MENÜ

Cem Yılmaz

Cem Yılmaz ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Cem Yılmaz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 12.146 Cem Yılmaz haberi bulunmuştur.

Cem Yılmaz Haberleri

Ufak Tefek Cinayetler dizisi oyuncuları kimdir İşte Ufak Tefek Cinayetler oyuncu kadrosu ve karakter açıklamaları

Ufak Tefek Cinayetler dizisi oyuncuları kimdir? İşte Ufak Tefek Cinayetler oyuncu kadrosu ve karakter açıklamaları

Ufak Tefek Cinayetler dizisi oyuncularının kim olduğu birçok dizisever tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Star TV ekranlarının sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler'in oyuncu kadrosunda birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden renkli ve deneyimli isimler bulunuyor. Peki, Ufak Tefek Cinayetler dizisi oyuncuları kimdir? İşte, Ufak Tefek Cinayetler oyuncu kadrosu ve karakter açıklamaları.

31.10.2017Televizyon
Cumhuriyet duruşması öncesi 365 aydın, yazar ve sanatçıdan ortak imza

Cumhuriyet duruşması öncesi 365 aydın, yazar ve sanatçıdan ortak imza

Cumhuriyet yazar, yönetici ve çalışanlarının tutuklanmasının 1.yılında aralarında avukatlar, sanatçılar, gazeteciler ve akademisyenlerinde bulunduğu 365 kişi tutuklu bulunan Akan Atalay, Murat Sabuncu, Ahmet Şık ve Emre İper’in serbest bırakılmasını istedi.

29.10.2017Gündem
Cem Yılmazdan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

Cem Yılmaz'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

Cem Yılmaz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajında, oğlundan bir şey öğrendiğini ifade etti.

29.10.2017Magazin
Cumhuriyetimizin 94. yılında bu mesajlar rekor kırıyor

Cumhuriyetimizin 94. yılında bu mesajlar rekor kırıyor

Cumhuriyet Bayramı, ünlü isimler tarafından da büyük bir coşkuyla kutlanıyor. Vatandaşlar gibi ünlü isimler de bugünün önem ve anlamını içeren mesajları sosyal medyadan paylaşıyor. Mustafa Sandal, Kenan Doğulu, Hülya Koçyiğit gibi pek çok isim 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajını erken saatler paylaştı. İşte ünlülerin Cumhuriyet Bayramı mesajları

29.10.2017Magazin
Cumhuriyetimizin 94. yılı en güzel mesajlarla coşkuyla kutlanıyor

Cumhuriyetimizin 94. yılı en güzel mesajlarla coşkuyla kutlanıyor

Türkiye Cumhuriyeti'nin 94. yılı Google tarafından da unutulmadı. 29 Ekim 1923'te ilan edilen Cumhuriyet'i Türk Bayraklı doodle ile hatırlatan doodle Türk kullanıcıları tarafından büyük bir övgü aldı. Öte yandan ünlü isimler de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu sosyal medya hesaplarından paylaştı.

28.10.2017Gündem
Normal zekadan ne fayda gördük ki yapayından görelim

Normal zekadan ne fayda gördük ki yapayından görelim

Yapay zekayı değerlendiren Cem Yılmaz, “Şöyle düşünmek gerekiyor; ‘Normal zekâdan ne fayda gördük ki yapayından fayda göreceğiz.’ Çünkü zekilerin acı çektiği bir gerçek. Dolayısıyla yapay zekanın bizimle olumsuz bir mücadeleye gireceğini düşünmüyorum. Ben bir olumsuzluk görmüyorum. Beni bir bilgisayarın döveceğini sanmıyorum. Çünkü joystick bende” dedi.

28.10.2017Ekonomi
İyilik yapmak bizi insanlaştırır, iyileştirir, hayata bağlar...

İyilik yapmak bizi insanlaştırır, iyileştirir, hayata bağlar...

O, Türkiye’nin önde gelen aktörlerinden... Bu sezon; bir dizisi, üç filmi, üç de tiyatro oyunu var. Bir yandan da kurucu ekibinde yer aldığı kültür merkezleriyle; Moda Sahnesi, DasDas ve Sanat Mahal’le ilgileniyor. Bu yoğunluk onu neredeyse 25 yıldır katkı sağladığı yardımlaşma faaliyetlerinden koparmadı. Kurulmasına öncülük ettiği İhtiyaç Haritası iki yılda 10 milyon liralık destek topladı. Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı bu ay Mert Fırat’ı İyi Niyet Elçisi seçti. Dünyadaki 15 elçiden biri olan Fırat’la yardım etmenin felsefesini ve psikolojisini konuştuk.

