MENÜ

Can Mumay

Can Mumay ile ilgili tüm haberleri, son dakika Can Mumay haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Can Mumay haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 44 Can Mumay haberi bulunmuştur.

Can Mumay Haberleri

Bahçeşehir Göleti’ne yapılaşma yolunu açan plan iptal edildi

Bahçeşehir Göleti’ne yapılaşma yolunu açan plan iptal edildi

Bahçeşehir Gölet'inde yapılaşmanın yolunu açan 2013 yılı imar planı İstanbul 5. idare mahkemesi tarafından doğal yapıyı zedeleyeceği gerekçesiyle iptal edildi.

28.11.2016Gündem
Çevre ödülü hurriyet.com.tr’ye

Çevre ödülü hurriyet.com.tr’ye

Ekonomi Gazetecileri Derneği (EGD) VII. Küresel Isınma Kurultayı tamamlandı. Sempozyum sonunda çevre ile ilgili yaptığı haberlerden dolayı gazetecilere ödül verildi. Törende hurriyet.com.tr Ekonomi Editörü Can Mumay da ödül alan gazeteciler arasında yer aldı.

17.09.2015Ekonomi
Başbakan Davutoğlu Sahaflar Çarşısını gezdi, memleketi Konya ile ilgili kitap aldı

Başbakan Davutoğlu Sahaflar Çarşısı'nı gezdi, memleketi Konya ile ilgili kitap aldı

BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu’nun yoğun İstanbul programı başladı. Davutoğlu Sahaflar Çarşısı'nı gezdi. Çarşıda Dilmen Kitapevi'ne uğrayan Davutoğlu Mispardo'nun Bosphorus kitabı ve Devlet-i Aliye-i Osmaniye'nin Salnamesi'ni daha sonra almak üzere ayırdı.

2.06.2015Gündem
Michelin yıldızlı aşçı hayatını kaybetti

Michelin yıldızlı aşçı hayatını kaybetti

Hatay’da düzenlenen Akdeniz Mutfak Günleri’ne katılan Michelin Yıldızlı dünyanın sayılı aşçılarından Fransız asıllı İspanyol aşçı Jean Luc Figueras, kaldığı otelde kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Ünlü Şef ölümünden saatler önce gerçekleştirdiği son etkinlikte balık ağırlıklı bir menü hazırlamış ve konuklarına kendi elleriyle ikram etmişti.

4.09.2014Gündem
Bilgi Üniversitesi Rektöründen Başbakana yanıt

Bilgi Üniversitesi Rektörü'nden Başbakan'a yanıt

Başbakan Erdoğan ’ın Bilgi Üniversitesi’nin Santralistanbul kampüsünü örnek verip, “Öğrenci üniversitede alkol alıp kafa mı bulacak ilim mi öğrenecek” sözleri tartışma yaratırken Rektör Prof. Dr. Remzi Sanver’in yanıtı, “Üniversite ayrı, içki satan lokantalar ayrı. Kafayı çekip derse girmek diye bir şey yok” oldu.

29.07.2012Gündem
Nasıl bir şeye bakmıştınız

Nasıl bir şeye bakmıştınız?

Yılbaşı coşkusunun da katkısıyla bu hafta aktivitelerin sonu gelmiyor. Bu gece eğlencenin ekseni 90’lar. Kalan günlerdeyse yeme-içmeden sinemaya, müzikten stand-up’a seçenek bolluğu var.

Cumhuriyet duruşması öncesi 365 aydın, yazar ve sanatçıdan ortak imza

Cumhuriyet duruşması öncesi 365 aydın, yazar ve sanatçıdan ortak imza

Cumhuriyet yazar, yönetici ve çalışanlarının tutuklanmasının 1.yılında aralarında avukatlar, sanatçılar, gazeteciler ve akademisyenlerinde bulunduğu 365 kişi tutuklu bulunan Akan Atalay, Murat Sabuncu, Ahmet Şık ve Emre İper’in serbest bırakılmasını istedi.

29.10.2017Gündem
Vazgeç Gönül Harbiyeyi salladı

Vazgeç Gönül Harbiye'yi salladı  

Geçen cumartesi günü Harbiye Açıkhava'da sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatan Sibel Can sahnede genç şarkıcı Ece Mumay'la birlikte 'Vazgeç Gönül' isimli şarkıyı seslendirdi.

