MENÜ

Conrad Otel

Conrad Otel ile ilgili tüm haberleri, son dakika Conrad Otel haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Conrad Otel haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.241 Conrad Otel haberi bulunmuştur.

Conrad Otel Haberleri

Son dakika... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Gümrük Birliği güncellenmeli

Son dakika... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Gümrük Birliği güncellenmeli

Türkiye-Malta İş Konseyi Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "AB ülkelerinin iki ülke için de kilit önemde ekonomik ortak olduğu bir gerçektir. AB'yle Gümrük Birliği’nin güncellenmesi bu nedenle Türkiye kadar Malta için de önemlidir. Bu sayede Maltalı şirketler Türk piyasasından daha fazla ürüne daha uygun fiyatlarla erişebilecektir" dedi.

23.01.2019Ekonomi
Her oda yalnız mıdır

Her oda yalnız mıdır?

Sanat eleştirmeni ve Sanatatak’ın kurucusu Ayşegül Sönmez danışmanlığında hazırlanan iki ‘Mavi Otel’ sergisinin biri Conrad Otel odalarında diğeri ote odası görünümlü Contemporary İstanbul Conrad standında.

13.09.2018Kitap Sanat
Türkiyenin 50 Güçlü Kadın CEO’su belli oldu İşte o liste

Türkiye'nin '50 Güçlü Kadın' CEO’su belli oldu! İşte o liste

Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde, Vodafone Türkiye’nin ana sponsorluğunda düzenlenen Türkiye’nin önde gelen iş kadınlarının konuşmacı olarak katıldığı ve ödüllendirildiği ’50 Güçlü Kadın CEO Zirvesi’ Conrad Otel’de gerçekleştirildi.

5.09.2018Ekonomi
Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışına doğru

Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı'na doğru

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından Samsung iş birliğiyle düzenlenen ve dünyada iki kıta arasında yapılan tek yüzme yarışı olan Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı, 22 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilecek.

20.07.2018Teknoloji
Son dakika... Vatan Şaşmaz cinayetinde yeni gelişme... Kilit kadın konuştu

Son dakika... Vatan Şaşmaz cinayetinde yeni gelişme... Kilit kadın konuştu

Oyuncu ve sunucu Vatan Şaşmaz'ı öldürüp intihar eden eski manken Filiz Aker'in 20 yıllık arkadaşı Sevilay Öztürk, Ayşe Arman'ın sorularını yanıtladı. İstanbul'da bir otel odasında işlenen cinayet ve ardından gelen intihar Türkiye'de gündemi sarsmış, Sevilay Öztürk olayın "kilit ismi" olarak nitelenmişti.

3.09.2017Gündem
Sızdırma itirafı: Karım inanmadı ona gönderdim

Sızdırma itirafı: Karım inanmadı ona gönderdim

Conrad Otel’de Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker’in ölümünden sonra olay yeri görüntülerini çektiğini itiraf eden polis memuru öğle saatlerinde açığa alındı.

2.09.2017Gündem
Son dakika: Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker görüntülerini sızdıran polis ifade verdi

Son dakika: Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker görüntülerini sızdıran polis ifade verdi

Conrad Otel’de Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker’in ölümünden sonra olay yeri görüntülerini çektiğini itiraf eden polis memuru öğle saatlerinde açığa alındı ve suçunu itiraf etti.

2.09.2017Gündem
Sızma sorgusu başladı

Sızma sorgusu başladı

Vatan Şaşmaz’ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker’in cinayet sonrası görüntülerinin sızdırılması ile ilgili Emniyet Genel Müdürlüğü’nün görevlendirdiği polis başmüfettişi olay yerine giren ve çevre önlemi alan polislerin ifadesini almaya başladı.

1.09.2017Gündem
Vatan Şaşmaz cinayeti soruşturmasında flaş gelişme Sızma sorgusu başladı

Vatan Şaşmaz cinayeti soruşturmasında flaş gelişme! 'Sızma' sorgusu başladı

Vatan Şaşmaz’ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker’in otel odasında cinayet sonrası görüntülerinin sızdırılması ile ilgili Emniyet Genel Müdürlüğü’nün görevlendirdiği Polis Başmüfettişi, olay yerine giren ve çevre önlemi alan polislerin ifadesini almaya başladı. 112 sağlık ekibinin de ifadelerinin alınacağı öğrenilirken, tespit edilen sesler ile ifadesi alınan görevlilerin ses karşılaştırmasının yapılacağı bildirildi.

