MENÜ

Çetin Çapan

Çetin Çapan ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Çetin Çapan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 173 Çetin Çapan haberi bulunmuştur.

Çetin Çapan Haberleri

Esenyurtun yeni belediye başkanı belli oldu

Esenyurt'un yeni belediye başkanı belli oldu

ESENYURT Belediyesi’nde Necmi Kadıoğlu’nun istifasıyla boşalan Belediye Başkanlığı’na AK Partili Ali Murat Alatepe seçildi. Seçimde CHP Grubu, CHP İl Başkanı Cemal Canpolat’ın da katıldığı toplantının ardından belediye başkanlığı için aday açıklamadı. CHP’li meclis üyeleri oy da kullanmadı.

20.12.2017Gündem
İşte Kılıçdaroğlunun ilk gün yürüdüğü yol... Yürüyüş kaç gün sürecek

İşte Kılıçdaroğlu'nun ilk gün yürüdüğü yol... Yürüyüş kaç gün sürecek?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasının ardından bugün Ankara Güvenpark'tan İstanbul’a ‘Adalet Yürüyüşü’nü başlattı. Kılıçdaroğlu, ilk molasını 4 saat sonra verdi. Kılıçdaroğlu ve beraberindekilerin ilk günkü yürüyüşünü Batıkent Hipodromu'nda sonlandırdı. Kılıçdaroğlu yürüyüş sırasında "Yürüyüşüm gayet güzel gidiyor. Yürüyeceğim. Haklı olduğumuz için dünyaya, Türkiye'ye, bütün insanlara mesaj vermek istiyoruz. Adalet istiyoruz" diye konuştu. 25 gün sürecek 432 kilometrelik yürüyüşün ilk günü, 19 kilometrenin katedilmesiyle sona erdi. Yürüyüşün yarın sabah 08.00'de CHP'li tüm vekillerin katılımıyla devam edeceği öğrenildi.

15.6.2017Gündem
CHPnin Cumhuriyet otobüsü yola çıktı

CHP'nin "Cumhuriyet otobüsü" yola çıktı

CHP'nin "Cumhuriyet otobüsü" yola çıktı

18.3.2017İstanbul
İstanbul seçim sonuçları 1 Kasım 2015 | İstanbulda kim kazandı

İstanbul seçim sonuçları 1 Kasım 2015 | İstanbul'da kim kazandı?

İstanbul seçim sonuçları hakkında tüm bilgileri haberimizde bulabilirsiniz. İstanbul’da 1 Kasım 2015 genel seçimlerinde 3 bölgede toplam 10 milyon 237 bin 112 seçmen bulunuyor. 7 Haziran seçimlerinde İstanbul’da Ak Parti birinci olmuştu. 1 Kasım 2015 sonuçlarını dakika dakika takip etmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

1.11.2015Gündem
Seçim Sonuçları 2015 - (İstanbul, Ankara, İzmir) 1 Kasım seçim sonuçları

Seçim Sonuçları 2015 - (İstanbul, Ankara, İzmir) 1 Kasım seçim sonuçları

Türkiye nefesini tuttu ve 1 Kasım 2015 seçim sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Yüksek Seçim Kurulu saat 21'den itibaren seçim sonuçlarının açıklanmasına izin verecek. Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından ilk sonuçları hurriyet.com.tr verecek.

1.11.2015Bilgi
İşte CHP aday listesi (CHPnin milletvekili adayları kim)

İşte CHP aday listesi (CHP'nin milletvekili adayları kim?)

YSK'nın erken seçimler ile ilgili kararının Resmi Gazete'de yayınlanmasından sonra partilerin 1 Kasım Genel Seçimi için milletvekili aday adayları listesi belli olmaya başladı. Bunlardan biri de CHP. Milletvekili aday listesi Cumhuriyet Halk Partisi tarafından YSK'ya teslim edildi. Peki, CHP'nin İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer şehirlerden milletvekili adayları kimler? işte CHP aday listesi...

18.9.2015Gündem
CHPnin milletvekili aday listesi belli oldu

CHP'nin milletvekili aday listesi belli oldu

YSK'nın erken seçimler ile ilgili kararının Resmi Gazete'de yayınlanmasından sonra partilerin 1 Kasım Genel Seçimi için milletvekili aday adayları listesi belli olmaya başladı. Bunlardan biri de CHP. Milletvekili aday listesi Cumhuriyet Halk Partisi tarafından YSK'ya teslim edildi. Peki, CHP'nin İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer şehirlenden milletvekili adayları kimler?

