MENÜ

Çukurca İlçe Jandarma Komutanı

Çukurca İlçe Jandarma Komutanı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Çukurca İlçe Jandarma Komutanı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 128 Çukurca İlçe Jandarma Komutanı haberi bulunmuştur.

Çukurca İlçe Jandarma Komutanı Haberleri

Tutuklanan Binbaşı ile şok detaylar ortaya çıktı

Tutuklanan Binbaşı ile şok detaylar ortaya çıktı!

İzmir'in Aliağa ilçesindeki bir tatil köyü ile Foça ilçesindeki bir depoya düzenlenen 1200 kilo skunk ele geçirilen operasyonlar kapsamında gözaltına alınıp, tutuklanan Çukurca İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Bilgehan Özkozanoğlu'nun uyuşturucunun sevki sırasında denetim noktalarında kolaylık sağlamakla görevli olduğu ve bunun karşılığında komisyon aldığı öne sürüldü.

17.01.2019Gündem
Jandarma komutanına uyuşturucudan gözaltı

Jandarma komutanına uyuşturucudan gözaltı

İzmir'in Aliağa ilçesinde düzenlenen operasyonda, Hakkari Çukurca İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı B.Ö. ve Türk Silahlı Kuvvetlerinden (TSK) istifa eden bir uzman çavuşun da aralarında bulunduğu 17 zanlı gözaltına alındı, yaklaşık 1 ton uyuşturucu ele geçirildi.

11.01.2019Gündem
İzmir’de tatil köyüne uyuşturucu baskını

İzmir’de tatil köyüne uyuşturucu baskını

İzmir’in Aliağa ilçesinde uyuşturucu satıcılarına büyük darbe vuruldu. Aliağa’da bulunan bir tatil köyünde yüklü miktarda uyuşturucu madde bulunduğu ihbarını alan polis ekipleri harekete geçti. Yapılan baskında 350-400 kilo civarında uyuşturucu ele geçirilirken çok sayıda kişi de gözaltına alındı.

9.01.2019Gündem
Çukurcada operasyon

Çukurca'da operasyon

HAKKARİ’nin Çukurca İlçesi Haksel Dağı ve Kazan Vadisi’nde 1 Astsubay ve 1 Uzman Çavuşun şehit olması, 1 Yüzbaşının da yaralanmasını ardından bölgede başlatılan operasyonlar devam ediyor. Operasyonlar Irak sınırındaki 35 kilometrelik alanda yoğunlaştırıldı.

5.07.2011Gündem
ÇUKURCADA OPERASYON, ŞEMDİNLİDE HAVA HAREKETLİLİĞİ

ÇUKURCA'DA OPERASYON, ŞEMDİNLİ'DE HAVA HAREKETLİLİĞİ

Hakkari’nin Çukurca İlçesi Haksel Dağı ve Kazan Vadisi’nde 1 Astsubay ve 1 Uzman Çavuşun şehit olması, 1 Yüzbaşının da yaralanmasını ardından operasyon başlatıldı. Operasyonlar Irak sınırındaki 35 kilometrelik alanda yoğunlaştırıldı.Çukurca ilçe merkezi yakınlarında bulunan Haskel Dağı bölgesinde, 5 gün önce güvenlik güçleri arazi arama taraması yaparken mayın patladı. Patlamada Uzman Çavuş Metin Koza şehit oldu. Uzman Çavuş Koza’nın şehit olmasının ardından da Haskel Dağı bölgesinde başlatılan operasyon sonunda PKK’lılarla sıcak temas sağlandı. Çıkan çatışmalarda ise Özel Kuvvetlerde görevli Astsubay Kalender Özdemir şehit olurken, Çukurca İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ethem Kara ise yaralandı.Şemdinli'de ise askeri hareketliliğin yoğunluk kazandığı bölgede, hava hareketliliği yaşandı. Yüksekova yönünden gelen 4 savaş uçağı, Şemdinli ilçesi üzerinden, Irak sınırına doğru gitti. Uçaklar bir süre sonra da aynı güzergahtan geri döndü.Behçet DALMAZ-Azer DEMİR/DHA

5.07.2011Haber
Hakkâri’de PKK mayını: 1 şehit

Hakkâri’de PKK mayını: 1 şehit

Hakkari’nin Çukurca İlçesi kırsalında dün sabah Haskel Dağı bölgesinde arazi arama- tarama çalışmaları sırasında mayın patladı.

