MENÜ

Çok Güzel Hareketler Bunlar

Çok Güzel Hareketler Bunlar ile ilgili tüm haberleri, son dakika Çok Güzel Hareketler Bunlar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Çok Güzel Hareketler Bunlar haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 900 Çok Güzel Hareketler Bunlar haberi bulunmuştur.

Çok Güzel Hareketler Bunlar Haberleri

Yeni aşkı Duygu

Yeni aşkı Duygu

Ebru Gündeş'le ayrıldıktan sonra adı birçok kişiyle anılan yapımcı Osman Tan Erkır, şimdilerde "Binbir Gece" dizisinde Sezen karakteriyle tanınan Duygu Çetinkaya ile birlikte.

12.05.2009Gündem
Yaz konserleri başlıyor

Yaz konserleri başlıyor

Beşiktaş Belediyesi ve BKM tarafından bir konser mekanı olarak yapılandırılan Kuruçeşme Arena, bu yaz da hem dünya müziğinin hem de Türkiye’nin dev isimlerini ağırlayacak. Etkinliğin startı 4 Haziran'da veriliyor.

19.05.2009Kelebek
Kuruçeşme Arena konserleri başlıyor

Kuruçeşme Arena konserleri başlıyor

Beşiktaş Belediyesi ve BKM tarafından bir konser mekanı olarak yapılandırılan Kuruçeşme Arena, bu yaz da hem dünya müziğinin hem de Türkiye’nin dev isimlerini ağırlayacak. Etkinliğin startı 4 Haziran’da veriliyor.

20.05.2009Kelebek
Bu Hafta

Bu Hafta

Oturmuş kara kara bu hafta ne yapacağınızı, nasıl zaman geçireceğinizi düşünüyorsanız işte size birkaç öneri...

25.05.2009Gündem
Çok Güzel Hareketler Pazar’ın birincisi

Çok Güzel Hareketler Pazar’ın birincisi

Yılmaz Erdoğan’ın esprileri ve genç oyuncuların skeçlerine getirdiği yorumlarla renklenen ve milyonların kalbinde taht kuran Kanal D'nin mizah programı BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ın pazar akşamı ekrana gelen bölümü, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 8.8 reyting ve yüzde 28.2 izlenme payı yine birinci oldu.

8.06.2009Spor Arena
Damat Rıza

Damat Rıza

Yılmaz Erdoğan, hem yazıp yönettiği hem de Rıza karakterini canlandırdığı “Neşeli Hayat” filminin çekimlerini tamamlamak üzere...

9.06.2009Kelebek
Altın Kelebekte en iyiler

Altın Kelebek'te en iyiler

36. Altın Kelebek 2009 Ödülleri sahiplerini buldu. Sanat, sosyete ve iş dünyasından yaklaşık bin davetli Türker İnanoğlu Maslak Show Center'da biraraya geldi. Geceye katılan kadınların giydikleri kıyafetleri ile birbirleri ile şıklık yarışına girmiş gibiydi.

13.06.2009Kelebek
Yoğurt almayı unutma

Yoğurt almayı unutma

36. Altın Kelebek TV Yıldızları Yarışması Ödülleri, önceki akşam muhteşem bir törenle sahiplerini buldu. Geceye, sunucu Cem Davran'ın "Yayına çıkmadan önce eşim 'gelirken yoğurt al' diye mesaj attı" esprisinden sonra Ata Demirer'in sahneye getirdiği yoğurt damgasını vurdu.

14.06.2009Gündem
Bu Hafta

Bu Hafta

Oturmuş kara kara bu hafta ne yapacağınızı, nasıl zaman geçireceğinizi düşünüyorsanız işte size birkaç öneri...

19.06.2009Gündem
Yılın hormonlu domatesi seçildi

Yılın hormonlu domatesi seçildi

Eşcinsellere ya da eşcinselliğe karşı irrasyonel bir şekilde nefret, korku, hoşnutsuzluk duyan ve bu kişilere karşı ayrımcılık yapan ya da bu tür söylemlerde bulunan kişi ve kurumlara verilen geleneksel "Hormonlu Domates"ödülleri bu yılki sahiplerini buldu

