MENÜ

Çeyrek Altin

Çeyrek Altin ile ilgili tüm haberleri, son dakika Çeyrek Altin haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Çeyrek Altin haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 5.355 Çeyrek Altin haberi bulunmuştur.

Çeyrek Altin Haberleri

Gram altın 272 lira seviyelerinde

Gram altın 272 lira seviyelerinde

Gram altın 271,5 lira, çeyrek altın 446 lira ve Cumhuriyet altını 1.820 liradan işlem görüyor.

13.11.2019Ekonomi
Altın fiyatları 13 Kasım Çarşamba günü ne kadar İşte çeyrek altın ve 1 gram altın fiyatları

Altın fiyatları 13 Kasım Çarşamba günü ne kadar? İşte çeyrek altın ve 1 gram altın fiyatları

Altın fiyatları 13 Kasım Çarşamba gününde piyasaların açılması ile birlikte vatandaşlar tarafından merak edilen konular arasında geliyor. Çeyrek altın ve gram altın gibi altın türlerinin arasında en popüler olan iki ürünün değeri merak ediliyor. Peki Çeyrek altın ve gram altın fiyatları bugün ne kadar oldu? İşte altın piyasasında son durum.

13.11.2019Ekonomi
Gram altın fiyatları günü nasıl kapattı 12 Kasım yarım, çeyrek ve tam altın fiyatlarında son durum

Gram altın fiyatları günü nasıl kapattı? 12 Kasım yarım, çeyrek ve tam altın fiyatlarında son durum

Piyasalarda sabah saatlerinde işlemine başlayan altın fiyatları, haftanın ikinci gününde vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Altının gram fiyatında yaşanan değişimleri ekonomi grafiklerinden gün boyu takip edenler, akşam saatlerinde Kapalıçarşı'ya yansıyan en son altın fiyatlarını araştırmaya başladı. Peki, çeyrek altın bugün ne kadar oldu? Gram altın fiyatları günü nasıl kapattı? İşte, 12 Kasım yarım, çeyrek ve tam altın fiyatlarında son durum.

12.11.2019Ekonomi
Çeyrek altın ne kadardan işlem görüyor 12 Kasım güncel altın fiyatları

Çeyrek altın ne kadardan işlem görüyor? 12 Kasım güncel altın fiyatları

Altın fiyatları, öğle saatleri itibariyle yoğun şekilde sorgulanmaya devam ediyor. Piyasaların kapanmasına kısa bir süre kala altın fiyatlarının son durumunu merak eden yatırımcılar, özellikle çeyrek altının anlık durumunu takip ediyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? Gram altın ne kadar?

12.11.2019Ekonomi
Haftanın ilk günü gram altın kapanışta ne kadar oldu Kapalıçarşı 11 Kasım çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları

Haftanın ilk günü gram altın kapanışta ne kadar oldu? Kapalıçarşı 11 Kasım çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları

Haftanın ilk işlem günüde altının gram fiyatları piyasalara 0,8 değer kazancıyla başladı. Sabah saatlerinde 272,6 lira seviyesinde hareket eden gram altın işlemini Kapalıçarşı'da tamamladı. Çeyrek ve gram altının akşam saatlerinde piyasaların kapanması sonrası, ne kadar olduğu yatırımcılar tarafından merak konusu oldu. Peki, gram altın kapanışta ne kadar oldu? İşte, Kapalıçarşı 11 Kasım çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları.

11.11.2019Ekonomi
Gram altın 273 lira seviyelerinde

Gram altın 273 lira seviyelerinde

Gram altın 272,6 lira, çeyrek altın 449 lira ve Cumhuriyet altını 1.833 liradan işlem görüyor.

11.11.2019Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar 1 Gram altın kaç TL

Altın fiyatları bugün ne kadar? 1 Gram altın kaç TL?

Altın fiyatları bugün ne kadar sorusunun cevabı merak edilirken, geçtiğimiz haftaya göre bir birim artan fiyatlar yatırım altınlarındaki son değeri de değiştirdi. Peki piyasada en çok talep gören tür olan çeyrek altın ve gram altın fiyatlarında son durum ne? İşte altın piyasasında değişen fiyatlar..