18.9.2015Kelebek
Doğubeyazıtta evleri yanan kardeşler için müjdeli haber

Doğubeyazıt'ta evleri yanan kardeşler için müjdeli haber

Dün Ağrı Doğubeyazıt’ta bir yangın haberi geldi. Geleri Ailesi’nin toprak damlı evi yanmıştı. Yangın anında DHA Muhabiri’nin çektiği fotoğraflar ise yürek dağladı. Fotoğrafta, 10 yaşındaki Yusuf, kardeşi Muhammet’in gözlerini kapatıyordu; yanan evlerini görmesin diye. Hurriyet.com.tr haberi manşetine taşıdı. Yüzlerce Hürriyet okuru telefon ve mail yolu ile, yardım etmek istedikleri, bir kampanya başlatılmasını istedi. Doğubeyazıt Belediyesi bu sabah bir kampanya başlattı; aile için bir hesap numarası oluşturuldu. İlk yardım açıklaması ise iş insanı Çetin Çapan'dan geldi.

20.2.2015Ekonomi
İzdiham oldu, dev mağazada açılış erkene alındı

İzdiham oldu, dev mağazada açılış erkene alındı

İstanbul Beylikdüzü'nde, dünyaca saygın markaların indirimli satışa sunulduğu mağazanın açılışına talep yoğun olunca, açılış erkene alındı. Mağaza sahipleri, dar gelirli kesimin de markalı ürün alabilmelerini amaçladıklarını ifade etti.

8.2.2015Ekonomi
Camiye saldırıda iki kişi yakalandı

Camiye saldırıda iki kişi yakalandı

Esenyurt Muhammeddiye Camii'ne bu sabah gelen şüphelilerin, camiye girip ortalığı dağıttıkları, çıktıktan sonra da tehdit savurdukları iddiası üzerine polis çalışma başlattı.

9.7.2014Gündem
Esenyurtta 100 kişiye seçim sonuçlarına kötü niyetle itiraz etme cezası

Esenyurt'ta 100 kişiye 'seçim sonuçlarına kötü niyetle itiraz etme' cezası

30 Mart yerel seçimlerinde Esenyurt'ta seçim sonuçlarına itiraz eden seçmen ve sandık görevlisi 100 kişiye Büyükçekmece Başsavcılığı İdari Yaptırım Bürosu, "Seçim sonuçlarına kötü niyetle itiraz etme" gerekçesiyle 1000'er lira idari para cezası verdi.

5.7.2014Gündem
Önderden CHPye geçmiş olsun ziyareti

Önder'den CHP'ye geçmiş olsun ziyareti

Geçtiğimiz ay iki ayrı seçim irtibat bürosu saldırıya uğrayan CHP Esenyurt Belediye Başkan Adayı Çetin Çapan'a, Halkların Demokratik Partisi (HDP) İstanbul Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkan Adayı Sırrı Süreyya Önder, geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Seçim çalışmaları nedeniyle kısa süren ziyarete seçimler ile ilgili yapılan espriler damgasını burdu.

17.3.2014Gündem
Kadın İstiklal’i

Kadın İstiklal’i

İstanbul Feminist Kolektif’in çağrısıyla onbinlerce kadın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde bu yılki teması ‘direniş’ olarak belirlenen 12’nci Feminist Gece Yürüyüşü için saat 19.00 da Galatasaray Meydanı’nda toplandı.

8.3.2014Gündem
Gürbüz Çapan adaylıktan çekildi

Gürbüz Çapan adaylıktan çekildi

CHP Esenyurt Belediye Başkan adayı Gürbüz Çapan adaylıktan çekildi. Çapan’ın yerine kardeşi Çetin Çapan aday gösterildi.

18.2.2014Gündem
Oteli ben aldım; Gürbüz Çapan değil

"Oteli ben aldım; Gürbüz Çapan değil"

Esenyurt Belediyesi eski Başkanı Gürbüz Çapan’ın 40 milyon dolara otel satın aldığı yönündeki haberlerin doğru olmadığı ortaya çıktı. Beyoğlu'nda bulunan Palazzo Donizetti Hotel satın alan isimler, Semerkand Yapı A.Ş.'nin ortakları Haluk Gergin ve Gürsel Tonka. Şirketin büyük ortağı Haluk Gergin, “oteli ben aldım Gürbüz Çapan değil” dedi.