24.06.2009Gündem
Hıyarlı Baba aşık

Hıyarlı Baba aşık

"Çok Güzel Hareketler Bunlar" programında 'Hıyarlı Baba' karakteriyle şöhreti yakalayan Şahin Irmak'ın uzun süredir "Doktorlar" dizisinde stajyer tıp öğrencisini canlandıran Gamze Topuz ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Topuzve Irmak'ın aşkları Facebook adlı arkadaşlık sitesi sayesinde gün yüzüne çıktı. Merve YASMUT

28.06.2009Spor Arena
İki Birand buluştu

İki Birand buluştu

"Çok Güzel Hareketler Bunlar"ın yarın yayınlanacak sezon finalinde izleyiciyi bir sürpriz bekliyor

28.06.2009Spor Arena
Hıyarlı Babaya Facebook şoku

Hıyarlı Baba'ya Facebook şoku

"Çok Güzel Hareketler Bunlar"ın Hıyarlı Baba'sı Şahin Irmak, dokuz aydır aşk yaşadığı oyuncu Gamze Topuz tarafından terk edildi.

5.07.2009Gündem
Değişmez birinciler

Değişmez birinciler

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran mizah programı BKM Mutfak "Çok Güzel Hareketler Bunlar"ın pazar akşamı ekrana gelen özel bölümü, Tüm Kişiler'de yüzde 4.4 reyting ve yüzde 17.4 izlenme payı, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 3.6 reyting ve yüzde 17.0 izlenme payı yine birinci oldu.

6.07.2009Kelebek
Yıldızlı geceler

Yıldızlı geceler

Antik Tiyatro’da iki ay boyunca sanatseverlere unutulmaz anlar yaşatacak “Yıldızlı Turkcell Geceleri” açılışını, pop müziğin yıldızı Sezen Aksu yapacak.

7.07.2009Ege
Beni 20likle aldattı

Beni 20'likle aldattı

“Çok Güzel Hareketler Bunlar”daki Hıyarlı Baba tiplemesiyle ünlenen Şahin Irmak ile oyuncu sevgilisi Gamze Topuz’u ihanet ayırdı.

9.07.2009Kelebek
Hıyarlı babayı üç günde affetti

Hıyarlı baba'yı üç günde affetti

BEŞİKTAŞ Kültür Merkezi'nin ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ adlı gösterisinin sevilen tiplemelerinden ‘Hıyarlı Baba’yı canlandıran Şahin Irmak ile 9 aydır birlikte olduğu ve bir süre önce ayrıldığı sevgilisi oyuncu Gamze Topuz barıştı.

13.07.2009Gündem
Ayrılık kısa sürdü

Ayrılık kısa sürdü

Çok Güzel Hareketler Bunlar”daki Hıyarlı Baba tiplemesiyle tanınan Şahin Irmak ve kısa süre önce olaylı şekilde ayrıldığı sevgilisi Gamze Topuz, yeniden bir arada

14.07.2009Kelebek
Çok güzel öpücükler bunlar

Çok güzel öpücükler bunlar

BEŞİKTAŞ Kültür Merkezi’nin ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar' adlı gösterisinin sevilen tiplemelerinden ‘Hıyarlı Baba'yı canlandıran Şahin Irmak ile bir küsen bir barışan sevgilisi oyuncu Gamze Topuz, aşklarını son hızla yaşamaya devam ediyor.

20.07.2009Gündem
Çok güzel hareketler

Çok güzel hareketler

Beşiktaş Kültür Merkezi’nin Mutfak Oyuncuları, turnede 3 Ağustos Pazartesi gecesi İzmirli hayranları ile buluşacak.

31.07.2009Ege
Sürpriz oyuncudan çok güzel hareketler

Sürpriz oyuncudan çok güzel hareketler

BKM’nin Mutfak Oyuncuları, sahneye çıktıkları Bodrum’da tatilcileri gülmekten kırdı geçirdi. Sürpriz olarak sahneye çıkan Yılmaz Erdoğan seyircilerle şakalaştı.

4.08.2009Ege
Salının birincisi

Salının birincisi

Yılmaz Erdoğan’ın esprileri ve genç oyuncuların skeçlerine getirdiği yorumlarla renklenen ve milyonların kalbinde taht kuran Kanal D'nin mizah programı BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ın salı akşamı ekrana gelen özel bölümü, Tüm Kişiler’de yüzde 6.1 reyting ve yüzde 23.1 izlenme payı ile, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de ise yüzde 6.4 reyting ve yüzde 22.8 izlenme payı yine günün birincisi oldu.

