MENÜ

Çeyrek Altin Ne Kadar

Çeyrek Altin Ne Kadar ile ilgili tüm haberleri, son dakika Çeyrek Altin Ne Kadar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Çeyrek Altin Ne Kadar haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.760 Çeyrek Altin Ne Kadar haberi bulunmuştur.

Çeyrek Altin Ne Kadar Haberleri

Altının gramı güne yükselişle başladı - Altın fiyatları bugün ne kadar oldu

Altının gramı güne yükselişle başladı - Altın fiyatları bugün ne kadar oldu?

Altın fiyatlarına yönelik araştırmalar haftanın ilk işlem gününde olduğu gibi son gününde de devam ediyor. Yatırımlarını doğru şekillendirmek isteyen vatandaşlar, hem Kapalıçarşı hem de serbest piyasadaki altın fiyatlarını anlık takip ediyor. Dün dolar kurundaki artışların etkisiyle alış ağırlıklı bir seyir izleyen altının gram fiyatı, günü önceki kapanışa göre yüzde 1,07 değer kazancıyla 188,7 liradan tamamladı. Peki çeyrek ve gram altın bugün ne kadar oldu?

31.05.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 31 Mayıs çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları ne kadar oldu? 31 Mayıs çeyrek altın fiyatı

Mayıs ayının son gününün gelmesiyle birlikte altın fiyatı araştırmaları hız kazandı. Altın fiyatları hakkında fikir sahibi olmak isteyen vatandaşların güncel altın fiyatı sorgulamaları devam ediyor. Vatandaşlar ve yatırımcılar özellikle piyasanın gözdesi çeyrek altın fiyatlarının nabzını tutmak istiyor. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? Altının gram fiyatı ne kadardan işlem görüyor?

31.05.2018Ekonomi
Son gelişmelerle altın fiyatları ne kadar oldu Gram ve çeyrek altın fiyatları

Son gelişmelerle altın fiyatları ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın fiyatları

Gün sonuna doğru, Merkez Bankası'nın yapmış olduğu açıklamalarla birlikte düşüş eğilimi gösteren gram ve çeyrek altın fiyatları, piyasayı yakından takip eden vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediliyor. Genellikle gram ve çeyrek altın bazında sorgulanan fiyatlar, piyasaların kapanmasına saatler kala araştırılmaya başlandı. Peki, güncel altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, detaylı bilgiler

28.05.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu Çeyrek altın ve gram altında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ve gram altında son durum

Akşam saatlerinin gelmesiyle birlikte altın piyasaları hakkındaki son durum araştırmaları hız kazandı. Güncel altın fiyatları hakkında fikir edinmek isteyen vatandaşlar özellikle çeyrek altının ne kadardan işlem gördüğünü ve piyasalardaki gram altının son durumunu inceliyor. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? Yarım altın ne kadar? Altının gramı ne kadardan işlem görüyor?

27.05.2018Ekonomi
Çeyrek altın ne kadar oldu İşte altın fiyatlarında son durum

Çeyrek altın ne kadar oldu? İşte altın fiyatlarında son durum

Akşam saatlerinin yaklaşmasıyla birlikte altın fiyatları da merak konusu oldu. Günün en çok konuşulanlarından olan altın fiyatları özellikle yatırımcılar ve hediyelik altın alacak kişiler tarafından sorgulanıyor. Peki, çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar?

25.05.2018Ekonomi
Gram altın ve çeyrek altın ne kadar oldu 25 Mayıs güncel altın fiyatları

Gram altın ve çeyrek altın ne kadar oldu? 25 Mayıs güncel altın fiyatları

Yeni günün başlamasıyla birlikte altın piyasalarındaki son durum ve güncel altın fiyatları araştırılmaya başlandı. 25 Mayıs altın fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyen yatırımcılar ve vatandaşlar, 'Çeyrek altın ne kadar oldu' 'Altının gram fiyatı ne kadar?' gibi sorulara yanıt arıyor. Peki, altın ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

24.05.2018Ekonomi
Gram altın ve çeyrek altında son durum nasıl 24 Mayıs güncel altın fiyatları

Gram altın ve çeyrek altında son durum nasıl? 24 Mayıs güncel altın fiyatları

Altın fiyatları doların Fed tutanaklarının ardından kayıplarını artırmasıyla art arda ikinci günde de hafif yükseldi. Vatandaşlar ise güncel altın fiyatları hakkında bilgi edinmek ve altın piyasalarının nabzını tutmak için, 24 Mayıs çeyrek altın fiyatları hakkında bilgi almak istiyor. Peki, altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadara satılıyor?