1.3.2013Ekonomi
Yine 5 yıl hapis cezası

Yine 5 yıl hapis cezası

Esenyurt Belediyesi’ndeki yolsuzluk iddialarıyla ilgili 5 yıl hapse çarptırılan eski Esenyurt Belediye Başkanı Gürbüz Çapan, Yargıtay’ın bozma kararı üzerine yapılan yargılamada yine aynı cezaya çarptırıldı.

4.9.2012Gündem
Gürbüz Çapan’a 5 yıl hapis

Gürbüz Çapan’a 5 yıl hapis

ESENYURT Belediyesi’ndeki yolsuzluk iddialarına ilişkin Yargıtay’ın bozma kararının ardından yeniden yapılan yargılamada Esenyurt Belediyesi eski Başkanı Gürbüz Çapan örgüt yöneticisi olmak ve rüşvet almak suçlarından 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

4.9.2012Gündem
Boşanma parasıyla Dubaiye kapak attı

Boşanma parasıyla Dubai'ye kapak attı

İki yıl önce boşandığı eşi Çetin Çapan'dan 3 milyon TL tazminat koparan Pınar Eliçe, Dubai Palmiye Siteleri'nden villa aldı. Adadaki en ucuz ev 1 buçuk milyon dolar...

3.2.2010Spor Arena
Örgüt kurmak ve rüşvetten 5 yıl hapis

Örgüt kurmak ve rüşvetten 5 yıl hapis

Esenyurt Belediyesi’ndeki yolsuzluk iddialarına ilişkin davada, eski belediye başkanı Gürbüz Çapan, suç işlemek amacıyla örgüt kurmak suçundan 1 yıl 8 ay, rüşvet almak suçundan da 3 yıl 4 ay hapis olmak üzere toplam 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

25.5.2009Gündem
Kriz dinlemiyor

Kriz dinlemiyor

Pınar Eliçe, "Müzik hayatı ve popularitesi biten sanatçılar başarısızlıklarını krize bağlıyorlar" diyor.

23.12.2008Kelebek
8’inci dalga

8’inci dalga

Ergenekon Operasyonu kapsamında İstanbul, Ankara ve İzmir’de dün 14 kişi gözaltına alındı.

23.9.2008Gündem
35 kilo aldım

35 kilo aldım

Pınar Eliçe, depresyon geçirdiği dönem 35 kilo aldığını ve bu halini kimsenin bilmediğini söylüyor.

10.7.2008Kelebek
Sansasyonel hayata değil sahnelere dönüyorum

Sansasyonel hayata değil sahnelere dönüyorum

Çetin Çapan'la olan yedi yıllık evliliğini noktalayan Pınar Eliçe, şimdi sahnelere dönme telaşında.

24.2.2008Kelebek
İki yıl koskoca evde yok sayılarak yaşadım

İki yıl koskoca evde yok sayılarak yaşadım

Yedi yıl önce büyük aşk yaşayarak evlendiği Çetin Çapan'dan geçtiğimiz ay sessiz sedasız boşanan Pınar Eliçe, yaşadıklarını Kelebek'e anlattı.

11.1.2008Kelebek
3 milyonluk tazminat

3 milyonluk tazminat

Pınar Eliçe, iki yıllık beraberliğin ardından 2002 yılında Çetin Çapan'la hayatını birleştirmişti.

14.11.2007Gündem
Boşandılar

Boşandılar

Pınar Eliçe ile beş yıl önce nikah masasına oturduğu Çetin Çapan, sessiz sedasız yollarını ayırdı.

22.10.2007Kelebek
Eliçe’nin ikinci mutluluğu

Eliçe’nin ikinci mutluluğu

Esenyurt Belediye Başkanı Gürbüz Çapan’ın kardeşi Çetin Çapan’la evlendikten sonra sahneleri bırakan Pınar Eliçe, ikinci çocuğunu doğurarak bir kez daha anne olmanın heyecanını yaşadı. 1,5 yıl önce Helin adlı bir kız çocuğu dünyaya getiren Pınar Eliçe, 3 kilo 140 gram doğan erkek çocuğuna Derin Deniz adını verdi.

