MENÜ

Can Dündar

Can Dündar ile ilgili tüm haberleri, son dakika Can Dündar haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Can Dündar haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.164 Can Dündar haberi bulunmuştur.

Can Dündar 16 Haziran 1961 yılında Ankara'da doğmuştur. Araştırmacı, gazeteci, televizyoncu ve belgesel yapımcısıdır.

Cumhuriyet gazetesinin genel yayın yönetmenidir. Türkiye'nin yakın tarihi, politikası ve popüler kültür konusunda hazırladığı belgeseller dizileri ile tanınmış bir belgesel yapımcısıdır. Özellikle Sarı Zeybek (1993) belgeseli çok ilgi görmüştür.

DEVAMI

Can Dündar Haberleri

Benzemez kimse sana...

Benzemez kimse sana...

Adı marşlara yazılan, futbolun Sinyor’u Can Bartu cuma günü 83 yaşında hayata gözlerini yumdu. O belki de kibrin ve asaletin tek yakıştığı insandı. Futbolu seven sevmeyen herkesin karşısında önünü iliklediği, efsanevi hikâyelerini dinlediği büyük çınar artık yok. (Bağış Erten yazdı)

14.04.2019Hürriyet Pazar
Cumhurbaşkanı Erdoğan: En büyük yanılmayı onlar yaşayacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan: En büyük yanılmayı onlar yaşayacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ortak canlı yayında soruları yanıtladı. Erdoğan, "Meydanların diline baktığımızda bu seçimde çok ciddi bir yanılmayı anket şirketleri yaşayacak." dedi.

27.03.2019Gündem
Emre Irmak kimdir, kaç yaşında

Emre Irmak kimdir, kaç yaşında?

Emre Irmak'ın Gülben Ergen’in yeni sevgilisi olduğu iddia edildi. Söz konusu iddialar ardından Emre Irmak’ın hayatına ilişkin bilgiler merak konusu oldu. Peki, Emre Irmak kimdir, kaç yaşında?

12.03.2019Magazin
Emre Irmak kimdir ve kaç yaşında

Emre Irmak kimdir ve kaç yaşında?

Emre Irmak, özel hayatıyla gündeme gelmesinin ardından kamuoyunun da araştırdığı isim olmaya başladı. Birçok sanatçının beste ve düzenlemelerini gerçekleştirdi. Bazı belgesel müziklerine de imzasını attı. Peki, Emre Irmak kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

10.03.2019Magazin
Erdoğan altını böyle çizdi: İşi bitirdik, geri dönüşümüz asla olamaz

Erdoğan altını böyle çizdi: İşi bitirdik, geri dönüşümüz asla olamaz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan katıldığı bir canlı yayında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun 'YPG bize saldırmaz' sözüne sert tepki göstererek beka sorunu vurgusu yaptı. Erdoğan S-400 konusunda işi bitirdik, geri dönüşümüz asla olamaz. Ruslarla anlaştık, ortak üretime gireceğiz, belki S-400'den sonra S-500'e gireceğiz" ifadelerini kullandı. Erdoğan, ABD'ye PKK'ya verilen silahlar için ise masaya otururuz dedi ve çağrı yaptı: "Silahlarını götüreceklerse tamam, değilse bize versinler..."

6.03.2019 Gündem
Gezi davası 24 Haziran’da Silivri’de

Gezi davası 24 Haziran’da Silivri’de

GEZİ protestolarına ilişkin işadamı Osman Kavala, oyuncu Memet Ali Alabora ve gazeteci Can Dündar’ın da arasında bulunduğu 2’si tutuklu 6’sı hakkında yakalama kararı olan 16 kişinin yargılanmasına 24 Haziran 2019’da başlanacak. 5 gün sürecek duruşma Silivri Ceza İnfaz Kurumları’nın karşısındaki duruşma salonunda yapılacak.

