MENÜ

Çeyrek Altin Ne Kadar

Çeyrek Altin Ne Kadar ile ilgili tüm haberleri, son dakika Çeyrek Altin Ne Kadar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Çeyrek Altin Ne Kadar haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.761 Çeyrek Altin Ne Kadar haberi bulunmuştur.

Çeyrek Altin Ne Kadar Haberleri

Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı 2 Ağustos Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? 2 Ağustos Kapalıçarşı altın fiyatları

Piyasalarda haftanın son işlem gününde, altının gram fiyatı güne düşüşle başlamasının ardından 258,4 lira seviyesinde dengelendi. Akşam saatlerine doğru, gram ve çeyrek altında yaşanan değişimler, yatırımcılar tarafından piyasalarda takip edildi. Peki, gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? İşte, 2 Ağustos Kapalıçarşı altın fiyatları.

2.08.2019Ekonomi
1 Ağustos güncel altın fiyatları | Çeyrek altın ne kadar oldu

1 Ağustos güncel altın fiyatları | Çeyrek altın ne kadar oldu?

Yeni ayın ilk gününde altın fiyatlarının ne kadardan işlem gördüğü, altına yatırım yapmak isteten vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Özellikle hafta sonunun yaklaşmasıyla birlikte, çeyrek altındaki son durum yoğun şekilde sorgulanıyor. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? Altın fiyatları ne kadar?

1.08.2019Ekonomi
Altının gramı ne kadar oldu Çeyrek altın ne kadardan işlem görüyor

Altının gramı ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadardan işlem görüyor?

Dün, altının ons fiyatındaki yükselişe rağmen dolar kurunda yaşanan düşüşün etkisiyle değer kaybeden gram altın, günü yüzde 0,7 azalışla 255,7 liradan tamamladı. Bugün ise altının gram fiyatı, düşüşünü beşinci güne taşımasının ardından 253,9 lira seviyesinde dengelendi. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu?

31.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 30 Temmuz çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 30 Temmuz çeyrek altın fiyatları

Yeni günün başlamasıyla birlikte, altın fiyatlarının güne düşüşle mi yoksa yükselişle mi başladığı, vatandaşlar ve yatırımcılar tarafından sorgulanıyor. Dalgalı bir grafik seyreden altın fiyatlarının 30 Temmuz'da ne kadardan işlem gördüğü, sabahın ilk saatlerinden beri yoğun şekilde ilgiyle takip ediliyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

30.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 23 Temmuz güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 23 Temmuz güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Yaz mevsiminin gelip, düğün ve nişan gibi davetlerin artmasıyla, altın fiyatlarına yönelik araştırmalar da hız kazandı. Haftanın ikinci işlem gününde piyasalarda altının gram fiyatı, güne yükselişle başlamasının ardından 259,71 lira seviyesinde dengelenmişti. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 23 Temmuz güncel gram ve çeyrek altın fiyatları.

23.07.2019Ekonomi
Çeyrek altın ne kadar oldu 23 Temmuz güncel altın fiyatları

Çeyrek altın ne kadar oldu? 23 Temmuz güncel altın fiyatları

En çok tercih edilen yatırım araçlarından altının, 23 Temmuz Salı gününe nasıl başladığı ve çeyrek altın, cumhuriyet altını, yarım altın gibi türlerin anlık fiyatlarının ne kadardan işlem gördüğü, vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

23.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 22 Temmuz güncel altın fiyatları

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 22 Temmuz güncel altın fiyatları

Altın yatırımcıları ve ekonomiyle ilgilenen vatandaşlar, haftanın ilk işlem gününde piyasalarda altın fiyatları ile ilgili araştırmalarını sürdürdü. Altının gram fiyatı, 22 Temmuz pazartesi günü haftaya yükseliş trendiyle başladı. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın ne kadar? İşte, 22 Temmuz güncel altın fiyatları.

