MENÜ

Cıoff

Cıoff ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cıoff haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 26 Cıoff haberi bulunmuştur.

Cıoff Haberleri

Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivalinde kapanışı Şevval Sam yapacak

Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali'nde kapanışı Şevval Sam yapacak

Uluslararası festivaller kapsamında altı kez en iyi festival seçilen Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali dört kıta 64 ülkeden yaklaşık 1500 kültür ve sanat elçisini ağırlıyor. Festivalin son konserinde bu akşam Şevval Sam sahne alacak.

3.08.2018Kitap Sanat
Albayraktan Saraya kutlama

Albayrak'tan Saray'a kutlama

19.10.2017Tekirdağ
Büyükçekmece’de festival coşkusu

Büyükçekmece’de festival coşkusu

16. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali bugün başlıyor. Ünlü sanatçıların konserleriyle renklenecek festival, 8 Ağustos’a kadar sürecek.

30.07.2015Magazin
Enderden taraftara övgü

Ender'den taraftara övgü

Beko Basketbol Ligi takımlarından Galatasaray Medical Park'ın oyun kurucusu Ender Arslan, Küçükçekmece'de 2008 yılından bu yana devam eden "Küçük İstanbul Buluşmaları" adlı söyleşiye katıldı.

13.12.2011Basketbol
Büyükçekmece’ye 23 ülkeden sanatçı geliyor

Büyükçekmece’ye 23 ülkeden sanatçı geliyor

Şarkıcıların, folklor gruplarının ve heykel sanatçılarının katılacağı Büyükçekmece Festivali bugün başlıyor. Öncelikle uluslararası bir folklor festivali olarak tanınan bu şenliğe, heykel sanatçıları da renk katıyor. Çünkü festival boyunca yaptıkları eserleri Büyükçekmece’de bırakıyorlar.

3.07.2008Kelebek
Çocuk şenliği yarın başlıyor

Çocuk şenliği yarın başlıyor

Uluslararası Karşıyaka Çocuk Şenliği, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 87. yılında,15 ülkeden gelen yaklaşık 500 konuğun katılımıyla kutlanacak.

17.04.2007Eğitim

Yazar Sonuçları

Trakya’nın göbeğine bu kenti kimler kuruyor

“LÜLEBURGAZ ilçesine bağlı 6 bin nüfuslu Büyükkarıştıran Belde Belediyesi’nin yaptığı 66 hektarlık ilave imar planlarına göre 15 bin kişinin barınabileceği Kuzeykent Kentsel Tasarım Projesi geliştirilmiş olup, yerleşecek nüfusun ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sosyal ve teknik altyapılar planlanmış ve uygulamaya konmuştur” diyor Lüleburgazlı okurumuz...

3.07.2013

Soruşturmaya göre; Örnek ’şüpheli tanık’ Özkök de ’tanık’tır

MALUM iddianamenin tarihi sürekli değişiyor; son olarak pazartesiye kaldı.

11.07.2008