MENÜ

Cinsel İsteksizlik

Cinsel İsteksizlik ile ilgili tüm haberleri, son dakika Cinsel İsteksizlik haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Cinsel İsteksizlik haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 877 Cinsel İsteksizlik haberi bulunmuştur.

Cinsel İsteksizlik Haberleri

Evlilikte Seks

Evlilikte Seks

Aktif bir cinsel yaşam ,mutlu evliliklerin temel taşlarından birisi olarak bilinir. Ancak evli çiftler arasında yapılan anketler ,mutluluğun temelinde çiftlerin birbirlerine karşı dürüst,içten, sadık olarak kurdukları dostluğun yattığını gösteriyor.

5.04.2001Aşk
Testosteron jeliyle erkeğe ikinci bahar

Testosteron jeliyle erkeğe ikinci bahar

Erkeklerde 50 yaşından itibaren testosteron hormonu düzeyinin düşmesiyle birlikte genelde ‘‘menopoz’’ diye adlandırılan yorgunluk, cinsel isteksizlik, kemik yoğunluğunun azalması gibi rahatsızlıkları, piyasaya yeni çıkan ‘‘testosteron jeli’’ yok ediyor.

9.07.2001Gündem
Sıcaklar ve Ruh Sağlığı

Sıcaklar ve Ruh Sağlığı

Adana İl Sağlık Müdürü Dr. Alper Pişkin, sıcak havanın beden sağlığı kadar ruh sağlığını da olumsuz etkilediğini belirterek, gereksiz ve stresli tartışmalara girilmemesi konusunda uyarıda bulundu.

Fazla mesai cinselliği vuruyor

Fazla mesai cinselliği vuruyor

Yapılan araştırma, haftada 48 saatten fazla çalışan kişilerin cinsel isteklerini yitirdiklerini ortaya koydu. Cinsel yaşam, eşlerden her ikisi de çalıştığında, daha olumsuz etkileniyor.

Sonbahar Hüzün Mevsimi Olmasın

Sonbahar Hüzün Mevsimi Olmasın

Sarı rengin egemen olduğu sonbahar mevsiminin "hüzün mevsimi" olduğu belirtiliyor. Uzmanlara göre, ölümü, ayrılığı sonları çağrıştıran bu mevsimde depresyon (ruhsal çöküntü) görülme sıklığı artıyor.

Aşamalarıyla kadında orgazmı tanıyın

Aşamalarıyla kadında orgazmı tanıyın!

Orgazm tamamı ile beyin ve vücudun birarada hareket etmesi ile ilişkili bir olay. İnsan beyni seksüel uyarıları duyu organları vasıtası ile alır, işler ve öğrenilmiş tecrübelerin ışığında gövdenin cevap vermesini sağlar. Beyindeki seksüel uyarı görme (partneri çıplak olarak görme), dokunma, işitme (partnerin sesini duyma), koku gibi duyusal faktörler veya düşünce (seksüel fantazi) ile başlayabilir.

Rüyalar kişiliği ele veriyor

Rüyalar kişiliği ele veriyor

Günlük yaşantımızda düşünüp söyleyemediğimiz pek çok şey, bastırılmış arzularımız, geçmişimiz... Dışa vuramadığımız her şey rüyalarımızda açığa çıkıyor...

İtalyada Euro sendromu

İtalya'da Euro sendromu

Avrupa Birliği (AB) ortak para birimi euroya 19 gün sonra geçecek İtalya`da, ``euro sendromu`` bankacıların hayatını alt üst etti.

12.12.2001Ekonomi
Kadınlar İçin Cinsel Bilgiler

Kadınlar İçin Cinsel Bilgiler

Cinsel konular genelde Türk toplumunda tabu olarak kabul edilse de son zamanlardaki kültürel değişiklikler sonucunda gündelik yaşamda daha çok sözü edilir olmaya başlamıştır. Kadınlar cinsellik konularında en az erkekler kadar isteklidirler. Toplumsal baskılar ve yaşam koşulları kadınların kendilerini ifade etmelerini güçleştirmektedir.

Kadınlarda en yaygın cinsel sorun isteksizlik

Kadınlarda en yaygın cinsel sorun isteksizlik

Türkiye'de 40 yaş üstü erkeklerde en sık görülen cinsel sorun sertleşememe. Kadınlarda ise, çoğunlukla cinselliklerini baskı altına almaktan kaynaklanan cinsel isteksizlik başı çekiyor.

Erken Boşalma

Erken Boşalma

Erken boşalma her ne kadar bir cinsel problem veya yetersizlik gibi görülsede bir problem olmayıp bir cinsel uyumsuzluktur.

Yazar Sonuçları