MENÜ

Cilt Tipleri Neler

Cilt Tipleri Neler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cilt Tipleri Neler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 31 Cilt Tipleri Neler haberi bulunmuştur.

Cilt Tipleri Neler Haberleri

Cilt Tipinizi Biliyor Musunuz

Cilt Tipinizi Biliyor Musunuz?

Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek, cilt tiplerini anlattı.

18.06.2019Kişisel Bakım
Cumhurbaşkanı Erdoğandan flaş Ayasofya açıklaması: Cami olarak ziyarete açabiliriz

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş 'Ayasofya' açıklaması: Cami olarak ziyarete açabiliriz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, canlı yayında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "İzmir'in sadece 14 ilçesindeki CHP listelerinde terör örgütü PKK ile ilişkili 27 kişinin tespit edildiğini biliyorum. Bunların 19'u direkt dağ kadrolarıyla bağlantılı. Sadece bu örnek bile CHP ile PKK arasındaki ittifakı göstermesi açısından çok çarpıcıdır." açıklamasında bulundu. 'Trenden inenler bir daha binemez' sözüne de açıklık getiren Erdoğan, "AK Parti sizin gibi çürük, çarıkları partiye alacak değildir. Dava adamı davasına ihanet etmez. İhanet edenlerle de yürünmez." dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Seçimden sonra Ayasofya'ya giriş ücretsiz olabilir. "Ayasofya'yı müze olarak değil, cami olarak ziyarete açabiliriz." ifadelerini kullandı.

24.03.2019Gündem
7 Hatalı Alışkanlık Cildimizi Yaşlandırıyor

7 Hatalı Alışkanlık Cildimizi Yaşlandırıyor!

Yaşlanmak doğal bir süreç ve bunu önlemek mümkün değildir. Ancak bazı etkenler var ki cildimizin daha erken yaşta yıpranmasına neden olabiliyor.

Kuruyan Ciltlere Cilt Bakımı

Kuruyan Ciltlere Cilt Bakımı

Kuru ciltlerin en sevmediği mevsim olan kış ayları kapımızı çalmışken kuruyan ciltler için cilt bakım önerilerini sıraladık!

19.09.2017Kişisel Bakım
Droneları yakından tanıyın

Drone'ları yakından tanıyın

Son zamanlarda hep drone'lardan bahsediliyor... Peki ama bu garip uçan araçları ne kadar tanıyoruz?

3.12.2015Teknoloji
Kil maskesi nasıl yapılır

Kil maskesi nasıl yapılır

Kil maskesi çok uzun zamandır güzelleşmek için kullanılan bir maske türü. Her türlü cilt tipine uygun olan kil maskesi cildi canlandıran, bakım yapan, doğal bir maske…

21.09.2015Sağlık
Kuş Gribi hakkında her şey

Kuş Gribi hakkında her şey

Dünyayı korkutan kuş gribi virüsü nasıl bulaşıyor, mevsimsel gripten farkı ne, korunmanın yolları neler? İşte 30 soruda "Kuş Gribi "

27.05.2015Sağlık
Beyazperdede Amber gerilimi

Beyazperdede Amber gerilimi

Hollywood’un yükselen yıldızı Amber Heard, henüz 25 yaşında ama olgun bir kadının özgüveniyle konuşuyor. Zeki, tavizsiz ve cesur. Katolik eğitimini bir kenara attı, “Artık ateistim” dedi. Kız arkadaşıyla sarmaş dolaş boy gösterdi. Bu ay onu korku filmlerinin efsanevi yönetmeni John Carpenter’ı 10 yıl sonra sinemaya döndüren “Koğuş” filminde izleyeceğiz. Heard, filmi gösterime girmeden önce Tempo’ya özel röportaj verdi.

2.06.2011Kelebek
Rock’çı adamlar küvete süt sahneye ışık derdinde değil

Rock’çı adamlar küvete süt sahneye ışık derdinde değil

Okan Bayülgen’in temposu giderek hızlanıyor. Haftanın üç günü Kanal D’de canlı yayına çıkan Bayülgen, iki yeni proje için daha kolları sıvadı. Bir yandan Türk rock tarihi konulu altı ciltlik bir resimli rock ansiklopedisi hazırlayan Bayülgen, diğer yandan bu kitabın sergisi üzerinde çalışıyor. Ünlü şovmen, bu ilginç projenin neden ve nasıllarını ilk kez Kelebek’le paylaştı.

10.03.2010Kelebek
AIDS-SORU VE CEVAPLAR

AIDS-SORU VE CEVAPLAR

Türk İç Hastalıkları Uzmanlık Derneği ve Hurriyet.com.tr'den dev işbirliği. 3 bin uzman doktor AIDS'le ilgili tüm sorularınızı cevaplıyor.

23.03.2009Kelebek
Güneşten korunmanın yolları

Güneşten korunmanın yolları

Yazla birlikte her ne kadar güneşle dost olmaya çalışsak da artık güneş bizim eski tanıdığımız güneş olmadığını gösteriyor ve tüm kızgınlığıyla sağlığımıza zarar veriyor.

27.06.2007Sağlık
50 SORUDA KUŞ GRİBİ

50 SORUDA KUŞ GRİBİ

Uzakdoğu Asya’da kuşlar ve kümes hayvanları arasında başlayan ve sonra insanlara geçen kuş gribi tüm dünyayı tehdit ediyor. İşte 50 soruda kuş gribi.