22.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadardan işlem görüyor 22 Temmuz çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları ne kadardan işlem görüyor? 22 Temmuz çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları konusunda araştırmalar piyasaların açılmasıyla birlikte yoğunluk kazandı. 22 Temmuz'da altın piyasalarının nabzını tutmak isteyen vatandaşlar, altın fiyatlarının genel durumu hakkında fikir edinmek adına araştırma yapıyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

22.07.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın haftayı nasıl tamamladı 19 Temmuz anlık altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın haftayı nasıl tamamladı? 19 Temmuz anlık altın fiyatları

Haftanın son işlem günüde, sabah saatlerinde gram altının alış fiyatı 261,30 lira civarında seyretti. Altın fiyatlarını merak eden yatırımcılar, 19 Temmuz sabahından itibaren anlık gram ve çeyrek altın fiyatlarını sorguluyor. Peki, altın haftayı nasıl tamamladı? Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 19 Temmuz anlık altın fiyatları.

19.07.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın günü nasıl kapattı 18 Temmuz Kapalıçarşı altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın günü nasıl kapattı? 18 Temmuz Kapalıçarşı altın fiyatları

Haftanın dördüncü işlem günüde, piyasalarda altının alış ve satış fiyatı vatandaşların araştırdığı konulardan biri oldu. Özellikle altın yatırımcıları, 18 Temmuz sabah saatlerinden itibaren altının gram ve çeyrek fiyatını sorguluyor. Peki, gram ve çeyrek altın günü nasıl kapattı? İşte, 18 Temmuz Kapalıçarşı altın fiyatları.

18.07.2019Ekonomi
16 Temmuz altın fiyatları - Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu

16 Temmuz altın fiyatları - Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu?

Haftanın ikinci işlem günü, resmi tatilin ardından piyasalara çevrildi. 16 Temmuz sabahından itibareni gram ve çeyrek altının işlem fiyatını merak eden vatandaşlar akşam saatlerinde de altın fiyatlarına ilişkin bilgileri sorguluyor. Peki, gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, Kapalıçarşı 16 Temmuz güncel altın fiyatları.

16.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları hafta sonu ne kadardan seyrediyor Gram ve çeyrek altın ne kadar

Altın fiyatları hafta sonu ne kadardan seyrediyor? Gram ve çeyrek altın ne kadar?

Altın fiyatları 13 Temmuz Cumartesi günü anlık fiyatları ile merak konusu olmaya devam ediyor. Haftalık akışı içerisinde son günlerde ne kadardan seyrettiği merak konusu olan altın fiyatları, 13 Temmuz Cumartesi günü 258 liradan alıcı bulmaya devam ediyor. İşte, anlık altın fiyatları ve detaylı bilgiler

13.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı 12 Temmuz güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? 12 Temmuz güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Hafta boyunca piyasalarda dalgalanma yaşayan altın fiyatları, cuma gününde yatırımcılar tarafından tüm gün takip edildi. Özellikle haftanın son işlem gününde, hafta sonu altın alacak olan vatandaşlar, 12 Temmuz Cuma günü gram ve çeyrek altının kapanış fiyatlarını sorguluyor. Dün akşam saatlerinde 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 257,70'yı bulmuştu. Peki, altın fiyatları haftayı nasıl kapattı? İşte, 12 Temmuz güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

12.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 11 Temmuz çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 11 Temmuz çeyrek altın fiyatı

Piyasaların kapanması ve akşam saatlerinin gelmesiyle birlikte, altın fiyatlarının günü ne kadardan kapattığı ve çeyrek altının en son işlem gördüğü fiyat, yatırımcılar ve hediyelik almak isteyen vatandaşlarca sorgulanmaya başladı. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

11.07.2019Ekonomi
Çeyrek altın bugün ne kadar oldu 10 Temmuz gram altında son durum

Çeyrek altın bugün ne kadar oldu? 10 Temmuz gram altında son durum

10 Temmuz Çarşamba gününün başlamasıyla birlikte, gerek yatırım gerek hediyelik amaçla olsun en çok tercih edilenlerden olan çeyrek altının, bugün ne kadardan satıldığını merak eden vatandaşlar fiyat araştırmalarına hız verdi. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? Altının gramı ne kadardan işlem görüyor?

10.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları hafta sonu ne kadardan satışa sunuluyor Güncel gram ve çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları hafta sonu ne kadardan satışa sunuluyor? Güncel gram ve çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatlarına ilgi hafta sonunda da devam ediyor. Altının gram fiyatı, geçtiğimiz haftanın ilk gününe yükselişle başlamasının ardından 253,2 lira seviyesinde dengelenmişti. Peki, bir haftanın sonunda altın piyasası nasıl şekillendi, gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, güncel gram ve çeyrek altın fiyatı...

