MENÜ

Chp Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Adıgüzel

Chp Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Adıgüzel ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Chp Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Adıgüzel haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6 Chp Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Adıgüzel haberi bulunmuştur.

Chp Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Adıgüzel Haberleri

CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Adıgüzel kimdir

CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Adıgüzel kimdir?

Mustafa Adıgüzel, CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterildi. 25. Dönemde Ordu Milletvekili seçilen Mustafa Adıgüzel’in hayatı ve siyasi kariyeri hem Ordu’da ikamet eden hem de diğer seçmenler tarafından merak ediliyor. Peki, CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Adıgüzel kimdir?

28.03.2019Gündem
CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Adıgüzel kimdir

CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Adıgüzel kimdir?

CHP Ordu Milletvekili ve aynı zamanda TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu üyesi olan Mustafa Adıgüzel, partisinin 31 Mart Yerel Seçimlerin'nde Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu. Bu gelişmenin ardından, Mustafa Adıgüzel'in kim olduğu merak konusu oldu. Peki, Mustafa Adıgüzel kimdir? İşte, CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Adıgüzel hakkında detaylar...

7.02.2019Gündem
Kılıçdaroğlu Orduda konuştu

Kılıçdaroğlu Ordu'da konuştu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Özellikle geçmiş seçimlerde AK Parti'ye oy vermiş kardeşlerime seslenmek isterim. 17 yıl omuzunda taşıdın. 17 yıldır ne istediysen verdin. 17 yılda Allah'a aşkına bu fındık sorunu çözülmez mi?" dedi.

22.03.2019Gündem
17 milletvekili başkanlık yarışında

17 milletvekili başkanlık yarışında

YEREL seçimlerde 17 milletvekili belediye başkanı olmak için yarışacak. AK Parti’den 3, CHP’den 5, HDP’den 6, İYİ Parti’den 2, bağımsız olarak da 1 milletvekili aday oldu.

21.02.2019Gündem
MHP’deyken partileri tehdit eden Bucak CHP Siverek adayı

MHP’deyken partileri tehdit eden Bucak CHP Siverek adayı

CHP, aday tanıtım toplantısı yapacağı 10 Şubat öncesi 16 yerde yarışa girecek adayını daha açıkladı. İstanbul’un Maltepe ve Silivri ilçelerinde mevcut isimlerle yola devam etme kararı alan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde MHP adayı olarak başvuran, işbirliği çerçevesinde bu ilçe AK Parti’ye verilince açıkta kalan Mehmet Fatih Bucak’ı aday göstermesi dikkat çekti. Bucak, daha önce Parti Meclisi’ne sunulmuş ancak açık oylama talebi üzerine geri çekilmişti.

8.02.2019Gündem
CHP ön seçim sonuçları açıklandı

CHP ön seçim sonuçları açıklandı

CHP'de Parti Meclisi'nin aldığı karar doğrultusunda 45 seçim bölgesinde hakim denetiminde ön seçimler yapıldı.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da İzmir 2’inci bölgeden girdiği ve 41 il, 45 seçim bölgesini kapsayan önseçimler bugün yapıldı. Yaklaşık 760 bin CHP üyesinin oy kullanma hakkının bulunduğu önseçime katılım yüzde 50 seviyesinde kaldı.

30.03.2015Gündem