MENÜ

Çıplak Halde Düştü

Çıplak Halde Düştü ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Çıplak Halde Düştü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 124 Çıplak Halde Düştü haberi bulunmuştur.

Çıplak Halde Düştü Haberleri

Lale devri melekleriyiz biz zamanımız geçmiş

Lale devri melekleriyiz biz zamanımız geçmiş

Bir süredir ekonomik sıkıntılar çeken Victoria’s Secret’tan bomba haber. Marka, şovu 23 yıldır ilk kez iptal etti. Akıbeti ise belirsizliğini koruyor. Peki melek çetesi nasıl bu hale geldi? Daha önemlisi, Victoria nasıl kurtulur? Aslı Barış yazdı

Herkes yatak odamıza girdi...İlk kez konuştu

Herkes yatak odamıza girdi...İlk kez konuştu

Halen “Savaşçı” dizisinde oynayan Berk Oktay ve boşanma davası süren eşi Merve Şarapçıoğlu’nun iCloud hesapları geçen yıl hack’lenmiş ve çiftin mahrem fotoğrafları sosyal medyaya yayılmıştı. Berk Oktay cephesi bu çıplak fotoğrafların Merve Şarapçıoğlu’nun IP adresinden yayıldığını iddia etti. Geçen hafta ruhsatını alıp, baroya kayıtlı bir avukat olan Merve Şarapçıoğlu’nu sonunda bu konuyu konuşmaya ikna ettim. Berk Oktay’la 1,5 yılı evli olmak üzere, 8 yıllık beraberliğini ve o fotoğrafları neden çektiklerini ilk kez anlattı... “Benim de mahrem fotoğraflarım çıktı, ben Berk’ten daha mağdurum, hangi kadın bunu kendine yapar? Benim canımı en çok yakan 8 yılımı verdiğim Berk’in buna inanması” diyor...

17.02.2019Magazin
Çocuğa Instagram hesabı açmak doğru mu

Çocuğa Instagram hesabı açmak doğru mu?

Demet Akalın, kızı Hira için Instagram hesabı açtı ve Hira’nın takipçi sayısı 2 saatte 50 bine ulaştı. O yaştaki bir çocuğun sosyal medya hesabı olması doğru mu? Haftanın en çok konuşulan olaylarını Magazin Konseyi masaya yatırdı.

29.04.2018Magazin
Kızını töreden babası kurtardı

Kızını 'töre'den babası kurtardı

İzmir’de 1 yıl önce ailesinin zincirle bağladığı evden kaçan 16 yaşındaki şizofren A.A.’yı yolda görüp evine götüren A.K. ve T.S. günlerce tecavüz etti. Feryatlarını duyan yoldan geçen bir kişinin ihbarıyla gelen polis A.A.’yı yarı baygın ve çıplak halde buldu. A.A’nın kurtuluşu işte böyle başlıyordu.

27.11.2017Gündem
Yüzde 100 bir bütünken çok güzelsin Türkiye

Yüzde 100 bir bütünken çok güzelsin Türkiye

Bunları okurken referandum sonuçları açıklandı mı, bilemeyiz. Ama muhtemelen ‘evet’ ya da ‘hayır’ kamplarından birine itilmiş, kimlik kamplarından birine hapsedilmiş hissetmektesiniz. Sonuç her ne olursa olsun. Gelin kendimizi, ‘evet’ ve ‘hayır’ın ötesine, sonuçların sonrasına ışınlayalım şimdiden. Yapay çizgilerin aramızdan kalktığı, siyasi gerginliklerin geride kaldığı ‘Yüzde 100 Türkiye’ halimize... Unuttuğumuz ama hatırlatıldığında gülümsediğimiz; dersi okutulmasa da ezbere bildiğimiz; başka bir âleme göçsek, “Sizde bu eksik” diyeceğimiz hasletlerimize... Sonuç ne olursa olsun; bizim havamız, beklentimiz, ümidimiz, istikbalimiz güzel olsun.

15.04.2017Hayat
Merkel’e zorlu rakip: ‘Würselenli Schulz’

Merkel’e zorlu rakip: ‘Würselenli Schulz’

Almanya’da Sosyal Demokrat Parti’nin (SPD) yeni umudu Martin Schulz, pop star gibi. Kimi onu, paltosunu bir dilenciyle paylaşan Aziz Martin’le, kimi ABD’nin efsane politikacısı Kissinger’la kıyaslıyor.

