MENÜ

Cam Filmi

Cam Filmi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Cam Filmi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Cam Filmi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 851 Cam Filmi haberi bulunmuştur.

Cam Filmi Haberleri

Gaza geldik

'Gaz'a geldik

Kar, fırtına ve soğuk geçtiğimiz haftadan bu yana Türkiye’yi esir alırken, gaz tüketimini de patlattı. Talep bazen arzın üstüne çıkarken, denge doğalgaz santrallarında kesintiler yapılarak sağlandı. Bu ay gaz faturalarında ortalama yüzde 20 artış yaşanabilir.

14.01.2015Ekonomi
Evde enerji tasarrufu için 10 püf nokta

Evde enerji tasarrufu için 10 püf nokta

Enerji ve Isı Tasarrufu Derneği (ETADER) Başkanı Zafer Yavuztürk, tasarruf çözümlerini gerçek ölçüm verilerine dayandırmanın gelişigüzel çözümlere yönelmekten çok daha etkili olduğunu söyledi.

6.01.2015Ekonomi
Siviller ‘izledi’ resmiler bitirdi

Siviller ‘izledi’ resmiler bitirdi

BOSTANCI’da modifiye edilmiş spor otomobillerle yarış yapıldığı (drift) ihbarı alan polis, iki dalga halinde operasyon düzenledi.

28.04.2014Gündem
Otoda cam filmi yasağı kalkıyor

Otoda cam filmi yasağı kalkıyor

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, büyük talep olmasına rağmen, yasak olduğu için araçlarına cam filmi uygulatamayan sürücüleri sevindirecek bir çalışma başlattı.

11.08.2012Ekonomi
Cam filmi seven sürücülere bayram müjdesi

Cam filmi seven sürücülere bayram müjdesi

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, büyük talep olmasına rağmen, yasak olduğu için araçlarına cam filmi uygulatamayan sürücüleri sevindirecek bir çalışma başlattı.

11.08.2012Ekonomi
‘Oto kuaförleri’ cam filmi uygulaması ile büyüyor, yazın talep üçe katlanıyor

‘Oto kuaförleri’ cam filmi uygulaması ile büyüyor, yazın talep üçe katlanıyor

OTO kuaförlerinde, tüketicilerin en fazla aldıkları hizmetler boya koruma ve cam filmi oluyor.

22.06.2012Ekonomi
Otomobillerde cam filmi riski

Otomobillerde cam filmi riski

Yasak olmasına karşın çok sayıda otomobilde bulunan cam filmlerinin, kaza sırasında camın dağılmasını ve araçtan çıkışı önlediği, aynı zamanda kırılan büyük parçaların yaralanmaya neden olduğu bildirildi.

25.07.2008Gündem
Otomobilde kalite, koruma kaygısını da artırıyor

Otomobilde kalite, koruma kaygısını da artırıyor

Otomotiv sektöründe yaşanan hızlı değişimle birlikte lüks otomobil satışında önemli oranda artış yaşanırken, tüketicilerin yüksek fiyatlı araçlarını yatırım aracı olarak görmesi, bakım ve koruma harcamaları ile bu alanda hizmet veren firma sayısını da artırıyor.

25.03.2008Gündem
Otomobilde hijyen ve koruma sektör yarattı

Otomobilde hijyen ve koruma sektör yarattı

Türkiye'de son dönemde yaygınlaşmaya başlayan araç koruma (car care) uygulamaları, özellikle genç kullanıcıların ilgisini çekiyor.

26.02.2008Gündem
Aracınızı korumak için yeniyken bakım yaptırın

Aracınızı korumak için yeniyken bakım yaptırın

Otomobil üreticileri 2 yıl ve üzeri süreleri kapsayan garantiler verirken, araçların düzenli bakımlarının kendi yetkili servislerinde yapılmasını da şart koşuyorlar. Bu dönemsel bakımların 10’ar bin ya da 15’er bin kilometrelerde tekrarlanması gerekiyor.

