelebek
2004ün en ünlü bebekleri

2004'ün "en ünlü" bebekleri

Sinema, müzik ve podyum dünyasının pek çok ünlü ismi, 2004 yılında anne oldu. 2004 yılı, aralarında yıllardır çocuk hasreti çekenlerin de bulunduğu pek çok yıldıza uğurlu geldi. Yılın ilk güzel haberi 24 yaşındaki genç yıldız Kate Hudson cephesinden ulaştı. Komedi filmlerinin güldüren yüzü Goldie Hawn'ın kızı Hudson ile ”Black Crowes” topluluğunun eski solisti 37 yaşındaki Chris Robinson'ın bir oğlu oldu. Bebeğe Ryder Russell Robinson adı verildi.

26.12.2004Gündem
2004ün en ünlü bebekleri

2004'ün "en ünlü" bebekleri

Sinema, müzik ve podyum dünyasının pek çok ünlü ismi, 2004 yılında anne oldu. 2004 yılı, aralarında yıllardır çocuk hasreti çekenlerin de bulunduğu pek çok yıldıza uğurlu geldi.

26.12.2004Gündem
İkizleri doğurmadan önce eşiyle velayet anlaşması imzaladı

İkizleri doğurmadan önce eşiyle velayet anlaşması imzaladı

Oscar ödüllü Amerikalı yıldız Julia Roberts, doğum yapmadan önce, ikizlerinin velayeti konusunda eşiyle anlaşma yapmış. Geçen cumartesi günü biri kız, diğeri erkek olan ikizlerini dünyaya getiren Julia Roberts, doğumdan bir süre önce, bir boşanma durumunda çocukların kimde kalacağı konusuna kağıt üzerinde resmiyet kazandırdı.

29.11.2004Gündem
Julia Robertsın ikizleri oldu

Julia Roberts'ın ikizleri oldu

Ünlü Hollywood yıldızı Julia Roberts, 1 ay erken doğum yaparak, ikiz annesi oldu. Oscar ödüllü oyuncu, Los Angeles’ta bir hastanede gerçekleşen doğumda biri kız, biri de erkek ikiz bebek dünyaya getirdi. Julia Roberts ve eşi Danny Moder, ikizlerden kız olanına ‘Hazel Patricia’, erkek olanına da ‘Phinnaeus Walter’ adlarını verdi.

29.11.2004Kelebek
İkizlere hamile Roberts korkuttu

İkizlere hamile Roberts korkuttu

İkiz bebeklerine hamile olan Julia Roberts, doğuma iki ay olmasına rağmen, erken doğum belirtileri gösterince hastaneye kaldırıldı. Eşi Danny Moder ile hastaneye gelen ve aralık sonunda doğum yapması beklenen Roberts’ı derhal kontrole alan doktorlar, bebek ve annenin durumlarının iyi olduğunu tespit etti.

27.10.2004Kelebek
Julia Roberts korkuttu

Julia Roberts korkuttu

İkiz bebeklere hamile olan Julia Roberts, daha iki ay olmasına rağmen erken doğum belirtileri gösterince hastaneye kaldırıldı. Ünlü aktris ve bebeklerin sağlık durumunun iyi olduğunu belirleyen doktorlar, Roberts'ın hamileliğinin geri kalanını yatakta tamamlamasını uygun buldu.

27.10.2004Gündem
Roberts, ikizleriyle ilk kez kamera önünde

Roberts, ikizleriyle ilk kez kamera önünde

Amerikalı ünlü oyuncu Julia Roberts, ikiz bebek beklediğini açıkladıktan sonra ilk kez dün kamera karşısına geçti. Ünlü talk showcu Oprah Winfrey’in programına konuk olan Roberts’ın yüzüne, annelik güzelliği yansımıştı.

13.10.2004Kelebek
Film seti değil aşk yuvası

Film seti değil aşk yuvası

Film setlerinde filizlenen aşklara artık alıştık. Bu aşkların bazıları evlilikle, bazıları ayrılıkla sonuçlansa da, filmin gişe hasılatına ve gerçekçi bir oyunculuk çıkarmaya yararı olduğu kesin.

9.09.2004Kelebek
Anne adayı Julia sinemaya ara verdi

Anne adayı Julia sinemaya ara verdi

İkiz bebek bekleyen Oscarlı ünlü oyuncu Julia Roberts, doğuma kadar sinemaya ara verdiğini açıkladı. Roberts, Amerika’da yayın yapan ‘Newsweek’ dergisine verdiği röportajda anneliğin şu anda hayatındaki birinci öncelik olduğunu söyledi. ‘Şu anda hiçbirşey planlamıyorum. Gelecek üç ay içinde neler olacağını da kestiremiyorum’ dedi.

24.08.2004Kelebek
Julia aş eriyor

Julia aş eriyor

Hamile kalmaktan ümidini kestiği anda ikiz beklediğini öğrenen Julia Roberts, aş erdiği ilginç yemeklerle çevresindekileri şaşırtıyor. Julia Roberts, kameraman Danny Moder’la evlendikten kısa bir süre sonra çocuk sahibi olma isteğini dile getirmeye başlamıştı. Birkaç ay sonra yıldızın çocuk sahibi olamadığı için tedavi gördüğü ve bu tedavinin de başarısızlıkla sonuçlandığı dedikoduları çıktı.

16.08.2004Kelebek
Julia ikizleri uğruna sinemayı bırakacak

Julia ikizleri uğruna sinemayı bırakacak

O, sinema dünyasının ‘özel’ ve güzel kadını. Doktoru ona ikiz bebek beklediği müjdesini verince mutluluğunun da ikiye katlandığı kesin. Ünlü yıldız, doğum sonrası sadece çocuklarıyla ilgilenmek istediğini söylüyor.

23.06.2004Kelebek
Julia Robertsın aşk rüyası sona erdi

Julia Roberts'ın aşk rüyası sona erdi

Hollywood yıldızı Julia Roberts'ın, 10 ay önce evlendiği Danny Moder'dan ayrıldığı ve kısa süre içinde boşanacağı belirtildi. İnternetteki peoplenews sitesinin haberine göre, Moder bir röportajında, ilişkilerinin bittiğini söyledi. Haberde, çiftin yakında avukatlarıyla görüşerek boşanacağı belirtildi.

28.05.2003Spor Arena