11.11.2019Ekonomi
Altın fiyatları pazar günü ne kadardan seyrediyor Gram altın fiyatı

Altın fiyatları pazar günü ne kadardan seyrediyor? Gram altın fiyatı

Altın fiyatları, gram ve çeyrek seçenekleri ile pazar günü pek çok vatandaşın gündeminde yer alıyor. Gram ya da çeyrek altın satın almak isteyen vatandaşlar, internet üzerinden güncel fiyatları sorguluyor. Peki, altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, günün altın fiyatları bilgileri

10.11.2019Ekonomi
Türkiye altın rezervlerini artırmada dünya birincisi

Türkiye altın rezervlerini artırmada dünya birincisi

Dünya Altın Konseyi raporuna göre Türkiye üçüncü çeyrekteki 71,4 tonluk altın alımıyla dünyada en fazla altın alan ülke oldu.

9.11.2019Ekonomi
Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu 9 Kasım güncel altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın ne kadar oldu? 9 Kasım güncel altın fiyatları

Hediyelik altın alacak olan vatandaşlar, özellikle hafta sonu altın fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ederek araştırdı. Piyasaların kapalı olduğu cumartesi günü gram ve çeyrek altının ne kadardan alıcı bulduğunu öğrenmek isteyen vatandaşlar, serbest piyasaları takip etti. Peki, 9 Kasım Cumartesi günü çeyrek altın ne kadar oldu? Gram altın ne kadardan satılıyor? İşte, güncel altın fiyatları.

9.11.2019Ekonomi
Çeyrek altın fiyatları haftayı ne kadardan kapattı 8 Kasım Cuma güncel yarım, gram ve tam altın fiyatları

Çeyrek altın fiyatları haftayı ne kadardan kapattı? 8 Kasım Cuma güncel yarım, gram ve tam altın fiyatları

Altın fiyatlarının ne kadar olduğu haftanın son işlem gününde en fazla merak edilen konular arasında yer aldı. Özellikle düğün ve davetlerin yoğunlaştığı hafta sonu öncesi hediyelik altın almayı planlayan vatandaşlar, gram ve çeyrek altının alış fiyatını akşam saatlerinde yoğun şekilde sorgulamaya başladı. Peki, çeyrek altın fiyatları haftayı ne kadardan kapattı? Gram altın ne kadardan alınıyor? İşte, Kapalıçarşı'da yarım, gram ve tam altın fiyatlarında son durum.

8.11.2019Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar oldu 8 Kasım gram ve çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 8 Kasım gram ve çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatlarına ilgi haftanın ilk işlem gününde olduğu gibi son işlem gününde de devam ediyor. Gram ve çeyrek altın yatırımlarını en doğru şekilde değerlendirmek isteyen vatandaşlar an be an altın fiyatlarını takip ediyor. Peki, gram ve çeyrek altın bugün ne kadar oldu? İşte 8 Kasım tarihli altın fiyatları ve altın piyasasında son durum

8.11.2019Ekonomi
Gram altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu 7 Kasım Kapalıçarşı güncel çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları

Gram altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu? 7 Kasım Kapalıçarşı güncel çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları

Altın fiyatlarına yönelik araştırmalar, haftanın dördüncü iş gününde yatırımcılar ve ekonomiyle ilgilenen vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Özellikle, hafta sonunun yaklaşmasıyla beraber, hediyelik altın için en fazla rağbet gören gram altın fiyatının, gün sonunda nasıl dengelendiği sorgulanmaya başlandı. Peki, gram altın fiyatları gün sonunda ne kadar oldu? İşte, 7 Kasım Kapalıçarşı güncel çeyrek, yarım ve tam altın fiyatları.

