MENÜ

Cinsel Hayat

Cinsel Hayat ile ilgili tüm haberleri, son dakika Cinsel Hayat haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Cinsel Hayat haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.865 Cinsel Hayat haberi bulunmuştur.

Cinsel Hayat Haberleri

Billur Kalkavan kimdir, sevgilisi Buğra Bahadırlı kaç yaşında

Billur Kalkavan kimdir, sevgilisi Buğra Bahadırlı kaç yaşında?

Eyvah Babam, Ihlamurlar Altında, Acayip Hikayeler gibi dizilerle tanınan Billur Kalkavan, yaptığı açıklamalarla gündeme geliyor. Uzun zamandır birlikte olduğu Buğra Bahadırlı ile çektiği fotoğraflar ve videoları sosyal medyadan paylaşan Billur Kalkavan’ın hayatına dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Billur Kalkavan kimdir, sevgilisi Buğra Bahadırlı kaç yaşında?

30.09.2019Televizyon
Billur Kalkavan kimdir, kaç yaşında

Billur Kalkavan kimdir, kaç yaşında?

Billur Kalkavan, açıklamalarıyla ve 22 yaş küçük sevgilisi Buğra Bahadırlı ile yaşadığı beraberlikle magazin sayfalarına konu olmaya devam ediyor. Cesur açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen Billur Kalkavan’ın hayatına dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Billur Kalkavan kimdir, kaç yaşında?

10.09.2019Magazin
Sağlıklı İlişkinin 6 Yolu

Sağlıklı İlişkinin 6 Yolu

İlişkiler bir yarış değil, kadın ve erkeğin ‘biz’ olarak hareket ettiği değerli bir süreçtir. Bu sürecin en sağlıklı şekilde yönetilmesinin önemli olduğunu belirten Uzman Psikolog Selin Karabulut, sağlıklı ilişki için 6 öneride bulundu.

11.07.2019Aşk
Billur Kalkavan kimdir İşte sevgilisi

Billur Kalkavan kimdir? İşte sevgilisi

Billur Kalkavan, 2. Sayfa programına konuk olarak katıldı. Özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunan Billur Kalkavan’ın hayatına ilişkin bilgiler merak konusu oldu. Peki, Billur Kalkavan kimdir, kaç yaşında, sevgilisi kim?

14.02.2019Magazin
Vajina Sağlığını Korumak İçin 4 Öneri

Vajina Sağlığını Korumak İçin 4 Öneri

Vajina sağlığı, hem dışsal hem de içsel yöntemlerle korunmalıdır. Yani bu, beslenme düzeninden yapılan egzersizlere, iç çamaşırı tercihinden cinsel yaşama kadar her şeyi kapsıyor. Vajina sağlığını korumak için 4 önerimiz var.

Cinselliğin Düzenli Uyku İle Ne İlgisi Var

Cinselliğin Düzenli Uyku İle Ne İlgisi Var?

Cinselik ile düzenli uykunun birbirine bağlı olduğunu biliyor muydunuz? Yapılan araştırmalar, sağlıklı bir uyku düzenine sahip kişilerin cinsel hayatlarının daha aktif ve iyi olduğunu ortaya koydu.

14.01.2019Cinsellik
Daha Genç Görünmenize Yardımcı Olacak 10 Alışkanlık

Daha Genç Görünmenize Yardımcı Olacak 10 Alışkanlık

Yaş almanın önüne geçemeyiz ama yaşlılık belirtilerini azaltabilir ve geciktirebiliriz. Yaşam tarzınıza entegre edeceğiniz birkaç küçük adımla çok daha genç görünebilirsiniz. İşte edinmeniz gereken 10 alışkanlık...

25.12.2018Kişisel Bakım
Bu Egzersizler Cinsel Gücü Arttırıyor

Bu Egzersizler Cinsel Gücü Arttırıyor!

Bazı egzersizlerin cinsel hayatınızı daha kaliteli hale getirdiğini biliyor musunuz? Pelvik kaslarını harekete geçiren ve cinsel gücü artıran hareketleri düzenli yaparak siz de daha doyumlu ve mutlu bir cinsel yaşama kavuşabilirsiniz.

31.10.2018Cinsellik
Cinsel Hayatımız Motivasyonumuzu Nasıl Etkiliyor

Cinsel Hayatımız Motivasyonumuzu Nasıl Etkiliyor?