21.03.2017Dünya
Gece kulübünde çalışan genci döverek öldürdüler

Gece kulübünde çalışan genci döverek öldürdüler

Aydın’ın Nazilli İlçesi’ndeki dövülerek öldürüldükten sonra çıplak cesedi zeytinlikte bulunan 28 yaşındaki Muharrem Fındık cinayetiyle ilgili gözaltına alınan 32 yaşındaki F.K., 26 yaşındaki İ.A. ve 36 yaşındaki F.Y., adliyeye sevk edildi. Şüpheliler emniyetteki sorgularında, Fındık’ı kendilerine küfür ettiği için öldürdüklerini söyledi.

3.02.2017Gündem
İlişki sırasında öldürdü iddiasına müebbet

İlişki sırasında öldürdü iddiasına müebbet

Adana'da 70 yaşındaki emekli Osman Efe’yi parası için sevişirken zehirlediği iddiasıyla ’tasarlayarak öldürme suçundan’ yargılanan 40 yaşındaki Selma Cingöz, ’ömür boyu’ ve 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

17.11.2016Gündem
İnternette şantaj: Skypetan tuzağa düşürülen erkekler

İnternette şantaj: Skype'tan tuzağa düşürülen erkekler

Dolandırıcıların yeni yöntemi, Skype üzerinden erkeklerin uygunsuz görüntülerini kaydederek onlara şantaj yapmak. BBC muhabiri internette seks dolandırıcılığının dünya başkenti olan küçük bir kasabayı ortaya çıkardı.

28.10.2016Dünya
‘Çıplak kız’ davasını çek bitirdi

‘Çıplak kız’ davasını çek bitirdi

Hülya Koçyiğit ile eşi Selim Soydan'ın, kızlarının havuza çıplak girdiği iddiasıyla işine son verdiği Moldovalı hizmetçilerinin açtığı dava tatlıya bağlandı. Selim Soydan, son duruşmada 625 bin TL'lik davalarından vazgeçen çifte çek keserek ödeme yaptı.

12.09.2016Gündem
Sezgi Kırıt davasında sanıkların tahliye talebi reddedildi

Sezgi Kırıt davasında sanıkların tahliye talebi reddedildi

Antalya'da 2009 yılında uyuşturucu madde verilip tecavüze uğradığı belirlenen 16 yaşındaki Sezgi Kırıt’ın ölümüyle ilgili 7 yıl sonra açılan davanın bugün görülen ikinci duruşmasında sanıkların tahliye talebi reddedildi.

9.09.2016Gündem
Adanadaki cinayet davasında kan donduran sözler

Adana'daki cinayet davasında kan donduran sözler

ADANA’da, 70 yaşındaki Osman Efe’yi parası için sevişirken zehirlediği iddiasıyla ’tasarlayarak öldürme suçundan’ ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle yargılanan 40 yaşındaki Selma Cingöz cinayeti nasıl işlediğini anlattı.

8.09.2016Gündem
Googleda Türkiye ne aradı

Google'da Türkiye ne aradı?

Mars'ta suyun bulunması, Stephen Hawking'in uzaylılarla ilgili şaşırtan sözleri ve saatlerin dünyaya kıyasla seçim için Türkiye'de iki hafta sonra geriye alınacak olması... İşte Google'da Türkiye'nin en çok aradığı isimler ve kelimeler...

6.10.2015Teknoloji
RTÜK karar alamaz noktaya geldi

RTÜK karar alamaz noktaya geldi

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda henüz başkanlık düğümü çözülemezken şimdi de 'karar yeter sayısı' sorunu ortaya çıktı. CHP'li RTÜK üyesi Ali Öztunç'un 1 Kasım seçimlerinde aday adayı olmak üzere istifa etmesi, RTÜK'ün kilitlenmesi anlamına geldiği yorumu yapıldı.

31.08.2015Ekonomi
Hazırlan fuhuş yapacaksın dedi öldürdüm

'Hazırlan fuhuş yapacaksın' dedi öldürdüm

Adana'da eşini öldüren Çilem Karabulut'un evlendikten 28 gün sonra hastalandığı için kocasından dayak yediği, sonra fuhuş yapmadığı için ormanlık alanda, sokak ortasında saçından sürüklenerek tekmelendiği, hamileyken, hatta doğum yapmak üzereyken hastanede makineye bağlıyken bile dayak yediği ortaya çıktı. Doğan, "Hep mi kadınlar ölecek? Biraz da erkekler ölsün. Namusum için öldürdüm" dedi.