23.05.2018Ekonomi
Altın fiyatlarında son durum ne Çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar oldu

Altın fiyatlarında son durum ne? Çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar oldu?

Altın fiyatları jeopolitik belirsizliklerin yaşandığı ve doların hafif zayıf seyir izlediği bir ortamda altın fiyatlarında da sık sık hareketlilik yaşanıyor. Altının gram fiyatı, haftanın son işlem gününe düşüşle başlamasının ardından 185 lira seviyesini derledik. Peki haftanın son işlem gününde çeyrek altın ne kadar oldu? İstanbul Kapalıçarşı'da alınıp satılan altın türlerinin, önceki kapanış ve bugünkü son durumu derledik.

18.05.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 10 Mayıs çeyrek altında son durum

Altın fiyatları ne kadar oldu? 10 Mayıs çeyrek altında son durum

Akşam saatlerinin gelmesiyle birlikte 10 Mayıs altın fiyatları merak konusu oldu. Altın piyasalarındaki son durumu ve çeyrek altının güncel fiyatını merak eden vatandaşlar aramalarına hız verdi. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadardan işlem görüyor?

9.05.2018Ekonomi
Altın fiyatları haftanın son işlem günü ne kadar Güncel çeyrek ve gram altın fiyatı

Altın fiyatları haftanın son işlem günü ne kadar? Güncel çeyrek ve gram altın fiyatı

Dolar kurunun rekor üstüne rekor kırması ardından altın piyasasındaki durum da merak konusu oldu. Dolar kuru ve altının ons fiyatındaki değer kazançlarının etkisiyle alış ağırlıklı bir seyir izleyen altının gram fiyatı günü önceki kapanışa göre yüzde 1,4 primle 177,7 liradan tamamladı. Peki çeyrek ve gram altında son durum ne? İşte 4 Mayıs tarihli altın fiyatları!

4.05.2018Ekonomi
Çeyrek altın ne kadar oldu 1 Mayıs güncel altın fiyatları

Çeyrek altın ne kadar oldu? 1 Mayıs güncel altın fiyatları

Yatırımcıların ve hediyelik satın almak isteyenlerin merakla araştırdığı altın fiyatları, günün en çok merak edilen konularından biri oldu. Altın piyasalarındaki son durumu ve önemli gelişmeleri takip eden yatırımcılar, güncel altın fiyatlarını sorguluyor. Fiyatı ve son durumu en çok merak edilen altın türü ise çeyrek altın oldu. Peki, çeyrek altın ne kadar? gram altında son durumu ne?

1.05.2018Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar Çeyrek altın ve Dolarda son durum

Altın fiyatları bugün ne kadar? Çeyrek altın ve Dolarda son durum

Öğle saatlerinin gelmesiyle birlikte vatandaşlar ve yatırımcılar, altın piyasalarındaki hareketleri ve son durumu merak edip öğrenmeye çalışıyor. 26 Nisan'da doların son durumunu merak eden vatandaşlar da Dolardaki son gelişmeler hakkında araştırma yapıyor. Peki, Altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Cumhuriyet altını ne kadar oldu? Dolar ne kadar?

26.04.2018Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar 26 Nisan çeyrek altında son durum

Altın fiyatları bugün ne kadar? 26 Nisan çeyrek altında son durum

Yeni günün başlamasıyla birlikte güncel altın fiyatlarını merak eden vatandaşlar ve yatırımcılar, 26 Nisan altın fiyatları hakkında araştırma yapmaya başladı. Altın fiyatları, fikir sahibi olmak isteyen kişiler tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Peki 26 Nisan'da güncel altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ve yarım altın ne kadar? Cumhuriyet altını ne kadara satılıyor?

24.04.2018Ekonomi
Altın fiyatları son işlem gününde ne kadar Güncel çeyrek ve gram altın fiyatı

Altın fiyatları son işlem gününde ne kadar? Güncel çeyrek ve gram altın fiyatı

Geçtiğimiz haftalarda rekor üstüne rekor kıran altın fiyatları, haftanın son işlem gününde sakin bir seyir gösteriyor. Önceki günkü sert düşüşün ardından, dün görece sakin bir seyir izleyen gram altın, günü önceki kapanışa göre yüzde 0,5 artışla 174,8 liradan tamamladı. Peki altın çeyrek altın ne kadar oldu? İşte 20 Nisan tarihli altın fiyatları!

