MENÜ

Çoban Yıldızı

Çoban Yıldızı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Çoban Yıldızı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 253 Çoban Yıldızı haberi bulunmuştur.

Çoban Yıldızı Haberleri

CRR Türk Müziği Topluluğundan konser

CRR Türk Müziği Topluluğu'ndan konser

 Cemal Reşit Rey (CRR) Türk Müziği Topluluğu, 'Issız Gecede Ben Yine' isimli konserle yarın, müzikseverlerle bir araya gelecek.

15.01.2019Kitap Sanat
Şükrü Özyıldız kimdir kaç yaşındadır

Şükrü Özyıldız kimdir kaç yaşındadır?

Şükrü Özyıldız, Çoban Yıldızı, Kış Güneşi ve Ekşi Elmalar gibi önemli projelerde yer alarak adından söz ettiren isim oldu. İzmir'de dünyaya gelen yakışıklı oyuncu, eğitimini İstanbul'da tamamladıktan sonra Erasmus ile Portekiz'e gitmiştir. Peki, kariyeri ile merak edilen Şükrü Özyıldız kimdir kaç yaşındadır? İşte, ünlü isim hakkında merak edilen detaylar

1.02.2018Magazin
Kızıl krallık: Ürdün

Kızıl krallık: Ürdün

Ortadoğu’nun kalbinde yer alan Ürdün, kültürü, doğası, kutsal hikaye zenginliğiyle merak uyandırıyor. Buralara gitme fikri bile insanı heyecanlandırmaya yetiyor. Ürdün’e sadece gitme hayali peşindeydim. Uzaklara uzanmak oralara gitmek hep bitmeyen sevdamdı benim. İşte size Ürdün gezi rehberi…

9.01.2018Seyahat
Ayşe Selen kimdir

Ayşe Selen kimdir?

Ünlü tiyatro sanatçısı Ayşe Selen, doğum gününe iki gün kala hayatını kaybetti. Aralarında Kapalı Çarşı, Leyla ile Mecnun'un da bulunduğu bazı dizilerde rol alan Ayşe Selen, beyaz perdede de dört filmde oynadı.

30.12.2017Gündem
“Çoban Yıldızı” dizisine aşırma iddiası

“Çoban Yıldızı” dizisine aşırma iddiası

Oyuncu ve senarist Ayhan Kavas, 17 bölüm yayımlandıktan sonra final yapan “Çoban Yıldızı” adlı dizinin, aynı isimle kendi senaryosundan intihal (aşırma) yoluyla yayınlandığını öne sürerek yayıncı kuruluş Fox Tv ile dizinin yapımcısı Most Yapım ve senarist Gülizar Irmak’a 151 bin liralık tazminat davası açtı.

27.12.2017Televizyon
Yüz Yüze dizisinin oyuncuları kimlerdir Yüz Yüze dizisi oyuncuları ve dizisinin konusu

Yüz Yüze dizisinin oyuncuları kimlerdir? Yüz Yüze dizisi oyuncuları ve dizisinin konusu

Yüz Yüze dizisi oyuncuları birçok dizisever tarafından en çok merak edilen konular arasında yer almaya devam ediyor. Ekranlarda yayınlanmaya başlayan Yüz Yüze dizisi izleyiciler tarafından oldukça beğeni kazandı. Sinem Kobal ve Birkan Sokullu’nun başrol oynadığı, yılın iddialı projesi “Yüz Yüze”, dizisinde ikiliye kadroda birbirinden renkli ve deneyimli isimler eşlik ediyor. Peki, Yüz Yüze dizisinin oyuncuları kimlerdir? İşte, Yüz Yüze dizisi oyuncuları ve dizisinin konusu.

26.10.2017Televizyon
Yeni Selin

Yeni Selin!

Son olarak Çoban Yıldızı ile izleyici karşısına çıkan Selin Şekerci, dizinin final yapmasıyla birlikte soluğu Bodrum'da almıştı.

18.08.2017Magazin
Çoban Yıldızı bu akşam final bölümüyle veda ediyor İşte final fragmanı

Çoban Yıldızı bu akşam final bölümüyle veda ediyor! İşte final fragmanı

Çoban Yıldızı dizisinin final bölümü için nefesler tutuldu. Bu akşam yayınlanacak olan Çoban Yıldızı 17. bölümünde Zühre ve Zekkar’ın öyküsü son bulacak. Peki, finalde neler yaşanacak? Zühre ve Zekkar kavuşacak mı? İşte Çoban Yıldızı 17. bölüm fragmanı ve final bölümünde yaşanacaklara dair ilk detaylar!

