MENÜ

Büyük Londra Oteli

Büyük Londra Oteli ile ilgili tüm haberleri, son dakika Büyük Londra Oteli haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Büyük Londra Oteli haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 843 Büyük Londra Oteli haberi bulunmuştur.

Büyük Londra Oteli Haberleri

Panama’da ve Meksika’da ilk göze çarpan keskin çelişkiler

Panama’da ve Meksika’da ilk göze çarpan keskin çelişkiler

Ortodoks dünyasının ruhani lideri Patrik Bartholomeos’un ziyaretleri vesilesiyle adım attığımız Panama, üç milyon nüfusuyla küçük bir ülke ve plajlarını saymazsak eğer tek turistik yeri de Panama Kanalı. Meksika ise uçsuz bucaksız toprakları ve 20 milyonluk başkenti Mexico City ile ayrı bir dünya.

12.03.2006Seyahat
Da Vinci Şifresi’nin getireceği şöhretten korkuyorum

Da Vinci Şifresi’nin getireceği şöhretten korkuyorum

"Amelie"nin hınzır kızı Audrey Tautou, şimdi de "Da Vinci Şifresi"nin mücadeleci kriptoloğu rolünde... Filmin yönetmeni Ron Howard’ın kendisini Sophie Neveu rolüne seçmesine şaşırdığını söyleyen oyuncu, Tempo dergisinin yeni sayısında yayınlanan röportajda da ilginç bir itirafta bulundu: "Da Vinci Şifresi’nin getireceği şöhretten korkuyorum!"

27.02.2006Kelebek
Londra’da Türk aşçılara 3 madalya

Londra’da Türk aşçılara 3 madalya

İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen ve dünyanın en prestijli uluslararası aşçılık yarışması olan ’Hotelympia’nın dünkü ilk gününde Türk aşçılar toplam 3 madalya aldı.

20.02.2006Kelebek

Sadrazam torunu Darülaceze’de

Osmanlı Padişahı II. Abdülhamit’in sadrazamlarından Mehmet Sait Paşa’nın torunu Nimet Seba, son derece ihtişamlı bir yaşam sürdü. Ancak ailesinin yaşadığı ekonomik kriz, tüm yaşamını altüst etti. Seba 4 yıldır Kayışdağı’ndaki Darülaceze’de kalıyor.

16.01.2006Kelebek
Her kara para lafı bana büyük iş kaybettiriyor

Her kara para lafı bana büyük iş kaybettiriyor

Turizm yatırımlarıyla dikkatleri üzerine çeken işadamı Fettah Tamince, hızlı büyümesine yönelik iddiaların kendisine iş kaybettirdiğini savundu. Rixos otellerinin sahibi Tamince, yeni projeler üreterek 2015 yılına kadar bin otel hedefine ulaşmayı amaçladığını vurgularken "Ben fikrimi, vizyonumu satmak istiyorum. Yaptığım işin tamamı bana ait olsun gibi bir isteğim olmaz, gerekirse yüzde 1 sermaye ile yoluma devam ederim" dedi.

13.01.2006Ekonomi
Rekora doyamadık

Rekora doyamadık!

1955'ten bu yana rekorları kayıt altına alan Guinness'e Türkiye'den ayda ortalama 20 başvurusu yapılıyor.

10.01.2006Gündem
İstanbul’da 10 Rus kadın

İstanbul’da 10 Rus kadın

Kadınlardan birinin adı Nadejda. Diyor ki: "İstanbul bu gezegenin kalbi. Anne karnındaki bir bebek gibi sıkı sıkıya bağlıyım ona, tüm ruhumla seviyorum." Ulia ise şehrin ruhuna yüklediği enerjiden söz ediyor: "İstanbul’un sihri, ondaki müthiş pozitif enerjiden. Öyle büyük ki, herkese yetiyor..." Lavissa üst kimliği sorulduğunda, "Ben İstanbulluyum, o kadar" diyerek kestirip atıyor.

7.01.2006Kelebek
Büyük Efes Oteline 121.5 milyon dolar

Büyük Efes Oteli'ne 121.5 milyon dolar

Emekli Sandığı Genel Müdürlüğü mülkiyetinde İzmir'de bulunan Büyük Efes Oteli'nin kullanımda bulunan tüm taşınmazlarla birlikte özelleştirilmesine yönelik nihai pazarlık görüşmelerinde en yüksek teklif 121 milyon 500 bin dolar ile Tahincioğlu-Nida-M.V. Ortak Girişim Grubu'ndan geldi.

26.10.2005Ekonomi
İstanbul’daki 237 hamamın 60 tanesi çalışıyor, 10 sene içinde 10 tane kalmasın diye uğraşıyoruz

İstanbul’daki 237 hamamın 60 tanesi çalışıyor, 10 sene içinde 10 tane kalmasın diye uğraşıyoruz

Herkesin SPA, SPA diye tutturduğu bir dönemde otel yatırımcılarını ikna edip, bin metrekarelik hamamlar yaptılar. Müge Hansoy Kınacı, Esin Sözer ve Murad Denizaltı’nın on yıl önce kurduğu Arketipo Design, turizm konusunda uzmanlaşmış bir iç mimarlık şirketi.

30.09.2005Kelebek
20 erkeğin kapıda beklemesi korkunç

20 erkeğin kapıda beklemesi korkunç

Nişanlısı Jude Law’dan ayrıldıktan sonra bütün gözler İngiliz oyuncu Sienna Miller’ın üzerine çevrildi. Tek istediğinin başarılı bir oyuncu olmak olduğunu söyleyen Miller, gördüğü ilgiden çok rahatsız. ‘Evimin önünde her gün 20 erkeğin beni beklemesi, tek kelimeyle korkunç!’ diyor.