30.06.2011Gündem
Çukurca İlçe Jandarma Komutanı çatışmada yaralandı

Çukurca İlçe Jandarma Komutanı çatışmada yaralandı

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde terör örgütü PKK üyeleri ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada, İlçe Jandarma Komutanı yaralandı.

30.06.2011Gündem
Çukurca davasında tanıklar dinlendi

Çukurca davasında tanıklar dinlendi

Hakkari'nin Çukurca İlçesi’nde yola döşenen mayının patlaması sonucu 7 askerin şehit olmasıyla ilgili açılan davada tanıklar dinlendi. Tanık Piyade Albay Atilla Samanoğlu, patlamanın olduğu yerin operasyon harekât bölgesinin dışında olduğunu söyleyerek, bilgi devir teslimlerinin düzgün yapılmadığını düşündüğünü aktardı.

11.04.2011Gündem
Üsteğmen intihar baba cinayet diyor

Üsteğmen intihar baba cinayet diyor

Tekirdağ’ın Marmara Ereğlisi İlçe Jandarma Bölük Komutanı olan 30 yaşındaki Üsteğmen Mehmet Güler hakkında, 19 ay önce intihar ettiği söylenen hemşire eşini dövüp, ardından tabancayla öldürdüğü iddiasıyla dava açıldı.

31.07.2006Gündem
Üsteğmene eşini öldürmekten dava

Üsteğmene eşini öldürmekten dava

Tekirdağ'ın Marmara Ereğlisi İlçe Jandarma Bölük Komutanı 30 yaşındaki üsteğmen Mehmet Güler hakkında, 19 ay önce intihar ettiği belirtilen hemşire eşini dövüp, ardından tabancayla öldürdüğü iddiasıyla dava açıldı.

31.07.2006Gündem
Şehitliklere bayram ziyareti

Şehitliklere bayram ziyareti

Her bayram arefesinde olduğu gibi bu bayram da şehit aileleri ve yakınları şehitlikleri ziyaret etti. Yurdun dört bir yanında hüznün hakim olduğu şehitliklerde önce mezarlar temizlendi, çiçekler suladı, Kuran-ı Kerim'ler okunarak dualar edildi.

10.08.2019Gündem
Şehitlere veda

Şehitlere veda

Iğdır'ın Aralık ilçesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Uzman Onbaşı Ali Yılmaz Kütahya'da, Piyade Uzman Onbaşı Yasin Çubuk Afyonkarahisar'da, Piyade Uzman Onbaşı İbrahim Alıcı Tokat'ta, Hakkari'nin Çukurca ilçesinde şehit olan Jandarma Astsubay Ercan Sanca Adana'da ve şehit Uzman Çavuş Mehmet Sait Barış Şırnak'ta son yolculuklarına uğurlandı.

2.06.2019Gündem
Ankaralı aile ikinci şehidini verdi

Ankaralı aile ikinci şehidini verdi

Türkiye-Irak sınır hattında teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan askerden piyade er Yener Kırıkcı'nın şehadet haberi, Ankara'nın Çubuk ilçesindeki baba ocağına ulaştı.

20.04.2019Gündem
Çukurcadan güzel haber... Birlikte halay çektiler

Çukurca'dan güzel haber... Birlikte halay çektiler

Kuzey Irak’ın sıfır noktasında bulunan Hakkari’nin Çukurca ilçesinde güvenlik güçleriyle vatandaşlar birlikte aynı sofrada yemek yiyerek daha sonra halay çekip misket oyunu oynadılar.

