MENÜ

Çetin Emeç

Çetin Emeç ile ilgili tüm haberleri, son dakika Çetin Emeç haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Çetin Emeç haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.915 Çetin Emeç haberi bulunmuştur.

Çetin Emeç Haberleri

Kuç cenneti görücüye çıkıyor

Kuç cenneti görücüye çıkıyor

İZMİR Kuş Cenneti’nin, Almanya, Dubai ve Çin’deki turizm fuarlarında tanıtılması için harekete geçildi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu "Fuarlara katılmanın Kuş Cenneti’nin tanıtımı açısından yararlı olacağına inanıyoruz" dedi.

8.02.2016Ege
İstanbulda Cumartesi 13, Pazar günü 8 ilçede elektrik kesintisi uygulanacak

İstanbul'da Cumartesi 13, Pazar günü 8 ilçede elektrik kesintisi uygulanacak

İstanbullulara BEDAŞ'tan kötü haber geldi. İstanbul'da 30 Ocak Cumartesi günü 13 ilçede, 31 Ocak Pazar günü ise 8 ilçede elektrik kesintisi uygulanacak.

28.01.2016Gündem
İstanbulda 30 Ocak elektrik kesintisi uygulanacak

İstanbul'da 30 Ocak elektrik kesintisi uygulanacak!

İstanbul'a elektrik enerjisi sağlayan Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ) internet sitesinden yapılan duyuruya göre; 30 Ocak Cumartesi ve 31 Ocak Pazar günü bazı ilçelerde elektrik kesintisi uygulanacağını açıkladı. İşte İstanbul'da hafta sonu elektrik kesintisi uygulanacak ilçelerin listesi...

28.01.2016Kelebek
İstanbul’da Cumartesi 7 ilçede elektrik kesintisi

İstanbul’da Cumartesi 7 ilçede elektrik kesintisi

BEDAŞ, Arnavutköy, Beşiktaş, Fatih, Güngören, Silivri, Sultangazi ve Şişli ilçelerine geçici süreliğine, Cumartesi günü elektrik veremeyeceğini duyurdu.

28.01.2016Gündem
Devrim ve terör şehitlerini andılar

Devrim ve terör şehitlerini andılar

MANİSA’da Atatürkçü Düşünce Derneği öncülüğünde devrim ve terörle mücadele şehitleri anıldı.

22.01.2016Ege
Komisyona ret

Komisyona ret

Hürriyet gazetesine ve yazar Ahmet Hakan’a saldırılar Meclis gündemine taşındı. CHP, “Basın yayın mensupları ve kuruluşlarına yapılan saldırıların tüm yönleriyle araştırılması ile basın özgürlüğü ve halkın haber alma hürriyetini sağlamaya yönelik olarak alınacak önlemlerin belirlenmesi” amacıyla Meclis Başkanlığı’na bir araştırma önergesi verdi. Genel Kurulu’da önceki akşam önergenin ön sıralara alınması görüşüldü.

20.01.2016Gündem
Öldüğüyle kaldı

Öldüğüyle kaldı

Trafik kazasında hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Burak Yenihayat’ın ölümüne neden oldukları iddiasıyla yargılanan iki sürücünün de cezalarında indirim yapıldı.

23.12.2015Gündem
2015’e renkli veda

2015’e renkli veda

İZMİR Büyükşehir Belediyesi, 2015 yılını konserler, tiyatrolar, sergiler ve film gösterimleriyle uğurlayacak.

1.12.2015Ege
CHP’de gazeteciye şiddete komisyon

CHP’de gazeteciye şiddete komisyon

CHP İzmir İl Yönetim Kurulu, Balçova İlçesi Çetin Emeç Mahallesi’nde yapılan delege seçimlerinde, partili kadınlar tarafından DHA muhabiri Elif Demirci’ye yapılan sözlü ve fiziki saldırı nedeniyle 5 kişilik komisyon kurdu.

14.11.2015Ege
İGC’den kınamada

İGC’den kınamada

İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Misket Dikmen, CHP Balçova Delege seçimlerinde DHA muhabiri Elif Demirci’ye sözlü saldırıda bulunulup görevinin yapılmasının engellenmesini kınadı.

9.11.2015Ege
Türkiyede yaşanmış 15 acayip olay

Türkiye'de yaşanmış 15 acayip olay

Türkiye coğrafyasında yaşamak demek ‘şaşırmak’ duygusunun iğdiş edilmesi demektir. Hiçbir şey acayibimize gitmez. ‘Hmmm olmuştur valla ne var ki’ diyecek kayıtsızlığa gelmemiz bir tesadüf değildir.Olaylar silsilesinin birçoğu can acıtsa da, birçoğu da karnını tutarak gülmeye engel değil. İçimiz dışımızın siyaset olduğu bu günlerde, kafayı biraz dağıtmak için ortaya karışık bir listeyi, Twitter’in ‘Kaç Yıl Oldu’ adıyla ünlü hesabından derledik.İşte sadece bu coğrafyada yaşayanların şaşırmadan okuyacağı liste…

2.11.2015Keyif
Kasım’da sanat

Kasım’da sanat

İZMİR Büyükşehir Belediyesi’nin Kasım ayı sanat takviminde yine büyük ilgi görecek film gösterimleri, konserler, tiyatrolar ve sergiler yer aldı. 10 Kasım’da Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde düzenlenecek Anma Konseri’nde İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ile birlikte Zuhal Olcay sahne alacak.