12.08.2009Spor Arena
Hıyarlı babanın dövmesi

Hıyarlı babanın dövmesi

“Çok Güzel Hareketler Bunlar”ın Hıyarlı Baba’sı Şahin Irmak, koluna dikkat çekici bir dövme yaptırdı.

23.08.2009Kelebek
Salının birincisi

Salı'nın birincisi

YILMAZ Erdoğan’ın esprileri ve genç oyuncuların skeçlerine getirdiği yorumlarla renklenen ve milyonların kalbinde taht kuran Kanal D’nin mizah programı BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ın salı akşamı ekrana gelen özel bölümü, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 7.0 reyting ve yüzde 22.8 izlenme payı ile yine günün birincisi oldu

26.08.2009Spor Arena
Sevgilimden ilham alıyorum

Sevgilimden ilham alıyorum

“Çok Güzel Hareketler Bunlar” ekibinden Eser Yenenler, “Süper Star Life” programının sorularını yanıtlarken özel hayatına dair bir itirafta bulundu:

8.09.2009Kelebek
Reyting için cinsellik konuşma

Reyting için cinsellik konuşma

“Berrin’le Gecenin Rengi” programı sezonu kapadı, Kanaltürk ile yollarını ayırdı. Ama programın yapımcı, sunucu, daha doğrusu talk show’cusu Berrin Şeker’in durmaya niyeti yok. şeker, yeni yayın döneminde neler yapmak istediğini Kelebek’e anlattı.

10.09.2009Kelebek
BKM yeniden başlıyor

BKM yeniden başlıyor

Çok Güzel Hareketler Bunlar izleyicisiyle buluşuyor...

14.09.2009Kelebek
Çok Güzel Hareketler Bunlar

Çok Güzel Hareketler Bunlar

BKM
24 Eylül 2009
20:30

20.09.2009Seyahat
Çok Güzel Hareketler Bunlar

Çok Güzel Hareketler Bunlar

Program bu hafta, en beğenilen skeçlerden oluşan özel bölümü ile ekrana geliyor

5.10.2009Spor Arena
Birinci başladı

Birinci başladı

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran mizah programı BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ın pazar akşamı ekrana gelen “yeni sezon ilk bölümü”, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 9.1 reyting ve yüzde 25.0 izlenme payı, Tük Kişiler’de de yüzde 7.6 reyting ve yüzde 20.6 izlenme payı ile birinci oldu.

5.10.2009Kelebek
Biz gayfobik değiliz

Biz gayfobik değiliz

Yılmaz Erdoğan, önceki gün yayınlanan "Çok Güzel Hareketler Bunlar" programında eşcinselliği ele alan skecin ardından özeleştirisi yaptı.

12.10.2009Gündem
Korkutan yangın

Korkutan yangın

BEŞİKTAŞ Kültür Merkezi (BKM) bünyesindeki ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ adlı program oyuncularının provalarını yaptıkları aynı zamanda lokal olarak kullanılan ‘BKM Mutfak’ bölümünde yangın çıktı.

19.10.2009Gündem
Derbide kaybeden kazananı alkışlasın mı

Derbide kaybeden kazananı alkışlasın mı?

Bana sorarsanız ''Sıradan'' bir Avrupa maçıydı..

23.10.2009Futbol
Hiç Güzel Hareketler değil

Hiç Güzel Hareketler değil

Yazma kızım diyorum kendi kendime. Yazma bak, liseden arkadaşın da oynuyor, ayıptır, yapma bunu! Fakat artık daha fazla tutamayacağım kendimi.

24.10.2009Kelebek
Pazarın birincisi

Pazarın birincisi

KANAL D’nin izlenme rekorları kıran mizah programı BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ın pazar akşamı ekrana gelen bölümü, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 9.5 reyting ve yüzde 23.8 izlenme payı ile yine birinci oldu.

2.11.2009Kelebek
Hıyar Anne

Hıyar Anne

Sinemis Candemir’in, önceki gün İstinye Park’ın pazar bölümünde sebze seçerken objektiflere takılan hali, Çok Güzel Hareketler Bunlar’daki Hıyarlı Baba’yı anımsattı.

3.11.2009Kelebek
BKM fuayesi sonunda yenilendi

BKM fuayesi sonunda yenilendi

Taa 1994’te, Beşiktaş’taki eski Mıstık Sineması’nın tiyatro salonuna dönüştürülmesiyle kurulmuştu Beşiktaş Kültür Merkezi.