27.10.2017Hürriyet Cumartesi
Bir anlamda Türkiye’nin reklam tarihi

Bir anlamda Türkiye’nin reklam tarihi

Türkiye İş Bankası, kuruluşundan bu yana sürdürdüğü reklam faaliyetlerini ilgi çekici bir seçkiyle Eminönü’ndeki tarihi müze binasında sergiliyor. ‘İş Bankası İftiharla Sunar’ isimli sergi, bankanın 93 yıllık reklam yolculuğunun yanı sıra Türkiye’nin reklam tarihine de ışık tutuyor. Serginin küratörü İzzeddin Çalışlar’dan detayları öğrendik...

26.10.2017Kitap Sanat
Ufak Tefek Cinayetler oyuncu kadrosu Ufak Tefek Cinayetler oyuncuları kimlerdir

Ufak Tefek Cinayetler oyuncu kadrosu! Ufak Tefek Cinayetler oyuncuları kimlerdir?

Ufak Tefek Cinayetler dizisi oyuncularının kim olduğu birçok dizisever tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Ekranlarda bu akşam yayınlanmaya başlayacak olan Ufak Tefek Cinayetler dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden renkli ve deneyimli isimler yer alıyor. Dikkat çeken oyuncu kadrosuyla Ufak Tefek Cinayetler dizisi bu akşam başlıyor. Peki, Ufak Tefek Cinayetler dizisinin oyuncuları kimdir?

24.10.2017Televizyon
Cem bunu görmeli

Cem bunu görmeli

Zafer Algöz ve Can Yılmaz, önceki gün İstinye Park’ta düzenlenen imza gününde buluştu.

23.10.2017Magazin
Ay çok sevdik, başımıza bir iş gelmesin

Ay çok sevdik, başımıza bir iş gelmesin?

67. sayımızın İlişki Durumu sayfasından bu hafta da merhaba.

23.10.2017Kampüs
Nilgün Belgün: Bu dünyadan Tarık Akan gibi gitmek isterim

Nilgün Belgün: Bu dünyadan Tarık Akan gibi gitmek isterim

41. sanat yılını “Nilgün Belgün’le Aşk ve Komedi” adlı tek kişilik gösterisinin 500’üncü temsiliyle kutlamaya hazırlanan Nilgün Belgün, bir yandan da yeni açılan YouTube kanalının heyecanını yaşıyor.

19.10.2017Magazin
Metin Akpınar’a âşıktım

Metin Akpınar’a âşıktım!

Nilgün Belgün’den samimi itiraf! ‘Hadi Be’ adlı programın konuğu olan ünlü isim, geçmişte Metin Akpınar’a karşı platonik âşık olduğunu ve bugünkü hali olsaydı yine fark etmeyeceğini söyledi.

18.10.2017Magazin
Köyceğiz’de yetiştirdi Mutfak’ta pişirecek

Köyceğiz’de yetiştirdi Mutfak’ta pişirecek

Yılmaz Erdoğan, 10 yıl önce BKM Mutfak’ta harmanladığı yemek ve sanat işbirliğini büyüttü. Maslak Uniq’te açtığı 300 kişilik restoranda hem yemek yenecek hem de gösteriler düzenlenecek. Türkiye’nin profesyonel anlamda ilk komedi kulübü olan Mutfak ilk ciddi sınavını da İstanbul Komedi Festivali’nde verecek. 11-18 Kasım tarihlerinde ikincisi yapılacak olan festivalde Türkiye’den ve dünyadan önemli sanatçılar sahne alacak. Önümüzdeki hafta kapılarını açacak Mutfak’ta Yılmaz Erdoğan ve BKM kadınlarıyla oturup yeni mekanı ve festivali konuştuk...

14.10.2017Magazin
Ironman 70.3 Turkey 2017nin tanıtım toplantısı yapıldı

Ironman 70.3 Turkey 2017'nin tanıtım toplantısı yapıldı

Ironman 70.3 Turkey 2017'nin tanıtım toplantısı yapıldı

14.10.2017Serik
Ve Erkan Petekkaya da veda etti

Ve Erkan Petekkaya da veda etti

Cem Yılmaz ve Ozan Güven'in ardından oyuncu Erkan Petekkaya da sosyal medya hesabından takipçileri uyardı ve 'yokum' dedi.

10.10.2017Magazin
Acunun düğününe gitmedik çünkü...

'Acun'un düğününe gitmedik çünkü...'