22.06.2017Televizyon
Çoban Yıldızı 17.bölüm tanıtımı

Çoban Yıldızı 17.bölüm tanıtımı

Çoban Yıldızı dizisinin 17.Bölüm tanıtımı yayında.

19.06.2017Ekran
Çoban Yıldızı 16. bölüm fragmanında Fikret Ürgüpe dönüyor

Çoban Yıldızı 16. bölüm fragmanında Fikret Ürgüp'e dönüyor

Çoban Yıldızı yayınlanan 16. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Ekranlarda yayınlandığı günden itibaren oldukça sevilerek takip edilen dizi Çoban Yıldızı yeni bölümüyle perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Fikret, Zekkar ile yaptığı anlaşma sonucu Ürgüp’e dönmeye karar vermiştir. İşte, Çoban Yıldızı yeni bölüm fragmanı.

14.06.2017Televizyon
Çoban Yıldızı 15. bölüm fragmanında Seyitin başka çaresi yok

Çoban Yıldızı 15. bölüm fragmanında Seyit'in başka çaresi yok

Çoban Yıldızı yayınlanan 15. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların izleyicilere şoke eden dakikalar yaşatan dizisi Çoban Yıldızı yeni bölümüyle perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Seyit, Zühre’ye olan aşkını kalbine gömmek istemese de başka çaresi yoktur. İşte, Çoban Yıldızı yeni bölüm fragmanı.

7.06.2017Televizyon
Çoban Yıldızı 15.Bölüm 1.Tanıtım

Çoban Yıldızı 15.Bölüm 1.Tanıtım

Çoban Yıldızı dizisinin 15.Bölüm 1.tanıtımı yayında.

2.06.2017Ekran
Çoban Yıldızı 14.Bölüm 2.Tanıtımı

Çoban Yıldızı 14.Bölüm 2.Tanıtımı

Çoban Yıldızı 14.Bölüm 2.Tanıtımı

30.05.2017Ekran
Çoban Yıldızı 13.Bölüm 2. fragmanı

Çoban Yıldızı 13.Bölüm 2. fragmanı

Çoban Yıldızı 13.Bölüm 2. fragmanı

22.05.2017Ekran
Çoban Yıldızı 13.Bölüm 1.Tanıtımı

Çoban Yıldızı 13.Bölüm 1.Tanıtımı

Çoban Yıldızı 13.Bölüm 1.Tanıtımı

19.05.2017Ekran
Çoban Yıldızı yeni bölüm fragmanında Zühreden kahreden sözler

Çoban Yıldızı yeni bölüm fragmanında Zühre'den kahreden sözler

Çoban Yıldızı dizisinin 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamları izleyicileriyle buluşan Çoban Yıldızı'nın bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümünde Seyit ve ailesini korumak için kendisini ateşe atan Zühre, Fikret'in karısı olduğunu açıklıyor. Seyit duydukları karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. İşte, Çoban Yıldızı 12. bölüm fragmanı ve yeni bölümden ipuçları!

18.05.2017Televizyon
Selin Şekerciden Çoban Yıldızı açıklaması

Selin Şekerci'den Çoban Yıldızı açıklaması

Başrollerinde Şükrü Özyıldız ve Selin Şekerci'nin oynadığı 'Çoban Yıldızı'ndan da kötü haber geldi.

15.05.2017Televizyon
Çoban Yıldızı 11. bölüm fragmanında Zühre ummadığı biriyle karşılaşıyor

Çoban Yıldızı 11. bölüm fragmanında Zühre ummadığı biriyle karşılaşıyor

Çoban Yıldızı yayınlanan 11. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Ekranların sevilen dizisi Çoban Yıldızı yeni bölümüyle perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Güneş’in telefonuyla Zühre karşısında ummadığı birini bulur. İşte, Çoban Yıldızı 11. bölüm fragmanı.

10.05.2017Televizyon
Cem Yılmaz, Şükrü Özyıldızı da kadrosuna aldı

Cem Yılmaz, Şükrü Özyıldız'ı da kadrosuna aldı!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yeni filmi Arif v 216 için son olarak Şükrü Özyıldız ile anlaştı.

9.05.2017Keyif
Çoban Yıldızı 11. Bölüm 1. Tanıtımı

Çoban Yıldızı 11. Bölüm 1. Tanıtımı

Çoban Yıldızı 11. Bölüm 1. Tanıtımı

9.05.2017Ekran
Çoban Yıldızı 10. bölüm fragmanında Rüveydanın yeri öğrenilecek mi

Çoban Yıldızı 10. bölüm fragmanında Rüveyda'nın yeri öğrenilecek mi?