6.03.2019Gündem
Gezi iddianamesi kabul edilmişti İlk duruşma tarihi belli oldu

Gezi iddianamesi kabul edilmişti! İlk duruşma tarihi belli oldu

Gezi Parkı eylemlerine ilişkin aralarında Anadolu Kültür A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kavala, Can Dündar, Ayşe Mücella Yapıcı ve Memet Ali Alabora'nın da bulunduğu 16 sanığın hakim karşısına çıkacakları tarih belli oldu. İlk duruşma 24 Haziran'da Silivri'de yapılacak. Duruşmalar hafta boyunca sürecek.

5.03.2019Gündem
Gezi iddianamesi kabul edildi

Gezi iddianamesi kabul edildi

Gezi eylemlerine ilişkin İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen soruşturma kapsamında işadamı Osman Kavala ve oyuncu Memet Ali Alabora’nın da aralarında bulunduğu 16 kişi hakkında hazırlanan iddianame İstanbul 30’uncu Ağır Ceza Mahkemesi’nce kabul edildi. İddianamede; 2’si tutuklu, Can Dündar dahil 6’sı hakkında yakalama kararı bulunan 16 sanığın ‘hükümeti ortadan kaldırmaya teşebbüs’ ve çeşitli suçlardan ayrı ayrı ağırlaştırılmış müebbet hapis ile 658 yıldan 3 bin 70 yıla kadar hapisle cezalandırılmaları talep ediliyor.

5.03.2019Gündem
Son dakika: Osman Kavalanın da olduğu 16 kişi hakkındaki iddianame kabul edildi

Son dakika: Osman Kavala'nın da olduğu 16 kişi hakkındaki iddianame kabul edildi

Osman Kavala ve Memet Ali Alabora'nın da aralarında bulunduğu 16 kişi hakkında Gezi Parkı eylemlerine ilişkin hazırlanan iddianame, İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi.

4.03.2019Gündem
Savcıdan OTPOR iddiası

Savcıdan OTPOR iddiası

İŞ insanı Osman Kavala, oyuncu Memet Ali Alabora, gazeteci Can Dündar, Taksim Dayanışması’ndan mimar Mücella Yapıcı’nın da aralarında olduğu 16 kişi hakkında ağırlaştırılmış müebbet istenen Gezi protestoları iddianamesinin detayları ortaya çıkmaya başladı.

23.02.2019Gündem
Gezi protestoları iddianamesi hazır: 6 yıl sonra 16  ağır müebbet

Gezi protestoları iddianamesi hazır: 6 yıl sonra 16 ağır müebbet

GEZİ Parkı eylemlerine ilişkin İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen soruşturmada iş insanı Osman Kavala, oyuncu Memet Ali Alabora, Can Dündar, Ayşe Mücella Yapıcı’nın da aralarında bulunduğu 16 şüpheli için “Hükümeti ortadan kaldırmaya teşebbüs etme” suçundan ayrı ayrı ağırlaştırılmış müebbet hapis talep edildi.

21.02.2019Gündem
Son dakika: Gezi Parkı eylemlerine ilişkin soruşturmada flaş gelişme

Son dakika: Gezi Parkı eylemlerine ilişkin soruşturmada flaş gelişme

Gezi Parkı odaklı olaylara ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, aralarında Anadolu Kültür AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Osman Kavala ve Memet Ali Alabora'nın da bulunduğu 2'si tutuklu 6'sı firari 16 şüpheli hakkında hazırlanan iddianamede, tüm şüphelilerin ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılması istendi.

20.02.2019Gündem
İstinaf, Cumhuriyet gazetesi davasındaki kararı onadı

İstinaf, Cumhuriyet gazetesi davasındaki kararı onadı

İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 3. Ceza Dairesi, eski Cumhuriyet gazetesi yönetici ve yazarları hakkında açılan davada, yerel mahkemece verilen hapis cezaları ile beraat hükümlerini onadı.

19.02.2019Gündem
Yargılamaya devam kararı

Yargılamaya devam kararı

MİT TIR’larına ait görüntülerin yayınlanmasına ilişkin davada CHP milletvekili Enis Berberoğlu’na ilişkin yargılamanın ‘yasama dokunulmazlığı’ kapsamında durdurulması talebi reddedildi.

