MENÜ

Büyük Londra Oteli

Büyük Londra Oteli ile ilgili tüm haberleri, son dakika Büyük Londra Oteli haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Büyük Londra Oteli haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 843 Büyük Londra Oteli haberi bulunmuştur.

Büyük Londra Oteli Haberleri

Şaron 15 yıl önce sahte  kimlikle İstanbula gelmişti

Şaron 15 yıl önce sahte kimlikle İstanbul'a gelmişti

İsrail Başbakanı Ariel Şaron, 15 yıl önce sahte kimlikle gizlice Türkiye'ye gelmişti ve bunu Hürriyet ortaya çıkarmıştı. Ancak 1986 yılının 22-25 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşen o ziyaret tamamen gizli tutulmuş, Şaron sahte kimlik kullanarak bir düğüne katılmış ve bu olay Hürriyet tarafından ortaya çıkarılarak sürmanşetten kamuoyuna duyurulmuştu.

7.08.2001Dünya
Hangi Bodrum sorusunun cevabı hepsi

Hangi Bodrum sorusunun cevabı hepsi

Eskiden Bodrum neyse ona gelirdi insanlar; şimdi her şeylerini Bodrum'a getirerek onu farklılaştırdılar, herkesin bir Bodrum'u oldu!

18.08.2001Kelebek
Sevişmedik, öpüştük

Sevişmedik, öpüştük

İngiliz şarkıcı Robbie Williams'la Londra'daki Sanderson Oteli'nin asansöründe seviştiği iddia edilen Pınar Yiğit, ‘‘Hayır sevişmedik. Sadece öpüştük. Açıkçası onunla öpüşmeyi ben de istedim’’ şeklinde konuştu. İtalya eski Sağlık Bakanı Federico di Lorenzo'nun oğlu Feruccio ile büyük bir aşk yaşayarak nişanlanan 1996 Türkiye ikinci güzeli Pınar Yiğit'in dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Robbie Williams'la ‘‘Asansörde sevişti’’ iddiaları şok yarattı.

27.08.2001Kelebek
İnsan avı tam hız sürüyor

İnsan avı tam hız sürüyor

ABD'nin New York ve Washington kentlerinde düzenlenen saldırılara karışan kişilerin ele geçirilmesi için başlatılan insan avı, tüm hızıyla sürüyor. Saldırılarla ilgili olarak İngiltere'de üç kişi tutuklandı. Belçika’da da, Bin Ladin’le bağlantısı olduğu düşünülen iki kişinin gözaltına alındığı bildirildi.

22.09.2001Dünya
Suna ve İnan Kıraçın eğitim aşkı

Suna ve İnan Kıraç'ın eğitim aşkı

Dün Antalya'da Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın (TEGV) 6. Eğitim Parkı açıldı. Bu park 25 bin çocuğa okul sonrası eğitim desteği verecek.

20.10.2001Gündem
Suna ve İnan Kıraçın eğitim aşkı

Suna ve İnan Kıraç'ın eğitim aşkı

Dün Antalya'da Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın (TEGV) 6. Eğitim Parkı açıldı. Suna-İnan Kıraç'ın yaptırdığı bu park 25 bin çocuğa okul sonrası eğitim desteği verecek. Suna ve İnan Kıraç'ın örnek birer eğitim gönüllüsü olması, yıllar öncesine dayanıyor.

20.10.2001Gündem

Yazar Sonuçları