MENÜ

Cheryl Tweedy

Cheryl Tweedy ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cheryl Tweedy haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8 Cheryl Tweedy haberi bulunmuştur.

Cheryl Tweedy Haberleri

Kocasından frikik önlemi

Kocasından frikik önlemi

Cheryl Tweedy’nin kocası ünlü futbolcu Ashley Cole, arabadan inerken frikik vermemesi için eşinin eteğini kapattı.

24.11.2009Gündem
Benimle evlenir misin

Benimle evlenir misin

Ünlü sanatçıların her şeyi olduğu gibi evlilik teklifleri de farklı... OK dergisi son sayısında ünlülerin evlenme tekliflerini haber yaptı. İşte ünlülerin ilginç evlenme tekliflerinden dört örnek.

29.01.2007Kelebek
Beckham kapışması

Beckham kapışması

Alman basını, İngiltere Milli Takımı Kaptanı Beckham’ın ailesine saldırınca iki ülke basını arasındaki gerilim tırmanıp atışma başladı.

13.06.2006Spor
Müzmin nişanlılar

Müzmin nişanlılar

Gösteri dünyasının ünlüleri arasında uzun süre nişanlı kalmak moda oldu. Nişanlı çiftlerin bazıları çocuk sahibi olsalar da, evlenmek için acele etmiyorlar. İşte müzmin nişanlılar...

8.05.2006Kelebek
İlk buluşmalar unutulmaz

İlk buluşmalar unutulmaz

Üç ünlü çift, Sevgililer Günü’nde nostalji rüzgarına kapıldı ve OK dergisine ilk buluşmalarını anlattı. İşte unutulmaz buluşmalar...

13.02.2006Kelebek
Beckham’ların izinde

Beckham’ların izinde

İngiliz futbolcu David Beckham ile şarkıcı eşi Victoria, artık Madrid’de yaşasalar da, İngiliz futbolcuları ve sevgilileri onları taklit etmeyi sürdürüyor. Bu çiftlere son örnek ise şarkıcı Cheryl Tweedy ile futbolcu sevgilisi Ashley Cole.

21.06.2005Kelebek