MENÜ

Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan

Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 30.072 Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan haberi bulunmuştur.

Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan Haberleri

Ziyarette ortaya çıkan detay... O resim başköşede

Ziyarette ortaya çıkan detay... O resim başköşede

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar Emiri Şeyh Temim bin Hamad el Sani ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldi. Görüşmeden geçilen fotoğraflarda yer alan bir detay dikkat çekti.

15.1.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri Al Sani ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri Al Sani ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Katar Emiri Al Sani ile görüştü

15.1.2018Ankara
Durusu ve Sazlıderedeki arsa fiyatları artacaktır

'Durusu ve Sazlıdere'deki arsa fiyatları artacaktır'

'Durusu ve Sazlıdere'deki arsa fiyatları artacaktır'

15.1.2018Merkez
Küçükçekmeceye Kanal İstanbul piyangosu

Küçükçekmece'ye "Kanal İstanbul" piyangosu

Kanal İstanbul Projesi’nin detayları belli oldu. Projenin geçeceği güzergahlar olan Küçükçekmece, Arnavutköy ve Başakşehir’de gayrimenkul artışlarının yüzde 50 civarında seyredeceği belirtildi. Bununla birlikte projenin sadece Türkiye'den değil yurt dışından da yatırımcı çekeceği bildirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2011 yılında açıklanan ve kamuoyunda ‘çılgın proje’ olarak adlandırılan Kanal İstanbul Projesi'ne ilişkin detaylar belli oldu. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, projenin güzergahını açıkladı. Bakan Arslan’ın açıklamalarına göre Kanal İstanbul Projesi, Küçükçekmece Gölü'nden girecek ve Sazlısu Barajı'nın oradan Terkos Barajı'nın doğusundan Karedeniz'e çıkmış olacak. Projenin güzergahı da yaklaşık 45 km olacak.Kanal İstanbul Projesi’nin güzergahının açıklanmasıyla beraber, değerine değer katması beklenen bölgelere gözler çevrildi. Bunların başında Küçükçekmece, Başakşehir ve Arnavutköy yer alıyor. Konuyla ilgili görüşleri sorulan Altın Emlak Genel Müdürü Mustafa Hakan Özelmacıklı, ‘çılgın proje’yi “İstanbul’un değerine değer katacak” diyerek özetledi. Kanal İstanbul Projesi’nin açıklanmasıyla beraber İstanbul’un yeni gelişme bölgesinin de tam olarak resmileştiğini söyleyen Özelmacıklı, “Aslında uzun zamandır kanalın yer belliydi ve bu güzergah hep öngörülüyordu. Şu anki güzergah çerçevesinde Küçükçekmece Gölü itibariyle Sazlıbosna Barajı üzerinden kanal kuzeye ulaşacak. Yaklaşık 45 km uzunluğunda olacak bu kanalla beraber bir çok yeni gelişme modelleri ve gayrimenkul alanları oluşacak. Bu alanlar içerisinde lojistik alanlardan tutun da kentsel gelişme alanları çerçevesinde yapılaşacak bir çok yer var. Bunlar da Türkiye ve İstanbul için önemli bir avantaj. Hatta bunun için yeni bir kıta oluşuyor diyebiliriz” dedi.

15.1.2018Haber
Geçtiği yerleri uçuracak Konut fiyatları yüzde 50 artacak

Geçtiği yerleri uçuracak! Konut fiyatları yüzde 50 artacak

Kanal İstanbul projesinin detayları belli oldu. Projenin geçeceği Küçükçekmece, Arnavutköy ve Başakşehir güzergâhlarında gayrimenkul artışlarının yüzde 50 civarında seyredeceği belirtildi. Bununla birlikte projenin sadece Türkiye'den değil yurtdışından da yatırımcı çekeceği bildirildi.

15.1.2018Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan : Harekat her an başlayabilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan : Harekat her an başlayabilir