Ben 10 yıl önce bu üç kafadarı tanıdığımda, BKM Mutfak’ta sahneye çıkan toy delikanlılardı... İlk sahneye çıktıkları zamanı hatırlıyorum. Heyecandan titreyerek adım attıkları şov dünyasında bugün her biri çok önemli yerlerde. İşte bu 3 Adam’dan ikisi; İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç birlikte “Yol Arkadaşım” diye bir film çekti. Eser filmde yok ama bu kahkaha dolu sohbette onun kulaklarını fazlasıyla çınlattığımız başlıktan da belli oluyor.

7.10.2017Magazin
Cem Yılmaz’dan kahkaha attıran Teoman sorusu

Cem Yılmaz’dan kahkaha attıran Teoman sorusu

Cem Yılmaz geçen gece Ataşehir Das Das’ta dinlemeye gittiği Harun Tekin ve Koray Candemir’in sahnesine konuk oldu. Cem Yılmaz, izleyenleri yine gülmekten kırdı geçirdi.

5.10.2017Magazin
Ahu Yağtu sinirlendi

Ahu Yağtu sinirlendi

Ahu Yağtu, önceki gece Asmalımescit’teki Corridor adlı mekandan çıkarken görüntülendi.

5.10.2017Magazin
Bir şeyler uydurup...

Bir şeyler uydurup...

Cem Yılmaz ve Ozan Güven önceki akşam Arnavutköy’deki Zıpkın adlı balık restoranındaydı.

4.10.2017Magazin
Cem Yılmaz baba mı oluyor Özge Sabuncu hamile mi

Cem Yılmaz baba mı oluyor? Özge Sabuncu hamile mi?

Yaz aylarında Cem Yılmaz'la baş başa tatil yapan Özge Sabuncu cephesinden son gelen haber herkesi çok şaşırtacak.

2.10.2017Magazin
Cem Yılmaz’ın sevgilisi Özge Sabuncu kimdir

Cem Yılmaz’ın sevgilisi Özge Sabuncu kimdir?

Cem Yılmaz’ın sevgilisi Özge Sabuncu’nun hamile olduğu iddia edildi. Çıkan haberler ardından Özge Sabuncu’nun eğitimi, yaşı, kariyeri gibi bilgiler merak konusu oldu. Peki sosyal medyadan yaptığı çıkışla adından söz ettiren Özge Sabuncu kimdir, kaç yaşında?

2.10.2017Magazin
İkinci kez evlilik düşünüyor musunuz sorusunu duyunca...

"İkinci kez evlilik düşünüyor musunuz?" sorusunu duyunca...

Cem Yılmaz ve kız arkadaşı Özge Sabuncu, önceki akşam Harun Tekin ile Koray Candemir’in konserini izlemeye gitti. Yılmaz, konser çıkışı yöneltilen evlilik sorusuna ilginç bir yanıt verdi.

30.9.2017Magazin
Yüz Yüze oyuncuları kimlerdir

Yüz Yüze oyuncuları kimlerdir?

Yüz Yüze oyuncuları, dizinin ilk tanıtımının ekranlara gelmesinin ardından araştırılmaya başlandı. Sinem Kobal ve Birkan Sokullu'nun başrollerinde oynadığı dizide birbirinden deneyimli isimler yer alıyor. Birbirine düşman olan ancak bunun farkında olmayan iki kişinin birbirleriyle olan ilişkisini anlatan Yüz Yüze, oyuncuları kadar konusuyla da dikkat çekiyor. İşte, merakla araştırılan Yüz Yüze oyuncuları ve dizinin konusu hakkında detaylı bilgiler

29.9.2017Televizyon
Cem hayran kaldı

Cem hayran kaldı

7 Ekim’de evlenecek olan Çetin Altay ve Gamze Kaçmaz, önceki akşam Cihangir’de görüntülendi.

24.9.2017Magazin
Kalp Atışı’nın İpek’i Merve Çağıran kimdir Kaç yaşındadır

Kalp Atışı’nın İpek’i Merve Çağıran kimdir? Kaç yaşındadır?

Kalp Atışı'nın İpek'i Merve Çağıran kimdir sorusu birçok dizisever tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Bir dönem adı Cem Yılmaz ile aşk dedikodularına karışan Merve Çağıran, Kalp Atışı dizisiyle tekrar gündemdeki yerini aldı. Eğlenceli ve renkli yapısıyla diziseverlerin dikkatini çeken Merve Çağıran kimdir? Kaç yaşındadır? İşte detaylar.

15.9.2017Televizyon
Contemporary İstanbul 2017 nerede Sergi ne zamana kadar devam edecek

Contemporary İstanbul 2017 nerede? Sergi ne zamana kadar devam edecek?

