MENÜ

Canlı Hayvan

Canlı Hayvan ile ilgili tüm haberleri, son dakika Canlı Hayvan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Canlı Hayvan haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 4.846 Canlı Hayvan haberi bulunmuştur.

Canlı Hayvan Haberleri

Yeşilin bin bir tonu: Artvin

Yeşilin bin bir tonu: Artvin

Oksijeni bol, yeşilin bin bir tonu ile bezenmiş Artvin yaylaları, unutulmaz bir deneyim yaşamak isteyenlere benzersiz bir tatil fırsatı sunuyor. İşte Artvin'de görmeniz gereken en güzel yaylalardan bazıları...

22.06.2018Seyahat
Hayvanseverlerden “cezalar arttırılsın” eylemi

Hayvanseverlerden “cezalar arttırılsın” eylemi

Hayvanlara işkence ve eziyet olaylarının artmasına tepki gösteren havanseverler, İstanbul Adalet Sarayı önünde toplanarak cezaların arttırılması talebinde bulundu. Eyleme çok sayıda ünlü isim de destek verdi. Tiyatro oyuncusu Gülriz Sururi “Hayvanların korunmasına yönelik yasa çıkarılmalıdır. Cezalar caydırıcı olmalıdır” dedi. İstanbul Barosu Hayvan Hakları Merkezi avukatları ise Sakarya’da ayağı kesilen köpeğin ölümüyle ilgili gerçek faillerin bulunulması için savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.

21.06.2018Magazin
Hayvanseverlerden cezalar arttırılsın eylemi

Hayvanseverlerden 'cezalar arttırılsın' eylemi

Hayvanlara işkence ve eziyet olaylarının artmasına tepki gösteren hayvanseverler, İstanbul Adalet Sarayı önünde toplanarak cezaların arttırılması talebinde bulundu. Eyleme çok sayıda ünlü isim de destek verdi. Tiyatro oyuncusu Gülriz Sururi “Hayvanların korunmasına yönelik yasa çıkarılmalıdır. Cezalar caydırıcı olmalıdır” dedi. İstanbul Barosu Hayvan Hakları Merkezi avukatları ise Sakarya’da ayağı kesilen köpeğin ölümüyle ilgili gerçek faillerin bulunulması için savcılığa suç duyurusunda bulundu.

21.06.2018Gündem
‘Yakında fındık  ithal edersek hiç şaşırmayın’

‘Yakında fındık ithal edersek hiç şaşırmayın’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Yakın bir zamanda fındık ithal edersek hiç şaşırmayın. Türkiye’nin tarımı üzerinde büyük bir oyun oynanıyor. Bu oyunu egemen güçler oynuyor” dedi.

20.06.2018Gündem
Kılıçdaroğlu: Yakında fındık ithal edersek hiç şaşırmayın

Kılıçdaroğlu: Yakında fındık ithal edersek hiç şaşırmayın

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin tarım alanında kendi kendine yeten ülkelerden biriyken, bugün buğday, arpa, mercimek, canlı hayvan ithal ettiğini belirterek, "Yakın bir zamanda fındık ithal edersek hiç şaşırmayın. Türkiye’nin tarımı üzerinde büyük bir oyun oynanıyor. Bu oyunu egemen güçler oynuyor" dedi.

20.06.2018Gündem
Dünya Kupasında maça canlı tavuk götürmek isteyen Nijeryalı taraftarlara ret

Dünya Kupası'nda maça canlı tavuk götürmek isteyen Nijeryalı taraftarlara ret

Nijeryalı futbolseverler, Dünya Kupası D Grubu'nda Hırvatistan'la karşı karşıya gelecek takımlarını desteklemek için, şans getirdiğine inandıkları canlı tavukları maçın oynanacağı stadyuma sokamayacak.

16.06.2018Dünya
Rusyadan Nijeryalı futbol severlere kötü haber

Rusya'dan Nijeryalı futbol severlere kötü haber

Nijeryalı futbolseverler, Dünya Kupası D Grubu'nda Hırvatistan'la karşı karşıya gelecek takımlarını desteklemek için, şans getirdiğine inandıkları canlı tavukları maçın oynanacağı stadyuma sokamayacak.