Cumhurbaşkanı Erdoğan : Harekat her an başlayabilir

15.1.2018Ankara
Cumhurbaşkanı Erdoğandan sert açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sincan'da yapımı tamamlanan Kazan Soda Elektrik Fabrikası Açılışı'nda konuştu. Erdoğan Türkiye sınırında 30 bin kişilik YPG ordusu kuracağını açıklayan ABD'yi çok sert sözlerle eleştirdi. Erdoğan, "Ne yaparlarsa yapsınlar bizi engelleyemeyecekler. Bunun bilinmesini istiyoruz. Tabi bazıları bize bazı akıllar veriyor. E Türkiye de artık yani yerini konumunu bilsin diyor. Tamam da biz Türkiye’yiz ya. Biz sıradan bir çadır devleti değiliz ya. Bu millet küllerinden doğmuş bir millet. Afedersin kıçı kirli bazıları, Suriye’de kalkıp bize tehdit sallıyor. Tehdit sallamak suretiyle Türkiye’yi kendi kabuğuna çekmek istiyor. Kusura bakmasınlar, PYD’ymiş, YPG’miş, DEAŞ’mış. Topunuz gelin, ne olursanız olun tepenize ineceğiz. Şu an obüslerle vuruyoruz, vurmaya da devam edeceğiz. Kabuğumuza çekilip sizin vurmanızı mı bekleyeceğiz?" dedi.

15.1.2018Haber
Son dakika: Erdoğan hiç bu kadar sert konuşmamıştı

Son dakika: Erdoğan hiç bu kadar sert konuşmamıştı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sincan'da yapımı tamamlanan Kazan Soda Elektrik Fabrikası açılışında konuştu. Erdoğan, Türkiye sınırında 30 bin kişilik YPG ordusu kuracağını açıklayan ABD'ye çok sert sözlerle tepki gösterdi... Erdoğan, "Bu millet küllerinden doğmuş bir millet. Affedersin kıçı kirli bazıları, Suriye’de kalkıp bize tehdit sallıyor. Kusura bakmasınlar, PYD’ymiş, YPG’miş, DEAŞ’mış. Topunuz gelin, ne olursanız olun tepenize ineceğiz. Şu an obüslerle vuruyoruz, vurmaya da devam edeceğiz" dedi. "Amerika, ülkemiz sınırları boyunca bir terör ordusu kurduğunu ikrar etmiştir. Bize düşen de bu terör ordusunu daha doğmadan boğmaktır" diyen Erdoğan şöyle devam etti: TSK, Afrin ve Münbiç meselesini halledecektir. Hazırlıklarımız tamamlanmıştır. Harekât her an başlayabilir.

15.1.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan hiç bu kadar sert konuşmamıştı

Cumhurbaşkanı Erdoğan hiç bu kadar sert konuşmamıştı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sincan'da yapımı tamamlanan Kazan Soda Elektrik Fabrikası Açılışı'nda konuştu. Erdoğan, "NE yaparlarsa yapsınlar bizi engelleyemeyecekler. Bunun bilinmesini istiyoruz. Tabi bazıları bize bazı akıllar veriyor. E Türkiye de artık yani yerini konumunu bilsin diyor. Tamam da biz Türkiye’yiz ya. Biz sıradan bir çadır devleti değiliz ya. Bu millet küllerinden doğmuş bir millet. Afedersin kıçı kirli bazıları, Suriye’de kalkıp bize tehdit sallıyor. Tehdit sallamak suretiyle Türkiye’yi kendi kabuğuna çekmek istiyor. Kusura bakmasınlar, PYD’ymiş, YPG’miş, DEAŞ’mış. Topunuz gelin, ne olursanız olun tepenize ineceğiz. Şu an obüslerle vuruyoruz, vurmaya da devam edeceğiz. Kabuğumuza çekilip sizin vurmanızı mı bekleyeceğiz?" dedi.

15.1.2018Gündem
Karaaslan, Gaziantep’e hayran kaldı

Karaaslan, Gaziantep’e hayran kaldı

Karaaslan, Gaziantep’e hayran kaldı

15.1.2018Gaziantep
Çanakkale 1915 Köprüsü’nde çalışmalar tam gaz

Çanakkale 1915 Köprüsü’nde çalışmalar tam gaz

Temeli 18 Mart'ta atılan Çanakkale 1915 Köprüsü’nde çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım tarafından temeli 18 Mart'ta atılan Çanakkale 1915 Köprüsü’nde çalışmalar devam ediyor. Cumhuriyetin 100’üncü yılı olan 2023’te açılacak Çanakkale 1915 Köprüsü, 2023 metre ayak açıklığıyla dünyanın en büyük asma köprüsü olacak. 354 kilometrelik otoyolda 31 viyadük, 5 tünel, 30 köprülü kavşakla 143 alt ve üst geçit inşa edilecek. Gelibolu’ya bağlı Sütlüce ile Lapseki ilçesinde yer alan Şekerkaya mevkii arasına kurulacak köprünün 2023 yılına kadar hizmete girmesi bekleniyor. 1915 Çanakkale Köprüsü’nün toplam uzunluğunun 2023 metre orta açıklık, 770’er metre yan açıklıklar, ayrıca 365 ve 680 metrelik yaklaşım viyadükleri ile beraber 4608 metre olması öngörülüyor. Köprü 2x3 şeritli olacak. Köprü tabliyesinin yaklaşık 44,80 metre genişlikte ve 3,5 metre yükseklikte olması planlanıyor. Tabliyenin her iki tarafına bakım onarım maksadıyla kullanılacak yürüme yolları yapılacak. Her iki kule temeli yaklaşık 40 metre derinlikte deniz tabanında olacak. Kule yüksekliği yaklaşık 318 metre olacak.