28.5.2004Spor Arena

Kızı oldu

Bir dönem sahnelerde fırtınalar estiren Pınar Eliçe, dün doğum yaptı. Bakırköy Acıbadem Hastanesi'nde hazırlanan suit odada yatan Eliçe, sağlıklı bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Esenyurt Belediye Başkanı Gürbüz Çapan'ın kardeşi Çetin Çapan'la evli olan Pınar Eliçe, eşiyle birlikte kızına Helin adını verdiklerini söyledi.

6.1.2003Gündem
Kızı oldu

Kızı oldu

6.1.2003Gündem
En medyatik düğünler

En medyatik düğünler

2002 yılı, magazin dünyasında tanınmış bazı çiftlerin yollarını ayırırken, kimilerine de mutluluk getirdi. Tansu Çiller'in oğlu Mert ise 3 Kasım'da seçimlerin yapıldığı gün evlendi.

28.12.2002Gündem
En medyatik düğünler

En medyatik düğünler

27.12.2002Gündem
Sosyete, tatil için Dubaiyi tercih etti

Sosyete, tatil için Dubai'yi tercih etti

Sahne ve şov dünyasının ünlüleriyle sosyete, bayram tatili için Dubai'yi seçti. Eşi Kaya Çilingiroğlu'nun tecavüz iddialarının ardından zor günler geçiren Hülya Avşar, Çocuklar Duymasın dizisinin başrol oyuncusu Tamer Karadağlı ile eşi, Derya Tuna ve oğlu İdo, bayramda Dubai'yi tercih edenlerden.

4.12.2002Gündem
3,5 aylık hamile

3,5 aylık hamile

Çetin Çapan'la gizlice evlendikten sonra, Çapan ailesi tarafından istenmeyen gelin olduğu iddia edilen Pınar Eliçe'ye eşi sahip çıktı. Çetin Çapan, Hürriyet'e yaptığı açıklamada, ‘‘Çapan ailesi Pınar'ı çok seviyor. Biz çok mutluyuz’’ dedi.

18.8.2002Kelebek
3,5 aylık hamile

3,5 aylık hamile

18.8.2002Gündem
Eliçe, hamile kaldığı için gizlice evlendi

Eliçe, hamile kaldığı için gizlice evlendi

5 Haziran’da Çetin Çapan'la sürpriz biçimde evlenen Pınar Eliçe'nin iki aylık hamile olduğu anlaşıldı. Sahneleri bıraktığını açıklayan Pınar Eliçe, ‘‘Çocuğumu dünyaya getirip, büyüttükten sonra sadece kaset yapacağım’’ dedi.

19.6.2002Gündem
Çapan 1 yıl sonra serbest

Çapan 1 yıl sonra serbest

Esenyurt'ta çete kurup yolsuzluk yaptığı iddiasıyla bir yıldır tutuklu bulunan eski Belediye Başkanı Gürbüz Çapan ile kardeşleri tahliye edildi.

5.4.2002Gündem
Çapan 1 yıl sonra serbest

Çapan 1 yıl sonra serbest

Esenyurt'ta çete kurup yolsuzluk yaptığı iddiasıyla bir yıldır tutuklu bulunan eski Belediye Başkanı Gürbüz Çapan ile kardeşleri tahliye edildi.

5.4.2002Gündem
Gürbüz Çapan tahliye oldu

Gürbüz Çapan tahliye oldu

Esenyurt Belde Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Gürbüz Çapan'ın da aralarında bulunduğu 4 tutuklu sanık İstanbul DGM'deki davada tahliye oldu.

5.4.2002Gündem

Yazar Sonuçları

Ey seçmen, gözünü dört aç

YARIN yapılacak yerel seçimler Türkiye’nin kader seçimidir. Zira bu seçimin hemen akabinde yapılacak cumhurbaşkanlığı ve genel seçim sonuçlarını da bu seçimin sonucu belirleyecektir. AKP için bu seçim hayati önem taşımaktadır.

28.3.2014

Yeter, kendinize gelin!

Siyasetin kanalizasyonu patladı.

25.3.2014

‘Çanakkale Zaferi’nin bilmediğimiz gerçekleri

KIDEMLİ gazeteci ve yazar Orhan Karaveli’nin Doğan Kitap tarafından bu başlıkla yayınlanıp raflardaki yerini alan yeni kitabı şaşırtıcı gerçek önümüze seriyor.

22.3.2014