24.10.2018Gündem
Türkiye şehitlerini uğurluyor...

Türkiye şehitlerini uğurluyor...

Türkiye Afrin'de şehit düşen kahramanlarını son yolculuklarına uğurluyor... On binlerce vatandaş şehitlere son görev için cenaze törenlerine katıldı. Samsun'daki cenazede tören alanının çok kalabalık olması nedeniyle bazı vatandaşlar namazı binaların çatılarında kıldı, inşaat halindeki binalar bile tıklım tıklım doldu.

11.02.2018Gündem
Kocaeli’ne şehit ateş düştü

Kocaeli’ne şehit ateş düştü

HAKKARİ Çukurca’da bölücü terör örgütünün saldırısı sonucu şehit düşen sözleşmeli er 27 yaşındaki İlker Ağçay’ın, Kocaeli’nin Gebze ilçesinde yaşayan ailesine acı haber verildi. Anne Gülhanım Ağçay, "Yavrum yavrum" diyerek fenalık geçirdi.

9.02.2018Gündem
Babalar Gününün en acı karesi

Babalar Günü'nün en acı karesi

HAKKARİ’nin Çukurca İlçesi’nde PKK’lı teröristlerin yerleştirdiği el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan 24 yaşındaki piyade uzman çavuş Onur Tiken ve 27 yaşındaki İstihkam Uzman Çavuş Erbil Arslan son yolculuklarına uğurlandılar. Babalar Günü’nde şehit oğlunu son yolculuğuna uğurlayan Alaattin Tiken, "Ah canım yavrum, beni bırakıp nereye gidiyorsun, beni de götür canım oğlum" diyerek ağlayıp gözyaşı döktü. Şehit Çavuş Erbil Arslan babası İsmail Arslan da ayakta durmakta zorlandı.

18.06.2017Gündem
Hakkaride çatışma: Biri yüzbaşı 2 asker şehit, 5 asker yaralı

Hakkari'de çatışma: Biri yüzbaşı 2 asker şehit, 5 asker yaralı

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada Yüzbaşı Oğuz Özgür Çevik ve Uzman Çavuş Murat Özer şehit oldu, 5 asker yaralandı.Gelen son dakika bilgilerine göre bölgede çatışmalar sürüyor..

20.10.2016Gündem
Zonguldak, şehit uzman çavuşSacit Olcay Kabaklıoğluna ağlıyor

Zonguldak, şehit uzman çavuşSacit Olcay Kabaklıoğlu'na ağlıyor

HAKKARİ’de merkeze bağlı Ağaçdibi Köyü yakınlarında PKK’lı teröristlerle girilen çatışmada şehit düşen Uzman Çavuş 23 yaşındaki Sacit Olcay Kabaklıoğlu’nun acı haberi Zonguldak’ın Çaycuma İlçesi’ndeki ailesine iletildi.

18.09.2016Gündem
Son dakika haberi: Fırat Kalkanından kahreden haber

Son dakika haberi: Fırat Kalkanı'ndan kahreden haber

Fırat Kalkanı Harekatı'nın 14'üncü gününde, terör örgütü DAEŞ unsurlarınca güdümlü roketlerle Türk Silahlı Kuvvetlerine (TSK) ait iki tanka yönelik saldırı sonucu 3 asker şehit oldu. Şehit olan askerlerin kimlikleri belli oldu. Uzman Çavuş Ziya Özkozanoğlu’nun Adana, Astsubay Muhammed Koşan’ın Bingöl, Uzman çavuş 26 yaşındaki Osman Karakuş’un Amasya nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi. Şehit Özkozanoğlu'nun dayısı Mustafa Topal, çatışma haberleri üzerine yeğenine Whatsapp'tan mesaj attığını ancak geri dönüş alamadığını, saatler ilerleyince şehit olduğunu öğrendiklerini söyledi.

7.09.2016Gündem