20.04.2018Ekonomi
Çeyrek altın ve dolarda son durum - 17 Nisan çeyrek altın fiyatları

Çeyrek altın ve dolarda son durum - 17 Nisan çeyrek altın fiyatları

Geçtiğimiz hafta yükseliş trendinde olan altın hakkında piyasaların nabzını yoklamak ve güncel son durumu öğrenmek isteyen vatandaşlar, 17 Nisan altın fiyatlarını araştırıyor. Haftanın ikinci işlem gününün başlamasıyla birlikte dolarda son durum hakkında bilgi edinmek isteyen yatırımcılar da 17 Nisan dolar piyasası hakkına sorgulamalarına devam ediyor. Peki, Altın ne kadar? Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar oldu? Dolar ne kadar?

17.04.2018Ekonomi
15 Nisan güncel altın fiyatları - Çeyrek altın ne kadar oldu

15 Nisan güncel altın fiyatları - Çeyrek altın ne kadar oldu?

Son dönemlerde yükseliş trendinde olan altın fiyatları hakkında araştırmalar devam ediyor. Gerek yatırım amaçlı gerek hediye almak için olsun altın fiyatları hakkında fikir sahibi olmak isteyen vatandaşların güncel altın fiyatı sorgulamaları hız kesmeden devam ediyor. Vatandaşlar ve yatırımcılar özellikle piyasanın gözdesi çeyrek altın fiyatlarını detaylı olarak araştırıyor. Peki, altın ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar? Cumhuriyet altını ne kadardan işlem görüyor?

15.04.2018Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar 10 Nisan çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları bugün ne kadar? 10 Nisan çeyrek altın fiyatları

Haftanın ikinci işlem gününün başlamasıyla birlikte güncel altın fiyatlarının ne kadar olduğunu merak eden vatandaşlar ve yatırımcılar, 10 Nisan altın fiyatlarının son durumu hakkında sorgulama yapmaya başladı. Yeni günün gelmesiyle birlikte vatandaşlar altın piyasalarındaki son durumu merak edip araştırıyor. Yatırımcıların ve hediyelik satın almak isteyenlerin araştırdığı altın fiyatları, en çok konuşulan konuları arasında yer aldı. Peki, Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar? Cumhuriyet altını ne kadar oldu?

10.04.2018Ekonomi
Çeyrek ve gram altın alacaklar dikkat Altın fiyatları ne kadar oldu

Çeyrek ve gram altın alacaklar dikkat! Altın fiyatları ne kadar oldu?

Geride bıraktığımız hafta boyu dalgalanmalar yaşayan altın fiyatlarının en son ne kadar olduğu hafta sonunda da devam ediyor. Hem Altın yatırımcısı hem de düğün, nişan veya sünnet gibi organizasyonlara katılacak olan vatandaşlar özellikle gram ve çeyrek altın fiyatlarındaki anlık değişimleri araştırıyor. İşte güncel altın fiyatları!

8.04.2018Ekonomi
Çeyrek ve gram altın fiyatı bugün ne kadar oldu Kapalıçarşı altın fiyatları

Çeyrek ve gram altın fiyatı bugün ne kadar oldu? Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları için araştırmalar yeni günün ilk işlem dakikalarından bu yana sürüyor. Özellikle yatırımcıların öncelikli tercihi gram ve çeyrek altının son durumu sık sık sorgu konusu oluyor. Dolar kuru ve altının ons fiyatından bulduğu destekle alış ağırlıklı bir seyir izleyen altının gramı güne yatay seyirle başladı. Peki öğleden sonra piyasalarda son durum ne? Çeyrek altın ne kadar oldu? Kapalıçarşı altın fiyatları bugün ne durumda? İşte detaylar!

3.04.2018Ekonomi
Altın fiyatları son bir ayda atak yaptı..Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu

Altın fiyatları son bir ayda atak yaptı..Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu?