15.1.2018Haber
Cumhurbaşkanının aslanlarına yoğun ilgi

Cumhurbaşkanı'nın aslanlarına yoğun ilgi

Cumhurbaşkanı'nın aslanlarına yoğun ilgi

15.1.2018Gaziantep
Dev projede çalışmalar tam gaz Son hali görüntülendi

Dev projede çalışmalar tam gaz! Son hali görüntülendi

Temeli 18 Mart'ta atılan Çanakkale 1915 Köprüsü’nde çalışmalar bütün hızıyla devam ediyor.

15.1.2018Ekonomi
Serdar Ortaç Uludağı salladı

Serdar Ortaç Uludağ'ı salladı

TÜRKİYE'nin en büyük kış ve gençlik festivali olan 'Selfy Whitefest 2018' festivalinde sahneye çıkan ünlü sanatçı Serdar Ortaç, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Gündeş ile aralarında olan küslük ile ilgili açıklamalarda bulunan Serdar Ortaç, Barışmak için sahnesine giderim dedi. Uludağ'da 'Selfy Whitefest 2018' festivalinin ilk gününde ünlü sanatçı Serdar Ortaç sahne aldı. Sahne öncesi gazetecilere, Ebru Gündeş ile arasındaki küslük hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde konser için gittiği bir yerde yemek yediği restorana ertesi gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın geldiğini ifade eden Serdar Ortaç, Bir gün beklesem reisle aynı gün orada olacağız. Ona hemen derdim orada, 'Ebru abla beni affetsin bir şeyler yapın.' Bu işin şakası tabi, onu görmek yeterli. Şu an herhangi bir şey yok ama sahnesine giderim en azından. Gözünün içerisine bakarım kızmaz zaten, sever o beni. Abarttılar. Biz arkadaşız Ebruyla dostluğum bitmez artık dedi.Gazetecilere yaptığı açıklamanın ardından sahne alan Serdar Ortaç, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Gıybet şarkısı ile sahneye çıkan Ortaç'a 2 kadın dansçı da eşlik etti. Ortaç'ın sahne performansı beğeni toplarken, hayranları eski ve yeni şarkılarına eşlik etti. Dinleyicilerine Geçmişten bu güne kadar yazdığım bütün şarkıları size okuyacağım diyen Ortaç, yaklaşık iki saat sahnede kaldı.

15.1.2018Magazin
Kanal İstanbul için büyük gün bugün Detaylar belli oldu

Kanal İstanbul için büyük gün bugün! Detaylar belli oldu

Ulaştırma Bakanı Arslan, düzenlediği basın toplantısıyla Kanal İstanbul projesine ilişkin detayları açıkladı. Arslan'ın verdiği bilgiye göre 45 kilometrelik Küçükçekmece-Sazlıdere-Durusu koridoru Kanal İstanbul projesinin yolu olarak tespit edildi.

15.1.2018Ekonomi
Serdar Ortaç, Selfy Whitefest 2018 Festivalinde: Ebru ile dostluğum bitmez

Serdar Ortaç, 'Selfy Whitefest 2018 Festivali'nde: Ebru ile dostluğum bitmez

Serdar Ortaç, 'Selfy Whitefest 2018 Festivali'nde: Ebru ile dostluğum bitmez

15.1.2018Merkez
Koray Aydın, Cumhurbaşkanı Erdoğanı eleştirdi

Koray Aydın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirdi

Koray Aydın, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı eleştirdi

14.1.2018Mersin
Yarın sabaha dair yeni bir ütopyaya ihtiyacımız var

Yarın sabaha dair yeni bir ütopyaya ihtiyacımız var

2019 seçimleri öncesi siyaset şimdiden çok hareketli. AK Parti ve MHP ittifakı, bu ittifakın ‘milli’ söylemi tartışılıyor. Peki muhalefet cephesinde neler yaşanıyor? CHP ve lideri Kılıçdaroğlu beklenen dinamizmi gösterebiliyor mu? Demirtaş’sız HDP ne yapar? İYİ Parti’nin iddiasının seçmendeki karşılığı ne? Araştırma şirketi Konda’nın Genel Müdürü Bekir Ağırdır ile konuştuk.