1.09.2017Gündem
Sır konuşmalar Viber’de

Sır konuşmalar Viber’de

Vatan Şaşmaz’ı öldürüp ardından canına kıyan Filiz Aker’in cenazesi dün Tuzla’da defnedildi. Aker’in, Şaşmaz’a attığı ‘Gel, helalleşelim’ mesajını yazdığı Viber’deki sohbet kayıtları sır perdesini aralayacak

1.09.2017Gündem
Valizdeki sır

Valizdeki sır

Conrad Otel'de Vatan Şaşmaz'ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker'le ilgili soruşturmada, ABD'den dönerek otele yerleşen Aker'in, otele yerleştikten sonra valizini annesine ait eve gönderdiği ortaya çıktı. Valizde cinayetin izi aranacak.

31.08.2017Gündem
Vatan Şaşmaz ile Filiz Akerin öldüğü olaya yayın yasağı getirildi

Vatan Şaşmaz ile Filiz Aker'in öldüğü olaya yayın yasağı getirildi  

Beşiktaş'ta otel odasında ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz ile Filiz Aker'in öldüğü olaya ilişkin yayın yasağı getirildi.

30.08.2017Gündem
Vatan Şaşmaz cinayetinde telefon bilmecesi

Vatan Şaşmaz cinayetinde telefon bilmecesi

Conrad Otel'de Vatan Şaşmaz'ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker'le ilgili soruşturmada otelin güvenlik kamerası görüntüleri geriye doğru tek tek incelendi, daha önce Şaşmaz'ın otele gelerek Aker ile görüştüğü iddialarını doğrulayacak bir kayda rastlanmadı. Şaşmaz ve Aker'in telefonlarıyla ilgili de dikkat çeken önemli bir detay var. Polis odaya girdiğinde hem Vatan Şaşmaz hem Filiz Aker'in telefonu kapalıydı. Şaşmaz'ın cep telefonunun kendisi tarafından mı yoksa Aker tarafından mı kapatıldığı henüz netleştirilemedi.

30.08.2017Gündem
Birol Güvenden Vatan Şaşmaz’ın doğacak çocuğuna mektup

Birol Güven'den Vatan Şaşmaz’ın doğacak çocuğuna mektup

İstanbul Beşiktaş'taki Conrad Otel'de eski manken Filiz Aker tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz'ın doğacak çocuğuna yapımcı Birol Güven bir mektupla seslendi.

29.08.2017Kelebek
Vatan Şaşmaz cinayetinin şifresi telefonlarda... İşte son durum...

Vatan Şaşmaz cinayetinin şifresi telefonlarda... İşte son durum...

İstanbul Conrad Otel’de Vatan Şaşmaz’ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker’le ilgili soruşturmada polis Şaşmaz ve Aker’in kilitli cep telefonlarına yoğunlaştı. Polis olay günü Aker’in yeğeni Dora Acar (Ercan) ve eşi dışında başka bir kişiyle görüşüp görüşmediğini belirlemek için kamera kayıtlarını incelemeye devam ediyor.

29.08.2017Gündem
Son dakika: Mezarlıkta büyük acı.. Vatan Şaşmaz son yolculuğuna uğurlandı

Son dakika: Mezarlıkta büyük acı.. Vatan Şaşmaz son yolculuğuna uğurlandı

Beşiktaş’ta lüks bir otelde öldürülen Vatan Şaşmaz, sevenlerinin gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Şaşmaz’ın eşi ve annesi gözyaşlarını tutamazken sevenleri de tabuta sarılarak dualar etti. Vatan Şaşmaz'ın 5 aylık hamile eşi Yasemin Adalı'nın cenazede sık sık elini karnına götürdüğü görüldü... Ünlü sunucunun cenaze törenine, 'Çocuklar Duymasın' adlı dizede birlikte rol aldığı set arkadaşları katıldı.

29.08.2017Gündem
Vatan Şaşmazın cenaze töreni... Çok acı fotoğraflar..

Vatan Şaşmaz'ın cenaze töreni... Çok acı fotoğraflar..

