MENÜ

Canon

Canon ile ilgili tüm haberleri, son dakika Canon haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Canon haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 577 Canon haberi bulunmuştur.

Canon Haberleri

Foto yazıcılarda Canon modası

Foto yazıcılarda Canon modası

Sayısal fotoğraf makinalarına olan talep görülmemiş bir hızla artmaya devam ederken, Canon ev kullanıcılarına yönelik fotoğraf yazıcı pazarını hedef aldı.

29.07.2004Gündem
E.casuslar DNA’ınızın peşinde

E.casuslar DNA’ınızın peşinde

İnsanlık tarihi gelecekte ortaya çıkacak tehlikeleri anlatanlarla dolu. Benim aklıma gelen bu konudaki en çarpıcı örnek Unabomber. Gerçek ismi Theodore Kaczynski olan Unabomber, 17 yıl boyunca üniversitelerde bilgisayar ve genetik konularında araştırma yapan bilim adamları öncelikli olmak üzere çeşitli kişilere bombalı paketler gönderip sonunda teknolojik ilerlemenin insanlığı mahvedeceğini anlatan bir manifestoyu New York Times ve diğer önemli yayın organlarında bomba tehdidi ile yayınlatmış biri.

29.07.2004Gündem
Uma’yı yakalayan Türk paparazzi

Uma’yı yakalayan Türk paparazzi

Bodrum’da sevgilisiyle tatil yapan Uma Thurman, bir Türk paparazziye yakalandı. Thurman’ın fotoğrafları, ünlü jet sosyete dergisi Hello’nun internet sitesinde ‘Türkiye’de Romantik Tatil’ başlığıyla yayınlandı.

14.07.2004Kelebek
Uma’yı yakalayan Türk paparazzi

Uma’yı yakalayan Türk paparazzi

Bodrum’da sevgilisiyle tatil yapan Uma Thurman, bir Türk paparazziye yakalandı. Thurman’ın fotoğrafları, dünyaca ünlü jet sosyete dergisi Hello’nun internet sitesinde ‘Türkiye’de Romantik Tatil’ başlığıyla yayınlandı.

13.07.2004Kelebek
Ofislerde renk verim demek

Ofislerde renk verim demek

Ofislerde hizmet veren yazıcılar ezelden beri ‘siyah-beyaz’ baskı yaparlar. Açıkçası birkaç sene öncesine kadar bu, çok doğal bir durumdu. Ancak son yıllardaki teknolojik gelişmeler ve şirketlerin baskıya yaklaşımlarındaki değişim renkli baskının da yavaş yavaş popüler olmasını sağladı.

24.06.2004Gündem
Bu otomobil sanal ama teknolojisi gerçek

Bu otomobil sanal ama teknolojisi gerçek

Toyota, Denso ve Canon firmalarının ortaklığı ile oluşturulan ‘Mixed Reality’ isimli yeni bir teknoloji sayesinde araç kendi kendini yol durumuna göre ayarlayabiliyor. Bugün yol şartlarına göre ayarlanabilen otomobiller mevcut ama MTRC yol durumunu önceden görüp kendini ona göre ayarlıyor. Şimdilik bu aracı Playstation 2 sahipleri kullanabiliyor.

25.05.2004Gündem
Dünyanın en iyi basın fotoğrafları İstanbulda

Dünyanın en iyi basın fotoğrafları İstanbul'da

World Press Photo 2004 Ödülleri sergisi 29 Nisan'dan başlayarak 29 Mayıs'a kadar Harbiye Cemal Reşit Rey Konser Salonu üst lobi katında sanatseverlerin beğenisine sunuluyor. Sergi kapsamında World Press Photo 2004’ün Entertainment dalı birincisi efsane fotoğraf sanatçısı Mary Ellen Mark, İstanbul’a gelerek bir seminer verecek.

19.04.2004Gündem
Öngör: Liderlik, cesaret istek, inat, yetenek işidir

Öngör: Liderlik, cesaret istek, inat, yetenek işidir

Liderlik eğitimi konusunda enstitü kurma hazırlığı yapan Akın Öngör, önce bir vakıf kuracak. Öngör, 35 işadamının vakfı destekleyeceğini söylüyor.

16.04.2004Gündem
Canon iş dünyası ile buluşuyor

Canon iş dünyası ile buluşuyor

Canon, büro makinelerinin profesyonelce yönetilmesi ve ofislerdeki performansın maksimuma çıkarılması için geliştirdiği çözüm önerilerini ve ürünlerini, 12-14 Nisan tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştireceği bir dizi etkinlik ile iş dünyasına tanıtacak.

5.04.2004Ekonomi
Irak için Türk ve ABD şirketleri buluşacak

Irak için Türk ve ABD şirketleri buluşacak

ABD, Irak'ın yeniden inşasına ilişkin ihalelere katılabilecek ülkeler listesine dahil ettiği Türkiye'den Irak'ta iş yapmak isteyen şirketleri, Amerikan şirketleriyle buluşturmayı planlıyor. İhale duyurularının bu ay ortasında yapılması, kazananların ise Mart ayında açıklanması bekleniyor.

5.01.2004Ekonomi
Dijital fotoğrafta patlama

Dijital fotoğrafta patlama

Özellikle de fotoğrafların kameranın arkasındaki küçük ekrandan izlenebiliyor olması tüketicileri meraklandırdı. Tabii görüntülerin bilgisayara aktarılabiliyor olması da büyük bir avantaj.

25.10.2003Spor
Poz vermek nasılmış bir de siz görün

Poz vermek nasılmış bir de siz görün

Genç fotoğrafçı Ömer Serkan Bakır, hayatı objektifin arkasında geçen ustaları ortaya çıkarmak için kolları sıvadı. Ara Güler'den İzzet Keribar'a, Coşkun Aral'dan Gültekin Çizgen'e Türkiye'nin önde gelen 60 fotoğrafçısının peşinde iki yıl koştu, onları objektif karşısına geçmeye ikna etti.

26.09.2003Gündem
Konica Minoltayı satın aldı

Konica Minolta'yı satın aldı

Japon fotoğraf makinası ve ofis ekipmanları üreticileri Konica ve Minolta birleşti.

5.08.2003Ekonomi

Yazar Sonuçları

Taklitçiler çoğalıyor

BİR reklam ajansı niye yeni, daha yaratıcı işler yapacağı halde daha önce çiğnenmiş yollardan gider? Bu soru sadece Türkiye için sorduğumuz bir soru değil.

8.05.2004

Laik, liberal ekonomi küreselleşme standart

28 Mart seçimlerinin AKP tarafından değil de rakipler tarafından bakıldığında iki gerçek kahramanı var. Biri Eskişehir’de Yılmaz Büyükerşen, diğeri Şişli ‘de Mustafa Sarıgül.

3.04.2004