31.07.2017Magazin
Gençler diyabet hastaları için özel projeler geliştirdi

Gençler diyabet hastaları için özel projeler geliştirdi

Türkiye Diyabet Vakfı ve diyabet alanında öncü çözüm ve tedavi yöntemleri geliştiren Sanofi işbirliği ile bu yıl üçüncü kez düzenlenen, “Sen Bul Diyabet Kolaylaşsın” yarışmasında kazanan projeler belli oldu.

13.11.2016Sağlık
Umut Nöbeti sekizinci gününde

'Umut Nöbeti' sekizinci gününde

Tutuklu gazeteciler Can Dündar ve Erdem Gül'e destek olmak ve dayanışma sergilemek için Silivri Cezaevi önünde başlatılan 'Umut nöbeti'ni bugün sekizinci gününde.

10.12.2015Gündem
Vandalizm yıldıramaz

Vandalizm yıldıramaz

GAZETECİLER, basına yönelik baskı ve saldırıları protesto etmek amacıyla Beyoğlu Tünel’den Galatasaray Meydanı’na yürüdü. Yürüyüşe milletvekilleri de destek verdi. Basın Konseyi Başkanı Pınar Türenç, açıklamasında “Gözdağlarına, korkutmalara karşı özgür basının yılmayacağını haykırıyoruz” dedi.

3.10.2015Gündem
Gazeteciler baskı ve saldırılara karşı yürüdü

Gazeteciler baskı ve saldırılara karşı yürüdü

Gazeteciler, basına yönelik baskı ve saldırıları protesto etmek amacıyla Beyoğlu Tünel’den Galatasaray Meydanı’na yürüdü. Yürüyüşe İstanbul milletvekilleri de destek verdi. Gazeteciler "Özgür Basın Susturulamaz" pankartı taşıdı.

3.10.2015Gündem
Yeni medya konferansı Kadir Has Üniversitesinde düzenlenecek

Yeni medya konferansı Kadir Has Üniversitesi'nde düzenlenecek

Kadir Has Üniversitesi'nde 28 Nisan Salı günü yeni medya konferansı düzenlenecek.

22.04.2015Teknoloji
Hürriyet’in gurur günü

Hürriyet’in gurur günü

İstanbul Arel Üniversitesi tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen Medya ve Sanat Ödülleri, dün akşam Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda yapılan törenle sahiplerini buldu. Dokuz bini aşkın öğrencinin oylarıyla verilen ödüllerin 6’sı Hürriyet Dünyası’na geldi. Doğan Yayın Grubu da toplamda 12 kategoride ödüle layık görüldü. Hürriyet’in en iyi gazete ödülünü Hürriyet İcra Kurulu Üyesi ve Dijital Medya Grup Koordinatörümüz Bülent Mumay, en iyi haber portalı seçilen www.hurriyet.com.tr’nin ödülünü ise gündem editörlerimizden Anıl Demir aldı.

1.03.2015Gündem
KIRMIZI GECE

KIRMIZI GECE

Reklam dünyasınını buluşturan Zorlu PSM’deki ödül törenininde Kıpkırmızı Bölge’yi Ümitköy Balıkçısı işiyle Fikirbaz/IOB alırken, Kıpkırmızı’nın sahibi Pera Boya işiyle TBWA İstanbul oldu.

10.06.2014Ekonomi
Doğan Yayın İlkeleri Kurulu üçüncü kez toplandı

Doğan Yayın İlkeleri Kurulu üçüncü kez toplandı

Doğan Yayın Holding’e bağlı tüm medya kuruluşları için hazırlanan ortak ilkelerin denetlenmesi için kurulan Doğan Yayın İlkeleri Kurulu, üçüncü toplantısını bugün Hürriyet Dünyası’nda yaptı.

27.06.2013Gündem
Böldüğü toplum, bölünerek uğurladı

Böldüğü toplum, bölünerek uğurladı

İngiltere'nin yakın dönemine damga vuran Margaret Thatcher'ın cenazesi, ülkeyi yönettiği 11 yılın özeti gibiydi. Ama sadece futbolun değil, demokrasinin ve çok sesliliğin de beşiği olduğunu ispatlayarak...

17.04.2013Gündem
Genç İletişimcilere ödül

Genç İletişimciler'e ödül

Aydın Doğan Vakfı’nın (ADV) düzenlediği 24’üncü Genç İletişimciler Yarışması’nda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

19.12.2012Gündem
Tasarım dünyası alldesign 2013te buluşacak

Tasarım dünyası alldesign 2013'te buluşacak

Tasarım dünyasının önde gelen isimleri alldesign 2013'te buluşacak. alldesign 2013’ün teması "aklın gözüyle görmek", amacı ise farklı sektörlerdeki yaratıcı endüstriler için yeni perspektifler açmak olarak belirlendi.