1.5 yaşlarında "üst beyin" kurulmaya başlandığında, bebek bunun yasak olduğunu anlıyor. Böylece seks içgüdüsü, bir saplantı haline geliyor. Bu içgüdünün cinsiyet ayrımı olmamakla beraber kadın ve erkeğin ihtiyaçlar hiyerarşisinde (Maslow'un hiyerarşisi) cinsellik ön plana geliyor.

24.10.2018Cinsellik
Mutlu Bir Cinsel Hayat İçin Bunları Yapın

Mutlu Bir Cinsel Hayat İçin Bunları Yapın!

Mutlu bir cinsel hayat, mutlu bir ilişkiden doğar. Cinsel ilişkide mutlu olabilmek için sağlıklı beslenme, odaklanmak, erken boşalmamak, karşı tarafın isteklerine önem vermek, ön sevişme ve farklı fanteziler deneyerek sıradanlıktan uzaklaşmak gibi birçok detayı saymak mümkün.

8.10.2018Cinsellik
Cinsel Hayatınız Motivasyonunuzu Etkiliyor mu

Cinsel Hayatınız Motivasyonunuzu Etkiliyor mu?

Motivasyon, bireylerin belirli amaçları gerçekleştirmek üzere kendi arzu ve istekleri ile davranmaları sürecidir. Arzu ve isteklerimiz doğrultusunda hayatımıza yön veririz. Bu şekilde sağlıklı bir hayat yaşarız. Sağlıklı bir insanın psikolojisi de sağlam olmalıdır. Bu da bireyin ihtiyaçlarının tam olarak karşılanması gerektiğini daha önemli hale getiriyor.

6.07.2018Cinsellik
Kan Grubunuz Cinsel Hayatınızı Anlatıyor

Kan Grubunuz Cinsel Hayatınızı Anlatıyor!

Cinsel yaşamınızdaki bazı davranışlar partnerinizle aranızdaki iletişimin kalitesi ile şekillense de uzmanlara göre cinsel hayattaki davranış ve tutumları etkileyen önemli bir detay daha var: kan grubunuz. Kan grubunuzun cinsel hayatınızdaki rolü yataktaki davranışlarınıza direkt olarak yansıyor. İşte kan grubuna göre cinsel hayat...

3.07.2018Cinsellik
Cinsellik Sırasında Ağrı Hissediyorsanız Dikkat

Cinsellik Sırasında Ağrı Hissediyorsanız Dikkat!

Cinsellik sırasında ağrı kadınların büyük bir bölümünün ortak sorunu. Önemli olansa bu ağrının kaynağını bularak cinsellikten daha fazla zevk alınmasını sağlamak. Aksi takdirde cinsel hayat sizin için bir işkenceye dönüşebilir.

29.06.2018Cinsellik
Cinsel hayatınızın sağlıklı olduğuna dair 6 işaret

Cinsel hayatınızın sağlıklı olduğuna dair 6 işaret

Cinsel hayatınızın sağlıklı olması pek çok açıdan çok önemlidir. Aslında tüm hayatınız, mutluluğunuz, kararlarınız ve hatta karakteriniz açısından büyük önem taşır. Hayatın koşturmacasında bu konu üzerine çok kafa yormuyor olabilirsiniz ancak cinsel hayatınızın sağlıklı olup olmadığını kendinize sormanız gerekiyor.

5.03.2018Hayat
İlahiyatçı Demircan: Kuranda zinaya değil aleniyete ceza var

İlahiyatçı Demircan: Kuran'da zinaya değil 'aleniyete' ceza var

İlahiyatçı Ali Rıza Demircan, Kuran-ı Kerim'in zinaya ceza getirmediğini belirterek, "Zinayı kanunla yasaklamak Kurani ilkelere terstir. Kuran zinaya ceza getirmez, zinanın aleniyete dökülmesine ceza verir" ifadesini kullandı

1.03.2018Gündem
Taylandda penis beyazlatma modası

Tayland'da 'penis beyazlatma' modası

Tayland'da son günlerde başlayan penis beyazlatma modası ülkede tartışmalara yol açtı ve güzellik endüstrisinin "artık çok ileri gittiği" yönündeki eleştiriler arttı.

5.01.2018Dünya
Rüzgar’a o soruyu neden sormadım

Rüzgar’a o soruyu neden sormadım?

Rüzgar Erkoçlar’la Pazar Kelebek’te çıkan röportaj için bir araya geldiğimizde her şeyi konuştuk.

