MENÜ

Çamur Yağdı

Çamur Yağdı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Çamur Yağdı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 128 Çamur Yağdı haberi bulunmuştur.

Çamur Yağdı Haberleri

Bodruma çamur yağdı

Bodrum'a çamur yağdı

BODRUM'da, rüzgarla Kuzey Afrika'dan taşınan tozlar, yağmurla birlikte çamur olarak yağdı. Sürücüler, çamurla kaplanan araçlarını yıkatmak için oto yıkamacılara götürdü.

24.05.2019Gündem
İstanbula gece çamur yağdı, sürücüler soluğu oto yıkamacılarda aldı

İstanbul'a gece çamur yağdı, sürücüler soluğu oto yıkamacılarda aldı

İstanbul'da gece saatlerinde yağmurla birlikte çamur yağdı. Sabah uyanan vatandaşlar araçlarını çamur kaplı görünce oto yıkamacıların yolunu tuttu.

5.05.2019Gündem
Meteorolojiden son dakika yağış uyarısı

Meteoroloji'den son dakika yağış uyarısı

Marmara, Ege, Batı Akdeniz ve Batı Karadeniz ile İç Anadolu'nun bazı illerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor.

5.05.2019Gündem
Son dakika: İstanbula toz taşınımı uyarısı: Hafta sonuna kadar sürecek

Son dakika: İstanbul'a toz taşınımı uyarısı: Hafta sonuna kadar sürecek

İTÜ Meteoroloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Toros yaptığı son dakika açıklamasında "İTÜ Meteoroloji Mühendisliği Bölümü Modelleme Takımı değerlendirmelerine göre, Türkiye'nin batısı sahradan gelen çöl tozu etkisinde. Avrupa genelinde görülen çöl tozu etkisi hafta sonuna kadar ülkemizin batı kesimlerinde yer yer etkin olarak hissedilecek. Yoğun ve uzun süreli toza maruz kalmak bağışıklık sistemimizi olumsuz etkiler" ifadelerini kullandı.

25.04.2019Gündem

İstanbul'da çamur yağdı

İstanbul'da, etkili olan Kuzey Afrika kaynaklı toz taşınımı oto yıkamacılara yaradı. Sabah uyandıklarında araçlarının tozla kaplı olduğunu gören vatandaşlar, araçlarını temizletmek için oto yıkamacılara hücum etti.

24.04.2019Haber
Dikkat, İstanbulda çamur yağdı Bugün için de uyarı geldi...

Dikkat, İstanbul'da çamur yağdı! Bugün için de uyarı geldi...

İstanbul'da, etkili olan Kuzey Afrika kaynaklı toz taşınımı oto yıkamacılara yaradı. Sabah uyandıklarında araçlarının tozla kaplı olduğunu gören vatandaşlar, araçlarını temizletmek için oto yıkamacılara hücum etti.

24.04.2019Gündem
İstanbula çamur yağdı

İstanbul'a çamur yağdı

İstanbul'da gece saatlerinde yağmurla birlikte çamur yağdı. Sabah uyandıklarında araçlarını çamur kaplı görenler oto yıkamacılara akın etti.

26.01.2019Haber
Meteoroloji dün uyarmıştı: İstanbula çamur yağdı...

Meteoroloji dün uyarmıştı: İstanbul'a çamur yağdı...

İSTANBUL'da gece saatlerinde yağmurla birlikte çamur yağdı. Sabah uyandıklarında araçlarını çamur kaplı görenler oto yıkamacılara akın etti.

26.01.2019Gündem
Hava durumu etkisini göstermeye devam ediyor Resmen çamur yağdı

Hava durumu etkisini göstermeye devam ediyor! Resmen çamur yağdı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 26 Ocak Cumartesi günü için toz taşınımı uyarısında bulundu. Yurdun bazı kesimlerinde yağmur yağışının etkisini arttıracağını söyleyen Meteoroloji Genel Müdürlüğü, gün içerisinde çamur yağışının etkili olabileceğini aktardı. İşte, 26 Ocak tarihli hava durumu verileri ve detaylı bilgiler

26.01.2019Gündem
İstanbula çamur yağdı

İstanbul'a çamur yağdı

İstanbul'da toz taşınımı nedeniyle yağmurla birlikte çamur yağdı. Sabah uyandıklarında araçlarını çamur kaplı gören vatandaşlar şaşkınlık yaşarken oto yıkamacılar yaşanan yoğunluktan memnun kaldı.