14.1.2018Gündem
AB’den Türkiye’ye ‘B planı’ mı geliyor

AB’den Türkiye’ye ‘B planı’ mı geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın geçen hafta Fransa Cumhurbaşkanı Macron ile yaptığı görüşmenin ardından ‘AB’den Türkiye’ye B planı mı geliyor’ tartışmaları başladı. Türkiye B planını reddediyor. AB ise ‘Tam üyelik olan A planı içinde kalıp B planı (proaktif işbirliği) oluşturmaya’ çalışıyor.

14.1.2018Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğandan sürpriz ziyaret

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz ziyaret

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, milli güreşçi Rıza Kayaalp'i Yozgat'taki babaevinde ziyaret etti.

14.1.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan şampiyonluk sözünü aldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan şampiyonluk sözünü aldı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kayaalp'e ziyaret - Erdoğan, milli güreşçi Rıza Kayaalp'i babaevinde ziyaret etti

14.1.2018Diğer
Bahçelinin desteğinden büyük memnuniyet duyduk

"Bahçeli'nin desteğinden büyük memnuniyet duyduk"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rıza Kayaalp Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti Yozgat 6. Olağan İl Kongresi’nde konuştu.

14.1.2018Haber
Son dakika... Erdoğandan Afrin açıklaması: Bir gece ansızın gelebiliriz

Son dakika... Erdoğan'dan Afrin açıklaması: Bir gece ansızın gelebiliriz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yozgat'ta açıklamalarda bulundu. "Fırat Kalkanı harekatında ne dedik? “Bir gece ansızın gelebiliriz.” Şimdi Afrin’de de aynı şeyi söylüyoruz. Bir gece ansızın gelebiliriz." diyen Erdoğan, CHP lideri Kılıçdaroğlu için de "Kendi kayığına binen birilerini de yanına aldığı için sesi bu aralar biraz daha gür çıkıyor." açıklamasında bulundu.

14.1.2018Gündem
Erdoğan: Önümüzdeki günlerde terörden arındırma operasyonunu Afrinle devam ettireceğiz (4)

Erdoğan: Önümüzdeki günlerde terörden arındırma operasyonunu Afrin'le devam ettireceğiz (4)

Erdoğan: Önümüzdeki günlerde terörden arındırma operasyonunu Afrin'le devam ettireceğiz (4)

14.1.2018Yozgat
Erdoğan sürprizi... Duyan oraya koştu

Erdoğan sürprizi... Duyan oraya koştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Tokat'tan Yozgat'a helikopterle geçerken olumsuz hava şartları nedeni ile Tokat'ın Zile ilçesine iniş yapması sevinçle karşılandı. Haberi duyan Zileliler Erdoğan'ın helikopterinin iniş yaptığı stadyuma koştu.

14.1.2018Gündem
Son dakika ABDden şok YPG ordusu açıklaması

Son dakika! ABD'den şok YPG ordusu açıklaması

Reuters haber ajansı, ABD liderliğinde DEAŞ'a karşı kurulan uluslararası koalisyonun Suriye'deki ortaklarıyla 30 bin kişilik bir sınır koruma gücü kurmak için çalıştığını açıkladı. Habere göre, yeni sınır gücü terör örgütü YPG'nin liderliğinde kurulan Suriye Demokratik Güçleri'nin (SDG) komutası altında olacak. Reuters, Türkiye sınırında kurulması planlanan sınır gücünün yarısının SDG'lilerden oluşacağını duyurdu.

14.1.2018Dünya
Mevzi kazılıyor, obüslerin yönü Afrine çevrildi...

Mevzi kazılıyor, obüslerin yönü Afrin'e çevrildi...

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin gece PYD/PKK'nın Afrin'deki birçok mevzisini vurmasının ardından askeri araçlar, Hatay'ın Suriye sınırında devriye geziyor. Gece yarısı ve bugün sabah saatlerinde Afrin'deki hedeflere top atışı yapılmıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Afrin'e operasyon mesajını vermişti.