7.11.2019Ekonomi
Gram altın ve çeyrek altın fiyatları ne kadar 7 Kasım altın fiyatları

Gram altın ve çeyrek altın fiyatları ne kadar? 7 Kasım altın fiyatları

Gram ve çeyrek altın satın almak ya da elindekileri satmak isteyen vatandaşların araştırdığı konu oldu. Son günlerde artış ve azalış rakamları merak edilen gram ve çeyrek altın, son 1 haftanın en düşük seviyelerinde yer alıyor. Peki, altın fiyatları şu an ne kadar oldu? İşte, günün altın fiyatları hakkında merak edilen bazı bilgiler

7.11.2019Ekonomi
Çeyrek altın fiyatları çarşamba günü kapanışta ne kadar oldu 6 Kasım güncel gram, yarım ve tam altın fiyatları

Çeyrek altın fiyatları çarşamba günü kapanışta ne kadar oldu? 6 Kasım güncel gram, yarım ve tam altın fiyatları

Hafta ortasında, sabah saatlerinde piyasalara değer kazancıyla başlayan altının gram fiyatı, akşam saatlerinde işlemini sonlandırdı. Çeyrek ve gram altında yaşanan anlık değişimler, gün sonunda vatandaşların yoğunlaştığı konular arasında yer aldı. Özellikle altını yatırım aracı kullananlar, altın fiyatlarını Kapalıçarşı'da sorgulamaya başladı. Peki, çeyrek altın fiyatları çarşamba günü kapanışta ne kadar oldu?

6.11.2019Ekonomi
Gram altın 275 lira seviyelerinde

Gram altın 275 lira seviyelerinde

Gram altın 275,4 lira, çeyrek altın 452 lira ve Cumhuriyet altını 1.846 liradan işlem görüyor.

6.11.2019Ekonomi
Çeyrek altın ve gram altın fiyatı ne kadar 1 Gram altın kaç TL

Çeyrek altın ve gram altın fiyatı ne kadar? 1 Gram altın kaç TL?

Altının gram fiyatı ve diğer yatırım altınlarının ulaştığı son fiyatlar vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Altın türleri arasında en popüler ürünlerden biri olan gram altın ve çeyrek altın fiyatları internette en çok aranan konular arasında. Peki altın piyasasındaki son durumun ardından çeyrek altın ve diğer yatırım altınlarının değeri ne kadar oldu?

6.11.2019Ekonomi
Çeyrek altın haftanın ikinci günü ne kadar oldu 5 Kasım güncel altın fiyatlarında son durum

Çeyrek altın haftanın ikinci günü ne kadar oldu? 5 Kasım güncel altın fiyatlarında son durum

Piyasalarda haftanın ikinci işlem günü, çeyrek ve gram altının fiyatı, yatırımcılar tarafından en fazla merak edilen konular arasında yer aldı. Özellikle akşam saatlerinde piyasaların kapanması sonrası, vatandaşlar çeyrek altının alış fiyatına yoğunlaştı. Peki, çeyrek altın haftanın ikinci günü kapanışta ne kadar oldu? Gram altın ne kadar? İşte, 5 Kasım güncel altın fiyatlarında son durum.

5.11.2019Ekonomi

Altının gram satış fiyatı ne kadar? 22 ayar bileziğin gramı kaç TL?

Altın fiyatlarının bugün ne kadar olduğu merak ediliyor. Gram altın ve çeyrek altın gibi yatırım altınlarının son değeri internette arama konusu olurken, 22 ayar bileziğin gram satış fiyatı gene aranan konular arasında yer alıyor. Peki Altının gram satış fiyatı ne kadar? 22 ayar bileziğin gramı kaç TL?

5.11.2019Ekonomi
Gram altın 277 lira seviyelerinde

Gram altın 277 lira seviyelerinde

Gram altın 277,2 lira, çeyrek altın 456 lira ve Cumhuriyet altını 1.865 liradan işlem görüyor.

5.11.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 4 Kasım çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 4 Kasım çeyrek altın fiyatı

Piyasaların kapanmasıyla birlikte altın fiyatlarının son durumu hakkındaki ayrıntılar merak konusu oldu. Haftanın ilk iş gününde piyasaların kapanmasıyla, en çok çeyrek altının en son fiyatı araştırıldı. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? Altın fiyatları günü nasıl kapattı?

4.11.2019Ekonomi
Gram altın 277,5 lira seviyelerinde

Gram altın 277,5 lira seviyelerinde

Gram altın 277,5 liradan, çeyrek altın 455 liradan ve Cumhuriyet altını 1.857 liradan işlem görüyor.