13.06.2006Gündem
Alev saçan Mini Cooper S

Alev saçan Mini Cooper S

Bir araç düşünün; modifiye sınırları zorlanmış ve imkansıza ulaşılmış... Kaya Toker’in kusursuz modifiye edilmiş Mini Cooper S modeli işte böyle bir araç. Bu Mini Cooper’in motorundan body kitine kadar her noktasında önemli detaylar var.

20.09.2005Seyahat
Doğuştan sarı canavar

Doğuştan sarı canavar

Eski jenerasyonunu bilmeyen veya efsane diye tanımlamayan yoktur herhalde Mini Cooper’in. Yeni jenerasyonda tıpkı eskisi gibi aynı yolda hızla ilerliyor. Birçok fanatiğinin bulunduğu, üzerine birçok modifiye markasının çalıştığı bir model haline gelen yeni nesil Mini Cooper’lerden birisi de Alper Uzunoğlu’nun ‘sarı canavarı’.

23.08.2005Kelebek
3 renkli Bravo homurdanıyor

3 renkli Bravo homurdanıyor

Motorundan diri bir homurdanma sesi gelen bu Fiat Bravo, dış görünüşünden müzik sistemine kadar dikkat çeken bir araç. Emre Erkan’ın Bravo’su birçok modifiye işleminden geçmiş. Aracın komple body kit’i Abarth Zender kalitesinden tercih edilmiş. Tamponun, ön panjurla uyumu son derece iyi.

26.07.2005Seyahat
Hem zarif hem sıradışı

Hem zarif hem sıradışı

Kıbrıs’taki modifiye tutkusunu herhalde bilmeyen veya duymayan kalmamıştır. İşte, bu tutku Doğu Akdeniz Üniversitesi öğrencilerini harekete geçirmeye yetmiş ve MSC TEST TEAM adında, motor sporları kulübünü kurmuşlar. Birlikte her türlü etkinliği yapıp veya etkinliklere giden, ayrıca modifyeli araçlarıyla hem kampüste hem de Kıbrıs’ta gövde gösterisi yapan bir grup olmuşlar.

29.06.2005Kelebek
Selma Güneri: Yeşilçam bir okuldu

Selma Güneri: Yeşilçam bir okuldu

56. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde ‘Onur Ödülü’ alan Selma Güneri ve Ahmet Mekin, sohbet etkinliğinde sevenleriyle bir araya geldi. İki usta oyuncu, hem 60’lardan bugüne uzanan oyunculuk serüvenlerini hem de Yeşilçam günlerini anlattı.

30.10.2019Keyif
Cem Yılmaz: Ben bu işe Nasreddin Hoca’yla başladım buralara sonra düştüm

Cem Yılmaz: Ben bu işe Nasreddin Hoca’yla başladım buralara sonra düştüm

O kadar bomba espri güme gitti ki bu söyleşide, sansürsüz koysam krize girerdiniz.

20.10.2019Hürriyet Pazar
Hırsız normalinden daha fazla ceza almalı

 Hırsız normalinden daha fazla ceza almalı

 Yeni bir cenaze skandalı yaşadık. Tarık Ünlüoğlu’nun cenazesinde Selçuk Yöntem’in parası çalındı. Konsey bu çirkin olayı tartıştı.

7.10.2019Magazin
Çok Güzel Hareketler 2nin oyuncuları kimler

Çok Güzel Hareketler 2'nin oyuncuları kimler?

Kanal D’nin beğeni ile izlenen eğlence programı 'Çok Güzel Hareketler 2'nin yeni sezonu 8 Eylül Pazar günü başladı. Çok Güzel Hareketler'in ikinci kuşak oyuncuları izleyenlerinin karşısında öğrenmeye, öğretmeye, kendini eleştirmeye ve geliştirmeye bu sezon da devam edecek. Peki, Çok Güzel Hareketler 2'nin oyuncuları kimler?