Gram ve çeyrek altın fiyatları, piyasalara yansıyan son 1 aylık grafiğe göre yaklaşık 10 TL'lik bir artış gösterdi. Yatırımcıların yakından takip ettiği altın fiyatları arasında odak noktası gram ve çeyrek altın piyasası oldu. Peki, piyasalara yansıyan son verilere göre gram ve çeyrek altın fiyatları nasıl seyrediyor? İşte, fiyat akışından bazı detaylar

24.03.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu Çeyrek altın ve gram altında son durum bilgisi

Altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ve gram altında son durum bilgisi

Yeni günün gelmesiyle birlikte vatandaşlar altın piyasalarındaki son durumu merak edip araştırıyor. Yatırımcıların ve hediyelik satın almak isteyenlerin ilgiyle araştırdığı altın fiyatları, bu günün en çok konuşulan konuları arasında yer aldı. Peki, Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar? Cumhuriyet altını ne kadar oldu?

20.03.2018Ekonomi
Altın fiyatları için son durum grafiklere yansıyor

Altın fiyatları için son durum grafiklere yansıyor

Altın, günün ilk saatlerinde fiyatları ile araştırılmaya başlandı. Yatırımcılar ya da yatırım girişiminde bulunmak isteyenlerin merakla araştırdığı günün altın fiyatları, piyasalardan gelen son bilgilerle rakamlara yansımaya devam ediyor. İşte, 19 Mart sabah saatlerinden itibaren gelişen gram ve çeyrek altın fiyatları hakkında son durum bilgileri

19.03.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 16 Mart çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 16 Mart çeyrek ve gram altın fiyatları

Haftanın son iş gününde piyasalar hakkında bilgi almak isteyen yatırımcılar altın fiyatları hakkında araştırma yapmaya devam ediyor. Gram ve çeyrek altının son durumu öğrenmek isteyen vatandaşlar güncel fiyatlar hakkında sorgulama yapıyor. Peki haftanın son gününde çeyrek altın ne kadar oldu? Cumhuriyet altını ne kadara satılıyor? Gram altın ne kadardan işlem görüyor?

16.03.2018Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar Çeyrek altın ve gram altında son durum ne

Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ve gram altında son durum ne?

Öğle saatlerinin gelmesiyle birlikte vatandaşlar altın piyasalarındaki son durumu merak edip araştırıyor. Altına yatırım yapmak isteyen ya da hediye olarak altın alımı yapmak isteyen vatandaşlar, çeyrek altın ve gram altının ne kadar olduğunu sorguluyor. Peki, Çeyrek altın ne kadar? Gram altın ne kadar? Cumhuriyet altını ne kadar oldu?

15.03.2018Ekonomi
Gram altın bugüne düşüşle başladı - Çeyrek altın ne kadar

Gram altın bugüne düşüşle başladı - Çeyrek altın ne kadar?

Altının gram fiyatı, güne düşüşle başlamasının ardından 160,7 lira seviyelerinde dengelendi. Peki çeyrek altın fiyatı bugün ne kadar oldu.

1.03.2018Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar oldu Gram ve çeyrek altın fiyatı düştü mü

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın fiyatı düştü mü?

Günün altın fiyatları, haftanın ilk gününde değişimi anlık takip etmek isteyen vatandaşlar tarafından sorgulanmaya devam ediliyor. Öğle saatlerinden itibaren 161,7 lira seviyesinde dengelenen gram altın fiyatları, çeyrek altına ise 263,9 lira olarak yansıdı. Peki, altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Peki çeyrek altın ne kadar? Gram altın şu an ne kadardan satılıyor. İşte 28 Şubat tarihli altın fiyatları...

28.02.2018Ekonomi
Çeyrek altın ne kadar 22 Şubat tarihli altın fiyatları

Çeyrek altın ne kadar? 22 Şubat tarihli altın fiyatları

Cuma günü, dolar kuru ve altının ons fiyatındaki değer kayıplarının etkisiyle satış ağılıklı bir seyir izleyen altının gram fiyatı, haftanın ilk işlem gününe yatay başlamasının ardından 162,6 lira seviyelerinde dengelenmişti. Salı günü ons fiyatındaki değer kayıplarına paralel satış ağırlıklı bir seyir izleyen altının gram fiyatı 21 Şubat Çarşamba günü düşüşe geçmişti. Peki altın fiyatları bugün ne kadar? Çeyrek ve gram altın fiyatı düştü mü, ne kadar oldu?