9.07.2015Gündem
Spor salonunda grup seks skandalı

Spor salonunda grup seks skandalı!

Tayland’ın başkenti Bangkok’taki bir fitness salonunda çıplak bir halde erkekleri eğlendiren kadınların videosu tüm ülkede konuşulur hale geldi ve milyonlarca kez izlendi.Bangkok’ta Ebi Sauna & Fitness adlı özel bir işletmede fitness salonunda çırılçıplak dolaşan kadınlar ve onların eğlendirdiği erkeklerin videosu gündeme bomba gibi düştü. Özellikle hayat kadınlarının azılı düşmanı haline gelen darbe yönetiminin hala etkin olduğu bir dönemde bu video tam anlamıyla olay yarattı.

14.01.2015Haber

Yüzbaşı ve astsubaya 30 yıl sonra dava

30 yıl sonra bir yüzbaşı ve astsubaya dava açıldı.

6.03.2014Gündem
Yine mi çiçek bana yazıldı

'Yine mi çiçek' bana yazıldı

Zaman ve uzaklığın asit gibi aşındırdığı taşlara benzermiş anılar. O yüzden günleri değil anları anımsarız. Hayatımızda iz bırakmış olan o anları... Arif Keskiner’in son kitabı “Binbir Renk Binbir Çiçek - Yaşar Kemal’li Anılar”ı okuyup onunla söyleşiye giderken, bir insanın bunca yıllık bunca hatırayı nasıl dün yaşanmış gibi aktardığına akıl erdirmeye çalışıyordum. Dile kolay bu, dördüncü anı kitabı Keskiner’in... Komünist Arif ya da nam-ı diğer Çiçek Arif’in tüm yaşamı Çukurova’dan İstanbul’a gelen bir erkek külkedisinin hikayesini andırıyor. Konuştukça anlıyorum ki onun camdan ayakkabısı ise biriktirdiği dostluklar olmuş. Arif’i tarifsiz zamanlardan tanıyan Yaşar Kemal, Yılmaz Güney, Sezen Aksu, Abidin Dino ve daha niceleri ile paylaştığı, insanın kafasına balyoz gibi vuran anıları beni de şaşkına çevirdi doğrusunu isterseniz. Buyrun bir yaşam ustasının hatıralar sofrasına...

4.11.2013Gündem
Genç oyuncudan meslektaşlarına ağır eleştiriHayat kadınları gibi davranmaktan vazgeçin...

Genç oyuncudan meslektaşlarına ağır eleştiri"Hayat kadınları gibi davranmaktan vazgeçin... "

Parks and Recreation adlı yapımda rol alan 37 yaşındaki Rashida Jones, gösteri dünyasındaki kadın yıldızların abartılı şekilde soyunup bedenlerini sergilemesini sosyal medya üzerinden eleştirdi.

22.10.2013Avrupa
Seyahat 10. Yıl ödülleri

Seyahat 10. Yıl ödülleri

İşte 10. yılını kutlayan Hürriyet Seyahat'te ödül kazananlar.

3.07.2013Seyahat
SEYAHAT 10. YIL

SEYAHAT 10. YIL

Seyahat İlavesi 10 yıldır, yazarlarıyla, okurlarıyla dünyayı geziyor.

28.06.2013Advertorial
Evli, çocuklu ve milyoner

Evli, çocuklu ve milyoner

2000 yılından beri müzik piyasasında olan Gökhan Özen, 13 yılda 10 albüm çıkardı. Selen Sevigen’le evlendikten ve baba olduktan sonra hazırladığı ilk albümü “Milyoner” ise iki gün önce piyasaya çıktı. Gökhan’la serin bir İstanbul gününde Boğaz’a açılıp hem yeni Gökhan Özen’i hem de yeni albümünü konuştuk...

16.03.2013Kelebek
12 Eylülde ruhumuz bu kadar acımadı

12 Eylül'de ruhumuz bu kadar acımadı

Türk sinemasının zor yönetmenlerinden Zeki Demirkubuz. Anlaması da, izlemesi de kolay değil filmlerini. Konuşması, konuşturması ise hiç de sanıldığı gibi zor değil. Daha az sinema, daha çok siyaset, en çok da toplum konuştuk. Yine lafını esirgemedi, hem de hiç!