13.11.2017Magazin
Cinsel hayatınızı renklendirmek için bu önerileri deneyin

Cinsel hayatınızı renklendirmek için bu önerileri deneyin

Cinsel hayatınızı heyecanlı ve renkli hale getirmek için küçük detaylara dikkat etmek önemli. İşte öneriler...

16.10.2017Sağlık
Ben her zaman asiydim, sadece anlamamışlardı

Ben her zaman asiydim, sadece anlamamışlardı

“Prensle evlendi ve sonsuza kadar mutlu yaşadı” klişesini yerle yeksan eden hüzünlü gözler kapanalı az buz değil, 20 yıl oldu. Ama hâlâ hakkında konuşmaya doyamıyoruz. 31 Ağustos 1997’de Paris’te şaibeli bir kazaya kurban giden Lady Diana, yeni yayımlanan belgeselde, peri masalının iç yüzünü anlatıyor.

26.08.2017Hürriyet Pazar
Mutlu Bir Cinsel Hayat İçin

Mutlu Bir Cinsel Hayat İçin!!

Seks yaşantınızın monotonlaştığını mı düşünüyorsunuz? Üzülmeyin, bu ipuçlarıyla birlikte her şey yoluna girecek.

1.03.2017Cinsellik
Diyabette doğru bilinen 25 yanlış

Diyabette doğru bilinen 25 yanlış

Son yıllarda görülme sıklığı gittikçe artan Diyabet (şeker hastalığı), toplumsal sosyal ve ekonomik boyutları olan bir salgın şeklini almış olup önlenmesi, zamanında tedavi altına alınması ve en önemlisi bilinçlendirilmesi gereken mühim bir hastalık halini almıştır.

7.11.2016Gündem
Kadınlarda cinsel ilişki korkusu: Vajinismus

Kadınlarda cinsel ilişki korkusu: Vajinismus

Vajinismus Türkiye’de her evli 10 kadından birinde görülen, çiftlerin cinsel yaşantısını olumsuz yönde etkileyen ciddi bir rahatsızlıktır. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Esra Çabuk Cömert kadınlarda vajinismusu ve tedavisini anlatıyor.

28.09.2016Sağlık
57 yaşından sonraki seks erkekler için riskli kadınlara ise yararlı

57 yaşından sonraki seks erkekler için riskli kadınlara ise yararlı

Düzenli cinsel hayat 50'li yaşlarındaki kadınlardaki kalp rahatsızlığı riskini azaltırken aynı yaş grubundaki erkekler için tam tersi bir sonuç doğuruyor.

6.09.2016Gündem
Aldatma üçüncü neden

Aldatma üçüncü neden

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, 410 boşanmış kişi, 40 avukat, 26 hâkim, 27 mahkeme uzmanı ile görüşerek bir araştırma hazırladı.

18.04.2016Gündem
Kişisel veri yasası tamam

Kişisel veri yasası tamam

AB’ye tam üyelik sürecinde müzakere fasıllarından dördünü doğrudan ilgilendiren kişisel verilerin korunmasına ilişkin yasa önceki gün Meclis’ten geçti. AB’nin vize muafiyet şartlarından biri daha yerine getirilmiş oldu. Genel ilke olarak kişisel veriler, kişinin açık rızası olmaksızın işlenemeyecek. Uygulamayı ‘Kişisel Verileri Koruma Kurulu’ denetleyecek.

25.03.2016Gündem
Hamilelik ile ilgili doğru bilinen 10 yanlış

Hamilelik ile ilgili doğru bilinen 10 yanlış

Hamileyken iki kişilik yemek yemek, gebelik süresince tüm seyahatleri iptal etmek ve mümkün olduğunca az hareket etmek... Tüm bu doğru bilinen yanlış uygulamalar, hem anne adayının hem de bebeğin hayatını riske sokabiliyor. Memorial Hizmet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nden Op. Dr. Nadide Korkut, hamilelikte doğru bilinen 10 yanlış hakkında bilgi verdi.

29.02.2016Sağlık
Cinsel hayat beyni güçlendiriyor

Cinsel hayat beyni güçlendiriyor

Yaşlandıkça yaşadığınız en büyük değişimlerden biri beyin fonksiyonlarınızın güçsüzleşmesidir. Hafızanız zayıflar ve eskiden kolaylıkla hatırladığınız şeyleri hatırlayamaz olursunuz. Ancak yapılan bir araştırmaya göre hafıza kaybını önlenmenin bir yolu da cinsel hayat.