14.1.2018Gündem
Erdoğanın Yozgat programına olumsuz hava rötarı

Erdoğan'ın Yozgat programına olumsuz hava rötarı

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından alınan bilgilere göre, Tokat'tan havalanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı taşıyan helikopter, olumsuz hava koşulları nedeniyle Yozgat'a inemedi.

14.1.2018Haber
Erdoğanın Yozgat programına olumsuz hava rötarı

Erdoğan'ın Yozgat programına olumsuz hava rötarı

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından alınan bilgilere göre, Tokat'tan havalanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı taşıyan helikopter, olumsuz hava koşulları nedeniyle Yozgat'a inemedi.

14.1.2018Gündem
Erdoğan: Önümüzdeki günlerde terörden arındırma operasyonunu Afrinle devam ettireceğiz (3)

Erdoğan: Önümüzdeki günlerde terörden arındırma operasyonunu Afrin'le devam ettireceğiz (3)

Erdoğan: Önümüzdeki günlerde terörden arındırma operasyonunu Afrin'le devam ettireceğiz (3)

14.1.2018Zile
15 Temmuz gazisinin mutlu günü

15 Temmuz gazisinin mutlu günü

15 Temmuz gazisinin mutlu günü

14.1.2018Adıyaman
Erdoğan: Önümüzdeki günlerde terörden arındırma operasyonunu Afrinle devam ettireceğiz (2)- Yeniden

Erdoğan: Önümüzdeki günlerde terörden arındırma operasyonunu Afrin'le devam ettireceğiz (2)- Yeniden

Erdoğan: Önümüzdeki günlerde terörden arındırma operasyonunu Afrin'le devam ettireceğiz (2)- Yeniden

14.1.2018Tokat
Erdoğandan Afrin operasyonu için net açıklama

Erdoğan'dan Afrin operasyonu için net açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hüseyin Akbaş Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti Tokat 6. Olağan İl Kongresi’nde konuştu. Erdoğan, "Önümüzdeki günlerde güney sınırımızı terör örgütünden arındırma operasyonunu Afrin'le devam ettireceğiz" dedi.

14.1.2018Haber
flaş

flaş 

flaş 

14.1.2018Tokat
Erdoğandan Afrin operasyonu için net açıklama

Erdoğan'dan Afrin operasyonu için net açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hüseyin Akbaş Spor Salonu’nda düzenlenen AK Parti Tokat 6. Olağan İl Kongresi’nde konuştu. Erdoğan, "Önümüzdeki günlerde güney sınırımızı terör örgütünden arındırma operasyonunu Afrin'le devam ettireceğiz" dedi. Erdoğan, "Bizi izlesinler ve şu anda sınırlarımızdaki en ufak bir taciz bizim için atılması gereken adımların işaret fişeğidir" diye konuştu.

14.1.2018Gündem
Bir haftada 2 bin kişi ziyaret etti

Bir haftada 2 bin kişi ziyaret etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bulgaristan Başbakanı Boyko Borisov ile çok sayıda Türk ve Bulgar yetkilinin katılımıyla geçtiğimiz pazar günü ibadete açılan, Haliç'teki Demir Kilise olarak bilinen Sveti Stefan Kilisesi'ne ziyaretçiler yoğun ilgi gösteriyor.

14.1.2018Gündem
Marmariste suikast timiyle çatışmaya giren başkomiser M.O.ye FETÖ’den hapis cezası

Marmaris'te suikast timiyle çatışmaya giren başkomiser M.O.'ye FETÖ’den hapis cezası

Marmaris'te suikast timiyle çatışmaya giren başkomiser M.O.'ye FETÖ’den hapis cezası

14.1.2018Ankara
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çapulcuları bir haftayı bulmaz nasıl darmadağın edeceğimizi görecekler (2)

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çapulcuları bir haftayı bulmaz nasıl darmadağın edeceğimizi görecekler (2)

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Çapulcuları bir haftayı bulmaz nasıl darmadağın edeceğimizi görecekler (2)

13.1.2018Merkez
Binali Yıldırım: Misliyle karşılık bulacaktır

Binali Yıldırım: Misliyle karşılık bulacaktır

Başbakan Binali Yıldırım, Suriye'de terör yapılanmasına asla izin vermeyeceklerini belirterek, "Suriye’nin kuzeyindeki Afrin’deki, Kobani’deki terör gurupları ülkemizi taciz edip saldırıda bulunuyor. Türkiye’ye karşı yapılacak her türlü saldırı, ister içeriden, ister dışarıdan olsun, misliyle karşılık bulacaktır ve kimseye asla fırsat verilmeyecektir" dedi. 

