MENÜ

Danla Bilic

Danla Bilic ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Danla Bilic haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 66 Danla Bilic haberi bulunmuştur.

Danla Bilic Haberleri

Sosyal medya ünlüleri influencer olmanın sırlarını anlatıyor Şöhret kanununu yazsam yeniden

Sosyal medya ünlüleri influencer olmanın sırlarını anlatıyor! Şöhret kanununu yazsam yeniden

Sabah 08.30’da ofise koşturmuyor, sıkıcı toplantılara katılmıyorlar. En güzel otellerde konaklıyor, oynadıkları bilgisayar oyunlarından bile para kazanıyorlar. Farklı mesleklerden bu insanlar, tercih ettikleri ürün ve mekânlarla trendleri belirliyorlar. Peki nasıl ‘influencer’ (ilham veren, heveslendiren) oldular? Bilerek mi tesadüf mü? Farkları ne? Hilal Meriç Bor ve Ahmet Erten’in birlikte yazdığı ‘Dijital Çağın Mesleği - Nasıl Influencer Olunur?’ kitabı işte tam da bunları sorguluyor. Kitaptan da yararlanarak ‘influencer’larla konuştuk.

31.03.2019Hürriyet Pazar
Hilal Meriç Bor & Ahmet Erten: Dijital Çağın Mesleği, Nasıl Influencer Olunur

Hilal Meriç Bor & Ahmet Erten: Dijital Çağın Mesleği, Nasıl Influencer Olunur?

Son yıllarda dijitalin yükselişinden fazlasıyla nasibini alan medya sektörü; yepyeni meslekler, yepyeni iş tanımları ve içerik üretim şekilleriyle bir anlamda kendini yeniden tanımlayarak kabuk değiştiriyor. Elbette konuyla ilgili literatür yeni yeni oluşmaya başladı. Üniversitelerde “Yeni Medya” bölümlerinde sıkça sözü edilmeye başlayan Influencer kavramıyla ilgili ilk derli toplu çalışma olan “Dijital Çağın Mesleği, Nasıl Influencer Olunur?” kitabının altında imzası olan Hilal Meriç Bor ve Ahmet Erten ile kitabı ve Influencer olmak hakkında merak edilenleri konuştuk.

4.03.2019Kampüs
Enes Batur aylık 300 bin TL mi kazanıyorsun sorusuna yanıt verdi

Enes Batur 'aylık 300 bin TL mi kazanıyorsun' sorusuna yanıt verdi

CNN TÜRK'te Buket Aydın'ın sunduğu 40 programına konuk olan ünlü Youtuber Enes Batur, YouTube'dan para kazanma sırrını açıkladı. Batur, "İyi bir iş yaptığınız zaman zaten ön plana çıkıyorsunuz. Olay bu. Sadece para kazanmak için 'İşime gideyim. 8 saat burada zaman geçireyim. Denilenleri yapayım' derseniz öne çıkamazsınız. Sen kendini o işinde nasıl geliştirebilirsin bunu araştırırsan ve elinden gelenin en iyisini yaparsan o zaman öne çıkarsın, daha fazla para kazanırsın ve aranılan insan olursun" dedi.

16.01.2019Gündem
Enes Batur: Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz yanlış yaptı

Enes Batur: Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz yanlış yaptı

Ünlü YouTuber Enes Batur, çocuklara zarar verebilecek söylemleri olduğu konusunda kendisini suçlayan Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz hakkında konuştu. Batur, "Bu şeye benziyor; 'Bizim üstümüze atıldı. Ne yapalım, ona atalım kurtuluruz.' gibi. Ama hoş değil. Onları söylemesi gereken şey; 'Biz böyle bir şey yapmıyoruz.' 'Biz onun üstüne atarsak arkamıza medyayı da alırız. Hem bizim açımızdan sıkıntı olmaz hem de yırtmış oluruz.' diyerek en kolay yolu seçtiler. Bana göre yanlış yaptılar" dedi.

16.01.2019Ekran

Özge Ulusoy: Survivor kariyerimin dönüm noktası

Podyumların ünlü mankeni Özge Ulusoy ve makyaj dünyasının fenomen ismi Danla Biliç, Metrocity ziyaretçileriyle buluştu.

31.12.2018Keyif
Eser Yenenler Showun (EYS) bu haftaki konukları kim

Eser Yenenler Show'un (EYS) bu haftaki konukları kim?

