MENÜ

Çetin Emeç

Çetin Emeç ile ilgili tüm haberleri, son dakika Çetin Emeç haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Çetin Emeç haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.910 Çetin Emeç haberi bulunmuştur.

Çetin Emeç Haberleri

Kadıköyde yarın bu yollar kapalı

Kadıköy'de yarın bu yollar kapalı

İstanbul Kadıköy'de yarın yapılacak “Puma Ignite Koşusu" nedeniyle 07.00 - 11.00 saatleri arasında Çetin Emeç Bulvarı Caddebostan İskele Sokak kesişiminden Turgut Özal Bulvarı İdealtepe Migros önü ışıklara kadar Kartal-Kadıköy istikametleri tek yönlü olarak trafiğe kapatılacak.

1.10.2016Gündem
Erdoğanın başyaveri Ali Yazıcıyı işaret etti

Erdoğan'ın başyaveri Ali Yazıcı'yı işaret etti

Özel Kuvvetler Komutanlığı'nda görevli Piyade Yarbay Emin Güven, darbecilerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik suikast planının detaylarını anlattı. İddiaya göre Güven, ifadesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başyaveri Ali Yazıcı'yı işaret etti. Güven'in ifadeleri ile Yazıcı'nın ifadeleri arasında büyük çelişki var. Güven'in, maaşının yüzde 20'sini her ay cemaate himmet olarak verdiğini söylediği de iddialar arasında.

27.07.2016Gündem
Sedat Ergin’in DW İfade Özgürlüğü Ödülü konuşması

Sedat Ergin’in DW İfade Özgürlüğü Ödülü konuşması

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Sedat Ergin’in Deutsche Welle İfade Özgürlüğü Ödülü’nü aldığı törende yaptığı konuşma:

13.06.2016Dünya
Dikkat Pazar günü bu yollar kapalı

Dikkat! Pazar günü bu yollar kapalı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, pazar günü Kadıköy’de yapılacak olan "Nike Women Victory Tour İstanbul" etkinliği nedeniyle ve Bakırköy Halk Pazarında yapılacak açık hava toplantısı nedeniyle bazı yolların trafiğe kapatılacağını duyurdu.

3.06.2016Gündem
Büşra Taşlının ölümüne neden olan psikolog serbest bırakıldı

Büşra Taşlı'nın ölümüne neden olan psikolog serbest bırakıldı

İstanbul Bağdar Caddesi'nde, üniversiteli Feride Büşra Taşlı'ya çarparak ölümüne neden olan psikolog Zeynep Nur Koşan, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı

5.05.2016Gündem
MPTSler çalıntı ve ikiz plakalı araçların peşinde

MPTS'ler çalıntı ve ikiz plakalı araçların peşinde

Ankara Emniyet Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren plaka tespit sistemi takılı araçlar tarafından yılbaşından bu yana 78 bin 408 aracın plakası sorgulandı. AA muhabirinin emniyet yetkililerinden aldığı bilgiye göre, Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi bünyesindeki plaka tespit sistemi takılı polis araçları, çalıntı ve ikiz plakalı araçların tespiti için 24 saat görev yapıyor. MOBESE sistemleri ile entegre olarak çalışan Mobil Plaka Tanıma Sistemi (MPTS), seyir halindeyken de diğer araçların plakalarınıokuyor. Ankara'ya giriş noktaları, Atatürk, İnönü, GMK, Çetin Emeçbulvarları ile Milli Müdafa, Vekaletler, Meşrutiyet, Ziya Gökalp, YahyaGalip, Dikmen, Çankaya, Simon Bolivar caddeleri başta olmak üzere anaarterler, siyasi parti binaları, büyükelçilikler, kamu binaları, AVM'lerile halkın yoğun olduğu yerlerde devriye gezen araçların, çalıntıolarak kaydı bulunan araçlarla karşılaşması durumunda sistem alarmvererek kullanıcıları ikaz ediyor. Tespitin ardından ekipler, aracın sonolarak bulunduğu nokta ve güzergahı konusunda çevredeki ekipleriuyarıyor.Plaka tespit sistemi takılı mobil ekipler, 1 Ocak-2 Mart günleri arasında 78 bin 408 araç plakası üzerinde sorgulama yaptı. Sorgulanan araçlardan bin 788'inde sistem, ikiz ya da çalıntı kaydı bulunduğu gerekçesiyle alarm verdi.Plaka tespit sistemi takılı araçlar tarafından 2015 yılında ise 312 bin 894 araç plakası sorgulandı. Bu araçlardan 4 bin 746'sında sistem, kullanıcıları çalıntı kaydı olduğu gerekçesiyle uyardı.Ankara'dason dönemde meydana gelen bombalı terör saldırılarının ardından AnkaraEmniyet Müdürlüğü emrine Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından plaka tanıma sistemi takılı araç takviyesi yapılacağı öğrenildi.