27.01.2013Kelebek
Mısır polisi şiddetin dozunu kaçırdı

Mısır polisi şiddetin dozunu kaçırdı

Halk meclisi seçimlerinin ikinci turunu geride bırakan Mısır’da, geçici hükümetin başında olan askeri konseyin istifasını isteyen protestocularla polis arasındaki çatışmalar yeniden alevlendi. Tahrir Meydanı’nda dün çıkan çatışmalarda en az dokuz kişi öldü. Şiddetin dozunu kaçıran polisin dövdüğü kadınlara ait görüntüler, dünya basınında geniş yer buldu.

18.12.2011Gündem
Aklınızı başınızdan alacak bir tartışma

Aklınızı başınızdan alacak bir tartışma

Enis Berberoğlu, Ertuğrul Özkök, Ahmet Hakan ve Sedat Ergin’den oluşan ‘4 YÜZ’ ekibi bu hafta ateşten bir gömlek giyiyor ve ‘Türklerin zekâsı’ konusunu masaya yatırıyor

12.11.2011Kelebek
Çok bilinenli bir havuz problemi

Çok bilinenli bir havuz problemi

Üç tarafı denizle çevrili bir ülkede lisanslı yüzücü sayısının 2 bini bulmadığı söyleniyor. Geri kalan 73 milyon 998 bin Türk 814 bin kilometrekareye yayılmış irili ufaklı sayısız havuzdan benzer amaçlarla ama beş farklı stilde faydalanıyor.

19.08.2011Kelebek
RTÜK Başkanı: Zahid arkadaşımıza haksızlık olduğunu düşünüyoruz

RTÜK Başkanı: Zahid arkadaşımıza haksızlık olduğunu düşünüyoruz

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Prof. Dr. Davut Dursun, Deniz Feneri e.V davasından tutuklanan eski RTÜK Başkanı Zahid Akman’ın yargılama sürecinin bir an önce neticelenmesini ve özgürlüğüne kavuşmasını temenni ettiklerini belirterek, “Bir haksızlığın olduğunu düşünüyoruz” dedi.

15.07.2011Ekonomi
Kendini pazarlayanlara tahammülüm yok

"Kendini pazarlayanlara tahammülüm yok'"

Onu ekranlardan nasıl tanıyoruz? Gördüğünü söyleyen, söyledikleriyle eleştirdiği insanları üzen, ukala…

6.04.2011Kelebek
Ağlaya ağlaya dehşeti anlattı

Ağlaya ağlaya dehşeti anlattı

Marmaris’e 10 günlük tatile gelen Rus T.O. (24) önceki gün Barlar Sokağı’nda eğlendikten sonra 03.00 sıralarında kaldığı otele doğru yürümeye başladı.

19.09.2010Gündem
Ağrı Dağı’nın yaz ziyaretçileri

Ağrı Dağı’nın yaz ziyaretçileri

Ulaşılmaz kabul ettiğimiz, dağcılara bıraktığımız Ağrı Dağı her yıl ağustosta dünyanın dört bir yanından doğaseverleri ağırlıyor. Doğu Beyazıt’ın otelleri, Güney rotasındaki iki kamp alanı yaşları 70’i bulan yürüyüşçülerle doluyor. Yılda 5 bin kişiyi bulan zirve çıkışlarının yarısı bu dönemde gerçekleşiyor. 2009 Ağustosu, Ağrı’nın zirvesinde kar fırtınalarıyla geçmişti. Şu anda son beş yılın en iyi meteorolojik koşulları yaşanıyor. Çoğunlukla bulutların ardına gizlenen zirve açık, rüzgar 5 - 20 kilometre hızla esiyor. Ağrı Valiliği bu yıl 26 Temmuz’da ilk kez herkese açık zirve tırmanışı gerçekleştirecek. Üstelik otel, dağda konaklama, rehberlik, ulaşım hizmetleri ücretsiz. Önceki hafta bir grup doğaseverle zirve yürüyüşüne katıldım. 66 yaşındaki Ankaralı inşaaat mühendisi Esat Yarar, 71 yaşındaki Japon zoolog Akika Shimizu’ya Ağrı’nın güzelliklerini keşfettim.

15.08.2010Seyahat
Mavi cennet Göcek için için ölüyor

Mavi cennet Göcek için için ölüyor

Dört yıldır Göcek koylarının korunması için atık toplama merkezi açan, toplayıcı tekne ve filikalar alan, Çevre ve Orman Bakanlığı’na Göcek koyları için Koruma ve Kullanma Usul ve Esasları’na ilişkin karar aldırtan Deniz Temiz Derneği/TURMEPA, yetkililerin seyirci kalması ve denetimsizlik karşısında hayal kırıklığı yaşıyor.