Çoban Yıldızı yayınlanan 10. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Ekranların sevilen dizisi haline gelen Çoban Yıldızı yeni bölümüyle perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde beklenmedik birinden yardım alan Zühre yeni bir hayata adım atmak üzeredir. İşte, Çoban Yıldızı yeni bölüm fragmanı.

3.05.2017Televizyon
Çoban Yıldızı 10. bölüm 2. tanıtımı

Çoban Yıldızı 10. bölüm 2. tanıtımı

Çoban Yıldızı 10. bölüm 2. tanıtımı

2.05.2017Ekran
Çoban Yıldızı 9. yeni bölüm 2. fragmanında Seyit kurtulacak mı

Çoban Yıldızı 9. yeni bölüm 2. fragmanında Seyit kurtulacak mı?

Çoban Yıldızı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanacak olan Çoban Yıldızı 9. bölümünde sürprizlerle dolu gelişmeler var. Seyit'i kurtarabilmek için harekete geçen Zühre, her şeyi göze alıyor. Peki, Seyit kurtulacak mı? İkilinin başına neler gelecek? Çoban Yıldızı 9. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti!

27.04.2017Televizyon
Çoban Yıldızı 9. yeni bölüm fragmanında Seyitin imtihanı

Çoban Yıldızı 9. yeni bölüm fragmanında Seyit'in imtihanı!

Çoban Yıldızı son bölümün ardından 9.yeni bölüm fragmanında inanılmaz olaylar ekrana yansıdı. Seyit'in darp edilmesinin ardından Zühre ona ulaşmak için büyük çaba sarf etti. Peki, Çoban Yıldızı son bölümün yayınlanmasının ardından 9. yeni bölüm fragmanında neler yaşandı? İşte, Çoban Yıldızı 9. yeni bölüm fragmanı ve yaşanan olaylar hakkında detaylı bilgiler

21.04.2017Televizyon
Çoban Yıldızı 8. Bölüm 1. Tanıtım

Çoban Yıldızı 8. Bölüm 1. Tanıtım

Çoban Yıldızı 8. Bölüm 1. Tanıtım

14.04.2017Ekran
Çoban Yıldızı 8. bölüm fragmanında rüzgar tersine mi dönüyor

Çoban Yıldızı 8. bölüm fragmanında rüzgar tersine mi dönüyor?

Çoban Yıldızı son bölümün ardından 8. bölüm fragmanı ekrana geldi. Son bölümde yaşanan olayların ardından Rüveyda'nın ortadan kaybolup gitmesi, karışıklığa neden olmuştur. Çoban Yıldızı 8. bölüm fragmanında ortaya çıkan hamilelik tartışması ise tehdit boyutlarına ulaşıyor. İşte, son bölümün ardından heyecanın kaldığı yerden devam ettiği Çoban Yıldızı 8. bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

14.04.2017Televizyon
Çoban Yıldızı 6. bölüm fragmanında Zühreden şok karar

Çoban Yıldızı 6. bölüm fragmanında Zühre'den şok karar

Çoban Yıldızı dizisinin yeni bölümü için nefesler tutuldu. Bu akşam yayınlanacak olan Çoban Yıldızı 6. bölümünde Seyit ile duygusal dakikalar yaşayan Zühre, zor da olsa bir karar alarak Fikret'i arıyor. Babasından gizli iş yapan Zekkar, çok daha büyük bir tuzak için kolları sıvıyor. Peki, yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Çoban Yıldızı 6. bölüm fragmanı ve detayları!

6.04.2017Televizyon
Çoban Yıldızı 5. bölüm fragmanında Seyit tehlikenin içinde

Çoban Yıldızı 5. bölüm fragmanında Seyit tehlikenin içinde

Çoban Yıldızı yayınlanan 5. bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça heyecan dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Ekranların herkes tarafından büyük beğenisini kazanan heyecan seviyesi yüksek olan dizi Çoban Yıldızı yeni bölümüyle perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Seyit, tehlikenin yakınında olduğundan habersiz ailesini ve Zühre’yi korumak için elinden geleni yapmaktadır. İşte, Çoban Yıldızı 5. bölüm fragmanıyla sizlerle.

29.03.2017Televizyon
‘Çoban Yıldızı’ dizisine iki usta isim dahil oldu

‘Çoban Yıldızı’ dizisine iki usta isim dahil oldu

Başrollerinde Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar’ın yer aldığı ‘Çoban Yıldızı’ dizisine usta oyuncular Şebnem Sönmez ve Erdem Akakçe dahil oldu.