6.11.2009Kelebek
Pazar birincisi

Pazar birincisi

KANAL D’nin, izlenme rekorları kıran mizah programı BKM Mutfak “Çok Güzel Hareketler Bunlar”ın pazar akşamı ekrana gelen bölümü, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 8.3 reyting ve yüzde 19.9 izlenme payı ile yine birinci oldu.

9.11.2009Kelebek
Erdoğan’ın ‘godik’leri

Erdoğan’ın ‘godik’leri

Yılmaz Erdoğan’ın yeni filmi “Neşeli Hayat”, Kurban Bayramı’nın ilk günü gösterime giriyor. BKM Mutfak oyuncuları, filmde “godik” adlı promosyon malzemeleri olarak izleyici karşısına çıkacak.

12.11.2009Kelebek
Kıvanç protestosu

Kıvanç protestosu

Kıvanç aşağı, Kıvanç yukarı... Esmer Türk erkekleri isyanda... Bırakın Türk kadınını, başta Arap kadınları olmak üzere dünyanın dört bir köşesinde, genç yaşlı herkesin başını döndüren Kıvanç Tatlıtuğ, Çok Güzel Hareketler Bunlar ekibinin erkeklerini bile isyan ettirdi...

15.11.2009Gündem
Kıvanç protestosu

Kıvanç protestosu

Kanal D'nin izlenme rekorları kıran mizah programı "Çok Güzel Hareketler Bunlar"ın dün akşam yayınlanan bölümünde yine kahkaha tufanı koptu.

16.11.2009Gündem
Çok güzel hareketler bunlar

Çok güzel hareketler bunlar

Bucaspor’un kazandığı derbinin ardından yöneticilerin demeç savaşı tansiyonu yükseltirken, “Tek tesellim bir İzmir ekibine yenilmek” diyen Fuat Yaman, üç takımın el ele Süper Lig’e çıkması dileğinde bulundu.

25.11.2009Ege
Neşeli Hayat’a  görkemli gala

Neşeli Hayat’a görkemli gala

YILMAZ Erdoğan’ın yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı “Neşeli Hayat” filminin Avrupa galası, önceki gün Almanya’nın başkenti Berlin’de yapıldı.

28.11.2009Kelebek
Çok Güzel Hareketler pazarın birincisi

Çok Güzel Hareketler pazarın birincisi

YILMAZ Erdoğan’ın esprileri ve genç oyuncuların skeçlerine getirdiği yorumlarla renklenen ve Kanal D ekranlarında milyonların kalbinde taht kuran “BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar” ın pazar akşamı ekrana gelen bölümü, A/B Sosyo Ekonomik Statü’de yüzde 5,05 reyting ve yüzde 17.51 izlenme payı ile yine birinci oldu.

30.11.2009Spor Arena

Yazar Sonuçları

Karamehmet’in yeniden canlanışı

Mehmet Emin Karamehmet’in yavaş yavaş yok olma sürecine girdiği ileri sürülüyordu ki, Çukurova Kuzey Irak’taki petrol operasyonu ile yeniden gündeme oturdu. Bu başarının sırrı, Karamehmet’in iyi “insan okuması” ve doğru proje seçmesinde yatmaktadır.

5.06.2009

Kelebek hak edene kondu

Kim yaparsa yapsın, kim düzenlerse düzenlesin bu ülkede hiçbir ödül töreni Altın Kelebek gibi görkemli olmuyor, bu kadar yıldızı bir araya getiremiyor...

14.06.2009

Ne kadar seyir “normal”?

Hafta içi yapılan partilerin iğıne atsan yere düşmez hallerine şaşırmaya devam ediyorum.

8.07.2009

Yeter! İstanbul Bale’nin çektiği bu ıstırap bitsin

Kamelyalı Kadın’la ilgili önce iyi şeyler, sonra acı gerçekler: Aynı zamanda Portekiz Devlet Opera ve Balesi’nde çalışan Mehmet Balkan’ın Verdi’nin Kamelyalı Kadın Operası’ndan uyarladığı koreografi çok zekiceydi.

24.10.2009

Amsterdam’da çok güzel hareketler...

Yılmaz Erdoğan ve Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncularıyla çıktığımız Neşeli Hayat’ın Avrupa turnesi devam ediyor. Berlin’den sonra Amsterdam’dayız ve işte Amsterdam notları...

30.11.2009