MENÜ

Büyük Londra Oteli

Büyük Londra Oteli ile ilgili tüm haberleri, son dakika Büyük Londra Oteli haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Büyük Londra Oteli haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 843 Büyük Londra Oteli haberi bulunmuştur.

Büyük Londra Oteli Haberleri

Kızıldeniz kıyısındaki Şeyhin güzel kadını: Şarm El-Şeyh

Kızıldeniz kıyısındaki Şeyh'in güzel kadını: Şarm El-Şeyh

Sina Yarımadası’nın güney ucunda, Kızıldeniz’in kıyısında doğa, deniz, kum, güneş ile balık ve diğer deniz canlılarının bir arada yaşadığı bir habitat Şarm El Şeyh. Okurumuz Pekcan Türkeş gitti ve izlenimlerini yazdı.

13.07.2014Seyahat
Bodrum’da 10 cool hareket ve yeni sezonun enleri

Bodrum’da 10 cool hareket ve yeni sezonun 'en'leri

Türkbükü’nün süperyatlarına karşı Yalıkavak’ın megayatları... Maki Otel’in Flamingo’suna karşı, Palmarina’nın Quzu’su... Kayserili Yeşim Hanım’ın mantılarına karşı, De Niro’nun Nobu’su... Bir tarafta Türk, diğer tarafta Azeri sermayesi... Söz konusu Türkbükü-Yalıkavak bilek güreşiyse, eski kral çoktan öldü, yaşasın Azeribükü!

29.06.2014Seyahat
Selin Demiratar’ın tatil sırları

Selin Demiratar’ın tatil sırları

Oyuncu Selin Demiratar, her fırsatta seyahate çıkıyor. Deniz, güneş tatilleri yerine farklı kültürleri, coğrafyaları keşfedeceği ülkeleri tercih ediyor. Bugüne kadar 13 ülkede 25 şehre gitti. İşte Demiratar’ın favori mekanları.

18.05.2014Seyahat
Körfez sermayesi İstanbul’da buluştu

Körfez sermayesi İstanbul’da buluştu

İSTANBUL’da düzenlenen Uluslararası Yatırım Zirvesi’nde enerji ve gayrimenkul alanında yarım trilyonluk iş hacmi olan Körfez fonlarının temsilcileri buluştu. Yatırımcılar için Türkiye’nin önemine işaret eden Riyad Odalar Birliği Başkanı Abdurrahman Ez-Zamil, “Benim kanaatime göre, Suudi yatırımcılar, 5 yıl içerisinde Türkiye’de ciddi oranda yatırımlar yapacak” diye konuştu.

11.04.2014Ekonomi
Golf gezginleri

Golf gezginleri

Onlar için golf bir oyun değil yaşam biçimi. En güzel sahalarda oynamak için şehirden şehire, ülkeden ülkeye geziyorlar. Golf aşkına İspanya’da yazlık alan, dünyayı dolaşıp 250’ye yakın sahayı deneyenler var aralarında. Golf gezginleri tutkularını anlattı, tercihlerini ve golf seyahatine çıkacaklara önerilerini sıraladı.

6.04.2014Seyahat
AVM çölü

AVM çölü

ÇÖLDE mucize olarak anmanın mümkün olduğu Dubai’de sadece bir AVM’yi yılda 75 milyon kişi ziyaret ediyor.

19.02.2014Ekonomi
Bombay, bir insan seli

Bombay, bir insan seli

Agra’dan Bombay’a giden otobüse bindiğimde tan ağarıyordu. Kaldırımlarda, battaniye altında kıvrım kıvrım yatanlar henüz uyanmamıştı.

16.02.2014Seyahat
Lükse çağ atlatan cadde

Lükse çağ atlatan cadde

Paris’e gelen herkes, her daim hareketli Champs-Elysees’yi bilir ama pek azı mağrur Avenue Montaigne’den haberdardır. Birbinden prestijli markaların yan yana sıralandığı cadde zengin turistlere çalışır. İçine dönük ama bir o kadar da seçkincidir.