12'incisi düzenlenen Contemporary İstanbul, bu yıl bir yenilik yaparak sanatı sokağa taşıdı. Peki Contemporary İstanbul nerede, sergi ne zamana kadar sürecek? İşte sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği Contemporary İstanbul hakkında merak edilenler!

14.9.2017Gündem
Cem Yılmaz: Çok pahalıymış, o kadar param yok

Cem Yılmaz: Çok pahalıymış, o kadar param yok!

Cem Yılmaz, Contemporary Istanbul’u yakın arkadaşı Ozan Güven ile birlikte gezdi.

14.9.2017Magazin
81 yaşındaki Güney Afrikalı sanatçının eserine ünlülerden büyük ilgi

81 yaşındaki Güney Afrikalı sanatçının eserine ünlülerden büyük ilgi

81 yaşındaki Güney Afrikalı sanatçının eserine ünlülerden büyük ilgi

14.9.2017İstanbul
Satışa çıkardığı 100 bin liralık aracı gözlerinin önünde çalındı

Satışa çıkardığı 100 bin liralık aracı gözlerinin önünde çalındı

Kocaeli’de lüks aracını internet üzerinden satışa çıkaran vatandaş, hırsızlar tarafından kandırıldı. Uyanık hırsız aracı deneme bahanesiyle direksiyona geçerek kayıplara karıştı. Olay, akıllara Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz'ın oynadığı ‘Organize İşler’ filmini getirdi. 

14.9.2017Gündem
12. Contemporary Istanbulun VIP açılışı yapıldı

12. Contemporary Istanbul'un VIP açılışı yapıldı

12. Contemporary Istanbul'un VIP açılışı yapıldı

13.9.2017Merkez
Parçamda hata var ancak kimse bilmiyor

'Parçamda hata var ancak kimse bilmiyor'

Bir radyo programına konuk olarak katılan Rap müziğinin sevilen ismi Sagopa Kajmer, sorulan sorulara verdiği yanıtlarla dikkat çekti.

13.9.2017Keyif
İnce: 1000 odalı saray yetmezmiş gibi 300 odalı yazlık saray yaptıranları da bu millet unutmayacak

İnce: 1000 odalı saray yetmezmiş gibi 300 odalı yazlık saray yaptıranları da bu millet unutmayacak

İnce: 1000 odalı saray yetmezmiş gibi 300 odalı yazlık saray yaptıranları da bu millet unutmayacak

9.9.2017Merkez
Gel barışalım artık

Gel barışalım artık

Rusya ile Japonya barışıyor, İstanbul’da turizmin biri bitse biri başlar, haftanın salça olunanı Cem Yılmaz. Buyurun başlayalım...

9.9.2017Hürriyet Pazar
Ozan Güven sevgilisinden ayrıldı, Bodrumda kiminle görüntülendi

Ozan Güven sevgilisinden ayrıldı, Bodrum'da kiminle görüntülendi?

Bu sene yoğun bir tempoda çalışan Ozan Güven, ArifV216 filminin çekimlerini bitirir bitirmez soluğu Bodrum'da aldı. Ünlü oyuncu kankası Ozan Güven'le beraber Bodrum gecelerinin altını üstüne getirdi. Dün gece Marina Yat Kulüp'te eğlenen Ozan Güven'in yanındaki sarışın genç kızla yakınlığı objektiflere takıldı. Gece boyunca yanından ayrılmadığı kadını Güven'in zaman zaman sohbet ederken öptüğü de görüldü. Ünlü oyuncu bir yılı aşkın süredir tasarımcı Ece Önen'le beraberlik yaşıyordu. Önen'le de Güven, Cem Yılmaz'ın Gizli Kalsın'daki doğum günü partisi sırasında gece eğlencesinde tanışıp sevgili olmuştu. Ece Önen'in ailesiyle de tanışan oyuncunun Fi dizisinin hemen ardından film çekimlerine başladığı günlerde arası bozuldu. Önen'in Ozan Güven film çekimindeyken kız arkadaşlarıyla yurtdışına tatile gitmesi ayrılık iddialarını güçlendirdi. İkilinin yakın zamanda ise tamamen koptuğu öğrenildi.

8.9.2017Magazin
Ozan Güven fena yakalandı

Ozan Güven fena yakalandı

Ozan Güven, ArifV216 filminin çekimlerini bitirir bitirmez soluğu Bodrum'da aldı. Dün gece Marina Yat Kulüp'te eğlenen Ozan Güven'in yanındaki sarışın genç kızla yakınlığı objektiflere takıldı.