6.07.2019Ekonomi
3 Temmuz güncel altın fiyatları - Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu

3 Temmuz güncel altın fiyatları - Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu?

Hafta sonunun yaklaşmasıyla beraber, düğün davetlerine katılacak olanlar yada altın yatırımı yapan vatandaşlar, 3 Temmuz sabah saatlerinden itibaren altın fiyatlarına yönelik araştırmalarına başladı. Geçtiğimiz günlerde dalgalanma gösteren altın, piyasaların kapanmasının ardından akşam saatlerine doğru 413 civarında hareket etmişti. Peki, Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? Altın fiyatları günü nasıl kapattı?

3.07.2019Ekonomi
2 Temmuz altın fiyatları | Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu

2 Temmuz altın fiyatları | Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu?

Geçtiğimiz haftalarda piyasalarda dalgalanma yaşayan altın, yeni günün ilk saatlerinden itibaren özellikle ekonomiyle ilgilenen kişilerin gündeminde yer tutuyor. Sık sık piyasaları kontrol edenler, 2 Temmuz güncel altın fiyatlarını araştırıyor. Peki, gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

2.07.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu 1 Temmuz güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? 1 Temmuz güncel altın fiyatları

Geçtiğimiz haftalarda piyasalarda dalgalanma yaşayan altın fiyatları, 1 Temmuz sabahından itibaren internette merak edilip araştırılmaya devam ediyor. Özellikle ekonomiyle ilgilenen vatandaşlar, sık sık piyasaları takip ederek güncel çeyrek ve gram altın fiyatlarını sorguluyor. Peki, gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 1 Temmuz güncel altın fiyatları

1.07.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamlandı 27 Haziran Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamlandı? 27 Haziran Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Düğün ve nişan sezonunun açılmasıyla birlikte, altın fiyatlarıyla ilgili araştırmalar da hız kazandı. 27 Haziran tarihi sabahından itibaren piyasalarda altın fiyatlarının ne kadar olduğu vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamlandı? Gram ve çeyrek altın ne kadar? İşte, 27 Haziran Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

27.06.2019Gündem
Altın fiyatları günü nasıl tamamlandı 25 Haziran güncel altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamlandı? 25 Haziran güncel altın fiyatları

Ekonomi ve piyasalarla ilgilenenler günün ilk saatlerinden itibaren güncel altın fiyatlarını merak edip araştırıyor. Altının gram fiyatı 25 Haziran günü 267 lira seviyelerinde hareket etti. Peki, altın günü nasıl kapattı? Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 25 Haziran güncel altın fiyatları.

25.06.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu İşte 21 Haziran güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte 21 Haziran güncel altın fiyatları

Hafta sonunun gelerek düğün ve nişan gibi davetlere katılacak olan vatandaşlar, haftanın son işlem gününde altın fiyatlarını merak edip araştırıyor. Altın fiyatları güne yükselişle başlamasının ardından düşüşe geçerek piyasalardaki işlemini sürdürdü. Peki, gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 21 Haziran güncel altın fiyatları.

21.06.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı 19 Haziran güncel çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? 19 Haziran güncel çeyrek ve gram altın fiyatları

Piyasaların sabah saatlerinde açılması ile beraber altın fiyatları ile ilgili bilgiler de gün boyu araştırıldı. Altınla ilgilenenler, hafta sonu düğünlerinin yaklaşması ile güncel altın fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın ne kadar? İşte, 19 Haziran güncel çeyrek ve gram altın fiyatları

19.06.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu 17 Haziran serbest piyasa altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? 17 Haziran serbest piyasa altın fiyatları

258,6 lira ile cuma günü yükselişe geçen altın fiyatları, haftanın ilk işlem gününde merak konusu oldu. Özellikle altın yatırımı yapan vatandaşlari, 17 Haziran tarihinde gram ve çeyrek altının ne kadar olduğunu internet üzerinden sorguluyor. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamlandı? Altın ne kadar oldu? İşte, serbest piyasada güncel altın fiyatları.

17.06.2019Ekonomi
Çeyrek altın ne kadar oldu Altının gramı ne kadardan işlem görüyor

Çeyrek altın ne kadar oldu? Altının gramı ne kadardan işlem görüyor?