13.1.2018Gündem
TBB Başkanı Feyzioğlu: Erdoğan, çömez Cumhuriyetin başardıklarını öğrensin

TBB Başkanı Feyzioğlu: Erdoğan, çömez Cumhuriyet'in başardıklarını öğrensin

TBB Başkanı Feyzioğlu: Erdoğan, çömez Cumhuriyet'in başardıklarını öğrensin

13.1.2018Çorum
Akşener: Bir kişi bile korkmuyorum dediği gün iş biter (2)

Akşener: Bir kişi bile 'korkmuyorum' dediği gün iş biter (2)

Akşener: Bir kişi bile 'korkmuyorum' dediği gün iş biter (2)

13.1.2018Kütahya
Bekir Bozdağ: AYM, anayasanın çizdiği sınırları tek tek aşıyor (2)

Bekir Bozdağ: AYM, anayasanın çizdiği sınırları tek tek aşıyor (2)

Bekir Bozdağ: AYM, anayasanın çizdiği sınırları tek tek aşıyor (2)

13.1.2018Yozgat
Bekir Bozdağ, ceketini vatandaşa hediye etti

Bekir Bozdağ, ceketini vatandaşa hediye etti

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Yozgat'ta ceketini bir vatandaşa hediye etti.

13.1.2018Gündem
Bakan Bak:Türkiyenin Euro 2024 adaylığı konusunda iddialıyız

Bakan Bak:Türkiye'nin Euro 2024 adaylığı konusunda iddialıyız

Bakan Bak:Türkiye'nin Euro 2024 adaylığı konusunda iddialıyız

13.1.2018Merkez
Cumhurbaşkanı Erdoğan; Çapulcuları bir haftayı bulmaz nasıl darmadağın edeceğimizi görecekler

Cumhurbaşkanı Erdoğan; Çapulcuları bir haftayı bulmaz nasıl darmadağın edeceğimizi görecekler

Cumhurbaşkanı Erdoğan; Çapulcuları bir haftayı bulmaz nasıl darmadağın edeceğimizi görecekler

13.1.2018Merkez
İşte Cumhurbaşkanı Erdoğana Afrika gezisi sırasında hediye edilen aslanlar

İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Afrika gezisi sırasında hediye edilen aslanlar

Sudan Devlet Başkanı Ömer El Beşir tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hediye edilen 2’si dişi 4 yavru aslan, bakılması için Gaziantep Hayvanat Bahçesi’ne getirildi. Hayvanları tanıtan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, "Bütün Türkiye’yi Reis’in aslanlarını görmek için buraya davet ediyorum" dedi. Fatma Şahin, aslanlara Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından 'Nil', 'Sultan', 'Sudan' ve 'Sevakin' adlarının verildiğini söyledi.

13.1.2018Gündem
Erdoğan: Bir haftaya kalmaz ne yapacağımızı görecekler

Erdoğan: Bir haftaya kalmaz ne yapacağımızı görecekler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Suriye'de yaşananlara tepki gösterdi: "Fırat Kalkanı Harekâtı ile terör koridorunu bıçakla keser gibi kesip attık. İdlib operasyonu ile bu koridorun batı kanadını çökertiyoruz. Afrin'de teröristler teslim olmazsa orayı başlarına yıkacağız. Münbiç'te bize verilen sözler yerine getirilmezse kendi göbeğimizi keseceğiz. Bir haftaya kalmaz ne yapacağımızı görecekler."

13.1.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hediye edilen aslanlar Gaziantep’te

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hediye edilen aslanlar Gaziantep’te

Sudan Devlet Başkanı Ömer El Beşir tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hediye edilen 2’si dişi 4 yavru aslan, bakılması için Gaziantep Hayvanat Bahçesi’ne getirildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından aslanlara 'Nil', 'Sultan', 'Sudan' ve 'Sevakin' adlarının verildiğini açıklayan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, "Bütün Türkiye’yi Reis’in aslanlarını görmek için buraya davet ediyorum" dedi.

13.1.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğana hediye edilen aslanlar Gaziantepte

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hediye edilen aslanlar Gaziantep'te

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hediye edilen aslanlar Gaziantep'te

13.1.2018Gaziantep
Kılıçdaroğlu İstanbul İl Kongresinde konuştu (1)

Kılıçdaroğlu İstanbul İl Kongresinde konuştu (1)

Kılıçdaroğlu İstanbul İl Kongresinde konuştu (1)

13.1.2018İstanbul