Eser Yenenler Show'un (EYS) bu haftaki konukları yayınlanan fragmanla duyuruldu. Eser Yenenler’in kendi adını taşıyan talk show programı EYS bu akşam 6. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Peki, Eser Yenerler Show’un (EYS) bu haftaki konukları kimler?

19.12.2018Televizyon
Danla Bilic takipçilerine seslendi Bana sahip çıkın

Danla Bilic takipçilerine seslendi! 'Bana sahip çıkın'

Geçtiğimiz ay "Çocukları Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği" sosyal medya fenomenleri Kerimcan Durmaz, Enes Batur ve Danla Bilic hakkında "çocuklara kötü örnek oluyorlar" gerekçesiyle suç duyurusunda bulunmuştu.

2.12.2018Magazin
YouTube fenomen Enes Batur’a büyük şok

YouTube fenomen Enes Batur’a büyük şok

Bakırköy Cumhuriyet Savcılığı, ünlü YouTuber Enes Batur Sungurtekin hakkında "halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme", "kişilerin huzur ve sükununu bozma", "sesli yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret" suçlarından soruşturma başlattı.

1.12.2018Teknoloji
Dişçi davetine 50 bin lira

Dişçi davetine 50 bin lira

Makyaj blogger'ı Danla Biliç bir diş hekiminin muayenehane açılışında vereceği tanıtım davetinden teklif aldı.

19.11.2018Magazin
Enes Batur, Kerimcan ve Danla Bilice suç duyurusu

Enes Batur, Kerimcan ve Danla Bilic'e suç duyurusu

"Çocukları Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği" sosyal medya fenomenleri Kerimcan Durmaz, Enes Batur ve Danla Bilic hakkında "çocuklara kötü örnek oluyorlar" gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu.

7.11.2018Magazin
Ahmet Kural çamur atıyor

Ahmet Kural çamur atıyor!

Sıla ve Ahmet Kural’ın aşkına en son gıptayla bakılıyordu. Özellikle Kural’ın Sıla’ya baktığı fotoğraf kadınların hayali olmuştu. Şimdi her şey tersine döndü. Konsey bu olayı nasıl değerlendiriyor? Hiçbir şey göründüğü gibi değil mi? Yoksa bugüne gelinceye kadar başka şeyler yaşandı mı?

4.11.2018Magazin
Danla Biliç: Makyaj en çok Fahriye Evcene yakışıyor

Danla Biliç: Makyaj en çok Fahriye Evcen'e yakışıyor

Yaptığı makyaj videolarıyla ünlenen youtuber Danla Biliç ve manken Özge Ulusoy Westpark AVM ziyaretçilerinin merak ettiği tüm soruları yanıtladı.

22.10.2018Keyif
Sedadan sonra o da yerlerde

Seda'dan sonra o da yerlerde!

Türkiye'de şarkıcı Seda Sayan'ın başlattığı 'Falling Stars' akımına sosyal medya fenomeni Danla Bilic de dahil oldu. Bilic, paylaşımına, "Gerçek bi star varsa o benim" notunu düştü.

Fotoğraflar: Instagram

21.09.2018Magazin
Ünlü Youtuberın şeref yoksunu davasında flaş gelişme

Ünlü Youtuber'ın 'şeref yoksunu' davasında flaş gelişme

Ünlü Youtuber Danla Bilic'in, yazar ve davranış bilimcisi Aşkım Kapışmak'a "şeref yoksunu, karaktersiz" dediği video dava konusu olmuştu. Mahkeme kararını verdi.

14.09.2018Gündem
Tek tek incelendi... Sırları ortaya çıktı

Tek tek incelendi... Sırları ortaya çıktı

İZMİR’deki Yaşar Üniversitesi İletişim Fakültesi akademisyenleri Doç. Dr. Ferah Onat ve Dr. Göker Gülay, 10 YouTube fenomeninin videolarını inceleyerek, ilgi görme nedenlerini araştırdı. Videoların neredeyse tamamında fenomenlerin; duygularından, kişisel deneyimlerinden, geçmişlerinden bahsettikleri; çekimleri evlerinde, bahçelerinde veya doğal ortamlarda yaptıkları; izleyicilerle doğrudan göz teması kurup, konuşmalarına günlük sohbete başlar gibi başlayarak, hal hatır sordukları tespit edildi.