7.02.2019Gündem
Enis Berberoğlunun yargılamanın durması talebi reddedildi

Enis Berberoğlu'nun "yargılamanın durması" talebi reddedildi

Eski Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin eski Ankara Temsilcisi Erdem Gül ile CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun, MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin, "silahlı terör örgütü içindeki hiyerarşik yapıya dahil olmamakla birlikte, örgüte bilerek ve isteyerek yardım etmek" suçundan yargılanmasına devam edildi. İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi, CHP milletvekili Enis Berberoğlu'nun, "yasama dokunulmazlığı" bulunduğu için yargılamanın durdurulması talebini, daha önceki dokunulmazlığının "münferit bir parlemento kararı"yla kaldırılmadığı ve tekrar seçilmesiyle yeni bir dokunulmazlığa kavuşmayacağı gerekçesiyle reddetti.

6.02.2019Gündem
‘Örgüt propagandası’ soruşturması

‘Örgüt propagandası’ soruşturması

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün eski danışmanı Ahmet Sever hakkında ‘örgüt propagandası’ iddiasıyla soruşturma başlatıldı.

22.12.2018Gündem
Ahmet Sever hakkında terör soruşturması

Ahmet Sever hakkında terör soruşturması

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün uzun süre başdanışmanlığını yapan Ahmet Sever hakkında 'silahlı terör örgütüne propagandası' yapmak suçundan soruşturma başlatıldı.

21.12.2018Gündem
Son dakika... Can Dündar hakkında yakalama kararı

Son dakika... Can Dündar hakkında yakalama kararı

Anadolu Kültür AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Osman Kavala'nın tutuklu bulunduğu Gezi Parkı eylemlerine ilişkin soruşturma kapsamında, MİT tırlarının durdurulmasına ilişkin görüntülerin yayınlanması ve Cumhuriyet gazetesi davalarının firari sanığı gazeteci Can Dündar hakkında, söz konusu eylemlerde etkin rol aldığı gerekçesiyle tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkarıldı.

5.12.2018Gündem
Çavuşoğlu: Ankara-Berlin ilişkileri çok daha iyi

Çavuşoğlu: Ankara-Berlin ilişkileri çok daha iyi

Süddeutsche Zeitung gazetesine konuşan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ankara-Berlin ilişkilerinin artık çok daha iyi ve gerçekçi olduğunu söyledi.

27.11.2018Avrupa
Çavuşoğlu: Ses kayıtlarını dinledim, Adli tıp uzmanının yaptığı iğrenç...

Çavuşoğlu: Ses kayıtlarını dinledim, Adli tıp uzmanının yaptığı iğrenç...

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayetine ilişkin, “Türkiye'ye gelen kişilerin kendi başlarına hareket ettiklerine inanmıyoruz. Bu kadarına eminiz. Buna cesaret edemezlerdi. Ama tabii ki delilsiz bir şey söyleyemem.” dedi. Bakan Çavuşoğlu öldürülme anında kaydedilen ses kayıtlarını dinlediğini vurgulayarak, "Adli tıp uzmanının nasıl talimat verdiği duyuluyor. Vücudu parçalarken müzik dinlemeliymiş. Bunu keyifle yaptığı anlaşılıyor. O insanları parçalamayı seviyor. Bu iğrenç." diye konuştu.

27.11.2018Dünya
Son dakika... Can Dündar ve İlhan Tanır hakkında kırmızı bülten çıkarılmasına hükmedildi

Son dakika... Can Dündar ve İlhan Tanır hakkında 'kırmızı bülten' çıkarılmasına hükmedildi

Cumhuriyet gazetesi davasında dosyaları ayrılan sanıklar Can Dündar ve İlhan Tanır hakkında kırmızı bülten çıkarılmasına hükmedildi.