15.09.2019Televizyon
Emine Erdoğan: Ata Tohumu Projesi, tarımı milli bağımsızlığımızın anahtarı olarak gördüğümüzün de ifadesidir

Emine Erdoğan: "Ata Tohumu Projesi, tarımı milli bağımsızlığımızın anahtarı olarak gördüğümüzün de ifadesidir"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, "Ata Tohumu Projesi, tarımı milli bağımsızlığımızın anahtarı olarak gördüğümüzün de ifadesidir." dedi.

4.09.2019Gündem
İklim değişikliği ve çevre sorunlarına çözüm kimde

İklim değişikliği ve çevre sorunlarına çözüm kimde?

İklim değişikliği günümüzün en öncelikli sorunlarından biri. Kutuplardaki buzullar insan yapımı kaynaklı olduğu düşünülen sebeplerden ötürü her geçen gün eriyor. Erimeyle birlikte daha da ısınan hava tüm atmosfer şartlarını etkiliyor. Bu etkiler ise artık daha görünür olmaya başladı. Sellerin, fırtınaların kuvveti arttı, sıcaklık dengeleri bozuluyor.

8.08.2019Teknoloji
Hamdi Ulukaya: Hala sabah kalkıp menemen yapıyorum

Hamdi Ulukaya: Hala sabah kalkıp menemen yapıyorum

Önümdeki koltukta Norveç Prensi ve Oslo Belediye Başkanı oturuyor. Her yer iş dünyası ve sivil toplum liderleriyle dolu. Nobel Barış Ödülü’nün verildiği bu salonda, birazdan Hamdi Ulukaya’ya (47) Barış İçin İş ödülü verilecek. Şirketini, fabrikalarını mültecilere açan, tek başına ırkçılara, ölüm tehditlerine kafa tutan, şimdi de iş alanında devrim çağrısı yapan bu Erzincanlı öncüyle Oslo’da buluştuk.

16.06.2019Hürriyet Pazar
Cannes’a Bong Joon-Ho heyecan getirdi

Cannes’a Bong Joon-Ho heyecan getirdi

Kerem Akça, 14-25 Mayıs arasında düzenlenen 72. Cannes Film Festivali’nde yarışan “Parasite”, “Portrait of a Lady on Fire” ve “Frankie”yi değerlendirdi.

24.05.2019Keyif
Şımarık ama büyüleyici: 36 saatte Roma

Şımarık ama büyüleyici: 36 saatte Roma

Gürültücü, hülyalı, gizemli, biraz şımartılmış, kimi zaman rahatsız edici ve büyüleyici... Geçmişte Roma’nın tarihi bölgelerinde yoğunlaşan turist kalabalıkları artık merkezin dış çeperlerinde yeniden yapılanan hayat alanlarına kayıyor. Turistik rotaların dışında bir tatil hayal ediyorsanız ‘centro storico’nun dışında dolaşın. Testaccio pazarındaki tezgâhlarda pizza tadın, pazar günü kurulan Porta Portese bit pazarında turlayın, San Lorenzo ve Tiburtina semtlerinin gece kulüplerinde eğlenin, Neve di Latte ve La Mucca Bianca gibi semt dondurmacılarında ağzınızı tatlandırın. İyi bir planlamayla şehrin önemli bölümünü 2,5 günde keşfedebilirsiniz.

24.03.2019Seyahat
Kırık cep telefonu ekranlarına ne oluyor

Kırık cep telefonu ekranlarına ne oluyor?

İki girişimci, çöpe atılan kırık cep telefonu ekranlarının sağlam katmanlarını birleştirerek yenilerini üretiyor ve ekonomiye kazandırıyor.

12.03.2019Teknoloji
Fırat Altınmeşe kimdir kaç yaşında

Fırat Altınmeşe kimdir kaç yaşında?