2.11.2012Ekonomi
Veda değil şarkıda bir es

Veda değil şarkıda bir es

Başbakan Tayyip Erdoğan, son kez genel başkan adayı olarak katıldığı AK Parti 4’üncü Olağan Kongresi’nde duygulu bir konuşma yaptı. Son adaylığının, “Bir veda değil bestede bir es” olduğunu belirten Erdoğan, “2023’ün üzerine 2071” hedefini de koydu. Konuşmasına Sezai Karakoç’un, “Ey Sevgili” şiiriyle başlayan Erdoğan, özetle şunları söyledi:

30.09.2012Gündem
O GECE SADECE GAZETECİLER VARDI

O GECE SADECE GAZETECİLER VARDI

Onların hepsinin ortak yanları, gazeteci olmalarıydı. Ancak, her birinin ayrı ayrı özel yetenekleri vardı. Güzel bir gece geçirmek ve stres atmak için illa da bir yerlere gitmek gerekmiyordu.. Bu yüzden, kimi orgunu, kimi gitarını, kimi sazını, kimi de sadece sesini getirdi oraya o gece.. Yılların gazetecisi Yalçın Bayer'in fikir babalığını yaptığı geceye İnsan Kaynakları Müdürü Sancak Basa büyük destek verdi. O güne, yıllarca Brüksel'de görev yapan Zeynel Lüle damgasını vurdu.. Sedat Ergin'nin gitar şovuyla çoşan gazeteciler, Onur'un söylediği şarkılarla çok keyifli anlar yaşadılar.. Tarık Devrim de sazıyla renk verdi.. Geceye Reha Öz, Oğuz Güven, Eyüp Can, Dursun Ali, Erdem Kırım, Cenk Öz, Sebati Karakurt, Necdet Açan, Bülent Mumay, İlhan Söyler, Nezih Kutay, Fikret Şengüler, Orhan Can gibi isimler de katıldı. İşte size; hepsi gazeteci olan, GAZETECİLERİN O MÜTEVAZI GECESİ..!!

31.01.2011Ne Oluyor
Korumayla dolaşıyorum

"Korumayla dolaşıyorum"

Şarkıcı Rojin Ölker'in cep telefonuna cinsel taciz ve tehdit mesajları gönderdiği öne sürülen Devvas Mumay'ın yargılanmasına devam edildi.

24.12.2010Gündem
Hürriyet sit-com’unun senaryosu İşte bu masada yazılıyor

Hürriyet sit-com’unun senaryosu İşte bu masada yazılıyor

Son bir haftadır, Hürriyet’in yazı işleri toplantısına giriyorum. Ertuğrul Özkök’ten sınırlı bir zaman için geçerli özel izinle. Özel izin gerekiyordu çünkü ben oraya ait değildim. Hürriyet’in birinci sayfasının yapıldığı, kararların alındığı o odaya girdim, Hürriyet genel yayın yönetmeni, yayın ve haber koordinatörlerinin, yazı işleri müdürlerinin yanına oturdum. Çünkü böylelikle Türk basınının amiral gemisi rotasını nasıl buluyor, hakkında en acayip komplo teorilerinin üretildiği, Özkök’ün bir sit-com’a benzettiği bu toplantı odasında kararlar nasıl alınıyor görecektim. Ve tabii size anlatacaktım.

25.07.2009Kelebek
Ertugrul Ozkok: How Hurriyet published news on the Deniz Feneri case

Ertugrul Ozkok: How Hurriyet published news on the Deniz Feneri case

After the ruling in the Deniz Feneri case was announced in Frankfurt, I went into my office and closed the door.

18.09.2008Gündem
Hürriyet treni bugün Kars’tan yola çıktı

Hürriyet treni bugün Kars’tan yola çıktı

"Hürriyet Hakkımızdır" özel treni, bugün Kars’tan yola çıkıyor. Hak kavramını çocuklara, gençlere ve kadınlara anlatmayı, demokrasi tabanını büyütmeyi hedefleyen Hürriyet Gazetesi’nin insan hakları projesinin önemli bir parçası olan tren, Kars Garı’nda sabahtan itibaren vatandaşlar ile buluştu. Hürriyet İcra Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı, Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Genel Müdürü Süleyman Karaman’ın yanı sıra Kars Valisi, Belediye Başkanı ile Hürriyet ve TCDD’den yöneticilerin katılacağı uğurlama töreni ardından, tren, 45 günlük yolculuğuna başladı. Kars’dan sonraki durak, Erzurum.

