MENÜ

Çıplak Haberler

Çıplak Haberler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Çıplak Haberler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 398 Çıplak Haberler haberi bulunmuştur.

Çıplak Haberler Haberleri

Haberi tüm çıplaklığıyla sunuyoruz

Haberi tüm çıplaklığıyla sunuyoruz

Arnavutluk’ta yayına başlayan Zjarr TV, sadece Türkiye’nin değil, dünyanın gündeminde. Çünkü ana haber spikerleri Eliona Pitarka ve Enkeleda Braçaj, haberleri son derece ‘havadar’ biçimde, ceketlerinin önü açık ve çamaşırsız şekilde yapıyor. Spikerlere ulaştık, ne amaçladıklarını sorduk. Misyonlarını şöyle açıkladılar: “Yüzeysel olmayın. Burada önemli olan şeffaflık!”

6.07.2015Hayat
Striptizci anchorwoman dönemi

Striptizci anchorwoman dönemi

Haber sunuculuğunda sıkı yarış sürerken, anchormanlara, striptizci anchorwoman rakipler gerliyor.

16.03.2008Dünya
Ayıp yorgan altından çıktı

Ayıp yorgan altından çıktı

Bir zamanlar 'yatak altına' gizlenen, hatta insanları utandıran "porno" artık günlük yaşamın göz önünde yaşanan sıradan bir parçası haline geldi. Özellikle de görselliğin ön plana çıktığı işlerde cinsellik prim yapıyor. Doğal olarak bunu kullanan insanların sayısı da giderek artıyor.

4.06.2007Dünya
Haberler başlıyor, soyunun

Haberler başlıyor, soyunun!

New York'ta Naked News (Çıplak Haberler) yeni sunucular almak için bir eleme düzenledi. Elemede böyle ilginç görüntüler ortaya çıktı. <1>Foto-galeri

9.05.2007Gündem
Çıplak haberler

Çıplak haberler

İşte dünyanın en ilgi çekici haber merkezi. Hem dünyadan haberler var hem de spikerler çıplak...

7.12.2006Spor Arena
Toksoplasma nedir

Toksoplasma nedir?

Toksoplazma enfeksiyonu, Toxoplasma Gondii adı verilen parazitin vücuda girmesiyle oluşan bir hastalıktır.Toksoplazma paraziti gündemdeki haberler ardından yeniden gündeme geldi. Kedi dışkısı ile çevreye yayılan toksoplazma paraziti, körlük, beyin tutulumuna bağlı havale, ateş, kusma gibi sonuçlar ortaya çıkarabilir. Peki, toksoplazma paraziti tam olarak nedir?

8.10.2019Sağlık
Lider Şahin: Adımı Zeki Paşa koymuş

Lider Şahin: Adımı Zeki Paşa koymuş

İsmini Zeki Müren koydu. Sahneye ilk kez 6 yaşında, Maksim’de çıktı. Çok sevilen şarkıların yaratılışına tanıklık etti. Efsanevi müzisyen Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin’le ‘Mesela’ isimli ilk single’ı vesilesiyle buluştuk; ailesini, müziği ve model Didem Soydan’la ilişkilerini konuştuk.

FETÖcü Kemal Batmaza hücre cezası

FETÖ'cü Kemal Batmaz'a hücre cezası

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'e hitaben yazdığı mektubu duruşma salonundaki diğer sanıklara atarken yakalanan sivil imam Kemal Batmaz, "terör örgütlerinin eğitim ve propaganda faaliyetlerini yapmak" suçundan 19 gün hücre cezasına çarptırıldı. Ankara Batı 1. İnfaz Hakimliğinin hücre cezasına yapılan itiraza ilişkin kararında, "Kemal Batmaz, mektubunda olayları safahatıyla anlatırken örgütü satmadığını, sadık olduğunu ifade etmekte ve bağlılığını bildirmektedir" tespitinde bulunuldu.

19.07.2019Gündem
Fethiye’de yakalanmıştı Çıplak saldırganın kim olduğu ortaya çıktı

Fethiye’de yakalanmıştı! Çıplak saldırganın kim olduğu ortaya çıktı

Fethiye’de 2 Şubat’ta kendi evinde saldırıya uğrayan Tuğçe İ., ifadesinde olayın detaylarını anlattı. Saldırıdan sonra ormana kaçan ve yarı çıplak hâlde yakalanan saldırgan Ramazan G.’nin mağdur kadının kocasının yakın arkadaşı olduğu ve Tuğçe I.’nin kendisinden kocasıyla aralarını düzeltmeyi için yardım istediği ortaya çıktı.  Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturmada tutuklanan Ramazan İ ise suçlamaları kabul etmedi ‘Parmağımı ısırdı, şikâyetçiyim’ diyerek kendini savunmaya çalıştı.