Fırat Altınmeşe, magazin gündeminde yer almasının ardından birçok kişinin araştırdığı isim olmaya başladı. Ünlü sanatçı İzzet Altınmeşe'nin oğlu olan Fırat Altınmeşe, bir süre Sinema ve Televizyon bölümünde okuduktan sonra okulu terk etmiş ve oyunculuk dersi almıştır. Peki, İzzet Altınmeşe kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, merakla araştırılan ismin yer aldığı projeler ve detaylı bilgiler

25.01.2019Magazin
Diriliş Ertuğrulun Gündüzü Arif Diren kimdir

Diriliş Ertuğrul'un Gündüz'ü Arif Diren kimdir?

Diriliş Ertuğrul dizisinin Gündüz'ü Arif Diren, dizinin yeni sezona başlamasıyla birlikte araştırılan isim oldu. Yakın zamanda Kırgın Çiçekler dizisinde oynayan Arif Diren, yeni sezonda Diriliş Ertuğrul'un Gündüz'ü olacak. Yıllar geçmesinin ardından büyüyen ve genç bir delikanlı olan Gündüz karakterine can verecek olan Arif Diren kimdir? İşte, o karakter ve oyuncu hakkında bazı bilgiler

7.11.2018Televizyon
Gizli cennetlerle dolu Sardinya

Gizli cennetlerle dolu Sardinya

Akdeniz’in en büyük adalarından -hatta Sicilya’dan sonra en büyük adası- olan Sardinya, hem lüks hem de ekonomik deniz tatili yapmak isteyenler için bir cennet. Adayı çevreleyen geniş sahillerinde, ince beyaz kumların üstünde ve turkuvaz suların içinde yüzmeden yaza veda etmek istemiyorsanız yaz tatili denince aklınıza gelecek her şey Sardinya’da var: Çiftler veya çocuklu aileler, eğlenmek veya güzel plajlar ve lezzetli yemekler için… Üstelik seyahati daha ekonomik planlamak ve sakin koylar bulmak mümkün.

15.10.2018Seyahat
Türkiyenin en lezzetli şehri: Gaziantep

Türkiye'nin en lezzetli şehri: Gaziantep

Hafta sonu gezilerine bayılıyorum. Giderken hep bir heyecan, dönerken hep bir motivasyon. Bu hafta sonu ise rotamızı Güneydoğu'ya, Gaziantep'e çevirdik. Bu sefer her şey yemek üzerine kurulu. Müze gezer gibi yemek yerlerini geziyoruz. Her şeyin tabii ki bir bedeli var, dönerken artı 2 kiloyla dönüyorum.

28.08.2018Seyahat

Yazar Sonuçları

Antalya festivali siyaset üstü olmalı

Hafta sonu Antalya’daydım, çocukları sezonun son tatiline götürmek için... Gitmişken Antalya’nın yeni seçilen başkanı Muhittin Böcek’ten randevu aldım, hem tanışmak hem de yaklaşan Altın Portakal Film Festivali’ni konuşmak için... Çocukluğunun festivallerini özleyen, 70’li yıllarda piyangodan kazandığı büyük ikramiyeyle sinema makinesi alıp açık hava sineması işletmiş, pozitif, esprili ve neşeli bir başkanla tanıştım... “Seni çok sevdim, jüri başkanını açıklıyorum” diyerek bomba haberi verdi ve bu seneki jüri başkanının Zeki Demirkubuz olduğunu söyledi. Ulusal Yarışma’nın, belgesel ve kısa film bölümlerinin ve eski heykelciğin geri geldiğini, kısacası Altın Portakal’ın özüne döndüğü söyledi...

25.09.2019

Bir daha döv Wick...

Zamanımızın en görkemli yakın dövüş sanatları aksiyonu ‘John Wick’ serisinin üçüncü adımında, yine kan gövdeyi götürüyor. Öykü New York-Casablanca hattında gidip gelirken ‘yakışıklı tetikçi’, peşindeki kiralık katilleri yok etmek için olağanüstü bir mücadele veriyor ve film boyunca yaklaşık 200 kişiyi öte tarafa gönderiyor. Keanu Reeves’ın sürüklediği film koreografik anlamda çok iyi tasarlanmış aksiyon sahneleriyle dikkat çekiyor.