3.09.2018Gündem
Bir anda evlenen ünlüler bir anda boşanacak

Bir anda evlenen ünlüler bir anda boşanacak

Aşkım Kapışmak ile Danla Biliç, Kapışmak’ın yaptığı bir beden dili analizi sonrası karşı karşıya geldi, kılıçlar çekildi, hakaretler havada uçuştu, konu mahkemeye taşındı. Bir kişisel gelişim uzmanı nasıl olur da bu noktaya gelir merak ettim, Kapışmak’ın kapısını çaldım. “Nedir bu kavga dövüş” diye başlayan sohbette her kapı bir diğerini açtı, mutlu evliliğin sırlarından “hangi ünlüler boşanacak”a, kaçınılması gereken erkek tipinden holiganlaşan aşk ilişkilerine her şey ortaya döküldü.

27.08.2018Magazin
Danla Bilic kimdir Kaç yaşında ve nereli

Danla Bilic kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Ünlü sosyal medya fenomeni Danla Bilic'in kim olduğu, özel yaşamı ve kariyeri son günlerde merak konusu oldu. Yaptığı sosyal medya paylaşımları sonrası gündeme gelen Danla Bilic'in kim olduğunu merak eden vatandaşlar, ünlü isim hakkında internette araştırma yapıyor. Peki, Danla Bilic kimdir?

16.08.2018Televizyon
Ünlü yazar ve Youtuberın şeref kavgası Kalçalarını görelim

Ünlü yazar ve Youtuber'ın şeref kavgası! 'Kalçalarını görelim'

Yazar ve davranış bilimleri uzmanı Aşkım Kapışmak, asıl adı Neslihan Damla Akdemir olan sosyal medya fenomeni Danla Bilic’in Youtube üzerinden kendisine 'şeref yoksunu, karaktersiz' diyerek hakarette bulunduğunu iddia ederek savcılığa suç duyurusunda bulundu ve korunma talep etti. Aşkım Kapışmak’ın talebini mahkeme reddetti.

16.08.2018Gündem
Danla Bilic kimdir İşte Danla Bilicin sevgilisi

Danla Bilic kimdir? İşte Danla Bilic'in sevgilisi

Youtuber Danla Bilic, adından söz ettirmeye devam ediyor. Makyaj videolarıyla kısa sürede yıldızı parlayan Danla Bilic, ünlü isimleri de kanalına konuk ediyor. Peki, Danla Bilic kimdir, kaç yaşında? İşte hakkında merak edilenlerin yanıtları!

17.07.2018Televizyon
İrem Saktan, Erkan Petekkayaya olay sözler

İrem Sak'tan, Erkan Petekkaya'ya olay sözler

Youtuber Danla Bilic'in video çekimine konuk olan oyuncu İrem Sak, meslektaşı Erkan Petekkaya ile ilgili olay yaratacak sözler söyledi.

17.07.2018Magazin
Erkan Petekkayayı beğenmiyorum

'Erkan Petekkaya'yı beğenmiyorum'

Oyuncu İrem Sak, Yutuber Danla Bilic'in video çekimine konuk oldu.

17.07.2018Magazin
Bakan açıkladı: Fenomenlere kötü haber

Bakan açıkladı: Fenomenlere kötü haber

Maliye Bakanı Naci Ağbal, sosyal medya hesapları üzerinden ürün tanıtımı yaparak gelir elde eden kişilere yönelik önemli bir açıklama yaptı. Maliye Bakanı Naci Ağbal, internet siteleri ve sosyal medya üzerinden para kazananların vergi mükellefi olması gerektiğini belirterek, "Bir kişi internette ister kendi sayfasına reklam alsın isterse video çekerek tweet'ler atıp oradan gelir elde etsin, her para kazanan nereden kazanırsa kazansın vergisini ödeyecek" dedi.

11.04.2018Ekonomi
Ne Enes Batur ne de Danla Bilic... Prenses Elif tam 2.5 milyar kez izlendi

Ne Enes Batur ne de Danla Bilic... Prenses Elif tam 2.5 milyar kez izlendi

Youtube dünyasında Enes Batur, Danla Bilic gibi isimlerin çektiği videolar milyonlarca kez izleniyor. Ancak onların arasında 5 yaşındaki bir isim dikkat çekiyor. Prenses Elif isimli Youtube kanalı şimdiye kadar tam 2.46 milyar kez izlendi.