27.03.2017Televizyon
Çoban Yıldızı 4. bölüm fragmanında Zühre ağır yaralı

Çoban Yıldızı 4. bölüm fragmanında Zühre ağır yaralı

Çoban Yıldızı yeni bölüm fragmanı izleyicilerine sürprizlerle dolu gelişmelerin sinyalini verdi. Aileyi tuzağa düşüren Zekkar ve Fikret yanlarında getirdiği silahla Zühre'yi yaralıyor. Yaşanılanlardan kendisini sorumlu tutan Seyit vicdan azabı duyuyor. İşte, Çoban Yıldızı 4. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları!

23.03.2017Televizyon
Geline dizi yazmışlar ya nasip demiş

Geline dizi yazmışlar ya nasip demiş

Bir hafta içinde üç gelin geldi ekrana. 2017’nin yeni gelinlerini nasıl bir hayat bekliyor acaba?

17.03.2017Televizyon
Çoban Yıldızı bu akşam yayınlanan son bölümünün ardından 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Çoban Yıldızı bu akşam yayınlanan son bölümünün ardından 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çoban Yıldızı dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya devam etti. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren diziseverler tarafından büyük beğeni kazanan Çoban Yıldızı dizisi yeni bölümleriyle perşembe akşamı ekranlarda olacak. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde Zühre olanlardan kendini sorumlu tuttu. Seyit’e ve ailesine daha fazla zarar gelmesin diye onlardan kaçtı. Ancak Seyit, Zühre’yi de alıp uzaklara gitmek niyetindeydi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Çoban Yıldızı 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

16.03.2017Televizyon
Çoban Yıldızı 3. bölüm fragmanında yangın şoku

Çoban Yıldızı 3. bölüm fragmanında yangın şoku!

Çoban Yıldızı 3. bölüm fragmanı takipçilerin beğenisine sunuldu. Son bölümde yaşanan sıkıntılara rağmen Zühre'yle olan birlikteliğini sürdürmek isteyen Seyit, Çoban Yıldızı 3. bölüm fragmanında kötü bir olayla yüz yüze geldi. Peki, Çoban Yıldızı 3. bölüm fragmanında neler yaşanacak? İşte, takipçilerin merak ettiği olaylar ve detayları

10.03.2017Televizyon
İstanbullu Gelin dizisinin sevilen oyuncusu Özcan Deniz kimdir Kaç yaşındadır

İstanbullu Gelin dizisinin sevilen oyuncusu Özcan Deniz kimdir? Kaç yaşındadır?

Yeni dizisiyle bu akşam ekranlara gelmeye hazırlanan Özcan Deniz, birçok izleyici tarafından merak konusu oldu. Kaliteli ve başarılı oyunculuğuyla hem dizilerde hem de sinemadaki başarılı oyunculuğuyla göze çarpan Özcan Deniz bu akşam yeni dizisiyle uzun bir aradan sonra ekranlara dönüyor. 2015 yılında Kaderimin Yazıldığı Gün adlı dizide rol alan Özcan Deniz'in İstanbullu Gelin dizisinde nasıl bir karakteri canlandırılacağı merak ediliyor. Peki, Özcan Deniz kimdir? Kaç yaşındadır?

3.03.2017Kelebek
Mart ekrana baktırır

Mart ekrana baktırır

Kış resmen bitti ve baharın ilk haftası beş yeni diziyle geldi...

3.03.2017Televizyon
Çoban Yıldızı dizisinin sevilen oyuncusu Selin Şekerci kimdir Aslen nerelidir

Çoban Yıldızı dizisinin sevilen oyuncusu Selin Şekerci kimdir? Aslen nerelidir?

Çoban Yıldızı dizisinin sevilen oyuncusu Selin Şekerci, birçok izleyici tarafından oldukça merak konusu oldu. Oyunculuğuyla ve eğlenceli karakteriyle diziseverler tarafından ayrı bir kefeye koyulan Selin Şekerci bu akşam yeni dizisiyle ekranlarda olacak. Kaçak Gelinler adlı dizide oynadığı karakterle insanların sevgisini kazanan Selin Şekerci kimdir? Aslen nerelidir? Kaç yaşındadır?

2.03.2017Kelebek
Çoban Yıldızı 1. bölümüyle bu akşam başlıyor – İşte Çoban Yıldızı oyuncuları

Çoban Yıldızı 1. bölümüyle bu akşam başlıyor – İşte Çoban Yıldızı oyuncuları

Çoban Yıldızı dizisi için geri sayım başladı. Niğde’de büyümüş Zühre ve yakışıklı taş ustası Seyit’in zorluklarla sınanan aşkını anlatacak olan Çoban Yıldızı bu akşam 1. bölümüyle ekranlara ‘merhaba’ diyecek. Yeni dizinin kadrosunda son dönemlerin popüler isimleri bulunuyor. İşte, Çoban Yıldızı oyuncuları ve konusu!

