MENÜ

Çerkezköy

Çerkezköy ile ilgili tüm haberleri, son dakika Çerkezköy haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Çerkezköy haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.376 Çerkezköy haberi bulunmuştur.

Çerkezköy Haberleri

Sahte çeki anlama yöntemini öğrendiler

Sahte çeki anlama yöntemini öğrendiler

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde iş dünyası temsilcilerine Türkiye’de çek kullanımının önemi, sahte çek anlama yöntemi ve yeni düzenlemelerle ilgili bilgi verildi.

14.11.2018Ekonomi
Dorse ile rampa arasına sıkışan işçi öldü

Dorse ile rampa arasına sıkışan işçi öldü

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde meydana gelen olayda, buzdolabı yüklü tır geri manevra yaptığı sırada dorse ile yükleme rampası arasına sıkışan bir işçi feci şekilde hayatını kaybetti. Ölüm anı işyerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.Edinilen bilgilere göre olay Çerkezköy’de faaliyet gösteren bir fabrikanın yükleme alanında meydana geldi. İdaresindeki tırla yükleme rampasına yanaşan Mecit Taşar adlı sürücü yükleme işleminin tamamlanmasının ardından idaresindeki aracı rampadan birkaç metre ayırdı. Ancak daha sonra önünde bulunan bir başka araca geniş alanı açmak için bir kez daha geri manevra yapan tırın dorsesi ile yükleme rampası arasında kalan Maşallah Kırmızıyıldız (52) sıkışarak feci şekilde can verdi.Olay anı ise işyerinin güvenlik kameralarına an be an yansıdı.Yaşanın kazanın ardından tır sürücüsü taksirle ölüme sebebiyet verme suçlaması ile sevk edildiği adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderildi.

13.11.2018Haber
Birkaç saniye sonrası korkunç

Birkaç saniye sonrası korkunç!

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde tır dorsesi ile yükleme rampası arasına sıkışan işçi öldü. Kaza anı iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

13.11.2018Gündem
Koç Holdingden 3,8 milyar lira net kar

Koç Holding'den 3,8 milyar lira net kar

Koç Holding Üst Yöneticisi Levent Çakıroğlu: "Son 5 yılda yaptığımız 35 milyar liralık yatırım, ülkemize duyduğumuz güvenin somut bir göstergesidir. Piyasadaki zorlu koşullara rağmen disiplinli yönetim anlayışımız, dengeli portföyümüz ve güçlü bilançomuzla başarılı finansal sonuçlara ulaştık. Şirketlerimiz uluslararası pazarlarda başarılı sonuçlar almayı sürdürdü ve ülkemize döviz kazandırmaya devam ettik" açıklamasında bulundu.

8.11.2018Ekonomi
Volkan Konak: Atatürk’ü sevmeyen adamla ahbaplık edemem

Volkan Konak: Atatürk’ü sevmeyen adamla ahbaplık edemem

TEKİRDAĞ’ın Çerkezköy ilçesinde Cumhuriyet Bayramı ve ilçenin düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü kutlamaları kapsamında sahneye çıkan sanatçı Volkan Konak, "Mustafa Kemal’i sevmeyen bir adamla ahbaplık edemem, onun dostu olamam. Çünkü, Mustafa Kemal uygarlıktır, çağdaşlıktır, vefadır, kadına kıymet bilendir" dedi.

30.10.2018Magazin
Hesap yüzünden tartıştığı kişi vurdu

Hesap yüzünden tartıştığı kişi vurdu

TEKİRDAĞ'ın Çerkezköy ilçesinde bir eğlence mekanında hesap nedeniyle çıkan tartışmada C.A.(23), belinden çıkarttığı tabancayla M.M.O.'yu(45), bacağından vurdu. Olay anı ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

27.10.2018Haber
Tekirdağda dehşet İş yeri çalışanına kurşun yağdırdı

Tekirdağ'da dehşet! İş yeri çalışanına kurşun yağdırdı

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde bir eğlence mekanında hesap nedeniyle çıkan tartışmada müşteri C.A. (23), tabancayla iş yeri çalışanı M.M.O.’yu (45), bacaklarından vurarak yaraladı. Olay anı güvenlik kamerasına yansıdı.