İstanbul Beşiktaş'taki Conrad Otel'de eski manken Filiz Aker tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz son yolculuğuna uğurlandı. Cenazede 5 aylık hamile eşi Yasemin Adalı ile annesi Safiye Saydam'ın dramı vardı. (Fotoğraflar: İsmail BAYRAK / Fırat ALKAÇ) AA- DHA

29.08.2017Magazin
Son dakika: Vatan Şaşmaz cinayetinde telefondaki ayrıntı...

Son dakika: Vatan Şaşmaz cinayetinde telefondaki ayrıntı...

Filiz Aker'in Vatan Şaşmaz'ı öldürüp intihar etmesine ilişkin yeni detaylar ortaya çıkıyor. Şaşmaz ve Aker'in cinayetten 30 gün önce telefonla konuştukları, olay günü ise cep telefonuyla mesajlaştıkları belirlendi. Telefonlar Siber Şube'de inceleniyor. Filiz Aker Temmuz 2016'da Vatan Şaşmaz'ın annesinin bir paylaşımına da cevap yazmış. Aker'in yeğeninin iddiası ise çok dikkat çekici. Yeğeni, Aker'in Vatan Şaşmaz'ı sırtından vurmasında bir mesaj olduğunu düşünüyor, "Çok politik bir kadındı. 'Hadi canım görüşürüz' demiştir, arkasını dönünce vurmuştur. Sen beni sırtından vurdun ben de seni sırtından vuracağım demiştir" diyor...

29.08.2017Gündem
Vatan Şaşmaz Filiz Akerin yeğeni ile aynı karede

Vatan Şaşmaz Filiz Aker'in yeğeni ile aynı karede

Sunucu Vatan Şaşmaz’ı İstanbul Beşiktaş’taki Conrad Otel’de 54 yaşındaki eski manken Filiz Aker öldürdü. Sonra intihar etti. Vatan Şaşmaz'ın üç gün önce Filiz Aker'in yeğeni Dora Ercan ile bir yapımcının doğum günü kutlamasında eğlendiği görüntü ortaya çıktı.

28.08.2017Magazin
Vatan Şaşmaz Filiz Akerin yeğeni ile 3 gün önce böyle eğlenmiş

Vatan Şaşmaz Filiz Aker'in yeğeni ile 3 gün önce böyle eğlenmiş

Sunucu Vatan Şaşmaz’ı İstanbul Beşiktaş’taki Conrad Otel’de 54 yaşındaki eski manken Filiz Aker öldürdü. Sonra intihar etti. Vatan Şaşmaz'ın üç gün önce Filiz Aker'in yeğeni Dora Ercan ile bir yapımcının doğum günü kutlamasında eğlendiği görüntü ortaya çıktı.

28.08.2017Magazin
Vatan Şaşmaz cinayetinde aileden ilk açıklama Filiz Akerle ilgili yeni detay...

Vatan Şaşmaz cinayetinde aileden ilk açıklama! Filiz Aker'le ilgili yeni detay...

Sunucu Vatan Şaşmaz dün akşam Beşiktaş’taki Conrad Otel’de eski manken 55 yaşındaki Filiz Aker tarafından öldürüldü. Aker, aynı silahla intihar etti. Korkunç olaya ilişkin yeni detaylar ortaya çıktı. İddialara göre Aker ve Şaşmaz 2009'da bir süre beraberlik yaşadı, ayrıldı. Ancak Aker ayrılığı kabul etmedi, platonik aşk besledi. Vatan Şaşmaz'ın ailesi "Paranoyak bir insanın gazabına uğradı" dedi. Aker'in yaklaşık 4 ay önce kendisi ve ailesi için mezar taşı yaptırdığı ortaya çıktı. Şaşmaz’a karşı 10 yıldır saplantılı aşk beslediğini söyleyen Aker’in “Ona 3-4 trilyon (milyon) harcadım, kimseye bırakmam. Eşinden boşanmazsa onu öldürürüm” dediği de iddialar arasında. Yeğeni ise "Vatan'ın suçu yok. Teyzem ona platonik aşk besliyordu" diye konuştu. Şaşmaz'ın otele ve odaya giriş görüntüleri ortaya çıktı. İşte korkunç olayda son dakika bilgileri:

28.08.2017Gündem
Eldiven takıp ateş etti İşte dakika dakika yaşananlar...

