MENÜ

Cinsellikten Korkmak

Cinsellikten Korkmak ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cinsellikten Korkmak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7 Cinsellikten Korkmak haberi bulunmuştur.

Cinsellikten Korkmak Haberleri

Buz gibi soğudum

'Buz gibi soğudum'

Şu sıralar çok duyar olduk onları. Aseksüel değiller. Yani seks güdüleri var. Vaginismus da değiller. Cinsel ilişki sırasında ağrı, sızı yaşadıkları için de böyle değiller… Ama bu kadınlar seks yapmayı istemiyorlar işte! Peki neden?

4.12.2015Sağlık
Cinsel sorunlara yol açan 5 neden

Cinsel sorunlara yol açan 5 neden!

Hangi bastırılmış duygular cinsel hayatınızı kabusa çeviriyor? İşte detaylar...

Cinsellik ve evlilik

Cinsellik ve evlilik

HACETTEPE Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğretim üyesi Prof.Dr. İsmihan Artan, cinsel eğitim almış çocukların iyi bir evlilik yaptıklarını, ailelerince ‘cinselliği evlenince öğrensin’ denilen çocukların ise kişiliklerin tam olarak gelişmediğini ve mutsuz evlilikler yaptıklarını söyledi.

20.06.2008Kelebek
Hamilelikte seks

Hamilelikte seks

Hamilelik sırasında seks isteğinin çiftten çifte değişmekle beraber, genellikle birinci üç ayda azaldığı, ikinci üç ayda arttığı, üçüncü üç ayda yine düşüş gösterdiği belirtiliyor. Bedensel değişiklikler, istek ve cinsel zevkinizi etkiler. Eğer olumsuz etmenleri bilirseniz ve onlarla birlikte yaşamayı öğrenirseniz cinsel hayatınıza karışmalarını en aza indirebilirsiniz.

Yazar Sonuçları

“Sex and The City” öncesi ve sonrası kadınlık

Bu yazı kutumda bekler durur. Arada açar okur, yeniden yazar, katlar kutusuna saklarım.

2.10.2009