12.02.2019Gündem
Nur Yerlitaş’ın o açıklaması hataydı

Nur Yerlitaş’ın o açıklaması hataydı

Nur Yerlitaş, Hadise’nin annesinin intihara teşebbüsünü “Bana doktor sordular ama teşekkür etmediler” diyerek TV2’deki magazin programı “2. sayfa”ya açıkladı. Hadise de “Benim özelimi tüm Türkiye ile paylaştınız” diye tepki gösterdi. Bir iddiaya göre de annenin intihar teşebbüsünden sonra Hadise kardeşleri ile çalışmama kararı aldı. Olayın ardından yaşanan bu zincirleme atışmaları değerlendirelim.

29.07.2018Magazin
Ünlü çift arasında sular durulmuyor Eşim Berk Oktay’ın sadakatsizliğine, şiddet uygulamasına rağmen...

Ünlü çift arasında sular durulmuyor! Eşim Berk Oktay’ın sadakatsizliğine, şiddet uygulamasına rağmen...

Berk Oktay ve boşanma aşamasında olduğu eşi Merve Şarapçıoğlu arasındaki sular durulmuyor. Çekişmeli boşanma süreci geçiren çift karşılıklı suçlamalarda bulundu.

29.07.2018Magazin
Bu yapılanlar Mehmetçike ayıp

Bu yapılanlar Mehmetçik'e ayıp

Magazin Konseyi bu haftanın öne çıkan haberlerini yorumladı.

8.04.2018Magazin
Adriana’nın yediğine, içtiğine, giydiğine, hayatına hiçbir zaman karışmadım. Çünkü benim ilişki algım bu değil

Adriana’nın yediğine, içtiğine, giydiğine, hayatına hiçbir zaman karışmadım. Çünkü benim ilişki algım bu değil

“Kavga ettiler, evlendiler, ayrıldılar, çocuk sahibi oluyorlar.” Geçen yazdan beri Metin Hara-Adriana Lima ilişkisi hakkında konuşmadan duramıyoruz. Son durumu kaynağından dinledik, 15 gün sonra iki kitap çıkaracak Hara ile buluştuk: “Ayrılma da olabilir, evlenme de olabilir. Bu, sürecin kutsallığını, doğallığını, samimiyetini zerre kadar daha değersiz yapmaz.”

10.03.2018Hürriyet Pazar
Gary Oldman: Ne mutlu size... Atatürk sayesinde modern Türkiye’yi kurdunuz

Gary Oldman: Ne mutlu size... Atatürk sayesinde modern Türkiye’yi kurdunuz

“Darkest Hour” (En Karanlık Saat) filminde İngiliz devlet adamı Winston Churchill’i canlandıran Gary Oldman, başarılı performansıyla bu yıl neredeyse tüm ödülleri topladı. Ve sonunda kariyerinin ilk Oscar’ına da ulaştı. ‘En iyi erkek oyuncu’ seçilen ünlü yıldız, törenden hemen önce Los Angeles’ta Barbaros Tapan’a konuştu. Oldman, "Ne mutlu size. Biz Gelibolu’da kaybettik ama siz Mustafa Kemal sayesinde kazanarak modern Türkiye’yi kurdunuz" dedi.

5.03.2018Magazin
Ünlüler tek ses oldu... Haydi artık

Ünlüler tek ses oldu... Haydi artık!

Hürriyet’in hukukun gözünde hayvanların ‘mal’ olarak değil de ‘can’ olarak kabul edilmesine yönelik kampanyasına bu kez ünlüler destek verdi. Yasanın acilen değişmesi için çağrıda bulundular.

6.01.2018Gündem
Acuna şok... 1 milyon liraya yakın para cezası geldi...

Acun'a şok... 1 milyon liraya yakın para cezası geldi...

RTÜK, 'Yetenek Sizsiniz' programında şort giyen 7-11 yaş aralığındaki çocuklar nedeniyle TV 8’e para cezası verdi. Kanalın, “Radyo ve televizyon yayın hizmetlerinde, çocuk ve gençlerin fiziksel, zihinsel veya ahlakî gelişimine zarar verebilecek türde içerik taşıyan programlar bunların izleyebileceği zaman dilimlerinde ve koruyucu sembol kullanılsa dahi yayınlanamaz” maddesini ihlal ettiğine karar verildi. RTÜK, Hadise'nin 'Sıfır tolerans' klibi nedeniyle de müzik kanallarına ceza kesti. Raporda ilginç ifadeler yer aldı...

3.01.2018Gündem
Facebook beğen butonu kaldırılıyor

Facebook 'beğen' butonu kaldırılıyor!