Eldiven takıp ateş etti! İşte dakika dakika yaşananlar...

İstanbul, Conrad Otel'de Filiz Aker tarafından öldürülen Vatan Şaşmaz'ın otele ve otel odasına girişine ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Aker, Şaşmaz'ı 4 kurşunla öldürdükten sonra intihar etmişti. Videoda Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker'in ayrı ayrı odaya girdikleri görülüyor. Cinayet ve intihar sonrası güvenlik görevlilerin odaya gelişi de videoda var. Vatan Şaşmaz'ı öldürüp intihar eden Filiz Aker'in, silahı kullandığı sağ elinde bir eldiven olduğu da belirlendi. Bu ayrıntı Aker'in cinayeti bir tartışma değil planlayarak işlediğinin göstergesi olarak değerlendiriliyor. Polise göre Aker, Şaşmaz'ı öldürdükten sonra yatağa oturdu ve kendi sağ kulağının üzerine tek el ateş etti.

28.08.2017Gündem
Cenazeler aynı araçla Adli Tıp Kurumuna gönderildi

Cenazeler aynı araçla Adli Tıp Kurumu'na gönderildi

Conrad Otel’de yaşanan dehşetin ardından Şişli Etfal Hastanesi’nin morguna kaldırılan Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker’in cenazeleri sabah Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Şaşmaz ve Aker’in cenazeleri aynı araca konularak otopsi için Yenibosna’daki Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.Fırat ALKAÇ / İSTANBUL

28.08.2017Haber
Cenazeler aynı araçla götürüldü

Cenazeler aynı araçla götürüldü

Cinayete kurban giden Vatan Şaşmaz ve ünlü sunucuyu öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker’in cenazeleri aynı araca konularak otopsi için Adli Tıp Kurumu’na götürüldü

28.08.2017Gündem
Vatan Şaşmaz ve Yasemin Adalı böyle evlenmişti

Vatan Şaşmaz ve Yasemin Adalı böyle evlenmişti

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz, Beşiktaş'taki Conrad Otel'de eski manken olduğu belirtilen Filiz Aker isimli kadın tarafından 4 kurşunla sırtından vurularak öldürüldü. Aker daha sonra aynı tabancayla intihar etti. Ünlü sunucunun 2 yıl önce evlendiği Yasemin Adalı'nın 4 aylık hamile olduğu öğrenildi. Şaşmaz ve Adalı'nın düğünlerindeki mutlulukları kameraya böyle yansımıştı.

28.08.2017Magazin
Vatan Şaşmazın eşi  4 aylık hamileydi

Vatan Şaşmaz'ın eşi 4 aylık hamileydi

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz, Beşiktaş'taki Conrad Otel'de eski manken Filiz Aker tarafından öldürüldü. Aker daha sonra aynı tabancayla intihar etti.

27.08.2017Magazin
Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz öldürüldü

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz öldürüldü

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz, Beşiktaş'taki Conrad Otel'de Filiz Aker isimli bir kadın tarafından öldürüldü. Aker daha sonra aynı tabancayla intihar etti.

27.08.2017Gündem
Türkiye DNS Forumu başlıyor

Türkiye DNS Forumu başlıyor!

Türkiye DNS Forumu’nun üçüncü ayağı 15-16 Şubat 2017 tarihlerinde İstanbul Conrad Otel'de gerçekleşecek.

9.02.2017Teknoloji
Siemensten Dijitalleşmeyle Değişim çağrısı

Siemens'ten 'Dijitalleşmeyle Değişim' çağrısı

Siemens Türkiye’nin geleneksel hale gelen Tedarikçi Günü, 6’ncı yılında Türkiye’nin önde gelen satın alma ve satış profesyonellerini bir araya getirdi. “Değişimi Dijitalizasyonla Yönet” ana teması ile 26 Ocak Perşembe günü Conrad Otel’de gerçekleştirilen Tedarikçi Günü’nde şirketin üst düzey yöneticileri ve ayrıca Pegasus CEO’su Mehmet Nane, tecrübe ve bilgi birikimlerini katılımcılarla paylaştı.

27.01.2017Teknoloji

Yazar Sonuçları

Son gece ne konuştular

Pazar gecesinden beri dilimizde Vatan Şaşmaz cinayeti.

29.08.2017