23.03.2018Haber
Üç büyük kentte sürücülere sabah şoku... Kuyruk oldular

Üç büyük kentte sürücülere sabah şoku... Kuyruk oldular!

İstanbul, Ankara ve İzmir'de toz taşınımı nedeniyle yağmurla birlikte çamur yağdı. Sabah uyandıklarında araçlarını çamur kaplı gören vatandaşlar şaşkınlık yaşarken oto yıkamacılar yaşanan yoğunluktan memnun kaldı. Öte yandan Meteoroloji'den gelen son verilere göre, Marmara Bölgesi genelinde sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

23.03.2018Gündem
Çamur yağdı

Çamur yağdı

Suriye'den gelen kum fırtınası ve toz bulutunun etkili olduğu Adıyaman ve Gaziantep'te çamur yağdı.

11.03.2017Gündem
İstanbula çamur yağdı

İstanbul'a çamur yağdı

İstanbul'da güneyden esen şiddetli rüzgarın beraberinde getirdiği toz görüş mesafesini düşürdü. Gökyüzü toz bulutlarıyla kaplandı. Sabahsaatlerinden itibaren etkisini göstermeye başlayan ve kentin üzerineöğlen saatlerinde çöken toz bulutu, bazı bölgelerde yağmurla buluşuncaçamur olup yağdı. Özellikle otomobillerin üzeri çamurla kaplandı. Otoyıkamacılar fazla mesai yaptı.

24.03.2016Haber
İstanbula çamur yağdı

İstanbul'a çamur yağdı

İstanbul'da güneyden esen şiddetli rüzgarın beraberinde getirdiği toz görüş mesafesini düşürdü.

24.03.2016Gündem
Adanaya gece çamur yağdı

Adana'ya gece çamur yağdı

Adana'da gece yağan yağmurla birlikte çamur yağması, sabah işe gitmek için araçlarına binen sürücüleri şaşkına çevirdi. Afrika'dan rüzgarın etkisiyle gelen toz bulutları Türkiye'ye kadar taşınarak daha sonra burada yağmurlu birlikte yere inerek çamur şeklinde yağmur yağmasına neden oldu. Özellikle Adana'da çamurlu yağış etkili oldu. Akşam evlerinin ya da iş yerinin önüne araçlarını park eden sürücüler sabah kalkıp araçlarına binmek için geldiklerinde şok oldu. Araçlarının üzeri tamamen toz olan sürücüler önce araçlarını temizleyip daha sonra yola çıkmak zorunda kaldı. Sürücüler akşam aracı temiz park ettiklerini ancak sabah kalktıklarında araçlarının üzerinin tamamen toz olduğunu gördüklerini gece çamur yağdığını düşündüklerini belirterek, "Adana'da ara sıra böyle oluyor ama bu kez daha yoğun çamur yağmış" dediler.

9.04.2015Haber
İstanbula çamur yağdı

İstanbul'a çamur yağdı

İstanbul'un bazı ilçelerinde güney rüzgarlarının taşıdığı tozlar yağmurla buluşunca çamur şeklinde yağdı. Bu yüzden oto yıkamacılar normal günlerde olduğundan fazla çalıştı

27.03.2015Gündem
Uludağa mevsimin ilk karı yağdı

Uludağ'a mevsimin ilk karı yağdı

Kayak ve kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ ve Kartalkaya'da mevsimin ilk kar yağışı düştü. Kar kalınlığı 5 santime ulaşırken sıcaklık 6 dereceye kadar düştü.

3.10.2013Gündem
İSTANBULA ÇAMUR YAĞDI

İSTANBUL'A ÇAMUR YAĞDI

İstanbullular bu sabah kalktıklarında, araçlarını çamurla kaplanmış halde buldu. İstanbul'da sabah saatlerinde etkili olan yağmur tozla birleşince adeta gökten çamur yağdı. Bu durumdan en çok etkilenen ise araç sahipleri oldu. Araçlarının üstü çamurla kaplanan sürücüler soluğu oto yıkamacılarda aldı. Oto yıkamacılarda sabah erken saatlerden itibaren sıra oluştu. Bir oto yıkamacı, "Çamur yağsın ki bize iş gelsin, sabahtan beri 10 tane yıkadık" dedi. Bir araç sahibi ise durumdan şikayet ederken "Daha dün sabah yıkatmıştım. Bugün yine yıkatmaya geldik" diye konuştu.Cengiz ÇOBAN - Ramazan EĞRİ - İdris TİFTİKÇİ - İSTANBUL - DHA

3.04.2013Haber
Oto yıkamacılara gün doğdu

Oto yıkamacılara gün doğdu

İstanbullular bu sabah kalktıklarında, araçlarını çamurla kaplanmış halde buldu.