4.11.2019Ekonomi
Çeyrek altın ve 22 ayar bileziğin fiyatı ne kadar 1 Gram altın kaç TL

Çeyrek altın ve 22 ayar bileziğin fiyatı ne kadar? 1 Gram altın kaç TL?

Altın fiyatlarının bugün ne kadar olduğu merak ediliyor. Çeyrek altın ve gram altın gibi yatırım altınlarının değeri aranan konular arasındaki yerini alırken, 22 ayar bileziğin gram satış fiyatı altınla ilgili aranan konular arasında. Peki Altın piyasasında son durum nedir?

4.11.2019Ekonomi
2 Kasım Cumartesi günü altın fiyatları ne kadar Çeyrek altın ne kadar

2 Kasım Cumartesi günü altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın ne kadar?

2 Kasım Cumartesi günü anlık altın fiyatları birçok vatandaşın araştırdığı konu olmaya devam ediyor. Gram ve çeyrek altın satın almak isteyen ya da ellerindeki altınları satmak isteyenlerin merakla araştırdığı 2 Kasım altın fiyatları, güncel fiyatlar ile merak ediliyor. Peki, hafta sonu gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar oldu? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

2.11.2019Ekonomi
Gram altın cuma günü haftayı ne kadardan tamamladı 1 Kasım güncel çeyrek ve yarım altın fiyatları

Gram altın cuma günü haftayı ne kadardan tamamladı? 1 Kasım güncel çeyrek ve yarım altın fiyatları

Sabah saatlerinde piyasaların açılmasının ardından, haftanın son işlem gününde altın fiyatlarına yönelik araştırmalar hız kazandı. Yatırım amaçlı ya da hediyelik altın alacak olan vatandaşların en fazla ilgi gösterdiği gram altının alış fiyatı, akşam saatlerinde yoğun şekilde araştırılmaya başlandı. Peki, çeyrek altın ne kadar oldu? Gram altın cuma günü haftayı ne kadardan tamamladı? İşte, Kapalıçarşı'da altın fiyatlarında son durum.

1.11.2019Ekonomi
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, 5 altın bileziği kim kazandı

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, 5 altın bileziği kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 385. Bölümüyle 77. Haftayı tamamladı. Birbirinden iddialı gelinlerin yarıştığı Gelinim Mutfakta’nın hafta finali bölümünde çifte heyecan yaşandı. Kayınvalidelerden en yüksek puanı alan gelin, altın bileziklerin sahibi olurken; bir gelin-kaynana ekibi elindi. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, 5 altın bileziği kim kazandı?

1.11.2019Televizyon
Altın fiyatları bugün ne kadar 1 Gram altın kaç TL

Altın fiyatları bugün ne kadar? 1 Gram altın kaç TL?

Altın fiyatlarının bugün ne kadar olduğu internette aranan konular arasında yerini alıyor. Yatırım altınlarındaki son değer merak edilirken, çeyrek altın ve gram altın gibi en popüler altın türleri geçtiğimiz güne fiyatlarında bir birim değişikliğe uğradı. Peki Altın fiyatları bugün ne kadar? 1 Gram altın kaç TL?

1.11.2019Ekonomi
Çeyrek altının alış fiyatı kapanışta ne kadar oldu 31 Ekim yarım, gram ve tam altın fiyatları

Çeyrek altının alış fiyatı kapanışta ne kadar oldu? 31 Ekim yarım, gram ve tam altın fiyatları

Haftanın üçüncü işlem gününde altın fiyatlarına yönelik araştırmalar sabah saatlerinden itibaren ekonomi grafiklerinde takip edildi. Özellikle altın yatırımcılarının en fazla rağbet gösterdiği çeyrek altının alış fiyatı akşam saatlerinde merak konusu oldu. Gün boyu dalgalanmaya yaşayan altın fiyatları, piyasaların kapanmasının ardından Kapalıçarşı'da dengelendi. Peki, çeyrek altının alış fiyatı kapanışta ne kadar oldu? İşte, 31 Ekim yarım, gram ve tam altın fiyatları.

31.10.2019Ekonomi
Gram altın 276 lira seviyelerinde

Gram altın 276 lira seviyelerinde

Gram altın 275,6 liradan, çeyrek altın 449 liradan ve Cumhuriyet altını 1.837 liradan işlem görüyor.