16.10.2018Gündem
Can Dündar, Cumhurbaşkanı Erdoğana tazminat ödeyecek

Can Dündar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tazminat ödeyecek

Can Dündar, Cumhuriyet Gazetesi'nde 2014'te kaleme aldığı köşe yazıları ve yazı dizisiyle kişilik haklarına saldırıda bulunduğu gerekçesiyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a tazminat ödeyecek.

16.10.2018Gündem
Enis Berberoğluna yurtdışına çıkış yasağı

Enis Berberoğlu'na yurtdışına çıkış yasağı

MİT TIR’larının durdurulmasına ilişkin görüntülerin yayınlanmasına ilişkin olarak CHP Milletvekili Enis Berberoğlu, Cumhuriyet Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara temsilcisi Erdem Gül’ün “Terör örgütü üyesi olmamakla birlikte örgüte yardım” suçundan yargılandıkları davaya devam edildi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın celse arasında sanıklardan Enis Berberoğlu hakkında yurtdışına çıkış yasağı konulmasını talep ettiği ve mahkemenin bu talebi kabul ederek yurtdışına çıkış yasağı konulduğu belirtildi.

10.10.2018Gündem
Liste olmasa da gönülde ittifak

Liste olmasa da gönülde ittifak

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan, dün partisinin Kızılcahamam kampında konuştu. Erdoğan, MHP ile ‘cumhur ittifakı’nın yerel seçimlerde de sürmesiyle ilgili ‘listelerde olmasa bile gönüllerde devam edeceğini’ söyledi. Erdoğan, “Kendi adaylarımızla girdiğimiz yerlerden en azından mümkün olanlarda bu ittifakı yaşatmanın yollarını arayacağız” dedi.

6.10.2018Gündem
Cumhurbaşkanı, Almanyayı böyle uyarmış: O zaman siz Can Dündarla toplantı yapın

Cumhurbaşkanı, Almanya'yı böyle uyarmış: O zaman siz Can Dündar'la toplantı yapın

Geçen hafta Almanya'ya yaptığı ziyareti değerlendiren Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Almanya Başbakanı Angela Merkel ile yapacakları toplantıya Can Dündar'ın katılması durumunda "O zaman siz onunla toplantı yaparsınız" diyerek Almanya'yı uyardıklarını söyledi.

6.10.2018Avrupa
Muhabiri yaralamaya 4 bin 500 TL ceza: ‘Hastane masrafımbile daha çoktu’

Muhabiri yaralamaya 4 bin 500 TL ceza: ‘Hastane masrafımbile daha çoktu’

Cumhuriyet gazetesinin eski genel yayın yönetmeni Can Dündar’ın İstanbul Adalet Sarayı’nın önünde 6 Mayıs 2016’da silahlı saldırıya uğraması ve bu sırada NTV muhabiri Yağız Şenkal’ın yaralanmasına ilişkin dava 2.5 yıl sonra karara bağlandı.

2.10.2018Gündem
Erdoğan, Almanya ziyaretini değerlendirdi: Bizim grup smaller olur

Erdoğan, Almanya ziyaretini değerlendirdi: Bizim grup smaller olur

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Almanya ile yaşanan “kesintili dönemin” 2019’da aşılabileceğini belirterek, “Bölgesel konularda, başta İdlip olmak üzere Suriye konusunda yaptıklarımızı hep şükranla anıyorlar. Gerek AB, gerek diğer bölgelerle işbirliğimizi güçlendirerek adımlarımızı atmaya devam edeceğiz” dedi. Almanya’ya verilen 136 kişilik FETÖ listesi için “duyarlı davranılmasını” isteyen Erdoğan, “Ancak bunların terör anlayışları bize oranla farklılık arz ediyor. Bizi doğru anlama konusunda zorlanıyorlar” değerlendirmesini yaptı. Erdoğan, Euro 2024 Avrupa şampiyonasının Almanya’da kalmasıyla ilgili, “Açık konuşayım; çok da önemsemedim. Neticede masraftan kurtulmuş olduk” görüşünü dile getirdi. Erdoğan, Suriye’de çözüm için 7 ülkeyle Small Group (KÜÇÜK GRUP) adlı bir oluşuma giden Trump’a tepki gösterirken, Merkel’le arasında geçen ilginç diyaloğu anlattı.