15.06.2018Dünya
Valizden 9 çeşit canlı hayvan çıktı

Valizden 9 çeşit canlı hayvan çıktı

Sahibi tarafından Rusya'da teslim alınmayan ve İstanbul'a gönderilen valizin içerisinde kaplumbağa, yılan ve akreplerden olaşan 9 çeşit canlı hayvan çıktı. Vietnam'dan İstanbul aktarmalı Rusya'ya giden V.E isimli yolcu, Rusya'da uçaktan indikten sonra valizini almadı. Bunun üzerine yetkililer valizi sahipsiz olduğu gerekçesiyle uçakla İstanbul Atatürk Havalimanı'na geri gönderdi. Gümrük ekiplerine getirilerek X-RAY cihazında incelenen valizde aralarında yılan, akrep,kurbağa, kertenkele ve kaplumbağanın da olduğu 9 çeşit canlı hayvan çıktı. Gümrük ekipleri bunun üzerine valizden çıkan canlı hayvanları tarım müdürlüğü ekiplerine teslim etti.

5.06.2018Haber
Valizden çıkanlar şoke etti

Valizden çıkanlar şoke etti

Sahibi tarafından Rusya'da teslim alınmayan ve İstanbul'a gönderilen valizin içerisinde kaplumbağa, yılan ve akreplerden olaşan 9 çeşit canlı hayvan çıktı.

5.06.2018Gündem
Rus sahibi tarafından teslim alınmayan valizden çıkanlar şaşırttı

Rus sahibi tarafından teslim alınmayan valizden çıkanlar şaşırttı

Sahibi tarafından Rusya'da teslim alınmayan ve İstanbul'a gönderilen valizin içerisinde kaplumbağa, yılan ve akreplerden olaşan 9 çeşit canlı hayvan çıktı.

5.06.2018Gündem
Muharrem İnce: İnek Uruguay’dan, saman Bulgaristan’dan... Ayran nasıl milli

Muharrem İnce: İnek Uruguay’dan, saman Bulgaristan’dan... Ayran nasıl milli?

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, “1 Mart tezkeresinde Amerikan askerlerine ‘evet’ diyen sen değil misin? Sen mi millisin? Senin uçağın mı gözlüğün mü yerli? Neyin yerli? ‘Ayran milli içecektir’ diyor. İnek Uruguay’dan, saman Bulgaristan’dan geliyor. Ayran nasıl milli oldu? Ayran bile gitti” dedi. İnce, Kars’ta düzenlenen mitingde şunları söyledi:

4.06.2018Gündem
Muharrem İnce Karsta... Dünya haritası önünde eleştirdi

Muharrem İnce Kars'ta... Dünya haritası önünde eleştirdi

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce Kars’ta konuştu.

4.06.2018Gündem
Son dakika... Muharrem İnce: Mahkemede bildiklerimi anlatırım

Son dakika... Muharrem İnce: Mahkemede bildiklerimi anlatırım

Canlı yayında gazetecilerin sorularını yanıtlayan CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Mitinginde Erdoğan’ın AK Parti kurulmadan önce FETÖ elebaşı Gülen’le görüştüğü iddiasına ilişkin TRT’nin eski Haber Dairesi Başkanı Nasuhi Güngör’ün kitabından bir alıntı yapan İnce, canlı yayında da bu konuya değindi. İnce, "Konu mahkemeye gittiyse orada bildiklerimi anlatırım, konu davalık olmuşsa kapatmaktan başka bir şey yok." diye konuştu.

30.05.2018Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğandan suikast ihbarıyla ilgili ilk açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan suikast ihbarıyla ilgili ilk açıklama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bosna Hersek'te yaptığı basın toplantısında suikast ihbarıyla ilgili ilk kez konuştu. Erdoğan, "Bu haber bana MİT'ten ulaştı. Zaten ulaştığı için de buradayım. Niye? Çünkü bu tür tehditler, operasyonlar şunlar bunlar, bizi bu yoldan alıkoymaz. Yolumuza çıktığımız zaman yılmadan devam ederiz 15 Temmuz’daki gibi" dedi.