3.04.2013Gündem
İstanbula çamur yağdı oto yıkamacılar sevindi

İstanbul'a çamur yağdı oto yıkamacılar sevindi

İstanbul'da sabah saatlerinde etkili olan yağmur tozla birleşince adeta çamur yağdı. Bu durumdan en çok etkilenen ise, araç sahipleri oldu. Arabasının üstü çamurla kaplanan araç sahipleri oto yıkamacılarda sıra oluşmasına neden oldu.

26.03.2013Gündem
Zonguldakta çamur yağdı

Zonguldak'ta çamur yağdı

TOZ bulutunun kapladığı Zonguldak’ta, sağanakla birlikte araçların üzeri çamurla kaplandı, bazı kişilerin kıyafetlerinde lekeler oluştu.

15.03.2013Gündem
KARSA ÇAMUR YAĞDI

KARS'A ÇAMUR YAĞDI

Kars'ta sağanak yağmurla birlikte çamur yağdı. Etkili olan şiddetli yağmur nedeniyle vatandaşlar zor anlar yaşadı. Meteorolojinin sabah saatlerinde yaptığı 'Çamur yağmuru' uyarısının ardından öğle saatlerinde hava önce kıp kızıl oldu ardından da karardı. Havanın renginin değişmesiyle şaşırıp kalan sürücüler taşıtlarının farlarını yakarak gündüz vakti geceyi yaşadı. Şiddetli rüzgarın ardından başlayan sağanak yağmur nedeniyle vatandaşlar sağa-sola kaçıştı. Bardaktan boşalırcasına yağan yağmur gökyüzündeki toz bulutu nedeniyle çamura dönüştü. Yaklaşık 5 dakika süreyle cadde ve sokaklardan çamur aktı. Bedir ALTUNOK / DHA

2.08.2012Haber
Karsa çamur yağdı

Karsa çamur yağdı

TOZ bulutu ile kaplı Kars’ta sağanak yağmurla birlikte çamur yağdı, vatandaşlar zor anlar yaşadı.

1.08.2012Gündem
Siirt ve Cizrede toz bulutu

Siirt ve Cizre'de toz bulutu

Siirt'teki toz bulutu nedeniyle Ankara ile Siirt arasındaki karşılıklı uçak seferleri iptal edildi.

12.04.2011Gündem
Türkiye kar altında

Türkiye kar altında

Denizli: Alikurt Köyü’nde 5 çocuk babası 95 yaşındaki Hüsam Gökçin, karlı yolda kayıp başını yere vurunca öldü.

13.12.2010Gündem
Siirtte çamur yağdı

Siirt'te çamur yağdı

Siirt'te etkili olan toz bulutu sonrasında başlayan yağmur, çamurlu yağdı.

7.04.2010Gündem
Meteorolojiden toz ve çamur uyarısı

Meteoroloji'den toz ve çamur uyarısı

Yurdun bazı kesimlerinde toz taşınımıyla birlikte çamur yağışının etkili olmasının beklendiğini bildirildi.

9.03.2010Gündem
ÇAMUR VE TOZ YAĞDI

ÇAMUR VE TOZ YAĞDI

Bolu ve Zonguldak’ta gece yağmurla birlikte çamur yağdı. Otomobiller ve sokaklar çamura bulandı. Eskişehir ise, bu sabah cadde ve sokaklarla araçların üzerinin tozla kaplanmış görüntüsüne uyandı.

9.03.2010Haber
Bolu’ya çamur, Eskişehire toz yağdı

Bolu’ya çamur, Eskişehir'e toz yağdı

BOLU’da gece yağmurla birlikte çamur yağdı. Otomobiller ve sokaklar çamura bulandı. Eskişehir ise, bu sabah cadde ve sokaklarla araçların üzerinin tozla kaplanmış görüntüsüne uyandı.

9.03.2010Gündem
GÖKTEN ÇAMUR YAĞDI

GÖKTEN ÇAMUR YAĞDI

Sabah saatlerinde evlerinden çıkan vatandaşlar, araçlarını çamur içinde buldu. Vatandaşlar ilk iş olarak ellerine hortum ve fırça alarak araçlarını temizlemeye başladılar. Aracını kendi imkanıyla temizleyemeyenlar ise soluğu oto yıkamacılarda aldı. Durum en çok oto yıkamacıların işine yaradı. Oto yıkama dükkanların önünde uzun kuyruklar oluştu. Vatandaşlar, araçların çamur içinde görünce şaşırdıklarını ifade ederken oto yıkamacılar ise işlerinin açıldığı belirtti.