2.03.2017Televizyon
Kapadokya’da Sezen sürprizi

Kapadokya’da Sezen sürprizi

Sezen Aksu, yakın arkadaşları Gül-Mustafa Oğuz çiftine sürpriz yaptı, yeni dizileri ‘Çoban Yıldızı’nın setini ziyaret etti.

1.03.2017Keyif
Ergenlikte gözlerimle dalga geçerlerdi şimdi gözümün ekmeğini yiyorum

Ergenlikte gözlerimle dalga geçerlerdi şimdi gözümün ekmeğini yiyorum!

Son dönemde yıldızı parlayan dizi oyuncularından Selin Şekerci’nin aslında hiç de kolay bir hayatı olmamış. Babasını görmeden büyümüş, sekiz yaşında geçirdiği trafik kazası sonucu bacağını kaybetmekten son anda kurtulmuş. Ekranda Türkan Şoray’vari büyük ve güzel gözleriyle dikkat çeken Selin Şekerci’yle yeni dizisi ‘Çoban Yıldızı’nın çekimleri sırasında Kapadokya’da buluştuk ve hikâyesini ondan dinledik...

18.02.2017Magazin
Selin şekerci: Ergenlikte gözlerimle dalga geçerlerdi şimdi gözümün ekmeğini yiyorum

Selin şekerci: Ergenlikte gözlerimle dalga geçerlerdi şimdi gözümün ekmeğini yiyorum!

Son dönemde yıldızı parlayan dizi oyuncularından Selin Şekerci’nin aslında hiç de kolay bir hayatı olmamış. Babasını görmeden büyümüş, sekiz yaşında geçirdiği trafik kazası sonucu bacağını kaybetmekten son anda kurtulmuş. Ekranda Türkan Şoray’vari büyük ve güzel gözleriyle dikkat çeken Selin Şekerci’yle yeni dizisi ‘Çoban Yıldızı’nın çekimleri sırasında Kapadokya’da buluştuk ve hikâyesini ondan dinledik...

18.02.2017Hayat

Yazar Sonuçları

Hayko Cepkin’i ne özlemişiz!

Uzunca bir süredir yeni şarkılarına hasrettik Hayko Cepkin’in. Nihayet, ‘Kabul Olur’ ve ‘Dans Et’ ile karşımızda.

2.02.2019

“İnceldiği yerden kopsun” diyorsan, incelmesine izin veriyorsun demektir. Belki de o ip çoktan kopmuştur?

Günaydın Ay aslan burcunda hareket ediyor. Venüs gezegeni ise akrep burcunda durağanlaşıyor ve 7 Ekim tarihinde tüm hızıyla gerilemeye başlıyor. Kaybetme korkusuyla her şeyi fazlasıyla denetlemek, başkalarının motivasyonları ve duyguları ile ilgilenerek kendi enerjimizi gereksiz tüketmek gibi eylemlerde bulunabiliriz. Kendi derinliklerimizin içine inmeli kendi içsel gücümüzü fark etmeliyiz.

5.10.2018

Şeb-i Yelda(en uzun gece-ler)…

Geceler uzadıkça, bizim yarıkürede kışlamaya başlayan o zorlu geceleri ısıtacak, hem ışıtacak şeylere ihtiyacı da artmış insanların. Ve umudu hatırlatan her şey kıymete binmiş tabi. Masallar, öyküler, şarkılar, şiirler yazmışlar ki insanlar, taşınsın nesillere umut dolu hikayeler; öncelikle de karanlığı kesen ışın kılıcının en doğal kahramanı güneşe övgüler… Az olsun şenlenir olmuş böyle geceler, ah katran karası geceler…

23.12.2017

Sezen, sen ne acayip bir insansın?

Sakın Sezen Aksu’yu sahiplenmeye kalkıp, savunmaya geçmeyin! Kendi içimde bir samimiyete istinaden söylüyorum bunları. Öyle çok severim ki, öyle çok dinlerim ki! Hatta şahsen tanışırız da.

30.06.2017

Dümbüllü’nün izinde

MUTLU Polat, 10 parmağında 10 marifet olan insanlardan. Tiyatro ve sinema oyuncusu, yazar, yönetmen, ressam, müzisyen. Ve aynı zamanda Türkiye’nin ilk kadın meddahı.

17.02.2017