21.02.2018Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar oldu Çeyrek ve gram altında son durum

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Çeyrek ve gram altında son durum

Altın fiyatlarının güncel fiyatı yatırımcılar tarafından merak konusu olmaya devam ediyor. Gram altın, bugüne ons fiyatına paralel değer kaybıyla başlamasının ardından önceki kapanışına göre yüzde 0,2 azalışla 162,3 liradan işlem gördü. Peki çeyrek altın ne kadar oldu?

20.02.2018Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar oldu Gram ve çeyrek altın fiyatı düştü mü

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın fiyatı düştü mü?

Altının ons fiyatından bulduğu destekle dün sınırlı da olsa yükseliş eğiliminde hareket eden altının gram fiyatı, güne önceki kapanışa göre yüzde 0,09 artışla başladı. Kapalıçarşı'da Cumhuriyet altını da 1.089 liradan satılıyor. Peki çeyrek altın ne kadar? Gram altın şu an ne kadardan satılıyor. İşte 1 Şubat tarihli altın fiyatları!

1.02.2018Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar oldu Altın haftaya böyle başladı

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Altın haftaya böyle başladı

Altın fiyatları birçok yatırımcı tarafından merakla araştırılan bir konu. Çeyrek altın ve gram altın fiyatları gündemdeki gelişmelere göre yükseliş ve düşüşler yaşıyor. Peki 29 Ocak 2018 altın fiyatları ne oldu, çeyrek altın kaç lira, gram altın ne kadar?

29.01.2018Ekonomi
Altın fiyatları en son ne kadar oldu Haftanın son gününde çeyrek altın ne kadar

Altın fiyatları en son ne kadar oldu? Haftanın son gününde çeyrek altın ne kadar?

Altın fiyatlarının bugün ne kadar olduğu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Altın fiyatları dün günü düşüşle geçirmiş çeyrek altın fiyatları dahil yatırım altınlarında değer kayıpları olmuştu. Bu sabah saatlerinde piyasalarda altın fiyatları yükseldi. Peki son durumun ardından çeyrek altın ve gram altın fiyatları ne kadar oldu?

12.01.2018Ekonomi
Dün altın alanlar 10 lira kârda

Dün altın alanlar 10 lira kârda

Bugün çeyrek altının ve gram altının ne kadar olduğunu merak eden vatandaşlar, internet üzerinde "altın fiyatları" ve "çeyrek altın ne kadar" aramalarını artırdı. Bazı altın çeşitlerinin dünkü fiyatıyla bugünkü fiyatı arasında yaklaşık 10 lira var. İşte 30 Aralık çeyrek altın, gram altın, Cumhuriyet altını fiyatları.

30.12.2017Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar oldu Gram altın ve çeyrek altın fiyatında son durum

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Gram altın ve çeyrek altın fiyatında son durum

Yeni günün ilk ışıklarında en çok araştırılan konularından biri de altın fiyatları oldu. Altının fiyatları dün, gün boyu dar bant içinde hareket eden altının gram fiyatı, günü önceki kapanış seviyesinin hemen üzerinde 156,2 liradan tamamladı. Peki çeyrek altın ne kadar oldu?

25.12.2017Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar oldu, düştü mü Güncel çeyrek ve gram altın fiyatı

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu, düştü mü? Güncel çeyrek ve gram altın fiyatı

Altın fiyatlarının haftanın ortasında ne kadar olduğuna yönelik sorular günün erken saatlerinden bu yana sürüyor. Yatırımlarını piyasalara göre şekillendirecek olan vatandaşlar, özellikle çeyrek ve gram altının güncel durumunu an be an takip ediyor. Gram altın, bugüne yükselişle başlamasının ardından saat 11.18 itibarıyla yüzde 0,24 yükselişle 156 lira seviyesinde dengelendi. Peki çeyrek altın ne kadar oldu?

19.12.2017Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar Gram ve çeyrek altın fiyatı düştü mü

Altın fiyatları bugün ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı düştü mü?

Altın fiyatları, Fed'in bu hafta gerçekleştireceği faiz artırımına gitmesi beklenen toplantı öncesi, üst üste rekor seviyelere tırmanması ile birlikte, son beş ayın en düşük seviyesi yakınında tutundu. Haftalardır 160 TL'nin üzerinde seyrettikten sonra geçtiğimiz hafta düşüşe geçen altının gram fiyatı, yeni haftaya da düşüşle başlamasının ardından 153,79 lira seviyesinde dengelendi. Peki çeyrek altın fiyatı ne kadar oldu?