31.10.2019Ekonomi
Altın fiyatlarında son durum - Faiz kararı sonrası gram ve çeyrek altın ne kadar

Altın fiyatlarında son durum - Faiz kararı sonrası gram ve çeyrek altın ne kadar?

ABD Merkez Bankası, piyasaların merakla beklediği faiz kararını duyurdu, gözler altın fiyatlarına çevrildi. Fed faizi yüzde 0.25 oranında indirerek yüzde 1.50-1.75 seviyesine çekti. İstanbul Kapalıçarşı’da 5,7120 liradan alınan dolar 5,7140 liradan, 6,38 liradan alınan euro ise 6,3820 liradan satılıyor. Bir önceki kapanışta dolar 5,7320 liradan, euro ise 6,3690 liradan satılmıştı. Peki, gram ve çeyrek altın bugün ne kadar?

31.10.2019Ekonomi
Haftanın üçüncü günü altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 30 Ekim güncel çeyrek, yarım ve gram altın fiyatları

Haftanın üçüncü günü altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 30 Ekim güncel çeyrek, yarım ve gram altın fiyatları

Cumhuriyet Bayramı resmi tatilinin ardından altın fiyatları sabah saatlerinde piyasalardaki işlemine başladı. Piyasaların açılmasının ardından haftanın üçüncü işlem gününde altın fiyatlarının ne kadar olduğu internette en fazla araştırılan konular arasında yer aldı. Özellikle altın yatırımcıları akşam saatlerinde gram altının alış fiyatına yoğunlaştı. Peki, haftanın üçüncü günü altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? Yarım altın ne kadar?

30.10.2019Ekonomi
Çeyrek altın ve 22 ayar bileziğin gram satış fiyatı kaç TL

Çeyrek altın ve 22 ayar bileziğin gram satış fiyatı kaç TL?

Altın alacak vatandaşlar piyasalardaki son altın fiyatlarını merak ediyorlar. Gram altının bugünkü değeri merak konusu olurken, diğer yatırım altınları da aranan konular arasında. Peki çeyrek altın ve gram altın gibi yoğun talep gören altın türlerinde son durum nedir? İşte Kapalıçarşı altın piyasasında son dakika gelişmeleri

30.10.2019Ekonomi
Altın fiyatları bugün ne kadar 1 gram altın kaç TL

Altın fiyatları bugün ne kadar? 1 gram altın kaç TL?

Altın fiyatlarının bugün ne kadar olduğu hem altın yatırımı yapanlar hem de hediyelik olarak altın almak isteyenler tarafından merak ediliyor. Gram altın fiyatı dün biraz düşüş gösterdi ve bu değerin ardından yatırım altınlarının da fiyatları değişti. Peki çeyrek altın ve gram altın fiyatları bugün ne kadar? İşte 29 Ekim altın fiyatları

29.10.2019Ekonomi
Gram altın fiyatları resmi tatil öncesi ne kadar oldu 28 Ekim güncel çeyrek, yarım ve gram altın fiyatları

Gram altın fiyatları resmi tatil öncesi ne kadar oldu? 28 Ekim güncel çeyrek, yarım ve gram altın fiyatları

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi tatili öncesi, altın fiyatları piyasalarda işlemine devam etti. Haftanın ilk iş günü altının gram fiyatı, önceki kapanışa göre yüzde 0,1 değer kaybıyla 279 lira seviyesinde seyretti. Piyasaların kapanmasının ardından altında yaşanan son durum yatırımcılar tarafından merak konusu oldu. Peki, gram altın fiyatları resmi tatil öncesi ne kadar oldu? İşte, 28 Ekim güncel çeyrek, yarım ve gram altın fiyatları.

28.10.2019Ekonomi
Gram altın 279 lira seviyelerinde

Gram altın 279 lira seviyelerinde

Gram altın 279 lira, çeyrek altın 454 lira ve Cumhuriyet altını 1.860 liradan işlem görüyor

28.10.2019Ekonomi
Altının gram fiyatı bugün ne kadar 1 Gram altın kaç TL

Altının gram fiyatı bugün ne kadar? 1 Gram altın kaç TL?

