MENÜ

Çiçek Dövmeleri

Çiçek Dövmeleri ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Çiçek Dövmeleri haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 16 Çiçek Dövmeleri haberi bulunmuştur.

Çiçek Dövmeleri Haberleri

Filmekimi biletleri 28 Eylül’de satışta...

Filmekimi biletleri 28 Eylül’de satışta...

Venedik Film Festivali’nde Altın Aslan alan ‘Joker’le açılacak 18 Filmekimi, İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından bu yıl TV+ işbirliğiyle 4-13 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek. İstanbul ile birlikte Ankara ve İzmir’de de sinemaseverlerle buluşacak 18. Filmekimi’nin biletleri 28 Eylül Cumartesi günü satışa çıkıyor. İşte filmlerin açıklamalı tam listesi...

23.09.2019Kitap Sanat
Zeyno’dan sonra kadınlara bakış açım değişti

Zeyno’dan sonra kadınlara bakış açım değişti

Tamer Karadağlı ile Harley Davidson’ının üzerindeyken kendimi Amerika’da gibi hissettim. Fonda Def Leppard’ın Hysteria’sı çalıyordu, sanki bir filmin içine girmiştik ve Teksas yollarında ilerliyorduk. Bu güzel ortamda yaptığımız sohbette en hoşuma giden Tamer’in kendine olan güveni ve dürüst cevapları oldu. Mış gibi yapmadan, içinden geldiğince, son derece samimi bir dille anlattı kendini. Bu satırlarda pişmanlık duymadığı hataları, eski eşi Arzu Balkan ve kızı Zeyno’yla olan ilişkisi, oyunculuğa bakışı ve tabii Harley tutkusunu okuyacaksınız.

4.05.2013Kelebek
Dövmede yaratıcılık savaşları Benim dövmem seninkini döver

Dövmede yaratıcılık savaşları Benim dövmem seninkini döver

Farkında mısınız etrafımızdaki dövmeli insan sayısı her gün artıyor. Alt komşumuzun oğlunda, kuaförümüzde, gittiğimiz restoranın şefinde, garsonunda, iş arkadaşımızda, sevgilimizde, patronumuzda, herkeste dövme var. Belki sizde de var! Eskiden barbarlara özgü olduğu düşünülen, denizcilerle, suçlularla, çetelerle özdeşleşen dövme, önce şarkıcılar, film yıldızları, mankenler gibi göz önünde olanların tutkusu haline geldi, sonra herkese yayıldı.

1.08.2008Kelebek
CHPden Çiçeke Patrona Halil benzetmesi

CHP'den Çiçek'e 'Patrona Halil' benzetmesi

Adalet Bakanı Cemil Çiçek'e “Türkiye laiktir, laik kalacak” sloganı üzerinden siyaset yapanları “siyasi maganda” olarak nitelemesine tepki gösteren CHP Grup Başkanvekili Kemal Anadol, “Kabakçı Mustafa veya Patrona Halil üslubuyla, 'Türkiye laiktir, laik kalacak' diyenleri, siyasi maganda olarak nitelemek, kendi öz kimliklerini ve hala vücutlarında duran dövmeleri teşhir etmekten başka bir şey değil” dedi.

27.11.2006Gündem
CHPli Anadoldan siyasi magandaya tepki

CHP'li Anadol'dan 'siyasi maganda'ya tepki

CHP Grup Başkanvekili Kemal Anadol, “Türkiye laiktir, laik kalacak” sloganı üzerinden siyaset yapanları “siyasi maganda” olarak niteleyen Adalet Bakanı Cemil Çiçek'e tepki gösterdi.

27.11.2006Gündem
Çılgın kızlar meleğe dönüştü

Çılgın kızlar meleğe dönüştü

Hollywood'un Angelina Jolie, Pamela Anderson, Jennifer Lopez, Winona Ryder gibi birbirinden çılgın geçmişe sahip güzelleri imaj değiştirerek birer iyilik meleğine dönüştü. İnternetteki “netscape” sitesinin yaptığı derleme, şov dünyasının çılgın kızlarının nasıl birer “meleğe” dönüştüğünü ortaya koydu.

16.11.2004Gündem

Yazar Sonuçları

Neden dövme yaptırıyoruz?

İbrahim Tatlıses, vücudundaki dövme sayısı 35’e çıkan oğlu İdo’yu daha fazla dövme yaptırmaması konusunda uyarmış. İdo da “Bu bir nevi bağımlılık” demiş.

31.08.2015

Başbakan futbolu kendine bağlasın

RESMİ sitelerde hakemlere hakaretler yağıyor ama benim hakemim kafasını kaldıramıyor. Niye? Kaldıramaz, çünkü federasyon hakemine sahip çıkmıyor. Merkez Hakem Kurulu derseniz, ortalarda yok.

18.09.2007

İnsan derisi tuval oldu

İngiliz kaşif Kaptan James Cook, 1768-1771 arasında çıktığı, denizden dünya turunda güney Pasifik adalarında yerli halkın dövmeli vücutlarını görmüş.

30.01.2005