MENÜ

Buzdolabı Düzeni

Buzdolabı Düzeni ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Buzdolabı Düzeni haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 47 Buzdolabı Düzeni haberi bulunmuştur.

Buzdolabı Düzeni Haberleri

Kiler ve Buzdolabı Düzeni

Kiler ve Buzdolabı Düzeni

Ürünleri doğru koşullarda saklamak ve korumak, her zaman kaliteli ve doğru ürünleri tercih etmek kadar önemli. Kiler ve buzdolabı düzeni, sağlıklı saklama koşulları üzerine ipuçları.

6.03.2013Yaşam
Tarkanın özel tasarım lüks VIP minibüsü

Tarkan'ın özel tasarım lüks VIP minibüsü

Megastar Tarkan, konforlu seyahat edebilmek için özel detaylara sahip ultra lüks VIP minibüs yaptırdı.

9.02.2019Magazin
‘Erdoğan buzdolabını boşalttı’

‘Erdoğan buzdolabını boşalttı’

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Sakarya’daki mitingde “Her eve eğer buzdolabı giriyorsa elhamdülillah demek ki bir refah seviyesi var” diyen Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’a yine Sakarya’dan yanıt verdi: “Buzdolabı medeniyet göstergesidir diyor. 40 sene önce bizim evde buzdolabı vardı. Erdoğan buzdolabının içini boşalttı.”

9.06.2018Gündem
“İşime duyduğum sevgi beni İstanbul’da tutuyor”

“İşime duyduğum sevgi beni İstanbul’da tutuyor”

71. sayımızın Kariyer sayfamızda, kariyer yollarını adımlamanın birçok farklı yolu olduğunu ve kariyer tanımlarının ne kadar çeşitli olabileceğini ispatlayan bir röportaj var. Galata’nın gedikli deri ustası Sebahattin Özcan kampüste.

20.11.2017Kampüs
Dünyanın en iyi su altı otelleri

Dünyanın en iyi su altı otelleri

Suyun altındaki odanızda, denizin hatta okyanusun altını izlemek artık bir bilim kurgu film senaryosu değil. Dalış kıyafetlerinizi hazırlayın ve akıllara durgunluk veren Dubai’den Maldivlere kadar, dünyanın farklı yörelerindeki otellere tatil hazırlığına başlayın.

26.12.2016Seyahat
Ömer Çelik: Kaybeden tek vatandaşımız yoktur

Ömer Çelik: Kaybeden tek vatandaşımız yoktur

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Geçici seçim hükümetinin görevi sona eriyor. Hükümetin iş başı yapması, görevine başlaması milletimizin arzusudur. Bu sebeple de takvimin hızlı işlemesi gerekiyor. Aziz milletimizin verdiği sorumluğun bir an evvel yerine getirilmesi gerekiyor. Bu bakımdan takvimle ilgili ince, titiz çalışma yapıldı. Bu çalışma çerçevesinde arkadaşlarımız diğer partilerin Meclis kısmıyla ilgili olarak Grup Başkanvekilleriyle değerlendirme yapılacaklar" dedi.

3.11.2015Gündem
Ömer Çelik: Biz bir rövanş partisi değiliz

Ömer Çelik: Biz bir rövanş partisi değiliz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik seçim sonuçlarına ilişkin açıklama yaptı. AK Parti'nin rövanş partisi olmadığını savunan Çelik, "Biz hiçbir zaman rakiplerimizin zayıflığından güç alan bir parti olmak istemedik. Her parti kaliteli işler yapsın. Ciddi rekabet edelim. Hiç kimseyle bir rövanş duygusu içerisinde değiliz. Bunun altını çiziyorum. Biz bir rövanş partisi değiliz. Rövanş siyaseti, negatif dil bizim kitabımızda yazmaz" ifadelerini kullandı.

2.11.2015Gündem
İpuçlarıyla evde düzen sağlayın

İpuçlarıyla evde düzen sağlayın

Bazı ufak ipuçları evinizde dekorasyonu ve yerleştirmeyi kolaylaştıracaktır...

5.06.2014Stil
Kirayı sütle ödeme devri başladı

Kirayı sütle ödeme devri başladı

İngiltere'de bir çiftçi, eski bir yapı tekniği kullanarak atık malzemelerle sadece 150 sterline yani yaklaşık 450-500 liraya mal ettiği evini kiraya veriyor. Kiracılarından da kira olarak süt alıyor.

25.11.2013Dünya
Başbakan Erdoğanın konuşmasının tam metni

Başbakan Erdoğan'ın konuşmasının tam metni

Partisinin Kızılcahamam'da düzenlenen 19. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda konuşan Başbakan Tayyip Erdoğan’ın açıklamalarının tam metni...

3.11.2012Gündem
Uzmanlardan kurban diyeti

Uzmanlardan kurban diyeti

Uzmanlar aşırı et tüketimine karşı uyarıyor. İşte uzmanlardan Kurban diyeti.

25.10.2012Sağlık
Bekar evini ayırt etmenin yolları

Bekar evini ayırt etmenin yolları

Biriyle tanıştınız ve ondan çok hoşlandınız. Sinemaya gittiniz, yemeklere çıktınız ve evet, o malum gün geldi, sizi evine davet etti.