11.12.2017Ekonomi
Altın fiyatları düşüyor mu Çeyrek ve gram altın fiyatı ne kadar

Altın fiyatları düşüyor mu? Çeyrek ve gram altın fiyatı ne kadar?

Rekor üstüne rekor kıran altın fiyatları ilk işlem gününde ne kadar oldu? Yatırımlarını değerlendirmek için piyasaları takip eden vatandaşlar, özellikle çeyrek ve gram altın fiyatındaki son durumu düzenli olarak kontrol ederek doğru zamanı kolluyor. Geçtiğimiz hafta boyunca 160 TL'nin üzerinde seyreden gram altın bugün 160 TL sınırında seyrediyor. Peki çeyrek altın fiyatı ne kadar?

3.12.2017Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu Gram altın düşüşe geçti

Altın fiyatları ne kadar oldu? Gram altın düşüşe geçti

Altın fiyatlarının güncel durumu yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor. Yatırım yapmak veya var olan yatırımlarını değerlendirmek isteyen vatandaşlar, özellikle gram ve çeyrek altın fiyatlarını merak ediyor. Gram altın, bugüne yükselişle başlamasının ardından önceki kapanışa göre yüzde 0,44 düştü. Peki çeyrek altın ne kadar oldu? İşte altın fiyatlarındaki son durum!

22.11.2017Ekonomi
Altın fiyatlarında son durum | Gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar

Altın fiyatlarında son durum | Gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar?

Altın yatırımcıları altın fiyatlarını anbean takip ediyor. Dün dolar kurundaki yükselişlere bağlı olarak 163,3 liraya kadar çıkan gram altın, günü önceki kapanışa göre yatay seyirle 161,2 liradan tamamladı. Uzmanlar, ABD'de yeni vergi reformunun temsilciler meclisinden geçmesinin altının ons fiyatında yükselişlere neden olduğunu söyledi. Peki çeyrek altın şu an ne kadar? İşte güncel altın fiyatları!

20.11.2017Ekonomi
Çeyrek altın alacaklar dikkat Altın fiyatları bugün ne kadar

Çeyrek altın alacaklar dikkat! Altın fiyatları bugün ne kadar?

Altın fiyatları haftanın son işlem gününde yeniden yükselişe geçti. Dün dolar kurundaki değer kaybına paralel satış ağırlıklı bir seyir izleyen gram altın, bugün güne yükselişle başlamasının ardından 159,3 lira seviyesinde dengelendi. Peki çeyrek altın ne kadar oldu?

17.11.2017Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar oldu Gram altın fiyatı rekor kırdı

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Gram altın fiyatı rekor kırdı

Altının gram fiyatı haftanın ortasında tarihi rekor kırdı. Dün döviz kurlarından bulduğu destekle tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 160,8 lirayı gören altının gram fiyatı, günü önceki kapanışa göre yüzde 0,73 artışla 160,1 liradan tamamladı. Aynı dakikalarda Kapalıçarşı'da 1.073 liradan satıldı. Peki çeyrek altın ne kadar oldu? İşte güncel altın fiyatları!

14.11.2017Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu Altın fiyatların son durum

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? Altın fiyatların son durum

Geçtiğimiz hafta son zamanların rekorunu kıran altın fiyatlarının ne kadar olduğu yeni haftanın ilk işlem gününde yakından takip ediliyor. AA Finans Analisti İslam Memiş, geçen hafta toparlanma isteğinde olan altın fiyatlarının yeni haftaya sakin bir seyirle başladığını söyledi. Peki şu an gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte altın fiyatlarında son durum!

12.11.2017Ekonomi
Çeyrek altın 262 liradan alıcı buluyor

Çeyrek altın 262 liradan alıcı buluyor

Altının gram fiyatı 160.27 lira ile dün gördüğü tarihi zirve sonrası bugün 159 seviyelerinde işlem görüyor. Altının ons fiyatı ise 1.280 dolar seviyesinde bulunuyor.

