MENÜ

Çapulcu

Çapulcu ile ilgili tüm haberleri, son dakika Çapulcu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Çapulcu haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 809 Çapulcu haberi bulunmuştur.

Çapulcu Haberleri

Satranç oynamayan rulet oynar

"Satranç oynamayan rulet oynar"

Türkiye, Barış Pınarı Harekatı’nın ardından hem Amerika hem Rusya ile anlaşarak Suriye’de yeni bir dönemin adımlarını attı. Peki bundan sonra ne olacak? Suriye halkı yeniden Esad’ı seçerse Türkiye tanıyacak mı? Kürtlerin yeni hamisi Rusya mı? İran neden operasyona karşı çıktı? YPG, Suriye ordusuna katılır mı, Suriye Milli Ordusu ne olacak? Terörist Mazlum Kobani’den yeni bir aktör mü yaratılmak isteniyor? YPG’den temizlenecek bölgede hangi proje devreye sokulacak, Suriyeliler nasıl dönecek? TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır ile konuştuk.

28.10.2019Gündem
Gazâlî: İslam’ın morali

Gazâlî: İslam’ın morali

Eric Ormsby’nin, Gazâlî’yle ilgili biyografi kitabının heyecan verici bir adı var: ‘Gazâlî: İslam’ın Dirilişi’. Gazâlî’yle ilgili çok önemli bir kitap daha yayımlandı: İbrahim Musa’nın ‘Gazzali ve İmgelem Poetikası’.

4.07.2019Kitap Sanat
Galatasaraydan Ergin Ataman kararı..

Galatasaray'dan Ergin Ataman kararı!..

Galatasaray Spor Kulübü başkanı Dursun Özbek, son dönemde aldığı kötü sonuçlar, ultrAslan taraftar grubu ile girdiği polemiklerle çok tartışılan Ergin Ataman'la ilgili kararını verdi.

16.03.2017Spor Arena
Melih Mahmutoğlu özür diledi

"Melih Mahmutoğlu özür diledi"

Galatasaray Odeabank Coach'u Ergin Ataman, Fenerbahçe derbisi sonrasında Beyaz TV'ye gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

13.03.2017Basketbol
Ataman: Ayrılık kararımı 3-5 çapulcu veremez

Ataman: Ayrılık kararımı 3-5 çapulcu veremez!

Galatasaray Odeabank Başantrenörü Ergin Ataman, kaybettikleri Fenerbahçe maçı sonrası kendisini istifaya davet eden taraftarlara, "Ben bunlara taraftar diyemeyeceğim. Tepki göstermeleri tabii ki provokatörlerin en doğal hakkıdır" dedi.

12.03.2017Spor Arena
Gerçekse de sahteyse de üj-bej yıl yiyecekler

Gerçekse de sahteyse de üj-bej yıl yiyecekler

Emekli bir emniyet amiri, halihazırda görevli bir polis, Çorlulu bir balıkçı, Rizeli bir esnaf ve ünlü ressam Pablo Picasso... Bu beş benzemezi bir araya ne getirmiş olabilir? Hikâye, Tekirdağ’da geçiyor. Tekirdağ Emniyeti, eskiden emniyet müdür yardımcılığı yapmış Edip K. ve yanındaki dört kişiyi, Picasso’nun klasik dönemine ait olduğu iddia edilen bir tabloyu 3 milyon liraya satmaya götürürken yakaladı. Edip K. ise tablonun kendisine hediye olduğunu öne sürdü...

18.02.2017Hayat
İstanbulun birçok ilçesinden elektrik kesintisi yaşanıyor.. Elektrik kesintisi yaşayan İstanbul ilçeleri

İstanbul'un birçok ilçesinden elektrik kesintisi yaşanıyor.. Elektrik kesintisi yaşayan İstanbul ilçeleri

İstanbul'un birçok ilçesinden elektrik kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor: Ümraniye, Üsküdar ve Kadiköy... İstanbul'da bugün yaşanan elektrik kesintileri vatandaşların tepkisini çekiyor. Peki, başka hangi ilçelerde kesinti var? İşte, Elektrik kesintisi yaşayan İstanbul ilçeleri ve elektriklerin ne zaman geleceğine dair bilgiler!