Düğünün sezonunun açılmasıyla birlikte peş peşe düğün davetleri alan vatandaşlar, çeyrek altının son durumunu merak ediyor. Kapalıçarşı'da çeyrek altının ne kadardan satıldığını araştıran vatandaşlar, 12 Haziran 2019 altın piyasalarındaki son durumu sorguluyor. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? Altının gramı ne kadardan işlem görüyor?

12.06.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamladı 11 Haziran Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? 11 Haziran Kapalıçarşı altın fiyatları

Günün ilk saatlerinden itibaren, özellikle altın yatırımı yapan vatandaşlar piyasaları takip ederek güncel altın fiyatlarını sorguluyor. Altının gram fiyatı gün içinde 246,3 lira seviyelerinde hareket etmişti. Peki, Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? İşte, 11 Haziran Kapalıçarşı altın fiyatları.

11.06.2019Ekonomi
Altın fiyatları yeni haftaya nasıl başladı 10 Haziran çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları yeni haftaya nasıl başladı? 10 Haziran çeyrek altın fiyatı

9 gün süren Ramazan Bayramı tatilinin ardından ilk iş günün başlaması ve piyasaların açılmasıyla birlikte, altın fiyatlarının son durumuna ilişkin ayrıntılar sorgulamaya başladı. Altının gram fiyatının yanı sıra, düğün sezonun gelmesiyle birlikte, çeyrek altındaki son fiyat bilgisi de merak ediliyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

10.06.2019Ekonomi
Altın fiyatları haftayı nasıl tamamladı İşte 7 Haziran Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları haftayı nasıl tamamladı? İşte 7 Haziran Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları ile ilgili bilgiler, günün ilk saatlerinden itibaren vatandaşlar tarafından araştırılan konuların geliyor. Özellikle altına yatırım yapacak olan vatandaşlar, anlık altın fiyatlarını her an sorguluyor. Peki, güne yükselişle başlayan altın fiyatları haftayı nasıl tamamladı? İşte, 7 Haziran Kapalıçarşı altın fiyatları.

7.06.2019Ekonomi
Bugün altın fiyatları ne kadar oldu 30 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Bugün altın fiyatları ne kadar oldu? 30 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Piyasalarda dalgalanma yaşayan gram altın, günü yüzde 0,25 düşüşle 247,5 lira oldu. Günün ilk saatlerinden itibaren altın alım satımı yapan vatandaşlar, akşam saatlerinde altın fiyatlarının ne kadar olduğunu merak edip araştırmalarına devam ediyor. Peki, gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 30 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları.

30.05.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın günü nasıl tamamladı | 29 Mayıs serbest piyasada altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın günü nasıl tamamladı? | 29 Mayıs serbest piyasada altın fiyatları

Gram altın 29 Mayıs sabahında güne yükselişle başlamasının ardından, 249,6 lira seviyesinde dengelendi. Altınla ilgilenen ve hediyelik altın alımı yapacak olan vatandaşlar, günü ilk saatlerinden itibaren piyasaları izleyerek, altın fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyor. Peki, gram ve çeyrek altın günü nasıl tamamladı? İşte, 29 Mayıs serbest piyasada altın fiyatları.

29.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 27 Mayıs çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 27 Mayıs çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın alım satımı yapan vatandaşlar günün ilk saatlerinden itibaren, güncel altın fiyatlarını internetten takip ediyor. Altının gram fiyatı, haftaya düşüşle başlamasının ardından 250,7 lira seviyesinde dengelendi. Peki, altın akşam saatlerinde ne kadar oldu? İşte, 27 Mayıs kapalıçarşı güncel çeyrek ve gram altın fiyatları.

27.05.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu 23 Mayıs güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? 23 Mayıs güncel altın fiyatları

Yaşadığı dalgalanmanın ardından gram altın gün içinde 251 lira seviyelerinde hareket etti. Altın fiyatları günün ilk saatlerinden itibaren en fazla merak edilen konulardan biri olmaya devam ediyor. Altın alım satımı yapan vatandaşlar, güncel altın fiyatlarını internetten sorguluyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 23 Mayıs gram ve altın fiyatları.