9.11.2017Ekonomi
9 Kasım altın fiyatları: Gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu

9 Kasım altın fiyatları: Gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu?

Altın fiyatları dünkü kapanışın ardından güne küçük yükselişlerle başladı. Piyasaların açıldığı ilk dakikalarda 160 TL seviyesini koruyan gram altının fiyatı, ilerleyen dakikalarda yükselişinde olduğu düşüşünde de küçük eğilimler gösterdi. Peki, 9 Kasım gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, yatırım yapmak isteyen vatandaşların merakla araştırdığı anlık gram ve çeyrek altın fiyatları

8.11.2017Ekonomi
Altın fiyatları rekor üstüne rekor kırıyor. Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar

Altın fiyatları rekor üstüne rekor kırıyor. Çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar?

Altın fiyatlarının artmasıyla birlikte piyasa hareketli günler yaşıyor. Altın yatırımcısının dikkatle takip ettiği fiyatları dün rekor seviyelerde dolaştı. Özellikle çeyrek altın ve gram altın gibi yatırım ağırlıklı alınan altın türleri de fiyatların yükselmesi ile birlikte değer kazandı. Geçtiğimiz hafta 243 liradan alınan çeyrek altın bu hafta 253 liradan geri alınıyor. Peki altının gram fiyatı bugün ne kadar oldu? İşte çeyrek altın fiyatlarında son durum

2.11.2017Ekonomi
Altının gram fiyatı ne kadar oldu -  25 Ekim altın fiyatlarında son durum

Altının gram fiyatı ne kadar oldu? - 25 Ekim altın fiyatlarında son durum

Altının güne düşüşle başlaması, altın piyasasında dikkat çekti. Geçtiğimiz hafta gram fiyatının 153 lira seviyesine dayanması ve değerin bu fiyatlarda devam etmesi altın piyasasını hareketlendirmişti. Hem yatırım için hem de hediyelik amacıyla altın alacak vatandaşlar şimdi merakla altın fiyatlarını takip ediyorlar. Peki çeyrek altın ve gram altın fiyatları şuan ne kadar oldu?

24.10.2017Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu Gram ve çeyrek altın ne kadar

Altın fiyatları ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın ne kadar?

Altın fiyatları ne kadar oldu sorusu, yatırımcılar ve hediye almak isteyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Pazar günü piyasaların kapanması dolayısıyla sabitlenen gram ve çeyrek altın fiyatları, bir önceki günün kapanış fiyatını yansıtıyor. İşte, 22 Ekim gram ve çeyrek altın fiyatları hakkında detaylı bilgiler

22.10.2017Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar 14 Ekim altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar? 14 Ekim altın fiyatları

Altın fiyatları, 14 Ekim Cumartesi günü yatırımcılar tarafından araştırılmaya başlandı. Hediyelik olarak satın almak isteyen kişilerin yakından ilgilendiği gram ve çeyrek altın fiyatları ise bir önceki güne göre değişkenlik gösteriyor. Peki, bugün altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, merakla araştırılan gram ve çeyrek altın fiyatlarında son durum

14.10.2017Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar Çeyrek altın 249 liradan satılıyor

Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın 249 liradan satılıyor

ABD’nin önceki gece açıkladığı vize durdurma kararı sonrasında dün piyasalarda hareketli bir gün yaşandı. Dünkü rekor seviyelerden sonra altın fiyatları yeni güne daha sakin başlarken, çeyrek altın 249 liradan alıcı buldu.

10.10.2017Ekonomi
Altın bugün ne kadar oldu Gram ve çeyrek altın fiyatı

Altın bugün ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları 9 Ekim Pazartesi sabahı, ABD ile meydana gelen vize gerilimi nedeniyle araştırılmaya başlandı. Yatırım yapmak ve hediye amaçlı satın almak isteyenlerin araştırdığı gram ve çeyrek altın fiyatları, 9 Ekim Pazartesi artış gösterdi. Peki, gram ve çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? İşte merak edilen fiyat bilgileri

9.10.2017Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar Gram ve çeyrek altın fiyatı...

Altın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı...

Altın fiyatlarının son kapanışta ne kadar olduğu yeni günün ilk dakikalarından bu yana araştırılıyor. Dolarda küresel bazda yaşanan artış tam gaz sürerken altın piyasası da son yaşananlardan etkilendi. 975,35 liradan alınan cumhuriyet altını 990 TL'den alıcı buldu. Tam ziynet de 941,48 liradan alınırken 971,65 liradan satılıyor. Peki Gram ve çeyrek altın fiyatı ne kadar oldu?

7.10.2017Ekonomi