MENÜ

Charles Ward

Charles Ward ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Charles Ward haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 21 Charles Ward haberi bulunmuştur.

Charles Ward Haberleri

Sevgilisi teknede başka bir erkekle sevişirken yakaladı

Sevgilisi teknede başka bir erkekle sevişirken yakaladı

İngiltere'de sevgilisi tarafından teknede başka bir adamla sevişirken yakalanan kadın, erkek arkadaşını bıçaklayarak öldürdü.

8.04.2015Dünya
İngiltere’nin en genç cinayet tanığı ifade verdi

İngiltere’nin en genç cinayet tanığı ifade verdi

İngiltere’nin başkenti Londra’da 24 yaşındaki Julie Beattie’nin partneri Ashley Williams tarafından önce dövülüp sonra da yakılarak öldürülmesine şahit olan 4 yaşındaki bir erkek çocuğu İngiltere Merkezi Ceza Mehkemesi Old Bailey’de ifade verdi.

10.08.2014Avrupa
İnternetin gerçek ünlüleri eleştirileri beraberinde getirdi

'İnternetin gerçek ünlüleri' eleştirileri beraberinde getirdi

Tarihi figürlerin internet ortamındaki ününü hesaplamak için özel bir arama motoru geliştiren bilim insanları, gelmiş geçmiş en ünlü kişinin Hz. İsa olduğunu tespit ettiklerini açıkladı. Ancak tarihçilerin bulgulara itirazları var.

16.12.2013Dünya
Tarihte kim daha büyük

Tarihte kim daha büyük

Tarihi figürlerin internet ortamındaki ününü hesaplamak için arama motoru geliştiren bilimciler, gelmiş geçmiş en ünlü kişinin Hz. İsa olduğunu tespit ettiklerini açıkladı. Ancak tarihçilerin itirazları var.

15.12.2013Gündem
10 bin kilometre geldi, Saygunu anlattı

10 bin kilometre geldi, Saygun'u anlattı

Teksaslı piyanist Woodard, 1997'de New York Times'ta Stephen Kinzer'ın makalesini okudu. "Klasik Müzik Apolitik midir? Türkiye'de değil" başlıklı yazı, müziğin devlet tarafından ideolojik kullanımını eleştirel bakışla anlatıyordu.

20.03.2007Gündem
Cannes Lions 2018 juri üyelerini açıkladı

Cannes Lions 2018 juri üyelerini açıkladı

21 Mayıs 2018- Uluslararası Yaratıcılık Festivali Cannes Lions, dünyanın her yanından katılan en iyi yaratıcı işleri ödüllendirecek 413 juri üyesini açıkladı.

25.05.2018Ekonomi
AB Büyükelçileri Adanada (2)

AB Büyükelçileri Adana'da (2)

AB Büyükelçileri Adana'da (2)

8.12.2016Adana
36 saatte New Orleans

36 saatte New Orleans

Bu şehirde hafta sonu, cuma günü öğle saatlerinde şık giyimli bir öğle yemeği güruhunun Fransız Mahallesi’ndeki Galatoire’s adlı restorandan ellerinde kokteyl kadehleriyle çıktığı anda başlar.

28.04.2013Seyahat
Düşesin Gökova keyfi

Düşesin Gökova keyfi

Muğla’nın Bodrum İlçesi'ne tatile gelen İngiltere Düşesi Camilla, yakınlarıyla bindiği süper lüks yatla Gökova’nın cennet koylarını gezdi. Yatın üzerinde mavi mayosuyla güneşlenen ve bol bol kitap okuyan Camilla keyifli olduğu görüldü.

6.09.2012Ege
CAMILLA BODRUMDA

CAMILLA BODRUM'DA

İNGİLTERE Prensi Charles’ın eşi Camilla, altı kişilik bir kafileyle Bodrum’a gelerek, lüks bir yat ile mavi yolculuğa çıktı.

6.09.2012Kelebek
PRENS CHARLES’İN EŞİ CAMİLLA BODRUM’DA

PRENS CHARLES’İN EŞİ CAMİLLA BODRUM’DA

İngiltere Prensi Charles’ın eşi Camilla, altı kişilik bir kafileyle Bodrum’a gelerek, lüks bir yat ile mavi yolculuğa çıktı.

5.09.2012Gündem
485 milyon sterlinlik transfer yapıldı

485 milyon sterlinlik transfer yapıldı

İngiltere Premier League'de yaz transfer dönemi dün gece yarısı sona ererken, Sergio Aguero'yu kadrosuna katmak için 38 milyon sterlin harcayan Manchester City, bu transfer dönemine de damgasını vurdu.

1.09.2011Futbol
8 yeni film vizyonda

8 yeni film vizyonda

Sinemaseverler bu hafta komediden, gerilim sahnelerine kadar biri yerli 8 yeni filmle buluşacak.

3.06.2011Gündem
Sinema

Sinema

2.06.2011Kelebek
Düşese çakma taç

Düşese çakma taç

İngiliz kraliyet ailesine gelin giden Kate Middleton’ın dünya çapında iki milyar kişinin izlediği 29 Nisan’daki düğününde taktığı tacın 6.5 sterlin (17 TL) değerinde olduğu ortaya çıktı.

9.05.2011Gündem
Dünyanın en güzel 10 şatosu

Dünyanın en güzel 10 şatosu

Farklı ülkelerde, farklı mimaride, farklı manzaraya ve kullanım amacına sahip pek çok saray, şato ya da kale var. Her biri görülmeye değer. Ama bazıları sıradışı özellikleriyle ön plana çıkıyor. Mimarisi, dekorasyonu ya da manzarasının benzersizliğiyle gezginlerin görmesi gereken yerler listesinde vazgeçilmez hale geliyor.

4.07.2010Seyahat
Bütün zamanların en romantik filmleri

Bütün zamanların en romantik filmleri

Sevginin günü 14 Şubat yaklaşırken, internet sitesi “msn”, tüm zamanların en romantik 20 filmini seçti. Listede “Rüzgar Gibi Geçti”, “Casablanca”, “Roma Tatili” gibi klasiklerin yanında, ”Hayalet”, “Ay Çarpması”, “Bridget Jones'un Günlüğü” gibi bugünün sinemasından filmler de yer aldı.

12.02.2007Gündem

Yazar Sonuçları

Ben olsam yatırım için İrlanda’yı seçerim

TÜRKİYE-İrlanda İş Konseyi Başkanı Hakan Karaalioğlu, Dublin’in en yüksek binasını işaret etti:

27.04.2017

‘Rosemary’nin değil Mia’nın bebeği…

Haftanın gerilimi ‘Annabelle’de genç bir çiftin hayatını tarumar eden oyuncak bir bebeğin öyküsünü izliyoruz. Film öykü bazında vasat ama birkaç sahnesi literatüre girecek ve korku eşiğimizi bir hayli yükseltecek düzeyde…

24.10.2014

Biyoterör komplo teorisi değil gerçeğin ta kendisidir

İnsan, hayvan ve bitkilere, biyolojik silahlarla yapılan saldırılar henüz zamanında fark edilemiyor, fark edilse bile failin kim olduğunu bulmaya yönelik olay yeri incelemesinin nasıl yapılacağı, delillerinin nasıl toplanıp, nasıl analizleneceği tam bilinemiyor.

28.01.2006