23.05.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu 20 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? 20 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın alım satımı yapan ve ekonomiyle ilgilenen vatandaşlar, sabahın ilk saatlerinden itibaren, güncel altın fiyatları ile ilgili araştırmalarına devam ediyor. Altın fiyatları son günlerde yaşadığı dalgalanmanın ardından, 248 lira lira seviyelerinde dengelendi. Peki, akşam saatlerinde gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 20 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

20.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamladı 15 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? 15 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

Çeyrek altın fiyatları güne 409,54 liradan, gram altın ise 253,09 liradan başladı. Bununla beraber, özellikle altın alım satımı yapan vatandaşlar, güncel altın fiyatlarını merak edip internetten sorgulamaya başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamladı? İşte, 15 Mayıs Kapalıçarşı altın fiyatları

15.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları güne kaç liradan başladı Gram ve çeyrek altın ne kadar

Altın fiyatları güne kaç liradan başladı? Gram ve çeyrek altın ne kadar?

Altın fiyatları, hafta başında güncel fiyatları ile araştırılmaya başlandı. Geçtiğimiz haftayı 255 lira seviyesinde kapatan altın fiyatları, yeni haftaya düşüşle başlayarak 249 lira seviyesinden giriş yaptı. Peki, altın fiyatları şu an gram ve çeyrek bazında nasıl hareket ediyor? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

13.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamladı 10 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? 10 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları

Yaşadığı dalgalanma sonrası gram altın fiyatları gün içinde 252,6 lira seviyelerinde hareket etti. Kapalıçarşı'da çeyrek altın ise 419 lira oldu. Hafta sonunun gelmesi ile yaklaşan düğünler için hediyelik altın alacak olan vatandaşlar, gram ve çeyrek altında yaşanan son gelişmeleri merak etmeye başladı. Peki, altın ne kadar oldu? İşte, 10 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları.

10.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 8 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 8 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları

Altın fiyatlarının haftanın üçüncü iş gününe yükselişle başlamasının ardından 254,8 lira seviyelerinde hareket etmişti. Özellikle altın yatırımı yapan ve hediyelik altın alacak olan vatandaşlar, sabah saatlerinden itibaren güncel altın fiyatları ile ilgili araştırma yapıyor. Peki, piyasaların kapanmasının ardından altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 8 Mayıs Kapalıçarşı güncel altın fiyatları.

8.05.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl tamamladı 7 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl tamamladı? 7 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın yatırımı yapan ve ya hediyelik altın alımı yapacak olan vatandaşlar günün ilk saatlerinden itibaren, piyasadaki altın fiyatlarını araştırmaya başladı. Çeyrek altın, 403,95 liradan, satıcı buldu, gram altın ise 251,16 seviyelerinde hareket etti. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamladı? İşte, 7 Mayıs Kapalıçarşı gram ve çeyrek altın fiyatları ile ilgili bilgiler.

7.05.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar Altın fiyatlarında son durum

Gram ve çeyrek altın ne kadar? Altın fiyatlarında son durum

Piyasaların açılmasına birkaç saat kala en çok merak edilen konulardan biri de altın fiyatları oldu. Geride bıraktığımız hafta 246 liradan satışa sunulan gram altının yanı sıra çeyrek altının güncel fiyatı an be an takip ediliyor. İşte, altın fiyatlarında son durum

6.05.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu | 2 Mayıs güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? | 2 Mayıs güncel altın fiyatları

Günlerdir yaşadığı dalgalanmanın arından altın fiyatları, sabah saatlerinde güne yükseliş eğilimi ile başlamasının ardından 244 lira seviyelerinde hareket etti. Bununla beraber, özellikler altın yatırımı yapan vatandaşlar altın fiyatlarını sık sık merak edip internetten sorgulamaya başladı. Peki, gram ve çeyrek altın fiyatları akşam saatlerinde ne kadar oldu? İşte, 2 Mayıs serbest piyasada güncel altın fiyatları.

2.05.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu 30 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? 30 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Güne sabah saatlerinde yatay hareketle başlayan çeyrek altın, 398 lira alınırken, 406 lira satıcı buldu. Bununla beraber, özellikle altın yatırımı yapan, ve düğünler için hediyelik altın alacak olan vatandaşlar gram ve çeyrek altın fiyatlarını merak edip sorgulamaya başladı. Peki piyasalar kapandıktan sonra altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, 30 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları.

