MENÜ

Canlı Hayvan

Canlı Hayvan ile ilgili tüm haberleri, son dakika Canlı Hayvan haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Canlı Hayvan haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 4.844 Canlı Hayvan haberi bulunmuştur.

Canlı Hayvan Haberleri

Ramazan’da kırmızı ete zam gelecek mi

Ramazan’da kırmızı ete zam gelecek mi?

Kırmızı Et Sanayicileri ve Üreticileri Birliği Derneği (ETBİR) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yücesan, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'in geçen hafta açıkladığı kasaplık ve besilik hayvanların piyasaya sürülmesi durumunda kırmızı ette zam gerektirecek bir durum olmayacağını belirterek, "Bu arz sayesinde ramazanda zammın önüne geçilir." dedi.

17.05.2017Ekonomi
Rus özel ekipleri batan geminin enkazında... Gerekirse tamamı çıkarılacak

Rus özel ekipleri batan geminin enkazında... Gerekirse tamamı çıkarılacak

İstanbul- Kilyos açıklarında 27 Nisan günü Togo bayraklı canlı hayvan gemisi Youzarsif ile çarpışıp ağır yara alan ve 3 saat sonra 18 mil açıkta batan Rus istihbarat gemisi Liman için Rusya Deniz Kuvvetleri'nin en önemli araştırma ve kurtarma gemisi Seliger ve yeni nesil kurtarma gemisi 60 metre uzunluğundaki SB-739 gönderildi. Rus denizcilik kaynakları, gemilerde bulunan ekiplerin Rus istihbarat gemisi Liman'daki hassas cihazların çıkarılması için çalışacaklarını belirtiyor. Gerekirse geminin tamamının çıkarılması üzerinde çalışılacağı ifade ediliyor.

2.05.2017Gündem
Başbakan Yıldırımdan Medvedeve geçmiş olsun mesajı

Başbakan Yıldırım'dan Medvedev'e 'geçmiş olsun' mesajı

Başbakan Binali Yıldırım'ın danışmanı, Karadeniz’de meydana gelen gemi gazası nedeniyle Rus mevkidaşı Dimitri Medvedev'in danışmanı ile telefonda görüşerek, üzüntülerini dile getirdi.

27.04.2017Gündem
flaş

flaş

27.04.2017İstanbul
Son dakika: Kilyos açıklarında Rus savaş gemisi kargo gemisiyle çarpıştı

Son dakika: Kilyos açıklarında Rus savaş gemisi kargo gemisiyle çarpıştı

İstanbul Boğazı'nın Karadeniz girişi açıklarında Rus savaş gemisiyle Togo bayraklı, canlı hayvan taşıyan bir yük gemisi çarpıştı. Mürettebatın kurtarılması için olay yerine Kıyı Emniyetine ait tahlisiye botları ve römorkörler intikal etti. Bölgede sis yüzünden kurtarma çalışmaları güçlükle yapılırken Kıyı Emniyeti ve Rusya Savunma Bakanlığı 78 personelin tamamının tahliye edildiğini duyurdu. Çarpışmanın ardından Rus istihbarat gemisi battı.

27.04.2017Dünya
İki kadının cinayet sanığına müebbet ve 40 yıl hapis

İki kadının cinayet sanığına müebbet ve 40 yıl hapis

Antalya'da 2004 ile 2009 yıllarında 2 kadını öldürmekle suçlanan 34 yaşındaki Mehmet Güneş, ağırlaştırılmış müebbet ve 40 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

29.03.2017Gündem
Çanakkale Boğazında gemi arızası

Çanakkale Boğazı'nda gemi arızası

Çanakkale Boğazı'ndan geçişi sırasında makine arızası oluşan bir gemi bulunduğu bölgeden kurtarıldı.

13.03.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Dünyanın çatısında gölün ortasında, bir adada

Acaba bu maddi dünyadan uzaklaşalım mı, başka bir manevi ruha bölünelim mi? İnsanın sahip olmak istediklerine sahip olamaması mı acıların kaynağı? Gerekli mi değer mi? “Acıların geçmesi için dua etmeyin, kalbinizin onları yenmesi, bastırması ve galip gelmesi için dua edin” demiş filozof Rabindranath Tagore (1861-1941). İşte bu düşünceler ile uzandım hamağıma uykusuz gecenin sabahı Nepal’de Fewa Gölü kıyısında.

10.05.2017

Yeni bir durum

Hazır bir blok var.

28.04.2017

Ve o yola neşter

TİRE-Belevi yolunu birkaç kez taşıdım buraya. O yoldan ne zaman söz etsem, bıkmadan şöyle başlarım:

7.04.2017