11.02.2010Haber
İstanbula çamur yağdı

İstanbul'a çamur yağdı

İstanbul'a gece yarısı çamur yağdı. Sabah araçlarını çamurla kaplı gören vatandaşlar oto yıkamacıların yolunu tuttu. İstanbul'da dün akşam saatlerinde başlayarak aralıklı olarak yağmaya başlayan yağmur gece yarısı yerini çamura bıraktı.

11.02.2010Gündem
Tokat’ta gökten çamur yağdı

Tokat’ta gökten çamur yağdı

TOKAT’ta sarı renkte bulutların kapladığı gökyüzünden, çöl tozları yağmurla birlikte yağdı. Yaklaşık bir saat süren yağış sonrası, sokaklar çamurla kaplandı.

21.05.2009Gündem
Sivas’a çamur yağdı

Sivas’a çamur yağdı

SİVAS’ta dün akşamdan bu yana şehir üzerinde oluşan toz bulutu, yağmurlu havayla buluşunca kent merkezine çamur yağdı.

21.05.2009Gündem
Muradiyede çamur yağdı

Muradiye'de çamur yağdı

VAN'ın Muradiye İlçesi'ni sabah saatlerinden itibaren kapayan toz bulutu, yağmurla birlikte çamur yağışına neden oldu. Yağış sonrası araçların ve işyerlerinin camları çamur içinde kaldı.

5.05.2009Gündem
Şırnak ve Bingöl’e toz yağdı

Şırnak ve Bingöl’e toz yağdı

Suriye üzerinden gelen toz bulutları dün öğlen saatlerinden itibaren Şırnak’ta etkili oldu. Toz bulutları tabaka halinde şehrin üzerini kaplarken, çiseleyen yağmurla birlikte sokaklara ve otomobillerin üzerine çamur yağdı. Bingöl semaralarını kaplayan koyu renkli toz bulutu da kentte yaşamı olumsuz etkiledi.

5.05.2009Gündem
Doğudaki toz bulutu akşam etkisini kaybedecek

Doğu'daki toz bulutu akşam etkisini kaybedecek

Doğu Anadolu Bölgesi'nde etkili olan toz bulutu yağmurla birleşince çamur yağdı.

5.05.2009Gündem
Şırnaka çamur yağdı

Şırnak'a çamur yağdı

ŞIRNAK, Suriye üzerinden gelen toz bulutunun etkisi altında kalırken, hafif yağmur kente çamur olarak yağdı.

16.04.2009Gündem
Bitlis’e çamur yağdı

Bitlis’e çamur yağdı

BİTLİS’te, yağmur ile birlikte çamur yağdı. Yağış sırasında dışarda olanların giysileri, araçların üzeri, cadde ve sokaklar çamura bulandı.

9.03.2009Gündem
İstanbul’a çamur yağdı yağmur sürecek

İstanbul’a çamur yağdı yağmur sürecek

İstanbul’da dün bazı bölgelerde, sağanak yağışla birlikte çamur yağdı.

6.03.2009Gündem
Hamura çamur yağdı

Hamur'a çamur yağdı

AĞRI'nın Hamur İlçesi'ne sabah saatlerinden itibaren sağanak yağmurla birlikte çamur yağdı. Yağışın ardından otomobiller, ev ve işyerlerinin camları toprak rengine büründü.

9.09.2008Gündem
Diyarbakır toz bulutu altında

Diyarbakır toz bulutu altında

DİYARBAKIR, dört günden bu yana Suriye üzerinden gelen toz bulutlarının etkisinden kurtulamadı. Kentte zaman zaman hafif yağmurun da etkili olması nedeniyle gökten çamur yağdı.

25.08.2008Gündem
Hem yağacak hem ısınacak

Hem yağacak hem ısınacak

Tüm yurt yeni bir yağışlı havanın etkisine girerken, sıcaklık azalacak. İşte 5 günlük hava tahmini.

24.03.2008Gündem
Gökten çamur yağdı

Gökten çamur yağdı

DİYARBAKIR’da aniden gözyüzünü kaplayan toz bulutuyla birlikte kentin üzerine çamur yağdı.

10.03.2008Gündem