MENÜ

Chp Seçim Bildirgesi

Chp Seçim Bildirgesi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Chp Seçim Bildirgesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Chp Seçim Bildirgesi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 227 Chp Seçim Bildirgesi haberi bulunmuştur.

Chp Seçim Bildirgesi Haberleri

Kılıçdaroğlu, İnce ile 10 miting yapacak

Kılıçdaroğlu, İnce ile 10 miting yapacak

Partisinin aday tanıtımı ve seçim bildirgesini açıkladıktan sonra kampanya dönemini başlatan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ile 10 miting yapması planlanıyor.

29.05.2018Gündem
CHP seçim bildirgesi 24 Mayısta açıklanacak

CHP seçim bildirgesi 24 Mayıs'ta açıklanacak

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, bu hafta miting programına, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İYİ Parti adayı Meral Akşener ile ortak noktası olan Rize ile devam edecek. CHP seçim bildirgesini ise 24 Mayıs'ta açıklayacak.

8.05.2018Gündem
Davutoğluna seçim bildirgesini gönderdi

Davutoğlu'na seçim bildirgesini gönderdi

CHP, Başbakan Ahmet Davutoğlu'na seçim bildirgesi gönderdi.

4.05.2015Gündem
CHP İstanbul milletvekili adaylarını tanıttı, toplantı alanına giren kedi herkesi güldürdü

CHP İstanbul milletvekili adaylarını tanıttı, toplantı alanına giren kedi herkesi güldürdü

CHP, 7 Haziran seçimlerinde İstanbul’da yarışacak 88 milletvekili adayını, CHP İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın’ın ev sahipliğinde Kadıköy Belediyesi’nin Moda’daki Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantı tanıttı.

15.04.2015Gündem
SSK tasarısı Mecliste kavgaya yol açtı

SSK tasarısı Meclis'te kavgaya yol açtı

SSK hastanelerinin Sağlık Bakanlığı'na devrini öngören yasa tasarısı görüşülürken CHP'liler Bakan Akdağ'ın üzerine yürüdü. Akdağ CHP'lilere sert tepki gösterdi.

24.11.2004Gündem
Atatürk ve arkadaşları bugün bizimle Türkiye’ye baksalardı ‘Bardağın  yarısı dolu, devam’ derlerdi

Atatürk ve arkadaşları bugün bizimle Türkiye’ye baksalardı ‘Bardağın yarısı dolu, devam’ derlerdi

100 yıl önce bugün Cumhuriyet’in ilk adımı atıldı. Mustafa Kemal, Samsun’a indiğinde sadece Milli Mücadele’yi değil, modern bir ülkeyi de planlamaya başlamıştı. O kahramanlar önce bağımsızlığımızı kazandılar.

19.05.2019Hürriyet Pazar
Cumhurbaşkanı Erdoğandan sürpriz programda çok çarpıcı mesajlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sürpriz programda çok çarpıcı mesajlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sadece sosyal medya hesaplarından takip edilebilecek sürpriz bir programda gençlerle buluştu. Erdoğan dövizde yaşanan dalgalanmaya değinerek, "Tüm bunlar Batı'nın, başta Amerika'nın, Türkiye'yi sıkıştırma operasyonlarıdır.  Şimdi son olarak döviz, faiz kur sıkıştırma operasyonları ne oldu? Ters tepti. Şimdi Türk Lirası bulamıyorlar. Ödeme yapma noktasında sıkıntıya düştüler. İş ters döndü. Bunu yapamayınca da şu anda Türk Lirası prim yaparken, dolar düşmeye yöneldi" dedi.

28.03.2019Gündem
Son dakika... Adalet Bakanı Gülden PKK ile bağlantılı adaylar hakkında önemli açıklama

Son dakika... Adalet Bakanı Gül'den PKK ile bağlantılı adaylar hakkında önemli açıklama

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Anadolu Ajansı Editör Masası'na konuk oldu ve gündeme dair önemli değerlendirmelerde bulundu.

25.03.2019Gündem
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Beklediğimiz sonucu elde edeceğiz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Beklediğimiz sonucu elde edeceğiz

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, "Beklediğimiz sonucu elde edeceğiz. Ankara'yı, İstanbul'u, Bursa'yı, Adana'yı, Mersin'i alacağız. Hiç kimsenin endişesi olmasın. Atmosfer, toplum ve saha bize bütün bu gerçekleri gösteriyor." dedi.

12.03.2019Gündem
Erdoğan: Şehirleri ileri taşımanın sözünü veriyoruz

Erdoğan: Şehirleri ileri taşımanın sözünü veriyoruz

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin yerel seçimlere dönük taahhütlerini içeren 11 maddelik manifestosunu açıkladı. Belediyelerde hakka, adalete, hukuka aykırı davranan hiç kimsenin gözünün yaşına bakmayacağını söyleyen Erdoğan, “Halkımıza, yeni bir heyecanla şehirlerimizi daha ileriye taşımanın sözünü veriyoruz” dedi.

