MENÜ

Çetin Emeç

Çetin Emeç ile ilgili tüm haberleri, son dakika Çetin Emeç haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Çetin Emeç haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.915 Çetin Emeç haberi bulunmuştur.

Çetin Emeç Haberleri

Tekirdağ, Çorlu ve Çerkezköyde elektrik kesintisine dikkat

Tekirdağ, Çorlu ve Çerkezköy'de elektrik kesintisine dikkat

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Tekirdağ, Çorlu ve Çerkezköy İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.

24.04.2015Ekonomi
Her yaş için tiyatro

Her yaş için tiyatro

İZMİR Büyükşehir Belediyesi, çocukları "Şaşkın Palyaço" ve "Güzel ve Çirkin" adlı tiyatro oyunları ile buluşturacak. Haldun Taner'in "Ay Işığında Şamata" ile Ariel Dorfman'ın "Araf" isimli oyunları da İzmirli sanatseverler için sahnelenecek.

20.04.2015Ege
Çetin Emeç anılıyor

Çetin Emeç anılıyor

Beşiktaş Belediyesi tarafından 10 senedir düzenlenen “Ustalara Saygı” etkinlikleri, 23 Mart Pazartesi akşamı gerçekleştirilecek olan Çetin Emeç’e Saygı Gecesi gecesi ile sürüyor.

19.03.2015Keyif
Hayatla ödenen manşetler

Hayatla ödenen manşetler

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin: "Basın özgürlüğü istediğin manşeti atabilme özgürlüğüdür. O manşetleri atabilme özgürlüğü sıkça gazetecilerin hayatlarıyla ödedikleri büyük bedellerin de öyküsüdür bir bakıma. Bugün Çetin Bey’in mezarı başında onu anarken 1979’da öldürülen Abdi İpekçi, 1993’te öldürülen Uğur Mumcu da dahil olmak üzere suikastlara kurban giden bütün meslektaşlarımızın hatıralarını saygıyla anmak istiyorum. Onlar şimdi hep birlikteler."

9.03.2015Gündem
TGC: Sevgi ve saygıyla anıyoruz

TGC: Sevgi ve saygıyla anıyoruz

TÜRKİYE Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Çetin Emeç’in ölümünün 25’inci yıldönümünde bir anma mesajı yayınladı.

9.03.2015Gündem
Çetin Emeç mezarı başında anıldı

Çetin Emeç mezarı başında anıldı

25 yıl önce uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Gazeteci Çetin Emeç, mezarı başında anıldı.    Çetin Emeç'in Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki kabri başında yapılan anma törenine eşi Bilge Emeç, oğlu Mehmet Emeç, kızı Mehveş Emeç Birol, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin, gazeteciler Uğur Dündar ve Tufan Türenç’in yanı sıra çok sayıda seveni katıldı. Anma töreninde bir konuşma yapan Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin Çetin Emeç’i kaybetmiş olmanın üzüntü verici olduğunu belirterek, “Beni 1987 yılında Hürriyet Gazetesi’ne Washington muhabiri olarak transfer eden kişi Çetin Bey’di. Bu transferden 28 yıl  sonra kabrinin başında bugünkü halefi olarak konuşmak ve onun hatırasına seslenmek benim için onurlu bir o kadar da zor bir görevdir” dedi.Tören sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Mehmet Emeç, “Keşkelerle geçen 25 yıl, daha doğrusu çeyrek asır olduğunu düşünüyorum artık. Keşke böyle olaylar yaşanmasaydı, keşke aileler böyle değerli insanları kaybetmek durumunda olmasalardı. Keşke tetikçiler değil de bu olayı yaptıranlar bulunabilseydi ve bunlar yaşanmasalardı. Ama dediğim gibi keşkelerle geçen 25’inci yıl olmasına rağmen gururluyuz, güçlüyüz ve onurluyuz. Dostlarımız sağ olsun” şeklinde konuştu.İHA

9.03.2015Haber
Çetin Emeç mezarı başında anıldı

Çetin Emeç mezarı başında anıldı

7 Mart 1990'da uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürülen Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Çetin Emeç, Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında anıldı.

