MENÜ

Çekici Kadınlar

Çekici Kadınlar ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Çekici Kadınlar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.623 Çekici Kadınlar haberi bulunmuştur.

Çekici Kadınlar Haberleri

Kadınlar arasında

Kadınlar arasında

Çağdaş Japon edebiyatının en özgün yazarlarından Juniçiro Tanizaki, ‘Bir Kedi, Bir Adam, İki Kadın’ adlı uzun hikâyesinde kadınlar arasında sıkışıp kalmış bir adamın kedisine duyduğu sevgiye tutunuşunu anlatıyor. İnsani ilişkilerdeki hassas noktaları, zaafları, tutkuları deşme konusunda ustalaşmış bir yazarın karakteristiğini sergileyen bir novella.

21.09.2017Kitap Sanat
İrem Derici: Kadın milleti çok fena

İrem Derici: 'Kadın milleti çok fena'

İrem Derici, basın mensuplarına yaza hazır olduğunu söyleyerek, "Beni bikinili çekebilirsiniz" dedi.

20.04.2017Magazin
Kiralık evde ahlaksız teklif

Kiralık evde ahlaksız teklif

İnternetteki 'kadınlara bedava apartman dairesi' ilanlarının peşine düşen gazetecilik öğrencisi Helen Croydon ev sahibinin cinsel ilişki karşılığında evini bedavaya verdiğini ortaya çıkardı.

8.10.2016Dünya
Erkeklerin etkilendiği kadınlar

Erkeklerin etkilendiği kadınlar

Kadınların da erkeklerin de ilişki kuracakları insanlarda önem verdikleri şeyler vardır. İlişkiye başlamadan önce bunları bilmenizde fayda var. İşte erkekleri cezbeden kadınlar:

20.02.2014Aşk
Bu ülkede kadınlar zorla şişmanlatılıyor

Bu ülkede kadınlar zorla şişmanlatılıyor

Batı Afrika’da Batı Sahra ile Senegal arasında bulunan küçük ülke Moritanya’da dünyanın birçok yerinde geçerli bir güzellik kaidesi işlemiyor. Bu toplumun en güzel kadınları en şişman olanlar. Zayıf kadınlara ise yiyecek ekmek bile alamayacak kadar fakir gözüyle bakılıyor. Ancak bu durum kadınları özgürleştirmiyor, aksine üzerlerine çok daha ağır yükler bindiriyor.

24.05.2013Kelebek
Dinle Hayat sana fısıldıyor

Dinle! Hayat sana fısıldıyor

"Dinle! Hayat sana fısıldıyor..." Kanal D, Doktorum programının sunucusu Zahide Yetiş, bu kez bir kitap ile sevenleriyle buluşuyor.

30.04.2013Kelebek
Sarkozy, Merkel’e böyle iltifat etmiş Koketsin

Sarkozy, Merkel’e böyle iltifat etmiş! Koketsin!

Fransa’da yeni piyasaya çıkan bir kitaba göre eski cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy, 2011’deki G20 zirvesinde Almanya Başbakanı Angela Merkel ile girdiği samimi bir sohbette muhatabına “koket” diye iltifat etti, “Ah, Angela’nın dekoltesi” dedi.

31.01.2013Gündem
Facebook güzeli sahte mi

Facebook güzeli sahte mi

Sahte bir Facebook hesabını diğerinden nasıl ayırabilirsiniz? İşte bunun 6 yolu...

11.07.2012Teknoloji
Çekicilik bazen işe yaramıyor

Çekicilik bazen işe yaramıyor

ABD’de yapılan bir araştırma, modern iş yaşamında çekici kadınların her zaman daha kolay iş bulduğu yargısını yalanladı.

9.08.2010Dünya
İyi partnerle destan yazılır

İyi partnerle destan yazılır

Ayşe Arman, “Bir tür manyak; sahne manyağı. Seviyor orada olmayı.

30.06.2010Kelebek
Kadınlar eşlerini nasıl seçiyor

Kadınlar eşlerini nasıl seçiyor?

Bir kadının eş seçiminin, aradığı ilişki niteliklerine uygun olduğuna inanılır. Kadın ne tür bir ilişkiye ihtiyacı varsa kendisine uygun eşi bu ihtiyaçları doğrultusunda seçer.