1.02.2019Gündem
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Partinin seçim manifestosunu açıkladı.. İşte 11 madde

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti'nin seçim manifestosunu açıkladı.. İşte 11 madde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin 11 maddeden oluşan seçim manifestosunu açıkladı. Manifestoda yer alan 11 madde; Şehir planları, Altyapı ve Ulaşım, Kentsel Dönüşüm, Benzersiz Şehirler, Akıllı Şehirler, Çevreye Saygılı Şehirler, Sosyal Belediyecilik, Yatay Şehirleşme, Halkla Birlikte Yönetim, Tasarruf ve Şeffaflık, Değer Üreten Şehirler oldu... Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında "Cumhur İttifakı bizim için bir beka meselemizdir. Gayretimiz bu anlayışla devam edecek." diye konuştu.

31.01.2019Gündem
CHP’de Öztürk krizi

CHP’de Öztürk krizi

CHP Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz’ın ‘Türkçe ezan’ çıkışıyla başlayan kriz dün karşılıklı açıklamalarla tırmandı.

9.11.2018Gündem
CHPden Anadolu kalkınma kuşağı

CHP'den Anadolu kalkınma kuşağı

CHP’nin ekonomi, demokrasi, eğitim, toplumsal barış ve dış politika konularındaki beş temel soruna çözüm önerilerine yer verilen seçim bildirgesinde, ekonomik vaatler dikkat çekti. Bildirgede ‘Anadolu Kalkınma Kuşakları Projesi’ yer aldı. Projeye göre Türkiye beş kalkınma bölgesine ayrılacak ve buna göre politikalar izlenecek.

26.05.2018Gündem
CHPnin seçim bildirgesini açıkladığı toplantıdan fotoğraflar

CHP'nin seçim bildirgesini açıkladığı toplantıdan fotoğraflar

CHP'nin seçim bildirgesi ve aday tanıtım toplantısı yapıldı. Toplantıya Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu; eşi Selvi Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ve eşi Ülkü İnce ile beraber geldi. Toplantı öncesi milletvekili adaylarının fotoğraf çekimleri gerçekleştirildi.

26.05.2018Gündem
İşte CHPnin seçim bildirgesi

İşte CHP'nin seçim bildirgesi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 24 Haziran seçimleri için seçim bildirgesini açıkladı.

26.05.2018Gündem
CHPde büyük gün... Kılıçdaroğlu seçim bildirgesini açıkladı...

CHP'de büyük gün... Kılıçdaroğlu seçim bildirgesini açıkladı...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 24 Haziran seçimleri için seçim bildirgesini açıklaması ile CHP'nin seçim bildirgesinde yer alan konu başlıkları da ortaya çıktı. 'Türkiye'nin 5 temel sorunu' üzerine kurgulanan bildiride, ekonomi, demokrasi, eğitim, toplumsal barış ve dış politika alanlarındaki vaatler anlatılıyor; Nevruz'un resmi tatil ilan edilmesi vaadi de dikkat çekti. Kılıçdaroğlu, vaatlerini açıklarken ''Asgari ücret net 2 bin 200 lira ve vergisiz olacak. En düşük emekli aylığı bin 500 lira olacak.'' dedi.

26.05.2018Gündem
CHPnin aday tanıtım toplantısının günü değişti

CHP'nin aday tanıtım toplantısının günü değişti

CHP'nin daha önce 24 Mayıs Perşembe günü yapılacağı açıklanan seçim bildirgesi ve aday tanıtım toplantısı hafta sonuna alındı.

22.05.2018Gündem
19 Mayıs manifestosu

19 Mayıs manifestosu

-Yeni anayasa, yeniden parlamenter sistem -Temel hedef barış ve huzur -Asgari ücretliye 2 bin 200 TL -Her aileye bir ev ve bir maaş

19.05.2018Gündem
CHPnin seçim bildirgesinde sona gelindi

CHP'nin seçim bildirgesinde sona gelindi

Yazım çalışmaları büyük ölçüde tamamlanan CHP'nin seçim bildirgesi, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun onayının ardından önümüzdeki hafta kamuoyuyla paylaşılacak. CHP bildirgesinde asgari ücretin en az 2 bin lira olması, taşerona şartsız kadro, "Aile Sigortası" gibi sosyal devletin güçlendirilmesine yönelik vaatler yer alacak. Bildirgede, emeklilere dini bayramlarda birer maaş ikramiye verilmesi, OHAL'in kaldırılması ve Doğu Anadolu Bölgesinin bir üretim üssü olmasını içeren "Merkez Türkiye" projesine vurgu yapılacak. Farklı kesimlere yönelik sürpriz vaatlerin de bildirgede yer alması bekleniyor.

16.05.2018Gündem
CHPden İsraile sert sözler

CHP'den İsrail'e sert sözler

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, "Gazze'de katliam var. Bu katliamı kınıyoruz. Trump ve İsrail Ortadoğu' nun bağrına bir hançer saplamıştır" dedi.

