MENÜ

Çağla Şıkel Fotoğrafları

Çağla Şıkel Fotoğrafları ile ilgili tüm haberleri, son dakika Çağla Şıkel Fotoğrafları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Çağla Şıkel Fotoğrafları haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 172 Çağla Şıkel Fotoğrafları haberi bulunmuştur.

Çağla Şıkel Fotoğrafları Haberleri

MEDYADAN : Magazin

MEDYADAN : Magazin

Deniz Akkaya beklentilerini karşılayacak erkek bulamıyormuş - Arzu Yanardağ karar verdiği anda evlenecekmiş - Otellere de damsız girilmiyormuş - Atilla Taş’ın bir tele-babası varmış - Haber ‘Banu tombullaşmış’ diyor, kimmiş bu Banu biliyor musunuz - Profiller çeşit çeşit, ön profil, yan profil, arka profil... - Röportaja girişte bundan daha orijinal bir soru bulunamazdı gerçekten de... ve benzeri magazin alıntıları.

18.07.2004Kelebek
MEDYADAN : Ortaya karışık

MEDYADAN : Ortaya karışık

Bugün başlıkları ve alıntıları ayırmadım, ortaya öööye bir karışık yaptım sizin için. Çağla Şıkel’in Sars testi – Ebru Güzel’in giydiği kolye – ABD’nin Irak işgalini bitiren köşe yazarı – Erdoğan’ın “domuz eti tadıcısı” – PakizeSuda / Tamer Karadağlı ya da kavgadan doğan dostluk – İslam Bonosu’nda neden turizm geliri yok – Genel Yayın Yönetmenine alenen yağ mı çekeceğiz artık... ve tabii haftanın başlıkları.

27.04.2003Kelebek
MGDnin en iyileri

MGD'nin en iyileri

Magazin Gazetecileri Derneği'nin geleneksel olarak düzenlediği Meslek Başarı Ödülleri kazananlara verildi. Okmeydanı'ndaki Cevahir Otel ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen törende, yazılı ve görsel basın dallarında başarılı haberlere imza atan gazeteciler ödüllendirildi. İşte MGD'nin en iyileri:

25.04.2003Gündem
Medyadan, ortaya karışık

Medyadan, ortaya karışık

Demokratik ve insan haklarına saygılı Türkiye’de, seçimlere bir hafta kala politika konuşmak, yazmak yasaklandı. Kendi televizyonu ve gazetesi olanlar hariç, bütün basına... Yani bu hafta medya alıntılarında siyaset yok. Bol bol magazin geyiği...

27.10.2002Kelebek
Gala 1 yaşında

Gala 1 yaşında

Hürriyet Gazetesi'nin pazar magazin eki Gala Dergisi, önceki akşam birinci yaş gününü Çırağan Sarayı Q Jazz Bar'da kutladı. Şölen havasında geçen davete, sanat ve sosyete dünyasının ünlü isimleri katıldı.

6.07.2002Kelebek

Yazar Sonuçları

Kendimizden hayatı sakınmayalım arkadaşlar

Geçtiğimiz haftanın en komik haberlerinden biriydi: Ayrılmaz kankalar Bülent Ersoy ve Oya Aydoğan, yazın tığ gibi olmaya ahdetmiş, bir diyet uzmanının kapısını çalmışlar.

25.05.2003