MENÜ

Daia

Daia ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Daia haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6 Daia haberi bulunmuştur.

Daia Haberleri

Bebeğinin cinsiyetini öğrendi, kendinden geçti

Bebeğinin cinsiyetini öğrendi, kendinden geçti

Geçen sezon Fenerbahçe'de top koşturan Brezilyalı futbolcu Fernandao Santana beğenin cinsiyetinin kız olacağını öğrenince kendinden geçti.

20.06.2018Magazin
Kostantin kimdir İşte hayatı

Kostantin kimdir? İşte hayatı

Konstantin 306 yılında imparator olduktan sonra tetrarşinin diğer imparatorlarıyla birçok iç savaş yaptı. 312 yılında Roma’da Maxentius’u yenerek Batı Roma’nın tek hâkimi oldu. Peki Kostantin kimdir? İşte hayatından dikkat çeken ayrıntılar

13.03.2018Gündem
Arjantinli savcı intihara mı sürüklendi

Arjantinli savcı intihara mı sürüklendi

ARJANTİN Devlet Başkanı Cristina Fernandez Kirchner’i, 1994’te bir Yahudi merkezine düzenlenen ve 84 kişinin öldüğü saldırıda İran’ın rolünü örtbas etmeye çalışmakla suçlayan ve bu iddialarını parlamentoda açıklamasından bir gün önce kendi evinde cesedi bulunan Arjantinli savcı Alberto Nisman’ın (51) ön otopsisinden ‘ölümünde başkasının müdahalesi olmadığı’ çıktı.

20.01.2015Dünya
Arjantin ile İranın yakınlaşması Batıyı kaygılandırıyor

Arjantin ile İran'ın yakınlaşması Batı'yı kaygılandırıyor

Batılı ülkeler ve İsrail, İran’a nükleer programını önlemek için yaptırım üstüne yaptırım uygularken, Tahran kendisine sessiz sedasız yeni bir müttefik buldu: Arjantin.

5.12.2011Gündem
Arjantin istedi, Bolivya İranlı bakanı kovdu

Arjantin istedi, Bolivya İranlı bakanı kovdu

Bolivya hükümeti, İran Savunma Bakanı Ahmet Vahidi'yi Arjantin'in ricası üzerine ülkeden kovdu.

1.06.2011Gündem
M’zab Vadisi’nde Kadının adı yok

M’zab Vadisi’nde Kadının adı yok

Aynur Koç, Fransızlar dışında pek kimsenin tercih etmediği Cezayir’e Türkiye’den tur yapılmasını tam 6 yıl bekledi. Koç, diğer Kuzey Afrika ülkelerinden farklı özelliklere sahip olduğunu düşündüğü Cezayir’in M’zab Vadisi’ni anlattı.

30.05.2010Seyahat