16.02.2014Kelebek
Kış başında üç Avrupa başkentinde hafta sonu kaçamakları

Kış başında üç Avrupa başkentinde hafta sonu kaçamakları

Kuzey yarımkürede kış öncesi son güzel günler yaşanırken, bu hafta Avrupa’da gidebileceğiniz üç büyük başkenti yazdım. Keyifli sonbahar yürüyüşleri, gurme deneyimler, müzik ve sanat aktiviteleri gezginleri bekliyor. Kışın karlı günleri gelmeden Avrupa’da sonbaharın tadını çıkarabilirsiniz.

24.11.2013Seyahat
Hayatı ‘Pi’ye alıp büyüdüler

Hayatı ‘Pi’ye alıp büyüdüler

9 yıl önce 3 üniversitesi tarafından Beyoğlu’nda açılan ‘Kafe Pi’nin 21’inci şubesi Londra’da hizmete giriyor.

3.11.2013Ekonomi
Abu Dabi benim için şantiye kentiydi modern sanat merkezine dönüşmüş

Abu Dabi benim için şantiye kentiydi modern sanat merkezine dönüşmüş

İletişim danışmanlığı ajansı sahibi Ercüment Şener’in iş ve tatil vesilesiyle gezmediği yer neredeyse kalmadı. Aynı zamanda bir sanat tutkunu. Son gezilerinden birinde yolu Birleşik Arap Emirlikleri’ne düştü. Abu Dabi’yi şantiye kenti olarak biliyordu. 27 milyar dolarlık yatırımla kurulan ‘Aydınlanma Yeri’ni gördüğünde gözlerine inanamadı.

27.10.2013Seyahat

Yeni Taksim Camii Başbakan’ın masasında

Yüksek Mimar Ahmet Vefik Alp Başbakan Tayyip Erdoğan’ın geçen yıl ‘fazla modern’ bulduğu tasarımını revize etti ve bir aydır Başbakan’ın masasında bekleyen yeni projesini ilk kez Hürriyet’e anlattı.

21.09.2013Kelebek
Cem Ceminay’ın tatil sırları

Cem Ceminay’ın tatil sırları

Sunucu Cem Ceminay, tam bir seyahat tutkunu. “Seyahat özgürlüktür bana göre, heyecan ve yaşama zevki verir” diyor.

21.07.2013Seyahat
Türk otelleri Avrupa’ya açılıyor

Türk otelleri Avrupa’ya açılıyor

Martı Otel İşletmeleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Narin, Türkiye’nin turizmdeki tecrübesini ve misafirperverliğini bir marka olarak değerlendirip ihraç etmesi gerektiğini söyledi.

6.07.2013Ekonomi
Seyahat 10. Yıl ödülleri

Seyahat 10. Yıl ödülleri

İşte 10. yılını kutlayan Hürriyet Seyahat'te ödül kazananlar.

3.07.2013Seyahat
SEYAHAT 10. YIL

SEYAHAT 10. YIL

Seyahat İlavesi 10 yıldır, yazarlarıyla, okurlarıyla dünyayı geziyor.

28.06.2013Advertorial
Gezi Parkındaki eylemciler konuştu

Gezi Parkı'ndaki eylemciler konuştu

Her şey Gezi Parkı’ndaki ağaçların kesilmesini engellemek için başladı… Protestolar tüm Türkiye’ye yayıldı. Başbakan Erdoğan onlar için “Bir avuç çapulcu” dedi. Çapulcu kelimesi protestoların en popüler öğelerinden biri haline geldi. Peki ama kimdi sokaktaki bu insanlar. Gezi Parkı’na gittik ve onlara sorduk. Siz kimsiniz? İşte cevabı….

7.06.2013Gündem
Verdi ve Wagner’in izinde altı şehir

Verdi ve Wagner’in izinde altı şehir

Başta İtalyan ve Alman şehirleri olmak üzere dünyanın dört bir yanında bu yıl Giuseppe Verdi ve Richard Wagner’in 200’üncü doğum yılları kutlanıyor. Özel temsiller, konserler, festivaller mayısta Wagner’in, ekimde Verdi’nin doğum gününde doruğa çıkacak. Bu etkinliklerden en çok bestecilerin doğdukları, yaşadıkları şehirler payını alacak. İki bestecinin izinde yolculuğa çıkmanın tam zamanı.