5.06.2012Kelebek
İnşatta Yılbaşına Özel Fırsatlar

İnşatta Yılbaşına Özel Fırsatlar

Yeni yıla yeni evde girmek için son fırsatlar

5.12.2011Advertorial
Kılıçdaroğlu: Kopya yoksa şifre niye var

Kılıçdaroğlu: Kopya yoksa şifre niye var

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, YGS'de yaşanan şifre iddialarıyla ilgili olarak ''Kopya yoksa şifre niye var?'' diye sordu.

2.05.2011Gündem
Kılıçdaroğlu mitinginde pankart krizi

Kılıçdaroğlu mitinginde pankart krizi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Elmadağ'da yaptığı miting sırasında bir apartmanın çatısına asılan ve üzerinde “Kılıçdaroğlu bize de halk tipi havuzlu villa yaptırsana” yazılı pankart arbede yaşanmasına neden oldu. Polis, CHP'li gençlerin pankart asanlara müdahale etmek istemesini güçlükle önledi.

12.08.2010Gündem
Mikropların evde en sevdiği yer mutfak

Mikropların evde en sevdiği yer mutfak

Mutfaklarımız, evin mikroorganizma üretmeye en uygun ortamı. Nem, sulu ortam, yiyecekler, ocakta pişenlerden kaynaklanan sıcaklık artışı mikroorganizmaların yerleşmesi, çoğalması ve gıdaların üzerinde koloni kurması, nihayet hastalık yapması için oldukça elverişli. Onları mutfağımızda konuk etmek istemiyorsak bazı önlemler almamızda yarar var.

30.04.2010Kelebek
Çağdaş fayton geldi

Çağdaş fayton geldi

İzmir Ticaret Odası’nın yaptırdığı İzmir faytonunun tanıtımı Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirildi. İzmir Kordonboyu denilince ilk akla gelen, adına "Kordon Boyu Faytonlar" olarak şarkı bestelenmiş faytonlar bakımsızlıktan zamana yenik düştü.

12.11.2007Ege
Arçelik Ankastre Ürünleri fuarda

Arçelik Ankastre Ürünleri fuarda

Ankastre ürünler konusunda yutiçinde lider olan Arçelik A.Ş., değişen ve gelişen mutfak tasarımlarına uygun en yeni ankastre ürünleri ile “7.Ahşap Mutfak, Banyo ve Ankastre Cihazlar Fuarı”nda yerini aldı.

3.04.2007Gündem
Kelimeleri kaybeden çocuk

Kelimeleri kaybeden çocuk

Çocuğum olduktan sonra onu daha iyi anladım. Kitabını okuduğumda kendimi tutamayıp ağladım. Daha önce de otizm röportajı yapmıştım ama o zaman dünyaya daha farklı bakıyordum. Üzerine titrediğim biri yoktu hayatımda. Karşı karşıya kaldığım şeyi algılayabilmem mümkün değildi. Ama şimdi... Ama şimdi...

2.07.2005Kelebek
Bir saatliğine kaptan şoför oldum çift katlı otobüs kullandım

Bir saatliğine kaptan şoför oldum çift katlı otobüs kullandım

Otoyaşam Gazetesi’nde piyasaya çıkan tüm otomobillerin test sürüşlerini yapar ve izlenimlerimizi otomobilseverlerle paylaşırız. Küçük sınıf, orta sınıf, 4x4 off-road araçlar, pick-up’lar, lüks spor otomobillere kadar geniş bir test sürüşü listemiz var.

18.01.2005Seyahat
Made in Bursa

Made in Bursa

Bir Suudi şeyhi için Bursa'da özel olarak yapılan VIP otobüsünde yok, yok. 60 bin dolarlık süper lüks otobüste kanepeler yatak, koltuklar masa oluyor.

22.04.2003Ekonomi
Büyük patronlar bile hela temizleyecek

Büyük patronlar bile hela temizleyecek

Herkes krizden söz ediyordu, ama o bir yazı yazdı, hayatımız kaydı. Birdenbire kendimizi -sanal bile olsa- yurtdışında 150, 200 dolara hela temizlerken bulduk.

7.07.2001Spor Arena

Yazar Sonuçları

‘Yeni’ her zaman ‘daha iyi’ mi demektir?

‘HOW I Met Your Mother’ dizisinin bir bölümünde Barney Stinson der ki:

10.08.2014

Hem eğlence hem de huzur olur

ÇEŞME Aya Yorgi’de Çelebioğlu Ailesi’nin yıllar önce yaptığı protesto ulusal gazetelere manşet olmuştu.

5.08.2011

İşsizliğe çare

İŞSİZLİK sadece eğitimsiz değil, eğitimli hatta yüksek öğrenim görmüşlerin de sorunudur. Kısaca işsizlik, genel bir dertir.

6.04.2010

İstanbul’un Leonardo da Vinci’si bakın neler anlatıyor

İSTANBUL Büyükşehir Belediye Başkan adaylığına bu kez DSP’den soyunan mimar-kentbilimci Prof. Ahmet Vefik Alp dün Taksim’de bir otelde DSP’nin İstanbul ilçe adayları ve gazetecilerle bir araya geldi ve AKP yönetimine dönük ağır eleştiriler yöneltirken, "Başbakan TOKİ’yi siyasi bir güç olarak kullanıyor" dedi.

17.03.2009

Üç de yetmez BEŞ tane

Beş de yetmez YEDİ tane...

Ver ver ver ver

9.03.2008