20.05.2018Gündem
Baklava üreticilerinden protesto Fıstıklı baklava yapımı durdu…

Baklava üreticilerinden protesto! Fıstıklı baklava yapımı durdu…

Baklava ve Tatlı Üreticileri Derneği (BAKTAD), fıstık fiyatlarının 210 liraya ulaşmasıyla fıstıklı ürün üretmeyerek bu durumu protesto etme kararı aldıklarını duyurdu.

12.05.2018Ekonomi
10 ilde operasyon Yoksullar için topladıklarını söyleyip...

10 ilde operasyon! Yoksullar için topladıklarını söyleyip...

Furkan Eğitim ve Hizmet Vakfı'nın Adana merkezli 10 ilde kayıt dışı ekonomik yapılanmasına yönelik yapılan operasyonda gözaltına alınan 23 zanlının, Kurban Bayramlarında yoksullara dağıtmak için vatandaşlardan canlı hayvan ve et topladığı ancak bunları dağıtmak yerine sucuk yapıp paraya çevirdikleri ve milyonlarca lira para elde ettikleri ileri sürüldü.

9.05.2018Gündem
Türkiye resmen Osmanı istedi

Türkiye resmen 'Osman'ı istedi

Çiftlik Banksoruşturmasını yürüten İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, yaptığı yazılı açıklamada, bugüne kadar toplam 33 kişi hakkında soruşturma yürütüldüğü, bunlardan 13 kişinin tutuklandığı, 15 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldığı, haklarında yakalama kararı çıkarılanlardan Çiftlikbank'ın kurucusu Mehmet Aydın'ın da aralarında bulunduğu 6 kişi için kırmızı bülten çıkarıldığı belirtildi.

19.04.2018Gündem
Kılıçdaroğludan fezleke çıkışı: ‘Hazırlatmazsanız şerefsizsiniz’

Kılıçdaroğlu'dan fezleke çıkışı: ‘Hazırlatmazsanız şerefsizsiniz’

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, ''Savcılara talimat vereceksin 'Kılıçdaroğlu için fezleke hazırlayın.' Hazırlatmazsanız şerefsizsiniz. Sanıyorlar fezleke hazırlanacak biz geri adım atacağız. Bir milim geri adım atmayız'' dedi.

13.04.2018Gündem
Ucuz et için yöntem: Akın akın Türkiyeye geliyorlar

Ucuz et için yöntem: Akın akın Türkiye'ye geliyorlar!

Yükselen et fiyatlarının önüne geçebilmek için ithalat silahı bir kez daha çekildi. Buna göre yüzde 10 gümrük vergisiyle 500 bin kasaplık canlı hayvan ithal edilecek. Yetkililer, özel sektörün getirmesi planlanan 500 bin büyük baş hayvan ile et fiyatlarındaki spekülatif yükselişin regüle edileceğini ifade etti.

12.04.2018Ekonomi
Bakanlıktan et fiyatları için büyük hazırlık

Bakanlık'tan 'et fiyatları' için büyük hazırlık

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, piyasada spekülatif olarak artan kırmızı et fiyatlarını durdurabilmek için 500 bin kesimlik canlı hayvan ithalatı için yetki başvurusunda bulundu.

12.04.2018Ekonomi

Yazar Sonuçları

Açlık sandığımız kadar uzakta değil

Türkiye, uzun yıllardır bu kadar yoğun hissetmediğimiz, bir ekonomik krizin içine koşar adım gidiyor. Herkes, doları benzini konuşuyor.

28.05.2018

Mutluluk bulaşıcıdır

BUGÜN “Dünya Otizm Farkındalık Günü...” Sakın yanlış anlaşılmasın, ah ah, vah vah günü değil!

6.04.2018