11.01.2010Gündem
James Bond’un 22 düşmanı için 22 saat

James Bond’un 22 düşmanı için 22 saat

Majestelerinin cesur, yetenekli, küstah, çekici, kadın avcısı ajanı James Bond’un, namı diğer 007’nin 22’nci macerası Quantum Of Solace’ı kasım ayında sinemalarda izleyeceğiz. Bu yıl 25’inci yılını kutlayan Swatch, James Bond’un karşısına çıkan 22 kötü karakterin her biri için bir saat tasarladı.

19.09.2008Kelebek
Ünlülerden tüyolar

Ünlülerden tüyolar

Hepsi birbirinden güzel ve çekici kadınlar... Aslında hepsinin sorunu: Kurtulmaya çalıştıkları ve dikkat etmezlerse başlarına dert olacak kiloları! İşte kilolarından kurtulmayı bir yaşam biçimi haline getiren Hollywood starları

1.09.2008Kelebek
Beyrut’ta tasarlıyor, Türkiye’de üretiyor, dünyaya satıyor

Beyrut’ta tasarlıyor, Türkiye’de üretiyor, dünyaya satıyor

Milia Maroun (37) dünya moda sahnesinde yıldızı hızla yükselen tasarımcılardan. Geçen sezon Milano’da yaptığı 2008-2009 sonbahar-kış defilesi çok beğenildi. İki ay önce Mısır Apartımanı’nda açılan Midnight Express adlı dükkanda tasarımları satılmaya başlayınca dikkatimizi çekti. Sonradan öğrendik ki Milia, Milia M adlı markasını kurduğu ilk günden beri bütün koleksiyonlarını Türkiye’de üretiyormuş. "İstanbul, Beyrut’a çok yakın, tekstilin her alanında üretim yapabiliyorsunuz, kalite yüksek, insanlar dost... Daha ne olsun?" diyor.

16.05.2008Kelebek
Cinler, periler hakkında bilmek istedikleriniz

Cinler, periler hakkında bilmek istedikleriniz

Araştırmalar gösteriyor ki, günümüzde cinlere geçmişteki kadar inanılıyor. Ama yaşanan olaylar cinlerden daha çok insanları işaret ediyor sanki insan denen yaratık, bir başka olmayan canlı türüne kendi enerjisiyle yaşam veriyor gibi... Bir diğer yön ise, cinlere inanmak için kaynak ve dayanak kabul ettiğimiz kutsal kitaplar başka birşey anlatıyor olamazlar mı?

1.02.2008Astroloji
Güzeller çirkinlerden daha çok kazanıyor

Güzeller çirkinlerden daha çok kazanıyor

Güzel insanların çirkin meslektaşlarından daha çok kazandığı ortaya çıktı.Göze hitap etmeyenler, hayatın hiç de kolay olmadığını söylüyor<1>Yeni

13.08.2007Gündem
Erkekler zeki kadın istemiyor

Erkekler zeki kadın istemiyor

Erkeklerin kendilerinden daha az zeki olan kadınları eş olarak tercih ettiklerini biliyor muydunuz?

19.07.2007Gündem
Kamer Gençin ağda fantezisi

Kamer Genç'in ağda fantezisi

Kanal 1'de, "Şimdi ne yapıyorlar?" sorusundan hareketle unutulmuş şöhretlerin avına çıkan "Filmin Devamı" adlı yeni bir program başladı. Fikir gerçekten parlak. Yapımcıların, Türkiye gibi ışık hızıyla meşhur üretip sonra da tüketen bir ülkede malzeme sıkıntısı çekmeyeceği kesin.

14.07.2007Spor Arena
Kim ne dedi

Kim ne dedi

"Onlar 100 YTL’ye çalışıyor, biz 20-30 YTL alıyoruz. Biz hem ucuz çalışıyoruz hem de Türküz. Çoğumuz ev kadını olduğu için temizliğe özen gösteriyoruz. Onlar, her milletten erkekle seviştiği için AIDS, frengi bulaştırıyorlar. Türk erkeği Nataşa’ya değil bize gelsin."

13.07.2007Kelebek
Bu erkekler baştan çıkarır

Bu erkekler baştan çıkarır!

Bazı erkeklerin kadınları baştan çıkarma konusunda farklı silahları var. Bu silahların neler olduğunu merak ediyor musunuz?

6.01.2007Aşk
Karşı konulmaz yedi erkek tipi

Karşı konulmaz yedi erkek tipi

Bazı erkekler ilişkiler konusunda hemcinslerinden daha avantajlı durumda... Kadınları baştan çıkarma konusunda farklı silahları var. İşte kadınların karşı koyamayacağı yedi erkek tipi.