16.01.2017Gündem
Cemaatçi denilen hâkime ‘Bu işler parayla değil, sırayla olur’ dedim. Şimdi Silivri’de

Cemaatçi denilen hâkime ‘Bu işler parayla değil, sırayla olur’ dedim. Şimdi Silivri’de

Sarp Kuray, 68’liler hareketinin önemli figürlerinden. Denizci teğmen olarak yayınladığı “Mustafa Kemal’in Harbiyelileri” başlıklı bildiri nedeniyle donanmadan atıldıktan sonra Dev-Genç’in kurucuları arasında yer aldı.

11.12.2016Gündem
Son dakika haberleri: Numan Kurtulmuştan flaş bir OHAL açıklaması daha...

Son dakika haberleri: Numan Kurtulmuş'tan flaş bir OHAL açıklaması daha...

Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, darbe girişimi ve sonrasında alınacak önlemlere ilişkin soruları yanıtladı. Kurtulmuş "Devletin üst düzey yöneticileri darbeye yakın ya da darbe olduğu anda haberdar oluyorsa zafiyetin olduğu açıktır. Burada yapısal bir sorun var isimler hiç önemli değil zaten isimleri konuşmuyoruz. Asker sivil ilişkileri, istihbarat arasındaki koordinasyon ben yapısal şeylerden bahsediyorum. TSK kendi içerisinde bunları önlemeye muktedir olamadı. Bu yapısal sorunları ortadan gidermek için ne gerekiyorsa yapılır.

22.07.2016Gündem
Vali Küçük: Renault, o akşam üretimi durdurmayı düşündü

Vali Küçük: Renault, o akşam üretimi durdurmayı düşündü

BURSA Valisi İzzettin Küçük, başarısız darbe girişiminden sonra Renault’un Genel Müdürünün kendisini cep telefonu ile arayıp, "Üretimi durdurayım mı?" diye sorduğunu açıkladı. Vali Küçük, "Kendisine, devam edin dedim. onlarda üretimi durdurmadı. Çalışmaya devam ediyorlar" dedi.

21.07.2016Ekonomi

Yazar Sonuçları

Damat kılıcıyla katledilen büyük denizci: Çaka Bey

Çaka Bey’in büyük Türk denizcisi olduğunu biliriz de, damadı olan Selçuklu Sultanı I. Kılıç Arslan tarafından öldürüldüğünü bilir miyiz?

26.10.2019

Suriye’de ne mi arıyoruz?

Uluslararası güçler dün Irak’ta hangi oyunu oynadılarsa bugün de Suriye’de aynı oyunu oynuyorlar. Irak’ı bölüp kuzeyinde nasıl bir Kürt devleti kurdularsa aynısını Suriye’nin kuzeydoğusunda oluşturmak istiyorlar.

23.09.2019

Yürekler sahada yüreksizler transfer derdinde...

Pazar gecesi Timsah Arena’da bir avuç yürekli genç onur mücadelesi verdiler.

28.08.2019

“Güvenilmez”

Bir devlet için en kötü şey “güvenilmez” damgasını yemektir.

26.10.2018

Soyu tükenen bir lezzet

Mavi yengecin soyunun tükenmek üzere olduğuna şaşırmamak lazım. Kendi ülkemizin kaynaklarını sanki düşman bir ülke gibi kısa vadeli kar uğruna yağma etmekte üstümüze yok.

16.03.2018

‘Gül’cülükten ‘Hoca’cılıktan ne haber

BAK, Abdullah Gül, Trump’tan sözünü esirgiyor mu?

3.02.2017