30.09.2018Gündem
Muhabbet sofrasında bunlar konuşulmaz

"Muhabbet sofrasında bunlar konuşulmaz"

Cumhurbaşkanı Erdoğan eşi Emine Erdoğan’la birlikte, Alman mevkidaşı Frank-Walter Steinmeier tarafından Bellevue Sarayı’nda onuruna verilen akşam yemeğine katıldı.

28.09.2018Dünya
Almanyayla yeni dönem

Almanya'yla yeni dönem

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Almanya’ya devlet ziyareti kapsamında Merkel’le bir araya gelirken ortak basın toplantısından ilişkileri canlandırma mesajları çıktı. Erdoğan “Sayın Merkel ile görüşmemizde bir süredir çalışmayan işbirliği mekanizmalarını işler kılmak noktasında fikir birliğine vardık” dedi, vize serbestisi konusunda kalan 6 kriterin en kısa zamanda yerine getirileceğini söyledi.

28.09.2018Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğandan Almanyada flaş açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Almanya'da flaş açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Almanya'da yaptığı konuşmada "Bir konunun altını çizmek istiyorum. Sayın Steinmeier'in, Türkiye'de tutuklanan Alman vatandaşları konusundaki endişelerini burada şöyle bir açıklığa kavuşturmanın faydalı olacağına inanıyorum. Görüyorum ki burada yanlış bir bilgilendirme var. Herhalde teröristleri korumak gibi bir görevimiz yok. Eğer birileri benim ülkemde teröre bulaşıyorsa, bu hangi sınıftan olursa olsun, yargı makamları bunun gereğini yapar" ifadelerini kullandı.

28.09.2018Gündem
Erdoğan-Merkel basın toplantısından çıkarılmıştı Kim olduğu ortaya çıktı…

Erdoğan-Merkel basın toplantısından çıkarılmıştı! Kim olduğu ortaya çıktı…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Almanya Başbakanı Angela Merkel ikili görüşme sonrası düzenledikleri ortak basın toplantısında güvenlik güçleri tarafından salondan çıkarılan ismin Adil Yiğit olduğu ortaya çıktı.

28.09.2018Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Can Dündar sorusunu böyle cevapladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Can Dündar sorusunu böyle cevapladı

Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier tarafından resmi törenle karşılanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Almanya Başbakanı Angela Merkel ile ortak basın toplantısı düzenledi. Almanya'da bulunun Türk gazeteci Can Dündar hakkında yöneltilen soruya; "Önce Can Dündar’ın bir ajan olduğunu, devletin sırlarını ifşa etme durumunda olan bir kişi olduğunu ve bunun 5 yıl 10 aya mahkum edildiğini biliyorsunuzdur. 5 yıl 10 aya mahkum olan bir kişi, kaçarak Almanya’ya gelmiştir. Şu anda bu kişi Türk yargısına göre bir mahkumdur ve 5 yıl 10 ay mahkumiyeti vardır, ajandır. Devletin sırlarını ifşa etmiştir." şeklinde cevap verdi.

28.09.2018Haber
Cumhurbaşkanı Erdoğan- Merkel görüşmesi sonrası ilk açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan- Merkel görüşmesi sonrası ilk açıklamalar

Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier tarafından resmi törenle karşılanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Almanya Başbakanı Angela Merkel ile ortak basın toplantısı düzenledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Can Dündar ile ilgili sorulara, "Can Dündar’ın bir ajan olduğunu, devletin sırlarını ifşa etme durumunda olan bir kişi olduğunu ve bunun 5 yıl 10 aya mahkum edildiğini biliyorsunuzdur. 5 yıl 10 aya mahkum olan bir kişi, kaçarak Almanya’ya gelmiştir. Hiçbir ülkede devletlerin sırları ifşa edilmez, suç teşkil eder. Bir diğer konu biz Almanya ile suçluların iadesi anlaşması yapmış bir ülkeyiz. Bizim böyle bir suçluyu iadesini istemek en doğal hakkımızdır." ifadelerini kullandı.