Altının gram satış fiyatının ne kadar olduğu vatandaşlar tarafından merak edilirken, hem yatırım altını olarak hem de hediyelik olarak talep gören çeyrek altın ve gram altın fiyatları en çok merak edilen iki altın türü olarak öne çıkıyor. Peki Altının gram fiyatı bugün ne kadar? 1 Gram altın kaç TL?

28.10.2019Ekonomi
Altın fiyatları pazar günü ne kadar oldu 26 Ekim güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatları pazar günü ne kadar oldu? 26 Ekim güncel gram ve çeyrek altın fiyatları

Altın fiyatlarına yönelik araştırmalar hafta sonunda da devam etti. Özellikle hediyelik altın almayı planlayan vatandaşlar, cumartesi günü gram ve çeyrek altının alış fiyatını sabah saatlerinden itibaren sorguluyor. Peki, altın fiyatları pazar günü ne kadar oldu? Gram ve çeyrek altın ne kadarda satılıyor? İşte, 26 Ekim güncel gram ve çeyrek altın fiyatları.

26.10.2019Ekonomi
Gram altın haftanın son günü kapanışta ne kadar oldu 25 Ekim güncel yarım, çeyrek ve tam altın fiyatları

Gram altın haftanın son günü kapanışta ne kadar oldu? 25 Ekim güncel yarım, çeyrek ve tam altın fiyatları

Haftanın son işlem gününde altın fiyatlarının ne kadar olduğu altın yatırımcıları tarafından merak konusu oldu. Özellikle davetlerin yoğunlaştığı hafta sonu öncesi, gram altının alış fiyatı, hediyelik altın alacak olanlar tarafından akşam saatlerinde yoğun şekilde araştırılmaya başlandı. Peki, gram altın haftanın son günü kapanışta ne kadar oldu? İşte, 25 Ekim güncel yarım, çeyrek ve tam altın fiyatları.

25.10.2019Ekonomi
1 Gram altın kaç TL İşte gram altın fiyatlarında son durum

1 Gram altın kaç TL? İşte gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatlarının bugün ne kadar olduğu aranan konular arasında yer alıyor. Çeyrek altın ve gram altın fiyatları vatandaşların altın türleri arasında en çok takip ettiği ürünler. Peki çeyrek altının satış fiyatı ne kadar? İşte gram altın ve yatırım altınlarında son durum

25.10.2019Ekonomi
Gram altın 280 lira seviyelerinde

Gram altın 280 lira seviyelerinde

Gram altın 279,8 lira, çeyrek altın 455 lira ve Cumhuriyet altını 1.863 liradan işlem görüyor.

25.10.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 24 Ekim güncel çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 24 Ekim güncel çeyrek altın fiyatı

Ülkemizdeki yatırımcıların en gözde tercihlerinden altının piyasalardaki son durumu, akşam saatlerinin gelmesi ile birlikte hız kazandı. Başta çeyrek altın olmak üzere altın fiyatlarının günü ne kadardan kapattığı merak ediliyor. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

24.10.2019Ekonomi
Gram altın 275 lira seviyelerinde

Gram altın 275 lira seviyelerinde

Gram altın 274,9 lira, çeyrek altın 452 lira ve Cumhuriyet altını 1.845 liradan işlem görüyor.

24.10.2019Ekonomi
1 Gram altın kaç TLden satılıyor İşte çeyrek altın ve yatırım altınlarında son durum

1 Gram altın kaç TL'den satılıyor? İşte çeyrek altın ve yatırım altınlarında son durum

Altın fiyatlarının bugün ne kadar olduğu internette aranan konular arasında yer alırken, yatırım altınlarının değeri en çok merak edilen konu olarak dikkat çekiyor. Özellikle çeyrek altın ve gram altın fiyatları en popüler altın türleri arasındaki yerini alıyor. Peki altının gram fiyatı bugün ne kadar? İşte yatırım altınlarında son durum

24.10.2019Ekonomi
Gram altın çarşamba gününü ne kadardan tamamladı 23 Ekim çeyrek, yarım ve gram altın fiyatlarında son durum

Gram altın çarşamba gününü ne kadardan tamamladı? 23 Ekim çeyrek, yarım ve gram altın fiyatlarında son durum

Haftanın üçüncü işlem gününde altın fiyatlarıyla ilgili detaylar sabah saatlerinden itibaren internette en fazla araştırılan konular arasında yer aldı. Ekonomi grafiklerinde altın fiyatlarına yönelik dalgalanmaları takip eden yatırımcılar, gün sonunda gram ve çeyrek altının Kapalıçarşı'da ne kadar olduğunu sorgulamaya başladı. Peki, gram altın çarşamba gününü ne kadardan tamamladı? İşte, 23 Ekim çeyrek, yarım ve gram altın fiyatlarında son durum.