3.01.2007Kelebek
Ben erkeği yüzünden tanırım

"Ben erkeği yüzünden tanırım!"

ABD'de yapılan bir araştırmaya göre, kadınlar erkeğin niyetinin ciddi olup olmadığını, iyi bir baba olup olamayacağını, hayata dair planlarını sadece yüzüne bakarak bile anlayabiliyor.

20.07.2006Aşk
Yolda teklif kafede randevu

Yolda teklif kafede randevu

O yoğun trafik keşmekeşi içinde, arabadan arabaya birbirleriyle konuşmaya başlıyorlar. Sağdan soldan, yandan geçen arabalara hiç aldırmadan. Çok değil, birkaç dakika sonra o iki araba yolun kenarına yanaşıyor. Erkek arabadan iniyor, bir süre konuşuyor, sonra karşılıklı telefon alışverişi.

13.02.2006Dünya
Tombulların tanrıçası olmak istemiyorum

Tombulların tanrıçası olmak istemiyorum

Son yıllarda aldığı kilolarla dikkat çeken oyuncu Kirstie Alley, diğer şişman meslektaşları gibi işsiz kalmadı, ‘Fat Actress’(Şişman Oyuncu) adında bir dizide başrol oynuyor. Alley, şişman bir oyuncuyu canlandırdığı bu diziyle, ‘Tombulların kraliçesi olmayı değil, şişmanların çektiği acıları gösterebilmeyi’ amaçladığını söylüyor.

16.02.2005Kelebek
2. Babil Saint Tropez

2. Babil Saint Tropez

Fransız romancı Guy de Mauppasant, 1888’de yazdığı kitabında Saint Tropez’yi ‘Denizin sevimli ve sade kızı’ olarak tarif etmişti. Bu sevimli, sakin köye, Brigitte Bardot’nun gelmesi, o küçücük balıkçı köyünün kaderini değiştirdi. Burası artık zenginlerin su gibi para harcadıkları, delicesine eğlendikleri bir çılgınlar beldesi.

29.06.2004Kelebek
Tırnakları kırmayan otomobil

Tırnakları kırmayan otomobil

İsveçli Volvo dünyada bir ilke imza attı ve sadece kadınlar tarafından tasarlanan bir konsept otomobil geliştirdi. YCC (Your Consept Car) adı verilen ve kadınların otomobil kullanırken yaşadıkları sorunlara çözüm getiren YCC, hem kadınlardan hem de erkeklerden büyük ilgi gördü.

23.03.2004Kelebek
Dünya, Geleceği Yazan Kadınlar’ı dinledi

Dünya, Geleceği Yazan Kadınlar’ı dinledi

Uluslararası platformlarda örnek kapsayıcı iş modelleri arasında gösterilen Turkcell’in Geleceği Yazan Kadınlar projesi, Birleşmiş Milletler haftasında New York’ta Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı’nın düzenlediği forumda bir kez daha dünyanın ilgisini topladı.

30.09.2019Teknoloji
Filmekimi biletleri 28 Eylül’de satışta...

Filmekimi biletleri 28 Eylül’de satışta...

Venedik Film Festivali’nde Altın Aslan alan ‘Joker’le açılacak 18 Filmekimi, İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından bu yıl TV+ işbirliğiyle 4-13 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek. İstanbul ile birlikte Ankara ve İzmir’de de sinemaseverlerle buluşacak 18. Filmekimi’nin biletleri 28 Eylül Cumartesi günü satışa çıkıyor. İşte filmlerin açıklamalı tam listesi...

23.09.2019Kitap Sanat
Erkekler, Üreme Potansiyeli Olan Kadınları Kokularından Ayırt Ediyor

Erkekler, Üreme Potansiyeli Olan Kadınları Kokularından Ayırt Ediyor

Kadın Hastalıkları Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Betül Görgen, Zürih Üniversitesi’nde yapılan ilginç araştırmanın detayları hakkında şu bilgileri verdi...

28.08.2019Cinsellik
Estetiğin Şifreli Kodu Çözüldü

Estetiğin Şifreli Kodu Çözüldü!

Günümüzde artık herkes göründüğünden daha genç, güzel ve çekici olmak için yeni arayışlar içerisine giriyor. Özellikle sosyal medyanın hayatımızın büyük bir bölümünü kaplamasıyla birlikte, dış görünüş kadınlar ve erkeklerin kusursuzlaştırmaya çalıştıkları estetik alanı haline geldi. Estetik değişimlerin ardında ki en önemli şifrenin kodu ise çözüldü; ‘Duygusal Yansımalar’ yani bizi yönlendiren ve harekete geçiren duygusal ihtiyaçlarımız.Dr. Gamze Demirtaş konuyla ilgili merak edilenleri anlattı.

