MENÜ

Celal Kaya

Celal Kaya ile ilgili tüm haberleri, son dakika Celal Kaya haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Celal Kaya haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.262 Celal Kaya haberi bulunmuştur.

Celal Kaya Haberleri

TİSK’in yeni başkanı Önen

TİSK’in yeni başkanı Önen

TÜRKİYE İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Yönetim Kurulu Başkanlığına Kudret Önen seçildi. TİSK'ten yapılan yazılı açıklamaya göre, Konfederasyon'un 26’ncı Genel Kurulunda Yönetim Kurulu Başkanlığına Kudret Önen, Yönetim Kurulu Başkan vekilliklerine Nevzat Seyok ve Tufan Ünal getirildi.

4.12.2016Ekonomi
Hamam böcekleri Almanyayı terk edin deyip Türk taksiciyi bu hale getirdiler

'Hamam böcekleri Almanya'yı terk edin' deyip Türk taksiciyi bu hale getirdiler

Almanya'nın Köln kentinde 20 yıldır taksicilik yapan Celal Kaya, taksiye binen Alman müşterisinin önce ırkçı ifadelerine maruz kaldı, ardından saldırıya uğradı.

6.08.2018Dünya
Son dakika: PKKya ağır darbe vurulmuştu... Kim oldukları belli oldu

Son dakika: PKK'ya ağır darbe vurulmuştu... Kim oldukları belli oldu!

Tunceli'de öldürülen 6 teröristten birinin mavi kategoride aranan Celal Kaya, birinin ise turuncu kategoride aranan Haydar Gül olduğu tespit edildi.

10.05.2019Gündem
3 yıl önce Giresun kırsalında girilen çatışmada ayağından yaralanmıştı bu kez öldürüldü

3 yıl önce Giresun kırsalında girilen çatışmada ayağından yaralanmıştı bu kez öldürüldü

Tunceli merkez kırsalında Kutu Deresi bölgesinde terör örgütü mensuplarına yönelik gerçekleştirilen operasyonda ölü olarak ele geçirilen 2 teröristten biri olan Sözde Doğu Cephe Sorumlusu Doğan kod adlı Celal Kaya'nın 3 yıl önce Giresun kırsalında güvenlik güçleri ile girdiği çatışmada yaralı olarak kurtularak Tunceli'ye kaçtığı ortaya çıktı.

10.05.2019Gündem
Öldürülen mavi listedeki terörist, 3 asker ve 1 sivili şehit etmiş

Öldürülen 'mavi' listedeki terörist, 3 asker ve 1 sivili şehit etmiş

Terör arananlar listesinde "Mavi" kategoride başına 1 milyon 500 TL ödül konulan ve 5 gün önce öldürülen örgütün sözde Doğu Cephe Sorumlusu Doğan-Serhat kod adlı Celal Kaya’nın, Karadeniz'de bir çok eyleme karışarak 3 asker ile 1 sivili şehit ettiği ortaya çıkarken, turuncu listede aranan Baran kod adlı Haydar Gül’ün ise 4 işçiyi kaçırdığının tespit edildiği öğrenildi.

13.05.2019Gündem
Karadenizde PKKya büyük darbe vuruldu

Karadeniz'de PKK'ya büyük darbe vuruldu

Doğu Karadeniz kırsalında güvenlik güçlerince son üç yılda PKK'nın sözde Karadeniz açılım grubuna büyük darbe indirilirken, örgütün sözde bölge sorumlularının da aralarında bulunduğu 19 terörist etkisiz hale getirildi.

21.05.2019Gündem
Son dakika... PKKnın sözde Karadeniz karargahı bulundu

Son dakika... PKK'nın sözde Karadeniz karargahı bulundu

KARADENİZ kırsalında terör örgütü PKK'nın sözde bölge ana karargahı imha edildi. Örgüt üyelerinin telsiz olmadan farklı yöntemlerle haberleşme sağlayıp bu karargâhta toplandığı ve eylem kararlarını da burada aldıkları belirlendi. PKK'nın Karadeniz'deki en büyük silah deposunun da Gümüşhane kırsalında olduğu belirlenirken, lojistik olarak ise Trabzon kırsalını kullandıkları ortaya çıktı.

25.05.2019Gündem

Yazar Sonuçları