8.9.2017Magazin
Hasan Bülent Kahraman: Türkiye heykeli bilmiyor, tanımıyor, sevmiyor

Hasan Bülent Kahraman: Türkiye heykeli bilmiyor, tanımıyor, sevmiyor

Contemporary Istanbul’un (CI) icra kurulu üyesi Hasan Bülent Kahraman, aynı zamanda fuar kapsamında Sanatçılar Parkı’nda düzenlenecek ‘Beşinci Element’ başlıklı bir heykel sergisinin de küratörlüğünü üstleniyor. Jan Fabre’den Tony Cragg ve Jannis Kounnellis’e büyük heykelcilerin eserlerinin yer aldığı sergiyi Kahraman’la konuştuk.

7.9.2017Kitap Sanat

Yazar Sonuçları

Samatya’nın tiyatrocu gençleri

Gülben Ergen bu hafta Samatya’da yer alan Sahakyan Okulu’ndan Yetişenler Derneği’nin tiyatro ekibiyle bir araya geldi ve 28 Ekim’de BKM’de sahnelenecek olan “Kral Dairesi” oyununun hikayesini dinledi.

24.10.2017

Beylerbeyi’ndeki yalıdan gay Mata Hari’ye mektup

BEYLERBEYİ iskelesinin hemen yanı başındaki kırmızı boyalı yalı...

21.10.2017

Hayallere merhaba

 Teknik direktörü Leonardo, Milan patentli. Sağ beki Djororu Arsenal... Menez’in kariyerine bakıyorsun, Roma’dan PSG’ye, Milan’dan Bordeaux’a ne ararsan var.Manchester City’nin bonservisine 27.5 milyon Euro saydığı Nasri ile yaşayan efsane Eto’o için cümle kurmaya gerek yok...

15.10.2017

Köyceğiz’de yetiştirdi Mutfak’ta pişirecek

Yılmaz Erdoğan, 10 yıl önce BKM Mutfak’ta harmanladığı yemek ve sanat işbirliğini büyüttü. Maslak Uniq’te açtığı 300 kişilik restoranda hem yemek yenecek hem de gösteriler düzenlenecek. Türkiye’nin profesyonel anlamda ilk komedi kulübü olan Mutfak ilk ciddi sınavını da İstanbul Komedi Festivali’nde verecek. 11-18 Kasım tarihlerinde ikincisi yapılacak olan festivalde Türkiye’den ve dünyadan önemli sanatçılar sahne alacak. Önümüzdeki hafta kapılarını açacak Mutfak’ta Yılmaz Erdoğan ve BKM kadınlarıyla oturup yeni mekanı ve festivali konuştuk...

14.10.2017

Bizde sansasyon işlerine Eser bakıyor

Ben 10 yıl önce bu üç kafadarı tanıdığımda, BKM Mutfak’ta sahneye çıkan toy delikanlılardı... İlk sahneye çıktıkları zamanı hatırlıyorum. Heyecandan titreyerek adım attıkları şov dünyasında bugün her biri çok önemli yerlerde. İşte bu 3 Adam’dan ikisi; İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç birlikte “Yol Arkadaşım” diye bir film çekti. Eser filmde yok ama bu kahkaha dolu sohbette onun kulaklarını fazlasıyla çınlattığımız başlıktan da belli oluyor.

7.10.2017

Uçakta ayaklar havada!

Önce Aleyna Tilki, olaylı Adana konserine giderken uçağın camına çıplak ayaklarını uzatmış fotoğrafını koydu sosyal medya hesabına...

5.10.2017

Anneler isyanda

Yaz saati uygulamasının kalıcı olmasıyla ilgili Danıştay’ın aldığı yürütmeyi durdurma kararı milyonlarca aile için umut olmuştu.

4.10.2017

Merhaba sanat, biz geldik!

Sosyalleşme hevesi mi ortamdan bunalan bünyelerin acil sanat ihtiyacı mı yoksa “Orada olmalıyım, görünmeliyim” hissiyatının dayanılmaz baskısı mı? Belki de hepsi birden! Nedeni ne olursa olsun sonuç pek çılgındı: Contemporary İstanbul’un çarşamba günkü açılış kalabalığında yok yoktu. İşte o günden çok özel, coş detay, bol fiyatlı notlar...

14.9.2017

Sağlık dosyası herkese lazım

SAĞLIĞINI düşünen herkesin bir sağlık dosyası olmalı.

10.9.2017

Heyecan verici şeyler akılda kalıyor

Sanat fuarı ya da teknoloji fuarı fark etmiyor.

7.9.2017

Bayhan’ı jestine, Deniz’in yanıtı olmadı

Bayhan’ın Deniz Seki’ye yaptığı jesti çok beğendim.

6.9.2017