26.09.2005Kelebek
Müşteriyle seç ama müşterinin esiri olma

Müşteriyle seç ama müşterinin esiri olma

Baba oğul mimarlar Erol - Emrah Sevimlisoy, farklı tarzlarıyla Türkiye ve Londra’da birçok projeye imza atıyor. Boğaziçi yalılarına aşık 52 yaşındaki baba Erol Sevimlisoy, restore ettiği binalarda hem İngiliz klasik tarzını hem de modern zamanların minimalist çizgilerini kullanıyor.

2.09.2005Kelebek
Santorini, Kaş, Simi Adası Bodrum’un köy içi atmosferi bulmak için doğru Positano’ya

Santorini, Kaş, Simi Adası Bodrum’un köy içi atmosferi bulmak için doğru Positano’ya

Ateş İnce (36), NTV’nin üç genel müdür yardımcısından biri. NTV’nin 40 kişilik reklam ve pazarlama departmanının başında. Tatil ve seyahat deyince, aklına sadece yazın yapılan seyahatler geliyor. ‘Gittiğim yerde denize giremeyeceksem, o benim için tatil falan değildir’ diyor. Sıkı bir zıpkınla balık avlama tutkunu. Güneye gitmediği haftasonlarında otomobiline atladığı gibi İstanbul’a yakın mesafedeki yerleri keşfe çıkıyor. Ateş İnce İtalya’nın Amalfi sahillerini anlattı.

28.08.2005Seyahat
Doğru yerdeyim

Doğru yerdeyim

Senegal ile oynanan hazırlık maçına Gana Milli Takımı’nın kaptanı olarak çıkan yıldız futbolcu, ‘8 yıl İtalya’da oynadım ve şimdi de Fenerbahçe’deyim. Bulunduğum yerden çok memnunum. Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edeceğiz. Doğru yerde olduğumu düşünüyorum’ dedi.

18.08.2005Spor
Mısır’a da 3 bomba

Mısır’a da 3 bomba

El Kaide, Mısır’ın Kızıldeniz kıyısındaki turizm ve zirveler beldesi Şarm el Şeyh’i 3 güçlü bomba ile vurdu: 88 ÖLÜ, 200’DEN FAZLA YARALI. Ölenlerden 9, yaralılardan ise 20’sinin yabancı olduğu açıklandı. 34 terör kurbanının kimliği belirlenemedi.

23.07.2005Dünya

Yazar Sonuçları

Yaza düğün var

İlk evliliğini Gökhan Çarmıklı’yla yapan Ayşe Çavuşoğlu, ikinci evliliğe hazırlanıyor.

18.01.2006

Altın çatal kaşıkla yemek

Bildiğiniz üzere kısa bir İtalya yolculuğu yaptım. Geçen hafta bu gezinin ilk ayağını, Siena ve Floransa’yı anlatmaya çalıştım. Son durak Roma’yı ise bu haftaya bıraktım. Bütün yolların ona çıktığı söylenen, aslında bütün yolların ondan çıktığı bilinen Roma’ya...

30.12.2005

Modelliğini gelini yapıyor

Dünyaca ünlü mücevher markası Stefan Hafner ile saat sektöründe önemli bir isim olan Franck Muller’in 2006 özel tasarımları, önceki gün Collection’ın Maçka mağazasında tanıtıldı.

13.12.2005

Anneyle akşam yemeği

Hülya Koçyiğit, önceki akşam ailesiyle Frederic’s Restaurant’taki akşam yemeğinde buluştu.

8.12.2005

Madame Tussaud kimin umrunda

Las Vegas’taki Madame Tussaud müzesinin önünden geçerken, Koç Holding’in katkılarıyla çok başarılı bir şekilde yenilenen Atatürk mumyasını da barındıran Londra’daki Madame Tussaud müzesi geldi aklıma.

26.11.2005

Ralli ödülleri sahiplerini buldu

Klasik Otomobil Kulübü, SMall Cumhuriyet Rallisi’ni 28-30 Ekim tarihleri arasında Süzer Plaza SMall ana sponsorluğunda düzenledi.

1.11.2005

İki Mütareke

MALÛM, bazen çırak ustayı geçer. Bu benzetmeyle, tarihi akışta, sonradan modelini benimseyeceğimiz Fransa’yı bizim bir dönem önde bırakmış olduğumuzu kastediyorum.

24.10.2005

Bakü’deki otel konseptini Londra’ya taşıyacak

AVRASYA Ekonomik İşbirliği’nin fikir babalarından biri olan Ahmet Erentok 1996 yılından beri Azerbaycan’da.

6.10.2005

2 nedenle sizinleyim

1-Avrupa içine kapanmaktan değil dışarıya açılmaktan fayda görecektir.
2-Türkiye, Avrupa ve Arap dünyası arasında köprü olabilecek bir ülke.

29.09.2005

2 nedenle sizinleyim

1-Avrupa içine kapanmaktan değil dışarıya açılmaktan fayda görecektir.

2-Türkiye, Avrupa ve Arap dünyası arasında köprü olabilecek bir ülke.

29.09.2005

Evde ricotta peyniri yapmak

İtalyan mutfağı ile birazcık aşina olanlar, ‘ricotta’ isimli bu muhteşem peyniri mutlaka bilirler. Hatta meraklısının, iyi bir ricotta bulabilmek için gidemeyeceği uzaklık yoktur.

10.09.2005

İnsan neden resim yapar, neden yazar? Bence başka türlü yapamadığı için...

Daha giderken biliyordum. Ne sürme ne rimel. Belli akacak. Sıcak mı sıcak bir akşam. Ayın son günü. Oysa iki haftadan beri uyuşuk ağustos yerini mağrur eylüle bırakmış gibiydi.

2.09.2005