17.02.2016Sağlık
Nemfomani Sadece Bir Erkek Fantazisi Mi

Nemfomani Sadece Bir Erkek Fantazisi Mi?

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Cem İnsesu, kadınlar için kullanılan nemfomani tanımının bir erkek fantezisi olduğunu belirtiyor!

16.12.2015Cinsellik
Bebekten sonra cinsel hayat

Bebekten sonra cinsel hayat

Bebeğiniz dünyaya geldi geleli her şey daha da güzelleşti güzelleşmesine de, yatak odanız için aynı şeyi söylemek mümkün mü?

24.11.2015Sağlık
Çocuklara cinselliği anlatmak

Çocuklara cinselliği anlatmak

“Anne ben nasıl oldum?” Bu soruyu anne-babanıza sormuş muydunuz? Ne yanıt aldığınızı hatırlıyor musunuz? Uzmanlara göre ise sağlıklı bir cinsel yaşam için çocuklukta edinilen bilgiler kritik önemde. Ancak Türkiye’de tablo hiç de iç açıcı değil.

13.10.2015Sağlık
Evlenecek çiftlere eğitim verilecek

Evlenecek çiftlere eğitim verilecek

AİLE ve Toplum Araştırmaları Derneği tarafından hazırlanan "ATAD Evlilik Öncesi Eğitim Projesi" ücretsiz eğitimlerine başlıyor. İzmir’de yaşayan, evlenmeye aday 100 çift proje kapsamında eğitilecek.

17.09.2015Ege
Diyabette Doğru Bilinen 26 Yanlış

Diyabette Doğru Bilinen 26 Yanlış!

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bölümünden Doç.Dr. Haluk Sargın 26 madde ile diyabette doğru bilenen yanlışları açıklıyor.

Yazar Sonuçları

Kısırlık Hakkında Sohbet; Neden Olur, Nasıl Tedavi Edilir, Pahalı Mıdır?

Son zamanlarda oldukça yaygınlaşan kısırlık hakkında merak edilenleri açıklığa kavuşturalım.

27.06.2019

Cinsel Mutluluğun Sırları

Evrimin ve en uyumlunun sağ kalmasının bir sonucu olan insan eşleşmesine “cinsel beraberlik” ya da “seks yapmak” adı verilir, şehvet, sevgi, emek, bilgi ve tecrübe ister.

11.06.2019

Kadınların Kabusu: Human Papilloma Virüs (Hpv) Enfeksiyonları

İnsan Papilloma Virüs (HPV) enfeksiyonları gerçekten günümüzün en yaygın cinsel yolla bulaşan enfeksiyon hastalıklarındandır. Kadınların % 60-70 oranında, hayatı boyunca en az bir kez, bu enfeksiyonu geçireceği tahmin edilmektedir.

19.03.2019

Evine böcek koyan kim Murat Boz?

Günlerdir Murat Boz’un evine böcek yerleştirip aile içindeki konuşmaları kaydeden muhabiri arıyorum.

13.11.2017

Ülkenin yarısı açık yarısı maskeli depresyonda!

Psikiyatr Gülcan Özer ve ekibinden elinizden bırakamayacağınız bir kitap: İNSAN HALLERİ

21.04.2017

Orgazmı Yaşamak Hiç De Hayal Değil!

Op. Dr. Bülent Cihantimur orgazmın kalitesini artırmak ya da orgazm olamayan kadınlar için yapılan Erojen Bölge enjeksiyonu ve diğer uygulamalar hakkında bilgiler verdi...

12.05.2016

Egzersiz mi aktivite mi

İyi ve sağlıklı bir hayat sürmek istiyorsanız “düzenli egzersiz” yapma alışkanlığını da aktif yaşamınıza eklemek zorundasınız. Diğer taraftan ben egzersizle sporun da aynı şeyler olmadığı düşüncesindeyim. Nedenine gelince... Buyurun...

23.12.2015

Aşk bir akıl hastalığı

Anne baba tıp doktoru, o da sinema televizyon dalında doktorasını vermeye hazırlanıyor. Efsane internet sitesi Lostlibrary’nin kurucusu. Fantastik romanını bitirmek üzere. Ama onu hepimiz “Medcezir”de Yaman’ın abisi Kenan olarak tanıdık. Ali Aksöz’le Bodrum’da buluştuk, birlikte yüzdük, dünyaya bakışını, yazarlığını ve oyunculuğu konuştuk.

1.08.2015