28.09.2018Dünya
Erdoğandan Merkele 69 kişilik terör listesi

Erdoğan'dan Merkel'e 69 kişilik terör listesi

Suriye'nin Lazkiye kentinde başarılı bir operasyonla Reyhanlı saldırısını planlayan Yusuf Nazik'i yakalayan MİT'in, aralarında FETÖ, PKK ve DHKPC'lilerin de bulunduğu bazı terör suçlularının bulunduğu 69 kişilik listeyi, Başkan Erdoğan'ın 3 günlük Almanya ziyareti öncesi Almanya Başbakanı Merkel'e ulaştırdığı öğrenildi.

28.09.2018Gündem
Gerekçeli karar Mecliste

Gerekçeli karar Meclis'te

CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun ‘devlet sırrı’ niteliğindeki görüntüleri açıklamaktan 5 yıl 10 aylık hapis cezasını onayan Yargıtay, gerekçeli kararını TBMM’ye gönderdi. Karara iki üye karşı oy kullandı. 57 sayfalık karar metninin 27 sayfası muhalefet şerhinden oluşuyor.

25.09.2018Gündem
Şafak Pavey hakim karşısına çıktı

Şafak Pavey hakim karşısına çıktı

Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda görülen MİT TIR'ları davası sırasında adliye içinde yürüyüş ve gösteriye katıldığı iddiasıyla "Toplantı ve Yürüyüşleri Kanunu'na Muhalefet" suçundan 3 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan eski CHP Milletvekili Şafak Pavey bugün çıktığı ilk duruşmada beraat etti.

25.09.2018Gündem
Enis Berberoğlu kararının gerekçesi açıklandı

Enis Berberoğlu kararının gerekçesi açıklandı

CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu hakkında verilen tahliye kararının 57 sayfadan oluşan gerekçeli kararı açıklandı. 2'ye karşı 3 üyenin oyuyla alınan kararda "Devletlerin ülke içinde ve dışında devlet sırrı mahiyetinde faaliyetleri olabilir. Dava konusu olay da mahiyeti gereği devlet sırrı niteliğindedir. Berberoğlu eyleminin sonuçlarını bilebilecek birikime sahip. Sanığın eylemi ‘devletin güvenliğine ve siyasal yararlarına ilişkin bilgileri açıklama’ suçunu oluşturur" ifadeleri çekti. Kararın bir örneğinin Meclis'e gönderilmesi kararlaştırıldı. Mahkumiyetin kesinleştiğine dair karar Meclis'te okunursa Berberoğlu'nun vekilliği düşecek.

25.09.2018Gündem

Yazar Sonuçları

17/25 Aralık’a nasıl bakmalı?

17 Aralık’tan 17 gün önce Can Dündar, ABD büyükelçisinin “Çok yakında Türkiye’de tarih değişecek” dediğini söylüyordu.

18.12.2018

Meral Akşener’e çok büyük kıyak

ÜÇ aşamalı bir olay vardı karşımızda:

5.10.2018

Affın temeli

Öyle veya böyle.

28.09.2018

Can Dündar yiğit değil de Ahmet Hakan yiğit mi?

CAN Dündar’a “Almanya’nın rahat ve güvenli kucağından Erdoğan’a soru sormak yiğitlik değil” dedim ya...

27.09.2018

Alman himayesinde soru sorana yiğit denmez Can!

CAN Dündar, Almanya’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a soru sormayı planlıyormuş.

26.09.2018

Yargı infaz kararını Yıldırım’a bıraktı

YARGITAY’ın Enis Berberoğlu kararı siyaset cephesini mutlu etti, ama buruk da bir tat bıraktı.

21.09.2018