30.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu | İşte 26 Nisan çeyrek ve gram altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? | İşte 26 Nisan çeyrek ve gram altın fiyatları

Piyasaların son işlem günü çeyrek altının şatış fiyatı 400,34 lira, alış fiyatı ise 391,25 lira seviyelerinde hareket etti. Gram altın ise 244,54 lira seviyelerinde işlem gördü. Özellikle hafta sonunun gelmesi ve düğün sezonunun açılmasıyla altın fiyatları da merak konusu oldu. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, İşte 26 Nisan çeyrek ve gram altın fiyatları.

26.04.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın günü nasıl kapattı 25 Nisan altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın günü nasıl kapattı? 25 Nisan altın fiyatları

Merkez Bankası'nın faiz kararını açıklamasının ardından altın fiyatları internette en çok aranan konulardan biri oldu. Gram altının fiyatı güne yükselişle başlamasının ardından 245,20 lira seviyesinde dengelendi. Çeyrek altının fiyatı ise 399,89 TL'den, satıcı buldu. Peki, mesai bitimi sonrası serbest piyasalarda gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, o konu hakkında merak edilenler.

25.04.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu | 23 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? | 23 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

23 Nisan Salı günü itibariyle gram altın 239,10 lira, çeyrek altın ile 390 lira seviyelerini gördü. Özellikle düğün mevsiminin gelmesi ile beraber, bazı vatandaşlar internetten altın fiyatlarını merak edip zaman zaman sorguluyor. peki, akşam saatlerinde gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? İşte, 23 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları.

23.04.2019Ekonomi
20 Nisan altın fiyatları: Bugün gram ve çeyrek altın ne kadar

20 Nisan altın fiyatları: Bugün gram ve çeyrek altın ne kadar?

20 Nisan Cumartesi günü gram ve çeyrek altın fiyatları birçok vatandaşın gündeminde yer almaya devam ediyor. Haftayı yükselişle tamamlayan altın fiyatları, 20 Nisan Cumartesi günü gram ve çeyrek fiyatları ile araştırılmaya başlandı. Peki, 20 Nisan altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

20.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 19 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? 19 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Haftanın son gününde gram altın fiyatı 238,62 seviyelerinde güne başlarken, çeyrek altın 389,61 liradan satıldı. Ekonomi ve altın fiyatları ile ilgilinene vatandaşlar sabah saatlerinden itibaren altın fiyatlarını İnternetten sorgulamaya başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl tamamladı? Çeyrek ve gram altın ne kadar oldu? İşte, 19 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları.

19.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı  | 18 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı ? | 18 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları son haftalarda yaşanan dalgalanmaların ardından, çeyrek altın fiyatları bugün piyasalarda 384,49 lira civarında satılırken, 376 lira seviyelerinden alıcı buldu. Bununla beraber özellikle altın yatırımı yapan vatandaşlar da altın fiyatlarını internette sorgulama başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? Çeyrek ve gram altın ne kadar oldu? İşte, 18 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları.

18.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu | 17 Nisan gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları ne kadar oldu? | 17 Nisan gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatlarında son haftalarda yaşanan dalgalanmaların ardından, özellikle yatırım yapan vatandaşlar akşam saatlerinde altın fiyatlarının ne kadar olduğunu merak etmeye başladı. Çeyrek altın gün içinde, 381 liradan alış, 390,30 liradan satış gördü. Peki, akşam saatlerinde altın ne kadar oldu? İşte, 17 Nisan serbest piyasada gram ve çeyrek altın fiyatları

17.04.2019Ekonomi
Altın fiyatları günü nasıl kapattı | 16 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Altın fiyatları günü nasıl kapattı? | 16 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

Gram altının fiyatı sabah saatlerinde düşüş eğiliminde başlamasının ardından öğle saatlerinde 240,4 lira seviyelerinde işlem gördü. Yatırım yapan vatandaşlar akşam saatlerinde güncel altın fiyatlarını internetten sorgulama başladı. Peki, altın fiyatları günü nasıl kapattı? İşte, 16 Nisan Kapalıçarşı altın fiyatları

16.04.2019Ekonomi
15 Nisan çeyrek altın fiyatları Altın fiyatları yeni haftaya nasıl başladı

15 Nisan çeyrek altın fiyatları! Altın fiyatları yeni haftaya nasıl başladı?

Türk yatırımcısının en çok tercih ettiği araçlardan olan altının yeni haftaya nasıl başladığı merak konusu oldu. Özellikle düğün mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte çeyrek altındaki son durum bilgisi yoğun şekilde sorgulanıyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

15.04.2019Ekonomi