21.04.2013Kelebek
FIRSATLAR DİYARI TÜRKİYE

FIRSATLAR DİYARI TÜRKİYE

Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından, MIPIM’de bu yıl ‘Onur Ülkesi’ Türkiye oldu.

8.03.2013Advertorial
Türkiye’ye iadesi için engel yok

Türkiye’ye iadesi için engel yok

Times gazetesi, İngiltere’de hapiste bulunan Kıbrıslı Türk işadamı Asil Nadir’in cezasının kalan kısmını Türkiye’de çekebileceğini yazdı.

20.02.2013Ekonomi
Dünya ‘hünkâr’ı çok beğendi

Dünya ‘hünkâr’ı çok beğendi

Uluslararası organizasyonlar ve 60’ın üzerinde havayolunun ikram hizmetlerini üstlenen Do&Co’nun Başkanı Atilla Doğudan, “Günde 250 binin üzerinde kişiyi havada doyuruyoruz. Tüm dünya sayemizde daha çok patlıcan ve hünkâr-beğendi yedi” dedi.

18.01.2013Ekonomi
Mersin olimpiyatlara hazırlanıyor

Mersin olimpiyatlara hazırlanıyor

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç, 2013 Akdeniz Olimpiyatları bilgilendirme toplantısında çalışmalar hakkında bilgi verdi.

12.01.2013Spor
Özal’dan rol çalan aile

Özal’dan rol çalan aile

‘Özal’ adının avantajıyla hayatlarına devam ediyorlar. Turgut Özal’ın öldürüldüğünü iddia ediyorlar, mezarının açılmasına karar verilince ‘rahatsız edilmesini’ istemiyorlar. Mezar açıldı, Adli Tıp karar verdi; onlar hâlâ çelişik tutumlarla dikkatleri üzerlerine çekiyorlar. Onlar Özal ailesi!

22.12.2012Kelebek
OSMANLI ENTRİKACIDIR

OSMANLI ENTRİKACIDIR

John Malkovich’i yıllar önce “Tehlikeli İlişkiler” filmiyle ilk tanıdığım zaman duruşuna ve oyunculuğuna hayran kalmıştım. Ve nihayet yıllar sonra, öylesine uğradığı İstanbul’da röportaj için buluştuk; sinemadan, aşktan, Ortadoğu’dan, hatta “Muhteşem Yüzyıl” tartışmalarından konuştuk...

3.12.2012Kelebek
Bay Liszt, geldiğimde uykudaydınız

Bay Liszt, geldiğimde uykudaydınız

Maestro, 165 yıl önce uğradığınız İstanbul’dan sizi ziyarete geldim geçen hafta. Evinizin duvarlarını kaplayan sarmaşıklar kızarmış, damadınız Richard Wagner’in komşu villası onarıma alınmıştı. Bayreuth’un merkezine kebapçılar, mezarınızın yanıbaşına Türk kıraathanesi kurulmuştu. Müzedeki masklarınızda sanki derin bir uykudaydınız.

21.10.2012Kelebek
Başarıları ödülle taçlandırıldı

Başarıları ödülle taçlandırıldı

Geçen yıl Avrupa’nın Lider Konferans ve Toplantı Oteli kategorisinde ödüle aday gösterilen 16 otelden 4’ü Türkiye’dendi. Birinciliği Ankara Sheraton kazandı.

14.10.2012Kelebek
Bu yıl da birinciyiz

Bu yıl da birinciyiz

Turizm Oscarları" olarak da kabul edilen World Travel Awards'ın (Dünya Seyahat Ödülleri) 2012 Avrupa Ödülleri'nde İzmir, 2011 yılının ardından üst üste ikinci kez "Avrupa'nın en iyi kruvaziyer destinasyonu" ödülünü aldı.