18.05.2019

‘Savcı kızının başına bunlar gelirse gerisini siz düşünün artık!’

DÜN başlayan Begüm B. röportajına gelen yorumlar baktım da, “Savcı kızının başına bunlar gelirse gerisini siz düşünün artık!” demişler. Valla haksız da değiller. Bu ülkede cinsel suçlarla ilgili bazen isabetli ve emsal teşkil edecek kararlar veriliyor ama bazen de bu davada olduğu gibi insan şaşırıp kalıyor...

6.03.2019

“Amerika, Türkler dünya durdukça beraberdir seninle” diye şarkılar da varmış meğer

1940 ve 50’lerde söylediği tangolarla tanınan Celal İnce adını duymamıştım ben. Bugün 97 yaşındaymış ve Chicago’da yaşıyormuş.

20.02.2019

Yeni havalimanından ilk uçuş deneyimim nasıldı

İstanbul Yeni Havalimanı’ndan uçayım dedim. Hem meraktan hem de oradan uygun fiyata bilet bulmanın dayanılmaz cazibesinden dolayı. İşte dev boyutlardaki yeni havalimanımızda geçirdiğim saatlerin hissiyat raporu...

30.01.2019

New York’ta kaçırılmaması gereken 15 şey

New York’a kaç kere gitmiş olursanız olun, plan yaparken herkesin yaşadığı nereye gitsek, nerede hangi lezzetleri tatsak ya da nereyi görsek sorularına cevap bulmakta zorlanırsınız. Dünya başkenti olarak adlandırabileceğimiz New York müze cennetidir, sanatın kalbinin attığı yerdir, en iyi restoranlar buradadır, dünya modasına yön veren bir şehir olduğundan en iyi alışverişi burada yaparsınız. New York seyahatinizi, ilham veren ve ruhunuzu besleyen bir seyahate dönüştürmek elinizde. Şehirde keşfedilmeyi bekleyen onca hazine varken gelin önceliğinizi hangisine ayırmalı sorusunun cevabını bulalım.

21.12.2018

Yok böyle cenaze yok böyle yas!

Sepin İnceer’in eşi Okan İnceer, mayıs ayında Kaçkar Dağları’nda ‘istasyon patlaması’ sonucu düştü ve öldü.

3.11.2018

Gizli cennetlerle dolu Sardinya

Akdeniz’in en büyük adalarından -hatta Sicilya’dan sonra en büyük adası- olan Sardinya, hem lüks hem de ekonomik deniz tatili yapmak isteyenler için bir cennet. Adayı çevreleyen geniş sahillerinde, ince beyaz kumların üstünde ve turkuvaz suların içinde yüzmeden yaza veda etmek istemiyorsanız yaz tatili denince aklınıza gelecek her şey Sardinya’da var: Çiftler veya çocuklu aileler, eğlenmek veya güzel plajlar ve lezzetli yemekler için… Üstelik seyahati daha ekonomik planlamak ve sakin koylar bulmak mümkün.

14.10.2018

Bursa'nın yeraltı güzeli: Ayvaini Mağarası

Mağaralar her zaman hep ilgimi çekmiştir. Türkiye’de de birçok mağarayı keşfe çıkmıştım. Yalnız bu seferki biraz farklı… Olağanüstü sarkıt ve dikitlerle kaplı, duvar damlataşları, sulu damlataş havuzları ve gölcükleri, el değmemiş yapısıyla gerçek bir doğa harikası Ayvaini Mağarası… Üstelik mağara yer altında 5,5 km gidiyor. Bunu kaçıramazdım, çok ilginç şeyler yaşadım. Hadi başlayalım…

7.09.2018