22.08.2019Kişisel Bakım
Yeni sezon, yeni kitaplar...

Yeni sezon, yeni kitaplar...

Yerli edebiyatın ustalarının en yeni eserleri, dünyanın dört bir yanından ödüllü romanlar, çarpıcı biyografiler, yeni keşifler, tarih, bilim, anı türünde dikkat çeken çalışmalar... Yayın dünyası yeni sezona hazırlanırken önümüzdeki günlerde tanışacağımız kitapları seçtik, öne çıkanları derledik...

22.08.2019Kitap Sanat

Yazar Sonuçları

Kış mucizeleri

Karlı ve soğuk günler sürüyor. İyi de oluyor! Sağlığımız için “kış kışlığını” yapmalı. Ayrıca kışın da kendine has güzellikleri var ve onlar sadece “kar beyazı” romantizmi ile sınırlı değil. Diğer mevsimler gibi kışın da hazineleri, mucizeleri var ve bizim bu mucizelerden faydalanmamız lazım. Kış mucizeleri sadece kış eczanelerinde satılıyor. O eczaneler de çarşıda, pazarda, manavda kuruluyor. Buyurun...

10.02.2015

Çocuk dediğin sorar

Anne-baba-çocuk sahilde yürüyoruz. Güneşli bir gün.Ama rüzgarlı. Dev dalgalar var denizde. Kıyıya yakın patlıyorlar, köpükleri üzerimize sıçrıyor.

22.10.2009

Sessiz Amerikalı

Çekici kadınlar, uyuşturucu alemleri, ölümcül tuzaklar, her an nerede patlayacağı belli olmayan bombalar, arka sokaklardaki tezgahlar ve bütün bunların arasında aşk!..

30.03.2003

Adını Bilmediğim Bir Gencin Milyonlarca Tıklanması İnandırıcılıktan Uzak Oluyor

AYNA Grubu sevenlerine Sultan şarkısıyla büyük bir sürpriz yaptı. Bu sürpriz sadece bizlere değil aynı zamanda grubun solisti değerli sanatçı Erhan Güleryüz için de büyük bir sürpriz oldu. Kendisine Sultan’ı, müzik dünyasına bakışını, hayatı ve İstanbul’u sordum. Bu keyifli röportaj için bir kez daha kendisine teşekkür ediyorum….

5.10.2019

İlişkilerde Kadınlar Tarafından Tercih Edilen 4 Erkek Çeşidi Nelerdir?

Herkese merhaba. Geçtiğimiz haftaki yazım “Bu çağda kendimi yalnız hissediyorum diyen yalnız ruhların melodisi” yayınlandıktan sonra sizlerden binlerce mesaj aldım ve elbette bu durum beni çok mutlu etti.

4.10.2019

Bir Erkeğin Seçeneği Değil Önceliği Olmanın 6 Yolu

Herkese merhaba, öyle bir dönem yaşıyoruz ki herkes sınırsız alternatifi olduğunu düşünüyor. Sosyal medya ile büyük bir hızla binlerce insana ulaşabiliyor olmak, belki büyük bir gelişme ancak ilişkilere ve evliliğe olumlu katkılarını olduğunu söylemek neredeyse imkansız.

21.09.2019

Bugün vizyona giren ‘Kız Kardeşler’ filminin yönetmeni Emin Alper: Erkekler, kadınları dizginleyemediklerini anladıkları noktada onları öldürüyorlar!

BU aralar çok sıkı filmler vizyona giriyor. Biri de ‘Kız Kardeşler’. Yönetmen Emin Alper’in son filmi. Şiir gibi film. 8 yıl aradan sonra Türkiye’den ‘Berlin Film Festivali’ ana yarışmasına seçilen ilk film oldu ve dünya prömiyerini Berlin’de yaptı.

13.09.2019

‘Etkin koruma’ dünyası

Netflix RTÜK’e lisans başvurusu yaptığını açıkladı ve bu sayede ilk kez resmi ağızdan abone sayısını öğrenmiş olduk: 1.5 milyon.

6.09.2019

Yaz Aşkını Nasıl Bulursun?

Warren Buffet şöyle demiş: “Eğer bana hangi hisse yükselecek diye soran her insandan bir dolar alsaydım, servetimin on katını kolaylıkla kazanırdım.”

5.08.2019