24.03.2016Haber
MPTSler çalıntı ve ikiz plakalı araçların peşinde

MPTS'ler çalıntı ve ikiz plakalı araçların peşinde

Ankara Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görevli MPTS'ler iki ayda 78 bin 408 aracın plakasını sistemde sorguladı. Bin 788 sorgulamada sistem, ikiz ya da çalıntı kaydı bulunduğu gerekçesiyle alarm verdi.

23.03.2016Gündem
Bu sergiler kaçmaz

Bu sergiler kaçmaz

İZMİR Büyükşehir Belediyesi, 3 farklı mekanda resim ve fotoğraf sergilerine ev sahipliği yapacak.

17.03.2016Ege
CHP’li eski ilçe başkanı Mehmet Yurtsever de terör kurbanı

CHP’li eski ilçe başkanı Mehmet Yurtsever de terör kurbanı

ANKARA Kızılay’daki terör saldırısında hayatını kaybedenler arasında CHP Keçiören eski İlçe Başkanı Mehmet Yurtsever de vardı.

14.03.2016Gündem
Yılmaz Vural: Nasıl dayı bulunur bölümü açılsın

Yılmaz Vural: Nasıl dayı bulunur bölümü açılsın

Kayseri'de Erciyes Üniversitesi (ERÜ) İletişim Fakültesi ile Türkiye Spor Yazarları Derneği Ankara Şubesi tarafından, "Türk Sporu’nda yaşanan gelişmeler, spor medyası ve sporda şiddet" konulu panel düzenlendi.

9.03.2016Spor
Çetin Emeçin adını parka verdiler

Çetin Emeç'in adını parka verdiler

Kadıkööy Belediyesi tarafından 2014 yılında Göztepe’de açılan ‘Demokrasi Parkı’na, 7 Mart 1990’da uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürülen Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Çetin Emeç’in ismi verildi.

8.03.2016Gündem
Çetin Emeç ölümünün 26ncı yılında anıldı

Çetin Emeç ölümünün 26'ncı yılında anıldı

7 MART 1990’da uğradığı silahlı saldırıda öldürülen Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Çetin Emeç ve şoförü Sinan Ercan mezarları başında dualarla anıldı.

7.03.2016Gündem
Çetin Emeç ölümünün 26. Yılında anıldı

Çetin Emeç ölümünün 26. Yılında anıldı

7 MART 1990’dauğradığı silahlı saldırıda öldürülen Hürriyet Gazetesi Genel YayınYönetmeni Çetin Emeç ve şoförü Sinan Ercan mezarları başında dualarlaanıldı.

7.03.2016Haber
Çetin Emeçi sevgi ve saygıyla anıyoruz

Çetin Emeç'i sevgi ve saygıyla anıyoruz

7 Mart 1990’da uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürülen Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Çetin Emeç, ölüm yıl dönümünde anıldı. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) Başkanı Turgay Olcayto, Emeç’in aramızdan ayrılışının 26. yılında bir anma mesajı yayınladı.

7.03.2016Gündem
Kuç cenneti görücüye çıkıyor

Kuç cenneti görücüye çıkıyor

İZMİR Kuş Cenneti’nin, Almanya, Dubai ve Çin’deki turizm fuarlarında tanıtılması için harekete geçildi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu "Fuarlara katılmanın Kuş Cenneti’nin tanıtımı açısından yararlı olacağına inanıyoruz" dedi.

8.02.2016Ege
İstanbulda Cumartesi 13, Pazar günü 8 ilçede elektrik kesintisi uygulanacak

İstanbul'da Cumartesi 13, Pazar günü 8 ilçede elektrik kesintisi uygulanacak

İstanbullulara BEDAŞ'tan kötü haber geldi. İstanbul'da 30 Ocak Cumartesi günü 13 ilçede, 31 Ocak Pazar günü ise 8 ilçede elektrik kesintisi uygulanacak.

28.01.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Yalova’nın tartışmasız markası Atatürk’ün ‘Yürüyen Köşk’üdür

ATATÜRK’ün “Benim kentim” dediği Yalova’daki üniversitenin kuruluş logosu olan ‘Yürüyen Köşk’ resmi 2013 yılında gerekçesiz bir şekilde silinmiş ve yerine sağdaki Yalova’yı hiçbir şekilde yansıtmayan başka bir logo kullanılmaya başlanmıştır.

6.10.2016

Talihsiz bölge Öveçler

Çankaya Öveçler Mahallesi’nde Mimar Sokak ile Kabil Caddesi’nin kesiştiği bölge, ‘şehircilik’ açısından bütün talihsizlikleri üzerinde toplamış vaziyettedir. 

14.08.2016

Suç ve C’eza

Okur Yusuf Y. Ankara’da ‘C’ plakalı servis şoförü. Kendi değimiyle... Taşıdığı öğrenci ve personeller ona C’anını emanet ediyor...

9.06.2016

Çetin Emeç anısına konser

7 Mart günü haince öldürülüşünün 26’ncı yılında Çetin Emeç’i, Zincirlikuyu’daki mezarının başında ailesi ve arkadaşları andık.

8.03.2016