MENÜ

Cumhuriyet Kutlaması

Cumhuriyet Kutlaması ile ilgili tüm haberleri, son dakika Cumhuriyet Kutlaması haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Cumhuriyet Kutlaması haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 658 Cumhuriyet Kutlaması haberi bulunmuştur.

Cumhuriyet Kutlaması Haberleri

Türk temsilciliklerinde Cumhuriyet kutlaması

Türk temsilciliklerinde Cumhuriyet kutlaması

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 93’üncü yıl dönümü dolayısıyla Türkiye’nin Paris Büyükelçiliği ile İsviçre’nin Cenevre Başkonsolosluğu’nda resepsiyon verildi.

28.10.2016Dünya
Selway Outlette Cumhuriyet kutlaması

Selway Outlet'te Cumhuriyet kutlaması

İZMİR'deki Selway Outlet Alışveriş Merkezi'nde, Cumhuriyetin 92'inci yıldönümü nedeniyle, 29 Ekim Perşembe günü saat 19:00'da bando konseri ve halk oyunları gösterileri sunulacak.

26.10.2015Ege
Beyoğlunda kebabın yeni şampiyonu Selman Altunkaya

Beyoğlu'nda kebabın yeni şampiyonu Selman Altunkaya

Cadde-i Kebir ahalisi için bir kaç alternatif dışında ocakbaşı bulmak zordur. Beyoğlu Ocakbaşı, Zübeyir Ocakbaşı derken en son Adana İl Sınırı açılmıştı. Onun da tam ateşi sönüyor derken kebap serüvenine yeni bir isim dahil oldu: Selman Altunkaya. Beyoğlu'nun yeni kebap ustalarından. Alttan geliyor, genç ve hırslı. Rocky Balboa gibi. Acılı ezmeden savaş boyalarını sürdü, başarının rehavetine kapılıp da şımarmazsa Beyoğlu’nda ‘kebabın patronu’ olmaya oynuyor.

Avrupa Cumhuriyeti kutladı

Avrupa Cumhuriyeti kutladı

Türkiye Cumhuriyeti’nin 91. kuruluş yıldönümü, Avrupa’nın bir çok ülkesinde kutlandı. 18 işçinin yer altında mahsur kaldığı Karaman’daki maden faciası nedeniyle kutlamalar hüzünlü geçerken, törenlerde yer alması planlanan konser ve eğlenceler programdan çıkarıldı.

31.10.2014Avrupa
Cumhuriyet çocukları

Cumhuriyet çocukları

Cumhuriyet kutlamaları Belçika’nın başkenti Brüksel’de Çağdaş Dernekler Federasyonu’nun öncülüğünde, çocukların hazırladığı etkinliklerle kutlandı.

30.10.2014Avrupa
Cumhuriyet kutlaması

Cumhuriyet kutlaması

Behzat Gerçeker yönetimindeki ENBE Orkestrası, Göksel ve Gülşen, Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nin Cumhuriyet Balosu’nda sahneye çıktı.

31.10.2013Kelebek
Tandoğanda Cumhuriyet kutlaması

Tandoğan'da Cumhuriyet kutlaması

Cumhuriyet Bayramı kapsamında Ankara Tandoğan'da alternatif kutlama yapıldı.

29.10.2013Gündem
Kılıçdaroğlu: Dolmabahçede Kadıköyden gelen kadınları dikizliyor

Kılıçdaroğlu: Dolmabahçe'de Kadıköy'den gelen kadınları dikizliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Tandoğan'da Cumhuriyet mitinginde konuştu. Kılıçdaroğlu konuşmasında Başbakan Erdoğan'ı eleştirdi ve ''Dolmabahçe’de oturup Kadıköy’den gelen kadınları dikizliyor. Bu nasıl bir ahlak anlayışıdır acaba?'' dedi.

29.10.2013Gündem

Yazar Sonuçları

Tek suçlu “Çukur” mu?

Toplumdaki bütün kötülüklerin anası olarak tek bir diziyi; “Çukur”u görmek doğru değil...

2.11.2019

İlaç şirketleri neden satışları sınırlıyor?

ÜLKEMİZDE son yıllarda yükselen aşı karşıtlığı yüzünden çok sayıda hastalıkta artış görülüyor. 10 yıl öncesine kadar neredeyse hiç görülmeyen hastalıkların yeniden ortaya çıkması dikkat çekiyor.

23.10.2019

MEB ‘Dün dündür’ dememelidir

“ANDIMIZ’ın uygulandığı 2013 öncesi dönemde iptali için Danıştay’da Milli Eğitim Bakanlığı aleyhine açılan davalarda AKP’li bakanlık da ‘Andımız’ın ırkçılık içermediğini ve pedagojik yönden aykırılık taşımadığını belirterek reddini savunur. O davaları Danıştay 8. Daire, 2010 ve 2011’de oybirliği ile reddetmiştir.

24.10.2018

Monte Carlo’da Cumhuriyet kutlaması

İş ve sanat dünyasının ünlü isimleri, İstanbul’daki Pera Palace Hotel Jumeirah ile Monaco’daki Hermitage Hotel’in düzenledikleri ortak bir organizasyonla, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı Monte Carlo’da kutladı. Demet Sabancı Çetindoğan’ın ev sahipliği yaptığı kutlamada Türk bayrakları eşliğinde İstiklal Marşı okundu.

30.10.2015

Resepsiyon yemekleri çöpe gitmemiş!..

Ermenek’te 18 madencinin sular altında kaldığı 29 Ekim’de, kutlamalarla birlikte Cumhurbaşkanlığı resepsiyonu da iptal edildi...

30.10.2014

3. yıla ateşli öpücük

Teknik Direktör Mustafa Denizli’nin kızı Selin Denizli, doğum günü olan 27 Ekim’de mimar Abdullah Burnaz’la evlenmişti.

31.10.2013