14.05.2018Gündem
Ecevitin 77deki rüzgârını görüyoruz

'Ecevit'in 77'deki rüzgârını görüyoruz'

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Denizli’de, kent turu attıktan sonra miting alanına geldi. İnce konuşmasına “Tamam mı gari, yetti mi gari” sözleriyle başladı. 16 yıldır milletvekili olduğunu, sayısız miting ve toplantı yaptığını söyleyen İnce, “Denizli’de şehir içinde gördüğüm bu coşkuyu hiçbir alanda görmedim. ‘Rahmetli Ecevit’in aynı 77’deki rüzgârını görüyoruz’, diyorlar" dedi. İnce özetle şöyle konuştu:

12.05.2018Gündem
Kılıçdaroğlu, CHPnin cumhurbaşkanı adayını resmen açıkladı

Kılıçdaroğlu, CHP'nin cumhurbaşkanı adayını resmen açıkladı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partilerinin cumhurbaşkanı adayının Yalova Milletvekili Muharrem İnce olduğunu açıkladı.

4.05.2018Gündem
Kemal Kılıçdaroğlu, Adalet Kurultayının sonuç bildirgesini açıkladı

Kemal Kılıçdaroğlu, Adalet Kurultayı'nın sonuç bildirgesini açıkladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çanakkale'deki Adalet Kurultayı'nın sonuç bildirgesini açıkladı. 'Korku zinciri kırıldı' diyen Kılıçdaroğlu şunları söyledi: Bu düzen değişmelidir ve mutlaka değişecektir. Bu düzeni adalet ve huzur talebi ekseninde oluşacak kollektif demokratik bir güç değiştirecektir.

29.08.2017Gündem
Kemal Kılıçdaroğlundan 1 Kasım yorumu

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan 1 Kasım yorumu

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partinin Ankara'daki genel merkezinde, 1 Kasım seçimleri sonrası ilk açıklamasını yaptı.

1.11.2015Gündem
Kılıçdaroğlu: Anayasanın ilk 4 maddesi tartışılmaz

Kılıçdaroğlu: Anayasanın ilk 4 maddesi tartışılmaz

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu NTV canlı yayınında Oğuz Haksever'in yönettiği programda gazeteciler Murat Yetkin ve Ali Bayramoğlu'nun sorularını yanıtladı. Kılıçdaroğlu, Koza İpek Grubu'na kayyum atanması konusundaki sorulara ''Makul şüpheyle sizi tutuklayabilirler, malınıza haciz koyabilirler. Bunların olmaması gerekir'' dedi. Kılıçdaroğlu ayrıca, "Anayasanın ilk 4 maddesi bizim açımızdan tartışma konusu olmaz" dedi.

27.10.2015Gündem
CHP’li gençler alanlarda oy istiyor

CHP’li gençler alanlarda oy istiyor

İZMİR’in Aliağa İlçesi’nde, CHP Gençlik Kolları üyeleri, farklı noktalarında kurdukları stantlarda broşür dağıtarak seçmenden destek istiyor.

21.10.2015Ege
Kemal Kılıçdaroğlu: Bunun sözünü veriyorum

Kemal Kılıçdaroğlu: Bunun sözünü veriyorum

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Şunu bütün vatandaşlarımın bilmesini isterim, terör nereden gelirse gelsin, kimden gelirse gelsin, hangi amaçla gelirse gelsin, Türkiye'deki bütün siyasi partilerin teröre karşı açık, net tavır takınması lazım. Hep beraber terörü lanetlememiz lazım. Terörden bıktık artık. Bunu yapmayan siyasi partiler bu ülkeye hizmet eden partiler değildir" dedi. Kılıçdaroğlu, "CHP olarak bütün vatandaşlarıma açık ve net şu güvenceyi veriyorum, bu toplumun birleştirici gücü olacağız, asla bölünmeye izin vermeyeceğiz, bunun sözünü veriyorum." diye konuştu.

16.10.2015Gündem

Yazar Sonuçları

Kampanya Notlarım 2: CHP'nin Hedefi Yüzde 30,46!

Birincisini dün AK Parti üzerine yazdığım Kampanya Notlarımın ikincisinde CHP'yi ele alacağım. Soru aynı: CHP'nin yerinde olsam nasıl bir kampanya yürütürdüm?

22.04.2015

CHP Kürt sorununda ne öneriyor

CHP, 24 Haziran seçimlerine gidilirken Kürt sorununda seçmenin karşısında nasıl bir mesajla çıkıyor?

31.05.2018

Doğruluğunu kanıtlayamıyorsak

“TOSUN Paşa izni çıkmadı” başlıklı haber, “Yeşilçam’ın unutulmaz filmlerinden ‘Tosun Paşa’yı yeniden çekmek için Arzu Film’e başvuran Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz’a ‘Hayır’ yanıtı verildiğini” duyuruyordu.

6.05.2018

Konya’ya da ‘ceza’ verilecek mi

FUTBOL Federasyonu Hukuk Kurulu her hafta bir sürü kulübü Ceza Kurulu’na sevk ediyor.

29.10.2015