25.04.2007Sağlık
SORU CEVAPLAR 1

SORU CEVAPLAR 1

Sağlığınızla ilgili soru ve sorunlarınızı paylaşabilir ve yol gösterici yanıtlar alabilirsiniz. Ancak unutmayınız ki, sağlık sorunlarınıza çözüm bulmanın en doğru yolu, uzman bir hekime muayene olmaktır. Sorularınıza verilen cevaplar öneri niteliğinde ve bilgilendirme amaçlıdır. Her türlü tıbbi tedavi için mutlaka hekiminize danışınız.

30.03.2007Sağlık
Lekelerden kurtulma zamanı

Lekelerden kurtulma zamanı

Örümcek izi, leylek ısırığı, kiraz lekesi, gülleme... Bunların her biri cilt üzerindeki farklı lekelere verilen ilginç isimler. Yüzlerindeki ben, çil, doğum ve yaşlılık lekeleriyle barışık yaşayanlar çok. Ancak belki bir o kadarı da onlardan kurtulmak istiyor. Son yıllarda geliştirilen bazı yöntemler buna olanak veriyor. Eğer böyle bir sıkıntınız ve niyetiniz varsa, işe başlamanın tam zamanı. Çünkü bu tür işlemler için güneşin az olduğu sonbahar ve kış ayları öneriliyor.

8.12.2006Kelebek
50 soruda kuş gribi

50 soruda kuş gribi

Uzakdoğu Asya’da kuşlar ve kümes hayvanları arasında başlayan ve sonra insanlara geçen kuş gribi tüm dünyayı tehdit ediyor. İşte 50 soruda kuş gribi.

20.01.2006Gündem
10 soruda kuş gribi

10 soruda kuş gribi

UZAKDOĞU ülkelerinin sorunu gibi görülen kuş gribinin Türkiye’ye kadar geldiği laboratuvar tetkikleriyle kesinleşti. İşte 10 soruda kuş gribi hakkında bilmek istedikleriniz.

14.10.2005Gündem
İnsan evrimi üzerine gizemli 8 soru 8 yanıt

İnsan evrimi üzerine gizemli 8 soru 8 yanıt

Yaptığınız her şeyin bir tarihi var. Her sabah uyandığınızda, yataktan kalkmak için atalarınızın yaklaşık 4 milyon yıl önce iki ayağı üzerinde durmasını sağlayan anatomiden yararlanırsınız.

26.09.2003Spor

Yazar Sonuçları

UFAK DOKUNUŞLAR BÜYÜK FARK YARATIR!

Hemen hemen her kadının derdiyken güzellik ve sağlıklı bir cildinin olması, şimdilerde erkekler de Güzellik Merkezlerine yöneldi hatta bazı işlemleri kadınlardan daha çok yaptırır oldu.

28.05.2018

Kolonoskopinizi yaptırdınız mı?

Kolonoskopi kolay uygulanabilen, acısı sızısı olmayan bir inceleme yöntemi. Bağırsaklarınızın içi “kolonoskop” adı verilen ve ucunda ışık yayan bir kamera bulunan aletle neredeyse milim milim taranıyor. Eğer varsa polipler yakalanıp temizleniyor ya da erken dönemde bir kanser söz konusuysa teşhis anında konulabiliyor.

25.10.2016

Cildiniz yaşlanmaya hazır mı

Genç, pürüzsüz, parlak-canlı bir cilt artık herkesin ortak isteği oldu.

5.11.2014

Pasaportumuz var ama işe yaramıyor!

BU yazıyı yazdıktan kısa bir süre sonra uçağa binip Hollanda’ya gideceğim.

Amsterdam Havaalanı’nda pasaport kontrolünde başıma neler geleceğini biliyorum.

1.12.2009

Yaşlanan otonun vergisi artsın ’çevreci’ olan az ödeme yapsın

TOYOTASA Genel Müdürü İbrahim Orhon, "20 yıldan yaşlı otomobilleri hurdaya çıkarmak için mevzuat değişsin, yaşlanan araçlardan daha fazla vergi alınsın. İleri ülkelerde çevreye zarar verme oranı düştükçe, oto vergisi de düşer, biz de aynısını yapalım" dedi.

10.02.2008

Eşinizle yataktaki yerlerinizi değiştirin

Yüzümüzde zaman içinde oluşan ince kırışıklıklıkların sebeplerinden birinin de yataktaki yatış pozisyonlarımızdan kaynaklandığını biliyor muydunuz?

27.09.2007

Seks baş ağrıtır mı

Bu sorunun cevabı ne yazık ki "Evet"tir! Seks baş ağrısını geçirebildiği gibi sebebi de olabiliyor.

28.08.2007

Cilt ağızdan beslenir, dışarıdan desteklenir

Çok sık tekrarladığımız bir kural var: Cilt ağızdan beslenir.

2.04.2007

Güzelliğin büyülü dünyası

Anti-aging, sonsuz güzellik ve gençlik hayalleri kuran kadınların son yıllardaki gözde metodu...

1.11.2005

Akıllı nemlendiriciler

Kış aylarında cildimiz her zamankinden daha fazla neme gereksinim duyuyor. Çünkü hem soğuk, hem de evlerdeki kalorifer dolayısıyla cildimizdeki nem azalıyor.

2.01.2005