1.07.2008Gündem

Yazar Sonuçları

Yıkılmak Göztepe Tren İstasyonu'nun fıtratında mı

Bugün şu saate kadar Hürriyet Sosyal'de en çok paylaşılan Can Mumay haberinden öğrendik, yaklaşık 100 yaşındaki Göztepe Tren İstasyonu'nun yıkılıp yerine yenisinin yapılacağını...

10.06.2014

2019’un son etkinlikleri

Yılın son ayına girdik diye seyahat bahanesi festival ya da eğlence kalmadı diyorsanız yanılıyorsunuz. Senenin bütün yorgunluğunu atabilecek kadar eğleneceğiniz birçok festival Aralık ayında katılımcılarını bekliyor. Bu ayın seyahat bahanesi yapabileceğiniz etkinliklerini sizin için derledik.

1.12.2019

Sevdiklerinize bir iyilik yapın: Paylaşın

Türkiye’de müzikseverlerin ciddi bir bölümüne sirayet eden “seni bir tek ben seveyim” mantığı yok olmadı gitti.

24.10.2018

Bunun adına ‘Toprak gaspı’ denir

RUMLARDAN kalma eski kilise ‘Cunda Kültür Merkezi’ne dönüştürülmüş, Ayvalık’taki zeytin-zeytinyağı etkinlikleri genelde burada yapılıyormuş.

1.11.2014

Güllerin içinden değil biber gazının içindeeen canıııım!

Kuşlar nereye uçacağını, kediler ve köpekler nereye sığınacağını bilemezken…

1.06.2013

Böldüğü toplum, bölünerek uğurladı

İngiltere'nin yakın dönemine damga vuran Margaret Thatcher'ın cenazesi, ülkeyi yönettiği 11 yılın özeti gibiydi. Ama sadece futbolun değil, demokrasinin ve çok sesliliğin de beşiği olduğunu ispatlayarak...

18.04.2013

Frankfurt’ta bir basketbol koçu

MURAT Didin, Almanya Beko Basketbol 1. Ligi’nde mücadele eden Frankfurt Deutsche Bank Skyliners’ın koçu... Ankaralı ve ODTÜ’lü...

25.02.2010

Fikret Ercan mı daha çok genel yayın yönetmeni eskitti Oktay Ekşi mi?..

“I Love Deer” (geyiği seviyorum) gecesinin en çok geyik çeviren ismi Ertuğrul Özkök’tü, gecenin yıldızıydı.

30.12.2009

Müfettiş müfettişin kurdudur

“ENERJİ Bakanlığı’nda ciddi bir rahatsızlık yaşandığını biliyor musunuz” diyor bir KİT Komisyonu üyesi...

Cumhuriyet’teki Aykut Küçükkaya’nın “Enerji Bakanlığı’nda skandal atama” haberine dikkat çekiyor.

22.12.2009

Yumurtayı kim vurdu kim karavana attı

Bugün pazar.

Gözünüz aydın.

Siyaset miyaset yok.

Hürriyet “sitcom”undan haberlerle devam ediyoruz.

8.08.2009

Almanya’dan dışarıya doktor göçü başladı

KUZEY Ren Vestfelya’nın Düsseldorf’taki parlamento binası önünde 2000’e yakın doktor, yağmur altında eylem yapıyor.

22.10.2005

Tekstilin yerine ‘döküm’

ADEM Arı, Sollingen’de otomotiv sanayi için alüminyum döküm işi yapıyor. Bir süre öncesine kadar 130 işçi çalıştırırken, krizden sonra işçi sayısı 30’lara kadar düşmüş.

21.10.2005

AKP’li Lokman Ayva feryat ediyor: İktidar yok

AKP İstanbul milletvekili Lokman Ayva, önceki akşam 19.30 sıralarında arıyor.

20.10.2005

Büyükşehir’de neler oluyor

BÜYÜKŞEHİR Belediye Meclisi’nde kabul edilen Göztepe’ye cami olayı üzerine gazeteciler Başkan Kadir Topbaş’a yönettikleri soruya şu yanıtı alıyorlar:

19.10.2005