23.10.2019Ekonomi
Gram altın 278 lira seviyelerinde

Gram altın 278 lira seviyelerinde

Gram altın 277,9 lira, çeyrek altın 455 lira ve Cumhuriyet altını 1.860 liradan işlem görüyor.

23.10.2019Ekonomi
Altın fiyatları ne kadar oldu 1 gram altın kaç TLden satılıyor

Altın fiyatları ne kadar oldu? 1 gram altın kaç TL'den satılıyor?

Altın fiyatlarının bugün ne kadar olduğu vatandaşlar tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. Hem çeyrek altın hem de gram altın fiyatları altın türleri arasında en çok tüketilen ürünler arasında yer alıyor. Peki altın piyasasında son durum ne? İşte altın piyasasında günün değerleri

23.10.2019Ekonomi
Çeyrek altın haftanın ikinci gününü ne kadardan tamamladı 22 Ekim Kapalıçarşı yarım, gram ve çeyrek altın fiyatları

Çeyrek altın haftanın ikinci gününü ne kadardan tamamladı? 22 Ekim Kapalıçarşı yarım, gram ve çeyrek altın fiyatları

Haftanın ikinci işlem gününde altın fiyatlarının ne kadar olduğu vatandaşlar tarafından en fazla araştırılan konular arasında yer aldı. Özellikle gram ve çeyrek altın almayı planlayanlar, mesai bitimi sonrası piyasalarda altın fiyatlarında yaşanan son gelişmeleri merak etmeye başladı. Peki, çeyrek altın haftanın ikinci gününü ne kadardan tamamladı? İşte, 22 Ekim Kapalıçarşı yarım, gram ve çeyrek altın fiyatları.

22.10.2019Ekonomi
22 Ekim güncel altın fiyatları nasıl seyrediyor Gram altın ne kadar

22 Ekim güncel altın fiyatları nasıl seyrediyor? Gram altın ne kadar?

Günlük ve anlık olarak takip edilen güncel altın fiyatları, 22 Ekim Salı günü de pek çok vatandaşın gündeminde yer almaya başladı. Anlık olarak takip edilen altın fiyatlarında birkaç gündür gözlenen düşüş grafiği, bugün yerini artışa bıraktı. Peki, 22 Ekim güncel altın fiyatları nasıl seyrediyor? İşte, gram ve çeyrek altın hakkında bazı bilgiler

22.10.2019Ekonomi
Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu 21 Ekim çeyrek altın fiyatı

Altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? 21 Ekim çeyrek altın fiyatı

Haftanın ilk iş gününde piyasaların kapanmasıyla birlikte altın fiyatlarının güncel durumu araştırılmaya başlandı. En çok tercih edilen yatırım araçlarından altının son durumu ve günü nasıl kapattığı, yatırımcılar tarafından merakla sorgulanıyor. Peki, altın fiyatları kapanışta ne kadar oldu? Çeyrek altın ne kadar?

21.10.2019 Ekonomi
Altın fiyatları düştü mü 21 Ekimde gram ve çeyrek altın ne kadar oldu

Altın fiyatları düştü mü? 21 Ekim'de gram ve çeyrek altın ne kadar oldu?

Yeni haftanın ilk işlem gününde yatırımcıların gözü kulağı altın fiyatlarında güncel duruma çevrildi. Altının gram fiyatı,önceki kapanışa göre yüzde 0,4 değer kazancıyla 278,4 lira seviyesinde yeni haftaya giriş yaptı. Peki, yatırımcının en çok rağbet gösterdiği çeyrek altında son durum ne? Altın fiyatları düştü mü? 21 Ekim'de gram ve çeyrek altın ne kadar oldu?

21.10.2019Ekonomi