Sosyal medya devi Facebook, kuruluşundan bu yana üzerinde barındırdığı 'beğen' butonunu 'kısmen' kaldırmaya karar verdi. Geliştiricilere 2018 yılı itibariyle 'beğen' butonunu saklayacak olan şirket tarih de verdi: 6 Şubat 2018... Peki 'beğen' butonunun kaldırılması ne anlama geliyor? Herkesi ilgilendiriyor mu?

14.11.2017Teknoloji
Facebookun çıplak fotoğraf istemesinin sebebi belli oldu

Facebook'un çıplak fotoğraf istemesinin sebebi belli oldu

Sosyal medya devi Facebook'un son günlerde kullanıcıların çıplak görüntülerini istediğine dair haberler konuşuluyor. Peki bu gerçekten doğru mu? Facebook sizin çıplak fotoğrafınızı neden istiyor?

10.11.2017Teknoloji
Son dakika... Antalyadaki kadına polis şiddeti için flaş karar

Son dakika... Antalya'daki kadına polis şiddeti için flaş karar

Antalya'da kaldırımda yatan kadına şiddet uygulayan polislerden biri tutuklandı. Diğer polis ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

5.10.2017Gündem
Özge mi haklı öğrenci mi

Özge mi haklı öğrenci mi?

Özge Ulusoy’un Kıbrıs Lefke Üniversitesi’ndeki söyleşi sırasında bir öğrencinin “Parasız yaşar mısınız?” sorusuyla başlayan diyaloğu, Ulusoy’un “Mankenler gidip fakirlerle mi çıksın yani?” cümlesiyle akıllara kazındı. Bu cümle hafta sonu çok konuşuldu. Konsey tartıştı: Öğrenci mi, yoksa Özge mi haklı?

21.05.2017Magazin
Sosyal medya çok tehlikeli

Sosyal medya çok tehlikeli

Sosyal medyada Ebru Şallı'ya ait olduğu iddia edilen görüntüler büyük bir hızla yayıldı. Ebru Şallı ise görüntülerdeki kişinin kendisinin olmadığı söyledi. Magazin Konseyi bu olayı masaya yatırdı.

23.04.2017Magazin
Rusyada bir rakunun erotik filmde oynatılması yargıya taşındı

Rusya'da bir rakunun 'erotik' filmde oynatılması yargıya taşındı

Rusya'nın başkenti Moskova'da bir hayvanat bahçesi, bir yapım şirketine kiraladığı rakun "erotik filmde oynatıldığı için" yapımcılara dava açtı.

16.03.2017Dünya
ABDde çıplak fotoğrafları internette yayılan askerler konuştu

ABD'de çıplak fotoğrafları internette yayılan askerler konuştu

ABD ordusunda patlak veren 'çıplak kadın asker fotoğrafları' skandalının mağdurları medya karşısına geçerek açıklamalarda bulundu.

9.03.2017Dünya
ABDli kadın askerlerin çıplak fotoğrafları Facebookta

ABD'li kadın askerlerin çıplak fotoğrafları Facebook'ta!

ABD Savunma Bakanlığı, Facebook'taki gizli bir grupta kadın askerlerin çıplak fotoğraflarının yayınlanmasının ardından soruşturma başlattı. Bu durum, Amerikan ordusunu ayağa kaldırdı.

6.03.2017Teknoloji
Gülben Ergen oradaydı: Sahnenin devleri

Gülben Ergen oradaydı: Sahnenin devleri

Gülben Ergen bu hafta, yakında eğitim vermeye başlayacak Türk tiyatrosunun duayen ismi Haldun Dormen, usta oyuncu Selçuk Yöntem ve ünlü senarist Kandemir Konduk ile bir araya geldi, günümüz dizilerinden, tiyatroya, yazarlıktan oyunculuğa kadar her şeyi konuştu.

25.10.2016Magazin
Çıplak fotoğrafları yayınlanan polis striptizci oldu

Çıplak fotoğrafları yayınlanan polis striptizci oldu!

Nidia Garcia geçtiğimiz ayın en çok konuşulan haberlerinden birine konu olmuştu. Meksika polisinin uyuşturucu mafyası El Chapo ile mücadelesinde ön saflarda yer alan polis memurlarından Garcia'nın çıplak fotoğrafları yayınlanmış, genç kadın işinden olmuştu. Garcia hakkında gelen son haberler Meksika emniyet güçlerine hüsran yaşattı.

7.05.2016Dünya

Yazar Sonuçları

Dubai'deki 'kırmızı bülten' savaşını hangi lobi kazandı

Dünyanın önde gelen polis şefleri geçen çarşamba günü Dubai’de bir araya geldi.

24.11.2018

Kaynana yok işte bu kadar

Popüler kültür figürleri hassas dengeleri olan gelenekleri değiştirebilir mi?

1.05.2018

Yıldırımsavar gibi oldum...

