MENÜ

Cinsel Çekicilik

Cinsel Çekicilik ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cinsel Çekicilik haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 107 Cinsel Çekicilik haberi bulunmuştur.

Cinsel Çekicilik Haberleri

Dilek’in ABD’deki hukuk zaferi; ‘Fazla güzel’ diye kovulmuştu

Dilek’in ABD’deki hukuk zaferi; ‘Fazla güzel’ diye kovulmuştu

ABD’nin New York kentinde “çok güzel” olduğu için çalıştığı yoga merkezinden kovulan Türk eğitmen Dilek Edwards (33), ‘cinsiyet ayrımcılığı’na uğradığını savunarak başlattığı hukuk mücadelesini kazandı.

23.08.2017Dünya
Erkekleri anlama kılavuzu: Gizemli erkeğin ömrü üç dakika

Erkekleri anlama kılavuzu: Gizemli erkeğin ömrü üç dakika!

Bardan içeri girdiniz, yerinize oturdunuz, birden bakışlarınız birinde takılıp kaldı. Hayatınızın aşkını mı bulmak üzeresiniz yoksa belanızı mı? Dikkat edin, her şey 180 saniyede olup bitiyor.

14.12.2014Hayat
Karavanda seks, eşcinsel halüsinasyonlar...

Karavanda seks, eşcinsel halüsinasyonlar...

Sinema dünyasının efsane ismi Jack Nicholson'ın biyografisi birbirinden ilginç açıklamalar ve anılarla dolu.

1.11.2013Avrupa
Cinsel IQnuzu yükseltin

Cinsel IQ'nuzu yükseltin!

Düzenli bir cinsel yaşamın, kişisel mutluluğun ve sağlıklı bir ilişkinin temeli olduğuna dikkat çeken uzmanlar; cinsel yaşamın öneminin hiçbir şeyle kıyaslanamayacağını belirtiyor.

26.04.2013Cinsellik
Erkekler aşktan vazgeçti mi

Erkekler aşktan vazgeçti mi?

Aşık olduğunuz kadınla mı evlenirsiniz? sorusuna cevap arayan ankete katılan 5000 erkekten yüzde 31'i "Bir eşte aradığı tüm özelliklere sahip" bir kadınla evlenebileceğini belirtti...

28.11.2012Aşk
İyi seks mi, iyi baba mı

İyi seks mi, iyi baba mı

Doğum kontrol hapları çiftlerin ilişkilerini güçlendirip daha uzun kılarken cinsel tatminsizlik yarattığı ileri sürüldü.

28.03.2012Gündem
Harem Batılıların anlattığı gibi bir yer değildi

Harem Batılıların anlattığı gibi bir yer değildi

Son dönemin en çok tartışılan konularından biri Osmanlı saray hayatı, özellikle de harem. Biz de haremin gerçek yüzünü ve Osmanlı’da kadın cinselliğini, bu konudaki makalelerini kitaplaştıran İrvin Cemil Schick’e sorduk

15.10.2011Kelebek
Mememi kaybettim ama hala kadınım

Mememi kaybettim ama hala kadınım

Kadını kadın yapan organlardan biri şüphesiz ki meme. Hasta memesini kanser yüzünden kaybettiği zaman 'kadınlığından eksilmiş' olduğunu düşünmeye başlıyor. Bu yüzden depresyona giriyor. Cinsel çekicilik endişesi artıyor. Memesi alınmış kadınların hayata bakışını, cinsel sorunlarını ve çözüm önerilerini uzman Psikolog Ebru Sorgun'la konuştuk.

5.04.2011Kelebek
Mutlu bir evlilik için

Mutlu bir evlilik için

Yeditepe Üniversitesi Psikiyatri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Arif Verimli, uzun ve mutlu evliliğin sırlarını anlattı

13.06.2008Gündem
Cinsel IQnuzu yükseltin

Cinsel IQ'nuzu yükseltin

Düzenli bir cinsel yaşamın, kişisel mutluluğun ve sağlıklı bir ilişkinin temeli olduğuna dikkat çeken uzmanlar; cinsel yaşamın öneminin hiçbir şeyle kıyaslanamayacağını belirtiyor.

Eşini iyi seç stresten uzak dur

Eşini iyi seç stresten uzak dur

Cumhuriyet Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nevzat Battal, “Eşinizi iyi seçerseniz, bunun ödülünü yaşam boyu alırsınız” dedi. Prof. Dr. Battal, insan hayatındaki en kritik anların doğum, dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu meydana gelen kazalar, iş seçimi ve eş seçimi olduğunu belirtti.

10.11.2004Gündem
Aşkın bilimi de olur

Aşkın bilimi de olur

"Bilim" ve "aşk" ilk bakışta birbirine uygun olmayan, iki zıt kavram gibi görünebilir. Aşk; sıcak, sevecen ve gizemli iken, bilim; soğuk, analitik ve nesneldir. Ancak son bir kaç yıldır psikoloji ve nörokimya gibi bilim dallarında, insan cazibesini, romantik aşkı ve evlilikteki başarı ya da başarısızlığı anlamaya yönelik hatırı sayılır bir çalışma var.