25.06.2010Gündem
1.1 trilyon bir gecede buhar oldu

1.1 trilyon bir gecede buhar oldu

Borç krizinin yayılacağı söylentisiyle dünya borsaları çakıldı. Toplam düşüşün 1.1 trilyon olduğu ifade ediliyor.

5.05.2010Gündem
Dünya basınından manşetler - 5 Mayıs

Dünya basınından manşetler - 5 Mayıs

Borç krizinin yayılacağı söylentisiyle dünya borsaları büyük düşüşe geçti. Yaşanan toplam düşüşün 1.1 trilyon olduğu ifade ediliyor.

5.05.2010Gündem
Dünya basınından manşetler - 5 Mayıs

Dünya basınından manşetler - 5 Mayıs

ABD’de Cumartesi’den bu yana hareketli günler yaşanmasına neden olan Times Meydanı bombasıyla ilgili tutuklanan şüpheli saldırının sorumlusu olduğunu kabul etti. Şüpheli aralarında kitle imha silahları kullanmak da olan bir dizi terör suçlamasıyla karşı karşıya. Öte yandan borç krizinin yayılacağı söylentisiyle dünya borsaları çakıldı. Toplam düşüşün 1.1 trilyon olduğu ifade ediliyor.

5.05.2010Gündem
Bir gecede 1.1 trilyon dolar buhar oldu

Bir gecede 1.1 trilyon dolar buhar oldu

ABD’de Cumartesi’den bu yana hareketli günler yaşanmasına neden olan Times Meydanı bombasıyla ilgili tutuklanan şüpheli saldırının sorumlusu olduğunu kabul etti. Şüpheli aralarında kitle imha silahları kullanmak da olan bir dizi terör suçlamasıyla karşı karşıya. Öte yandan borç krizinin yayılacağı söylentisiyle dünya borsaları çakıldı. Toplam düşüşün 1.1 trilyon olduğu ifade ediliyor.

5.05.2010Gündem
Erdoğan, sanatçılarla buluşmasında neler söyledi

Erdoğan, sanatçılarla buluşmasında neler söyledi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bugün sinema ve tiyatro dünyasının ünlü isimleriyle kahvaltılı toplantıda buluştu. Erdoğan, sanatçılara demokratik açılım çalışmalarını anlattı.

20.03.2010Gündem
Bu da Amerikan arabeski

Bu da Amerikan arabeski

Geçen seferki bir güreşçiydi. Ringe çıkıp dövüşen, şov dünyasının ağır işçisi... Bu seferki bir country müzisyeni. Onun ring yerine sahneye çıkan, vücudu yerine sesini kullanan versiyonu...

8.02.2010Kelebek

Yazar Sonuçları

Kök sarmaşıklar gibi sarıldık o yaz

Dünyanın en şahane organizasyonuna, Dünya Kupası’na şurda iki gün kaldı. Futbolseverler; dört yılda bir gelen nazlı misafirlerini, bu sene yirmi birinci kez ağırlayacaklar evlerinde. 

12.06.2018

Sezen 24 yıl sonra karar değiştirdi: Onursuz Olabilir Aşk!

Yıl 1993, mayısın ilk haftaları. Şimdiki gibi bir mayıs yani.

6.05.2017

Kabahat 80 yaşındaki adamın değil, bu ikisinin

MEĞER Oscar töreninde o sahneyi seyreden ne çok insan benim hissettiklerimi hissetmiş...

28.02.2017

Evde, hiç tanımadığım üç kadınla birlikte...

Hayatın getirdiği sürprizleri seviyorum, hiç ummadığın anda hiç ummadığın kapılar açıyor.

22.03.2014

Yoga 40 yaş kadınını öldürüyor mu

-Aktif yöneticilikten ayrıldıktan sonra hayat felsefen nedir?Tek kelime ile özetleyebilirim. “Programsızlık...”

19.08.2012

Özelleştirmenin yüz karası: İDO

Herkes İDO’nun İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait olduğu günlerin özlemiyle yanıp tutuşuyor. Kamu elindeyken daha iyi hizmet veren bir işletme, özel işletmenin elinde resmen dökülüyor

23.06.2012

Fadime’ye dair 13 yıllık bir sırrı açıklıyorum

YENİYETMELER belki hatırlamaz, bir zamanlar bu memlekette “Aczmendiler” vardı.

Sokaklarda ellerinde asalarıyla dolaşırlardı.

28.02.2010