24.02.2018Dünya
Ekmek yoksa tuz yesinler

Ekmek yoksa tuz yesinler!

Tuz canavarı Canan Hoca rakibine nefes aldırmadan saldırmaya devam ediyor, Soner Yalçın büyük resme baka baka hipermetrop oldu, taksiciler küçük hesaplar peşinde... Haftanın kenarında kalanlardan bir kuple hazırladık.

17.02.2018Hürriyet Pazar
Sevgililer Günü öncesinde Danla Biliç ile Sevgililer Günü’nü masaya yatırıyoruz

Sevgililer Günü öncesinde Danla Biliç ile Sevgililer Günü’nü masaya yatırıyoruz!

Ünlü sosyal medya fenomeni Danla Biliç ile Sevgililer Günü öncesinde Sevgililer Günü’nü masaya yatırıyoruz! Danla'nın indirimli ürünleri için: http://bit.ly/danla25

13.02.2018Life Style
14 Şubat düeti

14 Şubat düeti

Şu sıralar yeni single’ı “Gece Uyku Tutmazsa” ile gündemde olan Aydilge, sevgilisi Utku Andaç Barış ve kedisiyle 14 Şubat’a özel bir video hazırladı.

13.02.2018Magazin
Kerimcan Durmazın sesi sosyal medyayı salladı

Kerimcan Durmaz'ın sesi sosyal medyayı salladı

İbrahim Tatlıses'le özdeşleşen "Seni Sana Bırakmam" isimli parçayı seslendiren Kerimcan Durmaz, yeteneğiyle izleyenleri kendine hayran bıraktı.

12.02.2018Magazin
Ünlü sosyal medya fenomeni canlı yayında

Ünlü sosyal medya fenomeni canlı yayında

Ünlü sosyal medya fenomeni Danla Biliç ile Sevgililer Günü öncesinde Sevgililer Günü’nü masaya yatırıyoruz!

5.02.2018Magazin
İkinci dönem güzel goller bekliyorum

'İkinci dönem güzel goller bekliyorum'

Mardin Kızıltepe’de özel bir sağlık meslek lisenin tarih öğretmeni Selman Elmas’ın ‘karne notları’ sosyal medyada ilgi görüyor. Karnedeki ‘I. Dönem’ değerlendirmelerini esprili bir dille yazan öğretmen, “Instagram dili ve edebiyatında gösterdiğin başarıyı Türk dili ve edebiyatına da yansıtman dileğiyle”, “İkinci dönem güzel goller bekliyorum” gibi notlarla öğrencilerini daha iyisi için teşvik etmeyi amaçlıyor.

25.01.2018Eğitim
Tek kuruş vergi ödemeden milyonları kazanıyorlar

Tek kuruş vergi ödemeden milyonları kazanıyorlar

Kişisel kanalları milyonlar tarafından takip edilen Youtuber’lar vergi ödemeksizin yıl boyunca haksız kazanç elde ederek tepkileri üzerine çekiyor. Youtuber’ların vergi kaçırmak için farklı yöntemler kullandığı belirtiliyor.

20.01.2018Ekonomi
Youtuber’lar vergi kıskacında

Youtuber’lar vergi kıskacında

Kişisel kanalları milyonlar tarafından takip edilen Youtuber’lar vergi ödemeksizin yıl boyunca haksız kazanç elde ederek tepkileri üzerine çekiyor

19.01.2018Magazin
Ünlü Youtuber Danla Bilic hakkında soruşturma

Ünlü Youtuber Danla Bilic hakkında soruşturma

Sosyal medya fenonemi Danla Bilic, Youtube'da yayınladığı bir video nedeniyle hakkında soruşturma açıldı.

25.12.2017Teknoloji
2017de sosyal medyanın en iyileri

2017'de sosyal medyanın en iyileri

2017 sosyal medyada YouTuber'ların yılı oldu. Bazı paylaşımlar da resmen gündem belirledi.

23.12.2017Hürriyet Pazar
Danla Bilicin Youtube hesabı tekrar açıldı

Danla Bilic'in Youtube hesabı tekrar açıldı!