Fransızca’dan Türkçemize aldığımız adıyla “paratoner”, Türkçe adıyla yıldırımsavar.

13.04.2018

Kerem Bursin: Bu kadar yüzeysel bir piyasada Serenay’ın derinliği beni çok etkiledi

Kerem Bursin’le röportaj, bugün de devam ediyor. Herkesin telefonuna yapışık yaşadığı, sosyal medyada var olmak için elinden geleni yaptığı, her anını, her şeyini paylaştığı bir dünyada...

5.04.2018

Son 1 yılımı ChurciIll’e adadım

“Darkest Hour” (En Karanlık Saat) filminde İngiliz devlet adamı Winston Churchill’i canlandıran Gary Oldman, başarılı performansıyla bu yıl neredeyse tüm ödülleri topladı. Ve sonunda kariyerinin ilk Oscar’ına da ulaştı. ‘En iyi erkek oyuncu’ seçilen ünlü yıldız, törenden hemen önce Los Angeles’ta Barbaros Tapan’a konuştu.

5.03.2018

Çocuğuma babasından maddi manevi hiçbir destek yok

Sivri açıklamaları, cesur sosyal medya paylaşımları ve zamana meydan oku-yan güzelliğiyle her dönemin top modeli... Birkaç gün önce ise ayrılık haberiyle gündeme gelen Deniz Akkaya ile buluştuk, aşktan ayrılığa, kadının kadına düşmanlığından Adriana Lima-Metin Hara çiftine her şeyi konuştuk.

22.01.2018

Çocukların telefonları ve gizli hayatları

Günümüz çocukları telefonuyla ailelerinden daha yakın. Uyandıklarında ilk önce telefonlarına bakıyorlar, uyumadan önce de son gördükleri yine telefonları… ‘Günaydın’ları da telefon ‘iyi geceler’i de… Sosyal medya ile gönül bağları var ve kopamıyorlar. Telefonlarının son model olması için ailelerine baskı yapıyorlar ve kimliklerini sosyal medya üzerinden geliştiriyorlar. Birçoğunun sosyal medya hesapları ve cep telefonları çoğu zaman yetişkinlerin onaylamadığı içeriklerle dolu. Birbirleriyle görüntülü konuşmalar yapıp, özel videoları ve fotoğrafları birbirleriyle paylaşabiliyorlar. Araları bozulduğunda ise bu içerikler bir tehdit unsuruna dönüşebiliyor. Kimi çocuklar haberleri olmadan çeşitli sosyal medya gruplarına ekleniyor ve cinsel içerikli görüntülere maruz kalabiliyor. Kimileri ise sosyal medyayı arkadaşlarının paparazziliğini yapmak için kullandığını söylüyor. Hem çocuklara hem de Psikolog Serap Duygulu’ya günümüz çocuklarının sosyal medya alışkanlıklarını sorduk. 

27.10.2017

Avanak Avni’nin sonu da Oğuz Aral heykeli gibi olmasın

Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu’nu tebrik ediyorum, ilçenin sağına soluna güzel küçük heykeller koyarak semti güzelleştiriyor.

24.07.2017

Cennet vatan...

BİZİM Kanat Atkaya’nın önceki günkü Hürriyet’te yayınlanan “Bir millet tatile çıkıyor” başlıklı yazısını bir tatil beldesinde, Palamutbükü’nde (Datça) okudum.

23.06.2017

Enseyi karartma arkadaş!

ARKADAŞIM, arkadaşım...

17.04.2017

Memleketin “çatısı çökerken”, Anayasa teklifinin önemli eksiği…

20 yılda bir böyle kar yağıyor İzmir’e. “Görmedik halimizle” perişan oluyoruz; ayıp değil ! Bakmayın “Basmane Garı”nın muhteşem kırma çatı mimarîsine; O, Gustave Eiffel nâm ecnebi elinden, Fransa’daki Lyon Gar binasının ikizi olarak, (kar yağmayan bu coğrafyada kazara) çıkmış bir şaheserdir ! Neyse… Yollarda düşen düşene…

13.01.2017

Tavuklarım var horozlarım var

Her geçen gün daha acımasız, daha da köşeli ve sert bir toplum haline dönüşüyoruz. Kimsenin kimseye tahammülü yok.

12.01.2017

Benim için üzülmeyin!

Dün biraz Donald Trump’tan bahsettik, bugün de eşi Melania’dan bahsedip, Trump ailesini rahat bırakıyorum.

12.11.2016

Başıboş köpeklere iki farklı bakış

Adı üstünde... ‘Burada Okur Yazar.’

18.09.2016

Teşekkürler sayın hâkim... İndirimsiz 45 yıl!

DEĞER Deniz cinayetinin karar duruşması dündü.

27.04.2016