27.10.2018Gündem
Hem akıllı hem yerli

Hem akıllı hem yerli

Arçelik, geleceğin televizyonlarını üretebilmek için 500 milyon TL yatırım yaptığı yeni fabrikasını Tekirdağ Çerkezköy’de açtı. Dijital ve robotik teknolojilerle üretim verimliliğinin iki kat arttırıldığı tesisin yıllık üretim kapasitesi 3.2 milyon adede çıktı.

24.10.2018Ekonomi
Arçelikin Çerkezköydeki yeni fabrikası faaliyete geçti

Arçelik'in Çerkezköy'deki yeni fabrikası faaliyete geçti

ARÇELİK, Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde 500 milyon dolarlık yatırımla akıllı televizyon fabrikasını kurdu. Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, "Koç Topluluğu olarak, ülkemizin potansiyeline inanıyor ve kalkınmamızı hızlandıracak hamleleri kararlılıkla gerçekleştiriyoruz. Son 5 yılda yapmış olduğumuz 35 milyar TL’lik yatırım bunun somut bir göstergesidir. Çerkezköy fabrikamızda bu inancımızın ve Arçelik’e güvenimizin yansımasıdır. 500 milyon TL yatırımla hayata geçirdiğimiz akıllı fabrikamız, sürdürülebilir büyüme ve dijital dönüşüm yolculuğumuzun önemli bir kilometre taşı olacak" dedi.

24.10.2018Ekonomi
Otomatik BES’te cayma süresi kısa

Otomatik BES’te cayma süresi kısa

Reel sektör temsilcileri ve emeklilik şirketleri, çalışanların otomatik BES’ten cayma süresinin kısalığı konusunda görüş birliğine vardı. Sektör temsilcileri iki aylık cayma süresinin uzaması halinde sistemden çıkışların da azalacağını savunuyor.

18.10.2018Ekonomi
Meriç Deresinde şaşırtan görüntü... Gri ve beyaz akıyor, kokusu isyan ettirdi

Meriç Deresi'nde şaşırtan görüntü... 'Gri ve beyaz' akıyor, kokusu isyan ettirdi

Edirne’nin Meriç ilçesinde döküldüğü Meriç Nehri ile aynı adı taşıyan dere iddiaya göre, fabrika atıkları nedeniyle beyaz akıyor. 6 kilometrelik uzunluğuyla üreticilerin tarlaları suladığı derenin kirli akmasına çevresinde bulunan Küçük Doğanca Mahallesi muhtarı İsmail İşözü tepki gösterip, kirliliğe fabrika atıklarının neden olduğunu ileri sürdü. İşözü, "Bu dere haftada 2-3 gün bu renkte, zehir akıyor. Ve bu renk çevreye kokuyla birlikte büyük zarar veriyor. Bu derede 15-20 yıl önce balık tutup yiyorduk. Şu an sivrisinek bile yaşamıyor" dedi. Köylülerden Veli Demir de ''Özelikle yaz aylarında burnunuzu tıkamadan burada bulunamıyorsunuz'' diye konuştu.

15.10.2018Gündem
Asli kusurlu 4 kişi serbest

Asli kusurlu 4 kişi serbest

TEKİRDAĞ'ın Çorlu ilçesinde geçen 8 Temmuz'da meydana gelen, 25 kişinin öldüğü, 340 kişinin de yaralandığı tren kazasıyla ilgili hazırlanan bilirkişi raporunda asli kusurlu gösterilen 4 kişi adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

12.10.2018Gündem
Çorludaki tren faciasında asıl kusurlu bulunan 4 kişi serbest kaldı

Çorlu'daki tren faciasında 'asıl kusurlu' bulunan 4 kişi serbest kaldı

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde geçen 8 Temmuz'da meydana gelen ve 25 kişinin öldüğü, 340 kişinin de yaralandığı tren kazasıyla ilgili hazırlanan bilirkişi raporunda, 'kazanın meydana gelmesinde asıl kusurlu' bulunan Demiryolu Bakım Müdürü Turgut Kurt, Yol Bakım Onarım Şefi Özkan Polat, Hat Bakım ve Onarım Memuru Celaleddin Çabuk ile Köprüler Şefi Çetin Yıldırım, mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

12.10.2018Gündem