31.10.2015Ege
Ankarada 27 ve 29 Ekimde bazı yollar kapatılacak

Ankara'da 27 ve 29 Ekim'de bazı yollar kapatılacak

Ankara'da Cumhuriyet Bayramı kutlamaları dolayısıyla 27 ve 29 Ekim'de bazı yollar trafiğe kapatılacak.

26.10.2015Gündem
14 flamingo daha

14 flamingo daha

İZMİR Büyükşehir Belediyesi ve İZKUŞ'un ortaklaşa oluşturduğu İzmir Kuş Cenneti'ndeki yapay Flamingo Adası'nda, son 2 yılda tam 14 bin flamingo yavrusu yumurtadan çıkıp, doğal yaşama katıldı.

26.10.2015Ege
İzmirli flamingolar

İzmirli flamingolar

İZMİR Büyükşehir Belediyesi ve İZKUŞ’un ortaklaşa oluşturduğu İzmir Kuş Cenneti’ndeki yapay Flamingo Adası’nda, son 2 yılda tam 14 bin flamingo yavrusu yumurtadan çıkıp, doğal yaşama katıldı.

24.10.2015 Ege
Güzelbahçe’ye Kışlalı anıtı

Güzelbahçe’ye Kışlalı anıtı

BOMBALI suikast sonucu 1999 ylında yaşamını yitiren gazeteci-yazar, siyaset bilimci eski Kültür Bakanı Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı’nın anıtı, Güzelbahçe’de Ahmet Taner Kışlalı kavşağına konuldu.

22.10.2015Ege
İzmir’de sanat dolu bir sonbaharı

İzmir’de sanat dolu bir sonbaharı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ekim ayında da sanatseverlerin ilgisini çekecek programlar hazırladı. Konserler, sergiler, film günleri ile İzmir’de sonbahar çok renkli geçecek.

4.10.2015Ege
Çocuğa kelepçe olmaz

Çocuğa kelepçe olmaz

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı sürpriz bir iddianameyle, ÖSYM’yi protesto eden 18 yaşından küçük çocuğa kelepçe taktıkları için 5 polis hakkında 1 yıldan 3 yıla kadar hapis cezası istedi.

1.10.2015Gündem
İzmir’de sanat sonbaharı

İzmir’de sanat sonbaharı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ekim ayında da sanatseverlerin ilgisini çekecek programlar hazırladı. Konserler, sergiler, film günleri ile İzmir’de sonbahar çok renkli geçecek.

30.09.2015Ege
Soma 301 Karabağlar’da

"Soma 301" Karabağlar’da

İZMİRLİ gazetecilerin kurduğu Yargı ve Güvenlik Muhabirleri Derneği’nin organizasyonuyla, Soma’da yaşanan ve 301 madencinin hayatını kaybettiği Soma maden faciasında çekilen fotoğraflardan oluşan "Soma 301" sergisi Karabağlar Belediyesi’nde açıldı.

9.08.2015Ege
İzmirli gazetecilerin objektifinden Soma faciası

İzmirli gazetecilerin objektifinden Soma faciası

İzmir Yargı ve Güvenlik Muhabirleri Derneği’nin organizasyonu ve İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile gerçekleştirilen ’SOMA 301’ fotoğraf sergisi, İzmir Büyükşehir Belediyesi Çetin Emeç Sergi Salonu’nda açıldı.

24.05.2015Keyif

Yazar Sonuçları

Ata yadigarı lezzet ve dekor

Guguklu saatler, teknolojik cihazlarla yetişen neslin, ismini duyduğunda anlamlandırabilmek için Google’a başvurduğu nesneler arasındaki yerlerini aldı.

20.11.2015

SGK’nın iş kazası

Ankara Hürriyet okurları, kentteki birçok sorunun -şikâyetin- yanı sıra, hayli ilginç konulardaki iletilerini de Burada Okur Yazar’a gönderiyor. O iletilerden biride, okur Uğur T.’ye ait...

12.11.2015

Konya Yolu’nda otopark trafiği

Konya Yolu’ndan kent merkezi istikametine gitmek isteyen sürücüler, Gazi Hastanesi girişindeki otopark yüzünden trafiğe takılıyor.

18.06.2015

Tabak tabak yenilik

İstanbul’un iki yakası bir araya geldi, en yeni mekânlarda en leziz yemekler sizi ağırlamaya hazırlanıyor. Peki hangisinde kaç lira harcayacaksınız? Yoksa siz yediniz de mi geldiniz?

30.05.2015