9.03.2015Gündem
Onur günü

Onur günü

REZA Zarrab’ın eski bakan Zafer Çağlayan’a gönderdiği 700 bin TL’lik saatin vergi cezası makbuzunu bularak yazdığı ‘İşte belgesi’ başlıklı haberiyle Çetin Emeç Gazetecilik Ödülü’ne layık görülen Arda Akın dün düzenlenen törenle ödülünü aldı.

7.03.2015Gündem
Anıyoruz

Anıyoruz

UĞRADIĞI silahlı saldırı sonucu 25 yıl önce hayatını kaybeden Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Çetin Emeç, 9 Mart Pazartesi günü saat 10.00’da Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki kabri başında törenle anılacak.

6.03.2015Gündem
Hürriyet’e Çetin Emeç Haber Ödülü

Hürriyet’e Çetin Emeç Haber Ödülü

TÜRKİYE Gazeteciler Cemiyeti (TGC), Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Hürriyet gazetesinin işbirliğiyle düzenlenen ‘Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri’nin sahipleri belli oldu.

27.02.2015Keyif
Hürriyet Dünyasına iki ödül birden

Hürriyet Dünyası'na iki ödül birden

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC), Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Hürriyet Gazetesi'nin işbirliğiyle düzenlenen Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri sahipleri belli oldu. Buna göre haber dalında Hürriyet Gazetesi'nden Arda Akın, Fotoğrafta AFP 'den Bülent Kılıç, Karikatürde Önce Vatan Gazetesi'nden Oğuz Gürel ödül kazandı.

27.02.2015Keyif
Bayrampaşaya stat işkencesi

Bayrampaşa'ya stat işkencesi!

Spor Genel Müdürlüğü, resmi kayıtlarda 60 bin lira borçlu görünen Bayrampaşa Spor Kulübü'nden, Çetin Emeç Stadı'nda oynadığı her maç için 7 bin lira istiyor. Bu para ödenmediği taktirde de stat verilmiyor.

13.02.2015Futbol
Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri’ne başvuru süresi uzatıldı

'Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri’ne başvuru süresi uzatıldı

GAZETECİ Çetin Emeç’in anısına, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Hürriyet Gazetesi başarılı gazetecileri ödüllendiriyor.

11.02.2015Gündem
Adına gazetecilik ödülleri verilecek

Adına gazetecilik ödülleri verilecek

Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi ve Hürriyet Gazetesi tarafından ‘Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri’ yarışması düzenleniyor.

1.02.2015Gündem
Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri 2015

Çetin Emeç Gazetecilik Ödülleri 2015

Gazeteci Çetin Emeç’in anısına, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti, Hürriyet Gazetesi ve Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi ile işbirliği içinde Haber, Fotoğraf ve Karikatür dallarında başarılı gazetecileri ödüllendiriyor.

14.01.2015Advertorial
Dersaneye gidemeyenler için Eşit Eğitim

Dersaneye gidemeyenler için 'Eşit Eğitim'

Balçova Belediye Başkanı Mehmet Ali Çalkaya, dershaneye gidemeyen çocukların eşit şartlarda eğitim alması için hizmet veren Etüt Merkezi'ni ziyaret etti.

26.12.2014Ege

Yazar Sonuçları

O genel yayın yönetmeni ve patronuna

ÖNCEKİ gün olağanüstü bir film seyrettim...

4.04.2015

Yaş alıyorum ama ihtiyarlamıyorum

Tarihe geçmiş kahraman bir polisin kızı o. Bir yılda 21 Yeşilçam filminde başrol oynamış bir Yeşilçam yıldızı. Ekranların “Hanımağa”sı, Kösem Sultan”ı. Selda Alkor, sinemaya, hayata, evliliğe dair sohbetimizi ders niteliğindeki güzel hikâyelerle süsledi...

22.03.2015

Acılı yirmi beş yılın ardından

ÇETİN EMEÇ öldürüleli yirmi beş yıl olmuş.

10.03.2015

Demokrasinin bedeli

Danimarka mahkemelerinde yargıçlar tarafından çok söylenen bir söz vardır “bedelini ödemeden hizmet beklenmez” İşte demokrasi de öyle bir şey. Bedeli ödenmeden demokrasi olmaz.

13.01.2015