Youtube'a özel olarak hazırladığı makyaj videoları ile fenomen hale gelen Danla Bilic'in Youtube hesabı dün akşam saatlerinde kapatılmıştı. Ünlü Youtuber'ın kanalını ziyaret etmek isteyen takipçiler, kanalın kapalı olması nedeniyle büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştı. Ancak bu sabah saatlerinde kanal tekrar yayına başladı. Peki Bilic'in YouTube kanalı neden kapatıldı?

20.12.2017Teknoloji
Danla Bilicin Youtube hesabı kapatıldı

Danla Bilic'in Youtube hesabı kapatıldı

Youtube'a özel olarak hazırladığı makyaj videoları ile fenomen hale gelen Danla Bilic'in Youtube hesabı kapatıldı. Ünlü Youtuber'ın kanalını ziyaret etmek isteyen takipçiler, kanalın kapalı olması nedeniyle büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Peki, Danla Bilic'in Youtube hesabı neden kapatıldı? İşte, detaylı bilgiler

19.12.2017Teknoloji

Yazar Sonuçları

İtalyanların tanıdığı Can Yaman başka

Can Yaman, aniden bastıran ve metrekareye 100 kilogram yağan son dönem yaz yağmurları gibiydi hafta içi.

24.08.2019

Danla Bilic, Enes Batur atışması

Malumunuz Instagram, Twitter ve YouTube yeni düzenlemelere gitti, algoritmalar değişince eski izlenmeler, beğeniler, alıntı yapmalar kalmadı.Rakamlar hayli düştü yani.

20.08.2019

Krem dö la krem’in Instagram’ı VIELL

Hakan-Faruk Sabancı, Mert Çalık, Cem Garih, Engincan Ural... Topu topu 1218 kişi. Ama öyle bir “1218 kişi” ki herkes ya mühim biri ya da mühim birinin bir şeyi.

13.11.2018

Ama bu zulüm olur!

KHK ile işinden atılmış bir doktor düşünün...

8.11.2018

Asistanım Afitap'ı işten çıkarıp yerine Scarlett Jahonsson'u oturtur muyum

Başlığı okuyunca bir kısmınız “İşte bir diğer Ertuğrul Özkök fantezisi” diyebilirsiniz...

2.11.2018

Hangisi daha kötü?

Fenerbahçe’nin yeni transferleri Jailson ve Benzia imza töreninde en çok pantolonları ile konuşuldu.

14.09.2018

Blogger-fenomen saltanatı sona mı eriyor?

Kendilerine gösterilen teveccühe yine kendileri de şaşırmış olmalı. Bir anda davetlerin VIP yolcuları, reklam ve tanıtımların yüksek bütçeli starları oldular. Peki bu durum sonsuza dek böyle gider mi dersiniz?

13.09.2018

Bir anda evlenen ünlüler bir anda boşanacak

Aşkım Kapışmak ile Danla Biliç, Kapışmak’ın yaptığı bir beden dili analizi sonrası karşı karşıya geldi, kılıçlar çekildi, hakaretler havada uçuştu, konu mahkemeye taşındı. Bir kişisel gelişim uzmanı nasıl olur da bu noktaya gelir merak ettim, Kapışmak’ın kapısını çaldım. “Nedir bu kavga dövüş” diye başlayan sohbette her kapı bir diğerini açtı, mutlu evliliğin sırlarından “hangi ünlüler boşanacak”a, kaçınılması gereken erkek tipinden holiganlaşan aşk ilişkilerine her şey ortaya döküldü.

27.08.2018

TV'lerden ümidi kesip YouTube'a tutundular!

YouTuber’ları, blogger’ları eleştirip duruyoruz... Peki ya ünlülerin YouTube macerası nasıl gidiyor? Malum artık eskisi kadar popüler olmayan mankenler ve oyuncular yeni çağı ve gençleri yakalamak ve YouTube’un milyon dolarlık pastasından ufak da olsa pay kapabilmek için kendilerine kanal kuruyorlar.

13.07.2018

İnsanın izlerken ‘Durun, siz kardeşsiniz’ diyesi geliyor

Wild Wild Country (Vahşi Kırlar) son günlerde izlediğim en iyi belgesel.

7.04.2018

Enes Batur hayal değil, gerçek!

Evinden yıllardır Youtube’a yayın yapan Enes, sinema perdesine çıkınca ve filmi ilk hafta ‘en çok izlenen’ film olunca, Youtube işinin gerçek bir iş olduğu tescillendi! 

30.01.2018