18.11.2002Gündem
Cinsel Çekicilik

Cinsel Çekicilik

Çeşitli araştırmalar, her türden duygusal uyarımın, cinsel çekime ve aşka yol açabildiğini göstermiştir. Birlikte coşkulu, eğlenceli, tehlikeli ya da ürkütücü deneyler yaşayan insanların sonunda birbirlerine çekildikleri ya da aşık oldukları sık sık rastlanan bir gelişmedir.

Kadınlar Romantizmi Erkekler Erotizmi Sever

Kadınlar Romantizmi Erkekler Erotizmi Sever

Kadınlar romantizmi, erkekler erotizmi sever. Peki bu iki farklı düşünce yatağa girdiğinde ne olur?

31.03.2016Cinsellik
Erkekler yatakta ne istemez

Erkekler yatakta ne istemez?

Yatakta her zaman erkeklerin ne istediğine odaklanırsanız sevmediklerini gözden kaçırabilirsiniz. Bir erkek yatakta ne istemez sorusunun cevabını bulduğunuzda mutlu bir cinsel yaşam sizi bekliyor olacak!

1.02.2016Hayat
Aşık olduğunuz burca hangi hediyeyi vermelisiniz | Astroloji

Aşık olduğunuz burca hangi hediyeyi vermelisiniz? | Astroloji

Sevdiklerinize hediye seçmekte hala kararsızsanız imdadınıza burçlar yetişiyor. Aşağıda sizin için hazırlanan burçlara göre hediye alternatifleri, seçiminizi büyük ölçüde kolaylaştıracak. Astrolojiye göre hangi burca hangi hediyeyi almalı? İşte cevabı...

23.05.2015Kelebek
Burçlara göre kadınların en çekici yönleri | Astroloji

Burçlara göre kadınların en çekici yönleri | Astroloji

Kimi etkileyici bakışlarıyla büyülüyor karşısındakini kimi pratik zekasıyla… Peki, siz kendi burcunuzun özelliğini biliyor musunuz?

25.04.2015Keyif

Yazar Sonuçları

Yaşlılık ve Cinsellik

Yaşlılık süreci cinselliğe ilginin azalmasında önemli bir faktördür. Ancak yaşlanan kişilerin cinselliğe ilgisi devam edebilir.

18.09.2014

THY’den istifa ettim...

Ne Messi’li, Kobe’li reklam filmleri;

28.01.2014

Beni kızın olarak düşünüp cevap ver

Güzin Abla, benim bir tek dostum yok. Kimseye de güvenmiyorum.

3.06.2007

Erkek 30’una kadar kadının gözünde hiçtir

Ben 27 yaşında üniversite mezunu bir erkeğim.

29.03.2005

Hyundai: Algı değil gerçek!

ANIMSARSANIZ kısa bir süre önce ‘‘Hyundai, kötü şoförün Hyundai kullandığı Akbank reklamına itiraz etmesin, kendi bile ürünlerini bu kadar iyi sunamıyor’’ demiştik. Hyundai bizi duymuş olmalı çok sıkı bir imaj kampanyası ile çıktı geldi.

20.03.2004

‘Kadını çıldırtan parfüm’cü şimdi Feromen'le sahnede

İNTERNET üzerinden 40 milyon liraya satılan Feromen adlı parfümden sıkılan iki damlanın, ‘‘insanları çıldırtmaya yettiği’’ iddia ediliyor. Canlılarda bulunan cinsel çekicilik hormonundan üretildiği savunulan parfüm, 10 yıl önce de ilanla pazarlanarak, 400 bin adet satmıştı.

30.08.2003

Tecrübe konuşuyor

‘‘BANA áşık mısın?’’

Sevgiliniz bu soruyu sorarsa eğer, ki sormaması düşünülemez, cevap vermek için süre isteyin.

22.12.2002

Vasatın karizması

'Vasat'ın, özellikle de 'Karizma'nın doğru anlamlarının bilinmediğini dikkate alarak ilkin sözlüksel tanımlarını yapacağım.

7.09.2002

Kristal Elma'ya itirazlarım var

KRİSTAL Elma ödül dağıtım töreni 11 Haziran 2002 tarihinde Lütfi Kırdar'da yapıldı. Yurt dışında olduğum için geceye katılamadım. Ancak okurlarım ‘‘lütfen sonuçları yorumla’’ diye mesaj üstüne mesaj atıyorlar. Yorumlamak şart oldu.

22.06.2002

Cinsel Gücü Yaratıcı Enerjiye Dönüştürmek

Harikulade enerjinin yüksek gücü, gözle görünür olsaydı insanoğlu onu öylece, kolayca, hoyratça tüketir miydi?

7.12.2015