8.10.2012Ege

Yazar Sonuçları

Bodrum’da sezonun en cool 10 hareketi

Türkbükü’nün süperyatlarına karşı Yalıkavak’ın megayatları... Maki Otel’in Flamingo’suna karşı, Palmarina’nın Quzu’su...

27.06.2014

Mimar Feryal Gülman'ın gözünden

21 yıllık eşi Kemal Gülman’a ihanet iddiasıyla açtığı boşanma ve zina davasıyla gündeme gelen Feryal Gülman, yazar oldu.

22.05.2014

Davos'ta rakı da var artık

Dünyaca ünlü ekonomi zirvesiyle, Başbakan’ın “one minute” çıkışıyla çok konuştuğumuz Davos’ta sürekli Türk bayrağı dalgalanıyor artık...

3.03.2014

4 kıta, 24 ülkeden yılbaşı seçenekleri

Yeni yıla binlerce kişinin katıldığı sokak partisinde mi girmek istersiniz yoksa mercan denizinde rengarenk balıkları seyrederek mi? Belki damağınızda unutulmaz tadlar bırakacak özel bir akşamı ya da çocuğunuzu sevindirecek aile tatilini tercih ediyorsunuz. İşte size gerçekleştirmek kadar hayalini kurmak bile güzel 33 öneri.

22.12.2013

İngiltere ve Trabzon’daki hakemler

LİGİN 14. haftasına geldik. Her yıl olduğu gibi yine hakem hataları tartışılıyor…

7.12.2013

Bitstrips çocuklarıyız biz, canımız hep sıkkın

Canımız çok sıkılıyor. Öyle böyle değil.

6.12.2013

İstanbul’un geri sayımlı gastronomi haritası

Son haftalarda pek sokağa çıkamadınız mı?

1.11.2013

Tam saha presten vazgeçmeyelim

“EXPO’yu kazanmak, Olimpiyatlar’dan daha önemli” diyor Socar’ın Türkiye CEO’su Kenan Yavuz...

8.10.2013

Bayramda nereye gitmeli, ne yapmalı

Yılın en uzun tatili yaklaşıyor. Kışın soğuk, karanlık aylarına girmeden önce denizle vedalaşmak, açık havada iş hayatının stresinden arınmak, yeni keşiflerle dünyanızı zenginleştirmek için son fırsat. Tatil programınızı henüz yapmadıysanız işte size 10 fikir, 33 seçenek...

22.09.2013

‘Türkiye’ye güven kalmadı’

“GEZİDE ben de biber gazı yedim, Taksim’de. Bazı oteller polisin biber gazına maruz kalan insanlara kapılarını açtı, takdir edilecek bir tavır”.

19.09.2013

Venedik’te 150 milyon Euro’ya ada-otel aldı bir de kilisesi oldu

Selim Uyar’ın 1977’de tekstil makineleriyle temellerini attığı Permak Grubu’nun ikinci kuşak temsilcisi Emir Uyar, 5 yıl kadar önce babasına kafasındaki planı açtı:

18.09.2013

Yetiş Ayşe

Yetiş Ayşe çok yakında sizlerle televizyon ekranlarından da buluşacak.

28.04.2013

Hayır bu insanlar siyaseti bırakmamalı

GECE geç yatmıştım ama sabah çok erken uyandım.

25.01.2013

Nerede uyanmak istersiniz?

Giyinme odaları, çalışma köşeleri ve banyoları da içine alarak evde bir mini-cumhuriyet kuran yatak odaları, manzarayla da gününüzü aydınlatabilir.

4.01.2013

İlk işini Cebelitarık’ta aldı, 43 ülkedeki otel danışmanlığı North Dakota’ya kadar uzandı

ŞİRKETİNİN temellerini Londra’da atan, 14 yıl önce Türkiye’yi kendine ana üs seçen Servotel Corporation Yönetim Kurulu Başkanı Ömer İsvan, ABD’den önlerine gelen bir projeyi alırken düşündü:

23.12.2012

Bayram öncesi son dakika uyarıları

İyi haftalar sevgili bünyesini bayram heyecanı sarmış Habitus okuru.

22.10.2012